Článek

Fotbalová epojisteni.cz liga odstartovala překvapivou výhrou Teplic na Julisce

 
Tak nám začala liga! Někdo se už nemohl dočkat, jiný zase jen těžko cedí přes zuby celý název nejvyšší fotbalové soutěže u nás. Ať už patříte k jednomu, či druhému táboru, v pátek se na pražské Julisce střetla domácí Dukla s hostujícími Teplicemi, které díky rychlému gólu v druhé půli nakonec zvítězily 1:0. Radovat se mohl nejen teplický střelec Roman Potočný, ale i debutující trenér Daniel Šmejkal, který dovedl Severočechy k první výhře na stadionu Dukly.
29.07.2016 23:00 |

podobné články

Podobné články

Ani pivo, ani hazard. Fotbalová liga má nového sponzora

 
Na poslední chvíli našla česká fotbalová liga nového titulárního sponzora. Nejvyšší soutěž v Česku se bude hrát pod novým názvem ePojisteni.cz liga. Internetový vyhledávač pojištění nahradí loterijní společnost Synot, která po dvou letech s rolí hlavního sponzora ligy skončila. Předtím byl 17 let hlavním partnerem pivovar Gambrinus.
28.07.2016 11:40 |

podobné články

ePojisteni.cz: Loni jejích služeb využilo 700 tisíc lidí, uzavřeli 150 tisíc pojistných smluv

 
Služeb společnosti ePojisteni.cz, která je největším českým online pojistitelem, využilo v loňském roce více než 700 tisíc lidí. Ve srovnání s rokem 2012 to znamená nárůst ve výši 40 procent. Vyplývá to z interních statistik, jež společnost ePojisteni.cz zveřejnila.
23.01.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

ePojisteni.cz: Loni našich služeb využilo 700 tisíc lidí, uzavřeli 150 tisíc pojistných smluv

 
Služeb společnosti ePojisteni.cz, která je největším českým online pojistitelem, využilo v loňském roce více než 700 tisíc lidí. Ve srovnání s rokem 2012 to znamená nárůst ve výši 40 procent. Vyplývá to z interních statistik, jež společnost ePojisteni.cz zveřejnila.
25.01.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

ePojisteni.cz: Kvůli novému občanskému zákoníku pojišťovny vyplatí stovky milionů navíc

 
Nový občanský zákoník, který vstoupil v platnost 1. ledna 2014, přináší i výrazné změny do oblasti pojištění. Pojišťovny kvůli novým pravidlům ročně vyplatí poškozeným stovky milionů korun navíc. Vyplývá to z odhadů společnosti ePojisteni.cz, která je největším tuzemským online pojistitelem.
09.01.2014 13:35 |

podobné články

ePojisteni.cz: Nespokojenost se službami pojišťoven hlásí jen 7 procent Čechů

 
Osobní zkušenost s řešením pojistné události mají dvě třetiny občanů ČR. Jen 7 procent dotázaných přitom potvrdilo, že s přístupem "své" pojišťovny a řešením pojistné události nebyli spokojeni. Vyplývá to z výzkumu, který provedla společnost ePojisteni.cz, jež je největším tuzemským online pojistitelem.
18.02.2014 10:05 |

podobné články

ePojištění.cz: Češi nevěří penzijnímu připojištění, uznávají výhodnost povinného ručení

 
Nejužitečnějším pojištěním ze současné nabídky pojistných produktů je podle Čechů povinné ručení, naopak za nejzbytečnější označují penzijní připojištění. Vyplynulo to z průzkumu společnosti ePojisteni.cz, která je největším českým online pojistitelem.
26.03.2014 20:40 |

podobné články

Řidiči, pozor! Zde je 5 situací, kdy vám povinné ručení nepomůže

 
Povinné ručení vnímají Češi jako nejužitečnější pojištění vůbec (v nedávném průzkumu pořádaném společností "ePojisteni.cz":http://www.epojisteni.cz/ ho za užitečné označilo 73 % respondentů). Mnozí řidiči jsou však překvapeni, že některé škody vzniklé na vozidle či na majetku nelze z povinného ručení uhradit.
07.05.2014 18:25 |

podobné články

ePojisteni.cz majetkově vstupuje do společnosti Tarifomat

 
Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač a prodejce online pojištění, majetkově vstoupila do společnosti Tarifomat, která je největším tuzemským srovnávačem mobilních tarifů a zároveň patří mezi nejvýznamnější srovnávače energií.
10.12.2014 14:41 |

podobné články

Kozel zůstává na Julisce. Nabídku Plzně ODMÍTL

 
Luboš Kozel se novým trenérem fotbalistů Plzně po končícím Pavlu Vrbovi nestane. Kouč Dukly Praha zvažoval nabídku od úřadujícího mistra několik dnů, ale nakonec se rozhodl, že bude pokračovat na Julisce, kde v létě prodloužil smlouvu o další tři roky.
23.11.2013 19:52 |

podobné články

Fotbalová Dukla získala z Příbrami zpět své trofeje. Po 16 letech!

