Fotbalisté Ajaxu poosmnácté v historii vyhráli Nizozemský pohár

Fotbalisté Ajaxu vyhráli Nizozemský pohár. V dnešní finálové odvetě porazili Feyenoord Rotterdam na jeho hřišti 4:1 a v soutěži triumfovali poosmnácté v historii.
07.05.2010 12:10 |

Real zdolal Barcelonu a poosmnácté slaví zisk Španělského poháru

Fotbalisté Realu Madrid se poprvé od roku 2008 radují ze zisku trofeje. V dnešním finále Španělského poháru porazili ve Valencii svého tradičního rivala Barcelonu 1:0 po prodloužení a v poháru tak triumfovali poosmnácté, ovšem poprvé po sedmnácti letech. Autorem vítězného gólu byl ve 103. minutě Cristiano Ronaldo.
21.04.2011 06:45 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (468 článků)

Útočníkovi Ajaxu Luisi Suárezovi hrozí trest za to, že kousl protihráče Otmana Bakkala do ramene při prestižním utkání proti Eindhovenu. Nizozemský list De Telegraaf už označil Suáreze za "Kanibala z Ajaxu" a vyzval národní svaz a vedení klubu k potrestání hříšníka.
22.11.2010 11:45 |

Útočník Ajaxu Suárez dostal za kousnutí soupeře sedmizápasový trest

Nizozemský fotbalový svaz navrhl pro útočníka Ajaxu Amsterodam Luise Suáreze sedmizápasový trest za to, že ve víkendovém utkání kousl protihráče do ramene. Klub souhlasil.
24.11.2010 14:30 |

Frank de Boer byl potvrzen jako hlavní kouč Ajaxu Amsterdam

Bývalý nizozemský reprezentant Frank de Boer byl do role hlavního kouče Ajaxu jmenován prozatimně po nedávném odchodu Martina Jola.
03.01.2011 22:15 |

Osobnosti: Frank Martin (4 články)

Hvězdný Overmars bude technickým ředitelem Ajaxu

Bývalý nizozemský fotbalový reprezentant Marc Overmars byl jmenován technickým ředitelem Ajaxu Amsterdam.
06.07.2012 11:25 |

Hráči Ajaxu ve středu porazili v osmifinále Nizozemského poháru amatérský celek WHC Wezep 14:1, což je nejvyšší výhra v soutěži v historii klubu.
24.12.2009 11:50 |

Šumperk už poosmnácté bluesovou metropolí

Už poosmnácté se od čtvrtka 14. listopadu stal severomoravský Šumperk nefalšovanou metropolí bluesové muziky.
18.11.2013 11:01 |

Africký pohár národů vyhráli fotbalisté Zambie

Fotbalisté Zambie vyhráli letošní Africký pohár národů, když v nedělním finále porazili v gabonském městě Liberville tým Pobřeží slonoviny 8:7 na penalty.
13.02.2012 00:00 |

Italský pohár obhájili fotbalisté Interu Milán

Fotbalisté Interu Milán vyhráli Italský pohár. Obhájci ve finále na Olympijském stadionu v Římě porazili díky dvěma gólům Samuela Eto'oa 3:1 Palermo a trofej získali posedmé v historii.
30.05.2011 10:35 |

Fotbalisté Plzně a Boleslavi vyhráli v Evropské lize i v odvetách a postupují

Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v odvetě 2. předkola Evropské ligy doma nad gruzínským Metalurgem Rustavi 2:0 a postoupili do další fáze soutěže, kde se střetnou s polským Ruchem Chorzów. Uspěli i fotbalisté Mladé Boleslavi, kteří zvítězili na hřišti islandského Thór Akureyri 1:0. Jejich dalším soupeřem bude elitní nizozemský celek Twente Enschede.
26.07.2012 22:05 |

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků)

Fotbalisté Ajaxu na hřišti Zwolle dokázali jen remizovat. A to měl ještě lídr nizozemské ligy kliku. Domácí totiž pálili jen do brankové konstrukce.
10.02.2014 07:05 |

Fotbalisté Ajaxu Amsterodam dostali ve finále Nizozemského poháru pět gólů od Zwolle a prohráli vysoko 1:5. Fanoušci to nesli špatně a zasypali hřiště světlicemi a dýmovnicemi. Utkání muselo být dvakrát přerušeno. Divou zvěř na tribunách zklidnil až legendární gólman Edwin Van der Sar.
21.04.2014 16:40 |

Grygera s Juventusem vyhráli Pohár Luigiho Berlusconiho

Fotbalisté Juventusu s českým obráncem Zdeňkem Grygerou v sestavě vyhráli v rámci přípravy před italskou ligou Pohár Luigiho Berlusconiho. V neděli po bezbrankových 90 minutách porazili AC Milán 5:4 v penaltovém rozstřelu.
24.08.2010 11:25 |

Nadal a spol vyhráli Davisův pohár!

Španělští tenisté získali popáté v historii Davisův pohár. V domácím finále s Argentinou na antuce v Seville vydřel rozhodující třetí bod druhý hráč světa Rafael Nadal, který porazil Juana Martína Del Potra po čtyřhodinové bitvě 1:6, 6:4, 6:1 a 7:6 (7:0). Španělé vyhráli soutěž už potřetí za poslední čtyři roky.
04.12.2011 18:20 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Rafael Martín (5 článků)

Jihomerický Pohár osvoboditelů získal International, finále málem skončilo ostudou

Fotbalisté Internacionalu Porto Alegre vyhráli podruhé v historii Pohár osvoboditelů, což je jihoamerická obdoba Ligy mistrů.
19.08.2010 09:10 |

Manchester City ovládl Ligový pohár, v duelu se Sunderlandem ale musel otáčet

Fotbalisté Manchesteru City vyhráli potřetí v historii anglický Ligový pohár, když ve finálovém duelu porazili Sunderland 3:1. Favorit utkání prohrával, ale po změně stran díky dvěma gólům v rozmezí dvou minut zápas otočil. Obránce Sunderlandu Ondřej Čelůstka si prestižní duel ve Wembley nezahrál, zůstal na lavičce náhradníků.
02.03.2014 18:05 |

Kanonýr Suárez je už v mládí oporou v Ajaxu i v reprezentaci

Přestože je mu teprve 23 let, patří uruguayský fotbalový útočník Luis Suárez k oporám jak v Ajaxu Amsterodam, tak i v reprezentaci.
23.06.2010 14:50 |

VIDEO Ajaxu upadla ligová trofej z jedoucího autobusu

Brankář Ajaxu byl stejně neopatrný, jako před měsícem obránce Realu Madrid Ramos
16.05.2011 14:50 |

TO JE JANTAR! Brankáři Ajaxu spadla mistrovská trofej z autobusu! VIDEO

Gólman Ajaxu Amsterdam nezvládl po zisku titulu triumfální jízdu městem a z horního patra otevřeného autobusu mu spadla trofej pro mistra ligy.
16.05.2011 19:20 |