Článek

Fotbalové hvězdy minulosti neodcházejí do důchodu, ale do televize

 
U nás například výborně komentuje Luděk Zelenka, v Itálii zase budou diváci vídat na obrazovkách bývalého ostrostřelce z Juventusu Alessandra Del Piera. Čtyřicetiletý exmistr světa bude v příštím ročníku Serie A pracovat pro italský placený sportovní kanál Sky. Zkušenosti s tím má už z loňského mistrovství světa v Brazílii.
03.07.2015 15:36 |

podobné články

Podobné články

ÚOKFK SKPV: Ukončení vyšetřování fotbalové korupce

 
Policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) v minulých dnech ukončili vyšetřování možného ovlivňování utkání 1. české fotbalové ligy, Fotbalové národní ligy, České fotbalové ligy, Juniorské fotbalové ligy, 1. ligy staršího dorostu a Poháru České pošty.
31.07.2015 10:51 |

podobné články

Kdo se dožije důchodu? Čeští muži to mají nahnuté

 
O důchodové reformě se diskutuje stále hlasitěji. Koalice má prý dohodnuty základní parametry, věk odchodu do důchodu nevyjímaje. Ví ale také, kolik lidí se důchodu dožije? Šance českých mužů v posledních letech klesají. Pokud se důchodu dožijí, nebude růžový.
16.05.2011 10:35 |

podobné články

Strop odchodu do důchodu na 65 let jsme nedoporučili, brání se komise

 
Odborná důchodová komise se ohradila proti tomu, že by vládě doporučovala zastropování důchodového věku. Navrhla jí jen pravidelně přehodnocovat dobu odchodu do penze a také zaručit, aby v důchodu člověk trávil čtvrtinu života. Vláda v pondělí projednávala návrh na strop pro odchod do důchodu na 65 letech. Ministerstvo práce, které návrh připravilo, ale neříkalo, že tento strop připravila komise. Sdělilo jen, že jeho návrh vychází z doporučení komise strávit v důchodu čtvrtinu života.
24.03.2016 14:25 |

podobné články

Poslanci rozhodli: DO DŮCHODU se půjde POZDĚJI!

 
Do důchodu se bude odcházet později, ročně se bude odchod do důchodu zvyšovat podle data narození o dva měsíce, a to neomezeně. Návrh projednala sněmovna ve středu ve druhém čtení, opoziční ČSSD je proti, soudí, že zvyšování věku odchodu do důchodu je pro seniory kvůli zdravotnímu stavu nemožné.
04.05.2011 11:30 |

podobné články

ČSSZ: Novinky v důchodovém pojištění pro rok 2018

 
Rok 2018 přinese v oblasti důchodového pojištění řadu změn. Nejen valorizaci vyplácených důchodů a nové parametry pro výpočet důchodů přiznávaných od 1. 1. 2018. Další změny se budou týkat mj. výplaty důchodů v některých případech nebo povinností příjemců důchodu.
27.12.2017 18:30 |

podobné články

Manželé v důchodu způsobují svým ženám deprese

 
Žena trpí daleko větším stresem, když její muž odejde do důchodu, zjistili italští vědci. A nejde pouze o stres - 'syndrom manžela v důchodu' způsobuje manželkám také nespavost a v krajních případech i deprese. Ačkoliv byl tento syndrom popsán už v minulosti, nový výzkum je jeho první plnohodnotnou studií.
02.09.2014 10:15 |

podobné články

ČSSZ: Přiznávání důchodů lidem s pracovní minulostí ve společném státě má svá pravidla

 
Od 1. ledna 1993 se Česko i Slovensko staly samostatnými státy, což mělo dopad též do oblasti důchodů. Přiznávání všech druhů důchodů za odpracované roky ve společném státě stanovují pravidla zakotvená ve smlouvě mezi ČR a SR. Pro Českou správu sociálního zabezpečení (ČSSZ) je i po 25 letech tato problematika stále aktuální, a to zejména z pohledu rozhodování o důchodech a poskytování odborných konzultací lidem s pracovní historií z období ČSFR.
09.02.2018 20:45 |

podobné články

Medvědi nespí, husy neodletěly. Zvířata pobláznila teplá zima

 
Teplé počasí úplně pobláznilo přírodu. Medvědi v zoologických zahradách zapomněli na zimní spánek, husy neodletěly na zimu do teplých krajin a ani houbaři neodcházejí z lesů s prázdnou. Přesto zima podle meteorologů ještě nastane, ale i pro ně je otázkou, kdy a jak velká bude.
02.01.2012 04:30 |

podobné články

Opravdu zlaté padáky v ČD. Manažeři kasírují přes deset milionů

 
Nový ministr dopravy Zdeněk Žák vyměnil na významných postech mnoho členů vrcholového managementu Českých drah, včetně generálního ředitele Petra Žaludy. Neodcházejí ale s prázdnou, odnesou si milionové odstupné.
03.08.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (148 článků) , Zdeněk Žák (148 článků) , Petr Žák (21 článků)

Straníci z ODS prý zatím neodcházejí, obavy z Klause ale jsou

 
Představitelé ODS, které dnes oslovila ČTK, vesměs nemají informace o chystaném odchodu dalších svých spolustraníků k novému uskupení, které by mohl vést exprezident Václav Klaus. Někteří připustili, že nová strana s Klausem jako lídrem by ODS nesvědčila.
26.08.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9098 článků)

Nightwork se loučí stylově: Ještě než zmizí vydali novou desku!