 
Fotbalová Dukla Praha získala zpět všechny své historické trofeje. Nový majitel klubu Petr Paukner je odkoupil od Příbrami, kam poháry putovaly před šestnácti lety poté, co na Julisce načas skončil vrcholový fotbal dospělých.
12.09.2013 06:30 |

podobné články

Fotbalová liga na Slovensku začne podle plánu, bojkot byl zažehnán

 
Slovenská fotbalová liga začne podle plánu o tomto víkendu.
15.07.2010 20:30 |

podobné články

Fotbalová liga je v polovině, o půlmistrovi je rozhodnuto

 
Fotbalová liga sice pondělní dohrávkou uzavře svoji první polovinu, ale podzimní program bude ještě další dva týdny pokračovat, neboť se budou předehrávat dvě jarní kola.
08.11.2010 18:22 |

podobné články

Startuje fotbalová Gambrinus liga, přenosy bude letos vysílat ČT, Nova Sport i Fanda

 
Dnes startující Gambrinus liga, nejvyšší fotbalová soutěž v Česku, bude letos možné sledovat opět na kanálech veřejnoprávní České televize (sobotní zápasy) i soukromé Novy (páteční a nedělní mače).
27.07.2012 11:00 |

podobné články

Fotbalová liga má nový pohár pro vítěze. Kdo ho získá jako první?

 
První fotbalová liga bude mít od této sezony novou trofej pro vítěze. Dostala ji jako dárek k dvacátému výročí vzniku samostatné české ligy.
27.02.2013 18:35 |

podobné články

Fotbalová liga se opět hlásí o slovo. Láká hlavně na boj o titul

 
Po tři měsíce dlouhém zimním spánku se o slovo opět hlásí česká fotbalová liga. Už dnes odstartuje jarní část, ve které se rozhodne o dvaadvacátém mistrovi. Právě boj o titul bude pro fanoušky největším lákadlem. První místo drží Plzeň o jediný bod před Spartou, o další čtyři body zpátky je ambiciózní Jablonec. 
20.02.2015 11:26 |

podobné články

Většina výherců loterie je do roka méně šťastná než před výhrou

 
Když někdo vyhraje velkou sumu v loterii, většina lidí si pomyslí, že měl štěstí. A má pravdu, dotyčný štěstí měl, ale výhrou o něj prý přijde. Výzkumy z Velké Británie potvrzují, že do roka od výhry značného jmění jsou lidé většinou méně šťastní, než byli před výhrou. Lépe jsou na tom snad jen ti, kdo se o velký obnos podělí.
17.08.2012 11:35 |

podobné články

FOTBALOVÝ SMUTEK: Zemřel šéf Teplic Hrdlička, liga se odkládá

 
Ředitel fotbalových Teplic František Hrdlička, který byl od středy v nemocnici po mozkové mrtvici, zemřel. Dnešní prvoligový zápas severočeského celku s Českými Budějovicemi byl kvůli tomu odložen a dohrávat se bude nejspíš v příštím týdnu.
02.08.2014 12:35 |

podobné články

Sponzorů není nikdy dost. Liga láká další sázkovku, Pelta Číňany

 
Sázková kancelář Fortuna se brzy stane dalším sponzorem první fotbalové ligy. Informovaly o tom Lidové noviny. Firma by měla po dvě sezóny investovat 25 milionů korun do nižších soutěží, potom by se měla stát hlavním sponzorem ligy. Tím se minulý týden stala  firma ePojisteni.cz.
02.08.2016 11:35 |

podobné články

Slavia zkouší obránce Hoška z Teplic

 
Fotbalová Slavia testuje stopera Jana Hoška z Teplic, které před týdnem uštědřily červenobílým v lize rekordní debakl 0:7. Čtyřiadvacetiletý obránce dnes začal s týmem kouče Michala Petrouše podle klubového webu trénovat. 
26.08.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hošek (6 článků)