Článek

Flying Steps spojují breakdance s Bachem

 
Breakdance na hudbu Johanna Sebastiana Bacha tančí berlínští Flying Steps. Ojedinělý projekt se zastaví v Praze 23.–24. září (Hudební divadlo Karlín) a v Ostravě (Gong) 1. října.
05.05.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Bach (6 článků)
Podobné články

Red Bull Flying Bach je neslýchané spojení tance a hudby

 
Čtyřnásobní mistři světa v breakdance Flying Steps dovezou na konci října do Česka originální mix breakdance a klasické hudby - Red Bull Flying Bach.
04.10.2012 13:05 |

podobné články

Obracel by se Bach v hrobě? Na jeho hudbu se budou tanečníci v Česku točit na hlavě a metat salta

 
Berlínská taneční skupina Flying Steps se vrací do Česka se svým projektem Red Bull Flying Bach. V něm spojuje jeden z nejmodernějších tanců současnosti – breakdance, s klasickou hudbou Johanna Sebastiana Bacha. S nápadem spojit pouliční tanec a hudbu honosných koncertních sálů přišel hlavní choreograf skupiny Vartan Basil. Společně s hudebníkem Christopherem Hagelem si řekli, proč nezkusit rozpohybovat lidské tělo za rytmu klavírů a cembala. Od té doby vyprodali dvě světová turné, která vidělo více než 300 tisíc diváků. Skupina do Česka zavítala před čtyřmi roky, kdy se jim podařilo třikrát vyprodat Hudební divadlo Karlín. Vystoupení se uskuteční 23. a 24. září v Praze a 1. října v Ostravě.
27.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Bach (6 článků)

Spojili Bacha a tanec ulice. Chodí na nás i prarodiče s vnoučaty, říká šéf projektu

 
Německá taneční skupina Flying Steps se na podzim po čtyřech letech s projektem Red Bull Flying Bach vrátí do České republiky. Současný tanec ulice se na hudbu Johanna Sebastiana Bacha bude tancovat 23. a 24. září v pražském Hudebním divadle Karlín a 1. října v ostravském Gongu. Show, která snoubí hudbu 18. století se současným moderním tancem, vznikla pod uměleckým vedením Michaela Rosemanna z Berlína.
19.07.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Bach (6 článků)

Flying Bach propojí Bacha s break dance i v Praze

 
Od 29. do 31. října se v pražském Hudebním divadle v Karlíně uskuteční tři představení Red Bull Flying Bach. S předstihem jsme se vydali do švédského Stockholmu, abychom zjistili, nakolik je spojení break dance s barokní hudbou výjimečné.
18.10.2012 09:10 |

podobné články

Chromý stařík (73) ohromil Británii, tancuje breakdance!

 
VIDEO: V sobotu večer miliony diváků ve Velké Británii pobavil důchodce - hiphoper. Navzdory zdravotním problémům při soutěži Britains got talent poskakoval jako mladík. Kroutil se a točil na hlavě v rytmu breakdance. Podle úředníků má mít ale chromou nohu.
25.05.2009 12:50 |

podobné články

Britský invalida přišel o dávky - tančil v televizi breakdance

 
VIDEO: Na svou mediální slávu doplatil britský penzista, jemuž sociálka dočasně pozastavila vyplácení invalidního důchodu poté, co se objevil jako tanečník breakdance v televizní soutěži Britain's Got Talent.
17.06.2009 12:40 |

podobné články

Batolata tancují breakdance! Nevěříte?

 
Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak! Batolata tancují breakdance! Miminka dokázal ve své nové reklamě ´roztancovat´ režisér Michael Gracey.
07.07.2009 11:55 |

podobné články

Justin Theroux předvedl perfektní breakdance, na který sbalil Jennifer Aniston

 
Přítel herečky Jennifer Aniston (43) Justin Theroux (40) byl hostem v talk show Ellen DeGeneres, kde prozradil, na co se mu jednu z nejoblíbenějších hollywoodských hereček podařilo udolat. Pro Ellen se rozpovídal, že Jen zaujalo jeho vystoupení na svatbě kamaráda, kde předvedl breakdance. Když moderátorka projevila zájem, aby své taneční umění ukázal i televizním divákům, vymlouval se na speciální obuv, kterou k tanci potřebuje. Justin ale nečekal, že jeho drahá Jennifer již předtím Ellen jeho taneční zlatobílé tenisky poskytla…
25.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (691 článků) , Justin Theroux (152 článků)

To je frajer: Beznohý tanečník válí breakdance o berlích!

