Fotbalisté Bohemians Praha prohráli ve Zlíně a přišli o vedení

Fotbalisté Bohemians Praha prohráli ve 14. kole druhé ligy 0:3 ve Zlíně. Přišli tak o první místo v tabulce, na kterém je vystřídalo Ústí nad Labem. Bohemians Praha jsou druzí s tříbodovým odstupem, další dva body ztrácí třetí Karviná.
06.11.2011 19:15 |

Fotbalisté Bohemians Praha přišli o stadion

Společnost Bohemians Real neprodlouží smlouvu s klubem Bohemians Praha 1905 o pronájmu stadionu v Ďolíčku. Budoucnost týmu je tak ohrožena, protože smlouva končí k již k 30. listopadu. Důvodem je, že stále neproběhla slíbená dohoda o výměně stadionu za sousední pozemky mezi Prahou 10 a majitelem arény.
11.09.2014 13:55 |

Fotbalisté Bohemians Praha normálně trénují, chystají se na zápas s Boleslaví

Fotbalisté Bohemians Praha sice nenastoupili k sobotnímu zápasu 24. kola Gambrinus ligy na hřišti Bohemians 1905, ale jinak dál pokračují v přípravě na další ligové duely, tedy i ten nejbližší s Mladou Boleslaví.
12.04.2010 11:45 |

ROZHODNUTO: Bohemians 1905 získal práva po FC Bohemians nezákonně

Městský soud v Praze v pátek rozhodl, že fotbalový klub Bohemians 1905 získal v roce 2005 všechna práva po FC Bohemians Praha a.s. v konkursu v rozporu se zákonem a není jeho nástupcem.
01.04.2011 17:00 |

Bohemians prohráli posedmé v řadě a blíží se sestupovým vodám

Fotbalisté Bohemians 1905 podlehli v dohrávce 19. kola Gambrinus ligy na domácí půdě v Edenu Baníku Ostrava 0:1. Vítězný gól hostí dal ve 28. minutě Lukáš Droppa, Baník po pěti kolech zvítězil, tým Bohemians 1905 prohrál posedmé za sebou.
05.03.2012 20:05 |

KORUPCE! Tým Bohemians Praha přiznal PŘEVZETÍ ÚPLATKU!

Korupční kauza Olomouce a Bohemians Praha se dostala až k soudu. A před ním hráči Bohemians Praha přiznali, že od Olomouce obrdrželi úplatek. Celá kauza tak dál bude pokračovat.
31.05.2011 11:40 |

Dienstbierovi hrozilo vězení, ale vyvlékl se z toho. Policistům se o tom moc mluvit nechce

Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier může po víkendu zase o mnoho klidněji spát. Dienstbier osobně asistoval u konkurzu pražského fotbalového klubu a o jeho roli se dvakrát zajímala policie. O víkendu však byla uzavřena dohoda mezi správcem konkurzní podstaty FC Bohemians Praha a Bohemians Praha 1905, která byla odsouhlasena na schůzi věřitelů FC Bohemians Praha u městského soudu v Praze loni v listopadu.
15.05.2016 05:20 |

Tým Bohemians Praha odmítl nastoupit do derby "Bohemek"!

Tak tohle už je opravdu moc! Těsně před začátkem utkání šéf Bohemians Praha Karel Kapr ukázal dopis, ve kterém tvrdí, že Bohemians 1905 nejsou členy ČMFS.
10.04.2010 16:10 |

Bohemians Praha chtějí odvolání části výkonného výboru a Haška

Střížkovští Bohemians Praha se pokusí v souvislosti s kauzou Bohemians proměnit červnovou valnou hromadu ČMFS ve volební.
20.05.2010 16:55 |

Střížkovští Bohemians Praha se pokusí v souvislosti s kauzou Bohemians proměnit červnovou valnou hromadu ČMFS ve volební. Chtějí na ní iniciovat hlasování o odvolání některých činovníků výkonného výboru v čele s předsedou fotbalového svazu Ivanem Haškem.
20.05.2010 17:20 |

