Článek

Fotbalisté se zabydlují v Tours, naladí i české TV kanály. Co ještě mají k dispozici?

 
Národní tým strávil první noc ve francouzském Tours, které se minimálně na příštích 12 dní stane během mistrovství Evropy jeho domovem. Ve 4hvězdičkovém hotelu Clarion Chateau Belmont, vybudovaném ze zrekonstruovaného zámku ze 17. století, si fotbalisté žijí jako v bavlnce. A totéž platí i o tréninkovém centru, jež vyrostlo na stadionu místního druholigového klubu s kapacitou 16.247 míst!
09.06.2016 09:25 |

podobné články

Podobné články

Iráčtí uprchlíci se zabydlují na Slovensku: Čeká je i u nás stejný komfort?

 
Iráčtí uprchlíci se pomalu zabydlují na Slovensku. Před týdnem do země přiletělo 148 křesťanů, kterým kvůli islámským extrémistům hrozila v jejich mateřské zemi smrt. V azylovém centrum ve městě Humenné mají k dispozici vše potřebné.
18.12.2015 21:25 |

podobné články

Cestovní kancelář Medina Tours zkrachovala! Klienti zřejmě přijdou o peníze

 
Česká pobočka cestovní kanceláře Medina Tours na sebe podala insolvenční návrh. Kancelář specializující se na zájezdy do Tuniska a Egypta dluží bezmála deset milionů korun a v současnosti není schopna vůči věřitelům závazky plnit, uvedla společnost v insolvenčním návrhu. V srpnu zkrachovala její sesterská společnost na Slovensku, od té doby se s problémy potýkala i předlužená česká Medina Tours. V současnosti nejsou internetové stránky kanceláře v provozu.
31.12.2013 18:45 |

podobné články

V anketě o nej vánoční znělky vítězí Prima, pomohly jí nové kanály

 
Nejvydařenější vánoční znělky mají kanály Primy. Tak rozhodli čtenáři iDNES.cz v rámci čtyřdenního hlasování. Televizní skupině pomohlo, že přihlásila do ankety všechny kanály. Konkurence vyslala do boje jen vlajkové lodě. Další články k tématu: VIDEOANKETA: Vyberte nejhezčí vánoční znělky českých televizí
22.12.2011 11:15 |

podobné články

V Milovicích se zabydlují pratuři, předci krav

 
Pět krav a jednoho býka pratura, předka dnešních krav, přivezli v úterý chovatelé a ochránci přírody z Nizozemska do Čech. Pratuři se zabydlují v oboře u středočeských Milovic, kde už od ledna žijí divocí koně. Zvířata budou zatím žít odděleně. Mladé jalovice s býkem jsou v menší aklimatizační oboře, ale asi po měsíci by se měly obory propojit a zvířata tady podle ochranářů přírody ze společnosti Česká krajina budou společně spásat zdejší bujnou vegetaci.
13.10.2015 13:30 |

podobné články

ZOO Jihlava: V australské části se zabydlují psi pralesní

 
Dva roční bratři jihoamerické psovité šelmy, Chico a Rico, pocházejí ze Zoo Praha. Nyní se zabydlují v nové expozici v australské části jihlavské zoo. První týden po svém příchodu do Jihlavy byli velmi plaší a nedůvěřiví a ukrývali se uvnitř boudy ve vnitřní části ubikace. V současnosti již oba psi chodí do svého venkovního výběhu, kde je mohou při troše štěstí vidět i návštěvníci.
23.08.2017 21:05 |

podobné články

Česká krajina: Divocí koně z Milovic se už zabydlují ve dvou lokalitách na východě Čech

 
Odrostlá mláďata divokých koní ze středočeských Milovic se ode dneška zabydlují ve dvou nových lokalitách. Rezervaci ráno opustily dva transporty. První z nich zamířil do lokality Na Plachtě u Hradce Králové, kde na ně bude dohlížet ochranářská organizace JARO Jaroměř, druhý do Ptačího parku Josefovské louky, o který se stará Česká společnost ornitologická.
20.01.2018 19:10 |

podobné články

Reprezentace odletěla do Francie. Hlavně se nevrátit po 3 zápasech, přejí si hráči