 
VIDEO: Žádné výmluvy, žádné hranice. Tak zní heslo 28letého Kanaďana Luky Patuelli, který má kvůli vrozené chorobě téměř nehybné nohy, přesto se dokázal mezi světovou špičku breakdance tanečníků.
18.03.2013 12:40 |

podobné články

A pak že je s úředníky nuda! Tohle je pětapadesátiletá hvězda breakdance, ty pohyby budete závidět

 
Jmenuje se Steve Graham, je mu 55 let a začínal jako analytik bankovní investiční společnosti Goldman Sachs, nyní si vede vlastní firmu v oboru. Potud celkem nuda. Jen samá matematika a čísla a prognózy a výpočty. Sundá-li ale Steve oblek a má poblíž taneční parket, je z něj B-boy Silverback. Hvězda breakdance.
18.01.2014 12:05 |

podobné články

Podívejte se, jak talentované české dítě tančí breakdance! Maximální roztomilost zaručena!

 
Občas je prostě potřeba se zastavit, nečíst zpravodajské weby se všemi těmi zmizelými dětmi a válkami a "pobavit se u něčeho roztomilého":http://www.extra.cz/pozor-at-si-neposlintate-monitor-novorozene-slune-se-snazi-poprve-postavit-na-nohy-a-je-u-toho-naprosto-k-sezrani. No a od toho jsme tu samozřejmě my, abychom vám takovou věc zprostředkovali. Tentokrát v podobě českého dvouletého dítěte, které se "snaží tančit breakdance":http://www.extra.cz/totalne-se-minul-povolanim-tenhle-delnik-vas-zvedne-ze-zidle-a-roztancuje-jako-nikdo, které ho učí jeho tatínek.
23.09.2014 08:40 |

podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již čtyři roky. Nyní jsou navíc i kolegy. Smetana je tváří Nočních televizních novin, Haj seriálu Gympl. V Lásce pod lupou přiznali, že je spojují vášně. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
26.03.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (77 článků) , Emma Smetana (430 článků)

S ODS si lidé spojují zklamání a korupci, ukázal průzkum

 
Televize Prima zveřejnila v nedělní Partii průzkum, které tři věci si lidé spojují s ODS a ČSSD. U občanských demokratů je to zklamání, korupce a jméno Miroslavy Němcové, u soc. dem. je to sociální spravedlnost a jmena vůdců Sobotky a Haška.
20.10.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1343 článků)

Herečka Štěpánková: S výročím vzniku samostatného Československa si spojuji i jeho zánik

 
Našli jsme vnučku Vavro Šrobára, někdejšího představitele pětičlenného Národního výboru, který 28. října 1918 prohlásil nezávislost Československa. Není to nikdo jiný nežli herečka Jana Štěpánková, která si zahrála i v seriálu První republika, který zobrazuje osudy rodiny Valentových a Léblových v době od Masaryka po Mnichov. „Já si s výročím vzniku samostatného Československa spojuji zároveň i zánik Československa,“ prozradila Štěpánková ParlamentnímListům.cz v kontextu se svým dědou. Její druhý dědeček Ivan Hálek dokonce jako poslanec zvolil v roce 1918 prezidentem republiky Tomáše Garrigue Masaryka.
28.10.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Štěpánková (98 článků) , Vavro Šrobár (3 články) , Jan Masaryk (103 článků)

Vůdce al-Káidy přísahal věrnost vedení Tálibánu: Spojují síly proti Islámskému státu

 
Vůdce teroristické organizace al-Káida Ajmán Zavahrí oznámil věrnost novému vůdci afghánského hnutí Tálibán Muhammadu Mansúrovi. Tálibán a al-Káida tak spojují síly proti Islámskému státu, který se snaží získat v Afghánistánu příznivce.
14.08.2015 22:25 |

podobné články

Rocksmith - recenze

 
Ta jména se mohla zapsat do světové hudební historie. Doom metalová kapela Via Mortis s kytaristou Martinem Bachem, industriální nářez Křižík Prešov s lídrem Karlem Drdou, progresivní death metalová smršť Vyndaná tříska Petra Poláčka nebo originální žánrový mix Hannibal ante portas, v němž na basketbalové míče hraje Farid Starman. Možná za to mohl nedostatek času,...
23.12.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (22 článků) , Karel Poláček (13 článků)

Rocková babička do toho praštila. Tina Turner (73) se tajně vdala!

 
Proč ne? To si zřejmě řekla legendární zpěvačka Tina Turner a vdala se. Absolutně neřešila, co si o tom bude kdo myslet. Se svým partnerem, charismatickým Erwinem Bachem jsou spolu už dlouhých 27 let!
12.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (112 článků)

Rocková babička Tina Turner: Tajně se vdala?

 
Zpěvačka Tina Turner (73) už chodí se svým německým přítelem Erwinem Bachem (57) přes 25 let a teď se zdá, že do toho konečně praštili.
13.07.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (112 článků)

První fotky z tajné veselky zpěvačky Tiny Turner (73): Černobílá svatba! V čem byla nevěsta?

 
Je to už pár dnů, co zpěvačka Tina Turner stvrdila sňatkem svůj 27 let trvající vztah s Erwinem Bachem (57). Až nyní se ale objevila její vůbec první fotka ve svatebním. A světe div se – diva se vdávala v černé róbě!
28.07.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (112 článků)