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Černoch (Úsvit): K výpovědi Bohemians Praha 1905

Budoucnost fotbalového klubu Bohemians Praha 1905 je opět ohrožena. Tentokrát kvůli výpovědi z nájemní smlouvy k Ďolíčku, kterou klub dostal k 30. listopadu od majitele stadionu, společnosti Bohemians Real.
13.09.2014 17:15 |

Bohemians prohráli na Dukle a blíží se sestupové propasti

Fotbalisté Dukly Praha zvítězili v utkání 24. kola Gambrinus ligy na domácím trávníku nad Bohemians 1905 2:0. Pět minut před přestávkou skóroval slovenský útočník Ivan Lietava, po změně stran přidal druhou trefu Pavel Hašek, hosté čekají na tříbodový zisk už 15 zápasů.
06.04.2012 20:45 |

Slavia prohrála čtvrté utkání z pěti, padla s Bohemians

Fotbalisté Slavie Praha v 8. kole první ligy prohráli 0:2 na hřišti Bohemians 1905 a po skvělém startu do sezony nebodovali ve čtvrtém z posledních pěti zápasů nejvyšší soutěže.
21.09.2014 11:00 |

UEFA rozhodnutí okolo Bohemians nezmění, tvrdí vedení svazu

Vedené ČMFS se na tiskové konferenci vyjádřilo k výrokům šéfa Bohemians Praha Karla Kapra v kauze nenastoupení jeho týmu proti Bohemians 1905.
12.04.2010 12:25 |

Fotbalisté v generálce před ME prohráli s Maďarskem 1:2

Čeští fotbalisté v generálce před mistrovstvím Evropy prohráli v Praze 1:2 s Maďarskem. V utkání hraném přesně týden před úvodním duelem turnaje s Ruskem poslal hosty do vedení Balázs Dzsudzsák, brzy sice srovnal Michal Kadlec z penalty, ale v závěru rozhodl o výhře Maďarska Ádám Gyurcsó. Češi tak před šampionátem přišli o sérii pěti zápasů bez porážky. Zároveň je to pro ně první prohraná generálka před velkým turnajem od roku 2000.
02.06.2012 10:40 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků)

Bohemians na jaře poprvé bodovali. I v oslabení urvali bod proti Hradci

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 21. kole Gambrinus ligy na domácím hřišti v Edenu s FC Hradec Králové 0:0. V nastaveném čase prvního poločasu byl vyloučen po druhé žluté kartě za faul útočník Bohemians 1905 Martin Nešpor, domácí se však v oslabení ubránili.
18.03.2012 19:20 |

Hokejisté Zlína doma prohráli se Slavií a přišli o vedení v extralize

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 1. kola hokejové extraligy s pražskou Slavií 0:3 a přišli o vedení v tabulce. Moravský tým inkasoval dva góly v první třetině, třetí branku obdržel při závěrečné power play.
25.10.2011 21:10 |

Fotbalisté Slavie Praha prohráli s Las Palmas

Fotbalisté prvoligového celku SK Slavia Praha prohráli ve středečním přípravném utkání na soustředění ve Španělsku s místním druholigovým týmem U.D. Las Palmas 1:2.
09.02.2011 14:40 |

Bohemians měli kliku! Nejdřív zářez, pak šťastné vítězství

Fotbalisté Bohemians v Jihlavě málem spílali rozhodčím. Po nesprávně neuznaném gólu přišli o vedení, ale nakonec šťastně vyhráli. Po dorážce Matúše Mikuše vedli už 2:0, jenže jejich radost zkazil pomezní rozhodčí a jeho praporek.
08.08.2014 20:00 |

Ligové derby kontumováno ve prospěch Bohemians 1905

Výsledek sobotního zápasu 24. kola první fotbalové ligy mezi Bohemians 1905 a střížkovskými Bohemians Praha byl kontumován ve prospěch domácích. Ti tak mají připsanou výhru 3:0 a tři body do tabulky.
15.04.2010 14:25 |