 
Fanynky pláčou! Skupina Nightwork oznámila nedávno svůj konec. Ovšem jako praví gentlemani, neodcházejí bez rozloučení. Nejen, že pro své fanoušky stihli ještě vydat a pokřtít nové CD Čauki Mňauki, ale v pondělí pro ně chystají velkolepý koncert v pražské O2 Aréně.
20.11.2013 17:01 |

podobné články

Vyrazili jste do lesa a přišli s prázdnou? To není možné: Našli 224 druhů hub!

 
Houby rostou, ale je jich málo. Přesto zkušení houbaři neodcházejí z lesa s prázdnou. Stačí se vydat do vyšších poloh, kde je větší vlhkost a mít svoje osvědčená místa.
04.10.2016 05:10 |

podobné články

Šéfka centra se šarlatány srší hněvem: Manipulace, lži a „účelovka“

 
Nádor vyřeší sex s milencem, rakovina je jen zánět a z informací dostanete průjem. Nebo: Rozmluvili jsme autisty. To je jen zlomek „hlášek“, které zazněly v dokumentu Infiltrace: Obchod se zdravím. Vedoucí centra Aktip Jarmila Klímová si ale za svými zaměstnanci pevně stojí. Klienti prý neodcházejí a vyjadřují ženě svoji obrovskou podporu. Celý dokument vnímá jako účelový a „šikovně“ sestříhaný, uvedla pro Blesk Zprávy.
23.05.2018 21:00 |

podobné články

OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Cosby Show po letech

 
Lékař Cliff Huxtable a jeho rodina se poprvé na obrazovkách objevili před 29 lety. Seriál Cosby Show v hlavní roli s Billem Cosbym se těšil veliké oblibě. Za osm let se natočilo 197 dílů a v epizodních rolích se objevili třeba zpěvačka Vanessa Williamsová, modelka Naomi Campbellová nebo herečka Chandra Wilsonová, nyní známá jako lékařka Miranda Baileyová ze seriálu Chirurgové. Podívejte se, jak vypadají hlavní hrdinové Cosby Show po letech. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Chůva k pohledání po 20 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Báječná léta po 25 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Ženatý se závazky po 25 letech OBRAZEM: Kutil Tim po patnácti letech: Děti jsou dospělé, Al zešedivěl OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Přátelé po letech
03.12.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Cosby (85 článků)

Ze soukromých nemocnic lékaři neodcházejí. Privatizovat, radí Šmucler

 
Nápady ode zdi ke zdi a nakonec již naprostá bezradnost inspirovaly politickou reprezentaci v Karlovarském kraji k různým kuriózním řešením. V případě hrozícího masového odchodu desítek lékařů ze zdejších nemocnic se například chtějí také obrátit i na své kolegy v Německu.
16.01.2011 10:55 |

podobné články

Karlovarský hejtman: Nemá smysl, aby někdo z ROPu do voleb odstupoval

 
Podle Josefa Novotného je celkem zbytečné, aby se měnili lidé, kteří stojí za ROP Severozápad. Alespoň do té doby, než budou 13. října volby. I proto podle jeho slov neodcházejí lidé, kteří jsou spojováni s problémy s dotacemi.
20.09.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (189 článků) , Josef Novotný (189 článků)

Zlaté padáky u Českých drah? Desítky miliónů

 
Čistka, kterou na Českých drahách i v dceřiné společnosti ČD Cargo provedl nový ministr dopravy Zdeněk Žák (bezpartijní), zbavila postů generálního ředitele Petra Žaludu i další členy vrcholového managementu. S prázdnou ovšem z drah neodcházejí, protože jim náleží miliónové zlaté padáky.
03.08.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (148 článků) , Zdeněk Žák (148 článků) , Petr Žák (21 článků)

Vládní průvan na ministerstvech stojí milióny na odstupném

 
Desítky klíčových lidí z ministerstev po vládním průvanu už musely skončit. Odstupné odvolaným náměstkům většina resortů dát nechce. Místní rozvoj však pěti bývalým vedoucím zaměstnancům vyplatí do konce dubna dva milióny korun. Škodní neodcházejí ani náměstci z vnitra nebo obrany.
14.04.2014 04:30 |

podobné články

Konec antikoncepce? Vědci mají gel, který »ucpe« spermie

 
Už za tři roky by mohla být mužům dostupná nová nehormonální antikoncepce, která je učiní dočasně neplodnými. Gelová hmota společnosti Parsemus Foundation se vpichuje do chámovodů, které spolehlivě ucpe. Tím se muž stává sterilním, neboť jeho pohlavní buňky neodcházejí s ejakulátem.
24.06.2015 12:05 |

podobné články