 
Čeští fotbalisté dnes hodinu před polednem odletěli z Prahy na mistrovství Evropy do Francie. Na palubě letadla byl kompletní tým včetně Bořka Dočkala, který ještě doléčuje zranění z přípravného utkání s Ruskem. Do Tours, kde bude mít výběr trenéra Pavla Vrby svou základnu, výprava dorazila krátce před jednou hodinou odpoledne. V podvečer už čeká národní tým první trénink v Tours.
08.06.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Dočkal (35 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Déčko a ČT art ode dneška naladí 95 % domácností

 
Dva nové kanály České televize, ČT :D a ČT art, mají od dnešního dne v pozemním vysílání pokrytí na více než pětadevadesáti procentech území České republiky. Oproti původním plánům, které počítaly s dosažením plného pokrytí touto cestou až do dvou let, tak může Česká televize dík dohodě s Českými Radiokomunikacemi dětskou i kulturní stanici nabídnout takřka všem divákům už nyní.
09.10.2013 14:40 |

podobné články

Cestovka Relax Max Tours zkrachovala. Klienti mají smůlu

 
Cestovní kancelář Relax Max Tours odpoledne oznámila úpadek. Pojišťovna zjišťuje, zda pojistná částka pokryje plnou cenu zájezdů.
11.08.2009 13:25 |

podobné články

Exim tours i díky TV NOVA vracejí víc peněz za zkažené dovolené v Egyptě!

 
Zdá se, že cestovka Exim tours se lekla ostudy a začala svým klientům vyšší odškodnění za předčasně ukončené dovolené v Egyptě. Turisté si ale stěžují, že si zaslouží ještě větší kompenzaci.
21.08.2013 20:40 |

podobné články

Exim Tours ruší kvůli prasečí chřipce odlety do Mexika!

 
Cestovní kancelář Exim Tours ruší kvůli epidemii prasečí chřipky v Mexiku nejbližší odlety do mexického Cancúnu. Rozhodnutí se dotkne téměř 1000 klientů největší české cestovní kanceláře!
27.04.2009 22:25 |

podobné články

Exim Tours nebude létat s ČSA

 
Klienti cestovní kanceláře Exim Tours budou od letošního podzimu létat na dovolenou převážně se společností Travel Service, která tak v roli hlavního dopravce Eximu vystřídá po šesti letech České aerolinie. Informuje o tom čtvrteční vydání E15.
13.05.2010 10:10 |

podobné články

ERV Evropská pojišťovna začala spolupracovat s EXIM tours

 
ERV Evropská pojišťovna začala pojišťovat klienty největší české cestovní kanceláře – EXIM tours.
30.07.2014 21:35 |

podobné články

CK Relax Max Tours: Další cestovka krachuje!

 
Kvůli problémům CK Relax Max Tours neodletí v úterý 56 jejích klientů přímým charterovým letem na dovolenou do Maroka. Dalších 47 lidí bude na náklady pojišťovny dopraveno ze zahraniční dovolené.
11.08.2009 14:10 |

podobné články

Klienti Relax Max Tours se vrátili do Česka. Někteří předčasně

 
Turisté, kteří využili služeb zkrachovalé cestovní kanceláře Relax Max tours, jsou již doma.
12.08.2009 17:05 |

podobné články

ČSA končí spolupráci s Exim Tours

 
Klienti cestovní kanceláře Exim Tours budou od letošního podzimu létat na dovolenou převážně se společností Travel Service, která v roli hlavního dopravce cestovní kanceláře vystřídá po šesti letech ČSA.
13.05.2010 07:15 |

podobné články

Karma Tours krachuje. Důvod? Nezájem Čechů o severní Afriku

 
Cestovní kancelář Karma Tours ukončuje svou činnost. Důvodem je problematická situace v arabských zemích a nízký zájem českých turistů o severní Afriku, na kterou se cestovní kancelář specializovala.
02.06.2011 20:20 |

podobné články

Exim tours urychluje stahování českých turistů z Egypta

 
Cestovní kancelář Exim tours urychluje stahování českých turistů z Egypta. Obává se zhoršení bezpečnostní situace ke konci týdne zejména v Hurgadě. Poslední turisté CK by měli přiletět ve čtvrtek.
19.08.2013 11:30 |

podobné články

Klienti Exim tours zuří! V televizi sice slibují adekvátní náhradu, ale to není pravda, říkají

 
Vyjádření cestovní kancelář Exim tours, která kvůli nepokojům v Egyptě předčasně odvezla z dovolené desítky turistů, nadzvedlo jejím klientům mandle! Cestovní kancelář se k nim totiž nechová tak, jak prezentuje!
20.08.2013 18:15 |

podobné články