Článek

Florian (SPO): Utíkají opravdu před válkou nebo se jen chtějí mít lépe?

 
Téma dnešních dnů IMIGRANTI. Kdo vlastně jsou, proč tak najednou utíkají a neutíkali už dříve? Válčí se přeci v Sýrii už delší dobu... Utíkají skutečně před válkou? Nebo se jen chtějí mít lépe?
17.09.2015 10:26 |

podobné články

Podobné články

Vyhrocená situace v ODS: Úlehla a Florián chtějí ještě jedno jednání klubu

 
Poslanci ODS Tomáš Úlehla a Jan Florián požadují před hlasováním o důvěře vládě ještě jedno jednání klubu. Uvažují i o předčasných volbách, o čemž ParlamentníListy.cz informovaly již v průběhu dne jako první.
07.08.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jan Florián (64 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Úlehla a Florian nechali Němcovou na holičkách: Budou předčasné volby?

 
Poslanci Tomáš Úlehla a Jan Florian z ODS opustili před hlasováním o důvěře vládě Jiřího Rusnoka sál. Krok poslanců sníží počet hlasů, který musí Rusnokova vláda na svou stranu získat, především ale bude znamenat, že bývalá koalice ve Sněmovně nedisponuje 101 hlady. Pokud se to potvrdí, bude TOP 09 pro předčasné volby.
07.08.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Florian (25 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků)

Rebel Florián zaútočil v novinách na primátora Svobodu: Je obviněný

 
Poslanec ODS Jan Florián, který se zařadil ke skupině rebelů už před schvalováním daňového balíčku, nyní opustil jednací sál při hlasování o důvěře Rusnokově vládě. Šlo prý o jedno z nejtěžších rozhodnutí v jeho životě. V rozhovoru pro Právo odmítá, že by za ním stály tlaky zvenčí.
14.08.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Florián (64 článků)

Západní agentura: Migranti utíkají před válkou a bídou

 
Na srbsko-maďarských hranicích mnoho uprchlíků říká, že utekli před válkou v Sýrii či Afghánistánu. Ale mnozí z nově příchozích se netají tím, že se snaží využít pootevření hranic Evropské unie prostě proto, aby se vymanili z chudoby, napsala agentura AFP v reportáži z maďarské pohraniční obce Röszke.
12.09.2015 12:06 |

podobné články

Utíkají před válkou, ale v německých uprchlických táborech klid nenalézají. Bojí se chodit i na záchod a množí se nucená prostituce

 
S otevřenou stížností se obrátily čtyři německé ženské organizace na hesenský zemský sněm ve Wiesbadenu. Žádají přitom, aby sněm zabránil násilí, které hrozí ženám na útěku před válkou.
02.10.2015 22:21 |

podobné články

Trávník (SPO): Musíme se vrátit ke kořenům

 
Stranu Práv Občanů (SPO) je třeba vzbudit ze zimního spánku, na tom se shodli zástupci krajské organizace SPO kraje Vysočina při setkání s předsedou SPO Janem Velebou.
17.05.2014 16:55 |

podobné články

Lídři SPO do krajských voleb

 
Seznam lídrů SPO do krajských voleb (kde je SPO v koalici, tak pořadí lídrů SPO v této koalici):
07.08.2016 12:25 |

podobné články

Oberreiter (SPO): Praha volila delegáty na Sjezd Strany Práv Občanů

 
Pražská konference SPO volila delegáty na Sjezd.K hlavním tématům se vyjadřovali předseda SPO Ing. J. Veleba, místopř. Ing. M. Soušek i předseda pražské SPO Ing. J. Oberreiter. Sjezd se bude konat 11.2.2017. Rádi by zopakovali úspěch z krajských voleb.
26.01.2017 20:15 |

podobné články

Pardubický lídr SPO Soušek: Ode dna jsme se již odrazili

 
Působení některých lidí v ČSSD zcela podkopalo důvěru občanů v celý sociálnědemokratický směr, povzdechl si pardubický lídr SPO Miloslav Soušek. V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se nám svěřil nejen s důvody, proč stejně jako František Ringo Čech a řada dalších přešel ze sociální demokracie právě k SPO. Zamýšlí se ale i nad budoucností obou stran. Prozradil nám, čím chce přesvědčit voliče o správnosti volby SPO. A vyjádřil se také k prezidentské volbě. V kom shledává největší hrozbu pro znovuzvolení Zemana?
28.09.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Soušek (10 článků)

Ostrava: Výstava Sv. Florián ze sbírek hornoslezských muzeí

 
Po polském Muzeu v Ratiboři můžeme také v Ostravském muzeu až do konce září letošního roku navštívit výstavu s názvem Sv. Florián ze sbírek hornoslezských muzeí. Výstava byla realizována v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007-2013. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu Překračujeme hranice.
02.08.2011 19:25 |

podobné články

Poslanec ODS Florián k pádu vlády: Je to ještě předčasné

 
PůLNOČNÍ ROZHOVOR Jan Florián, který patří ke skupině poslanců ODS, kteří hlasovali proti vládnímu balíčku zvyšujícímu daně, uvedl, že se nespokojí pouze s kosmetickými změnami zákona. Je podle něj předčasné hovořit o tom, že by v krajní variantě, kdyby vláda neustoupila, hlasoval pro pád vlády. Podle něho se Miroslav Kalousek snaží z ODS udělat béčko TOP 09 a bývalí lidovci žádní pravičáci nejsou.
16.09.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Jan Florián (64 článků)

Vedení ODS alibisticky svaluje vinu na regiony. Jak laciné, zlobí se „rebel“ Florián

 
Jeden z rebelů v ODS, poslanec Jan Florián, v pondělí ostře kritizoval premiéra a předsedu ODS Petra Nečase za to, že údajně svalil vinu za volební neúspěch na regiony. Prohra ve volbách je podle Floriána především prohrou stranického vedení.
15.10.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Jan Florián (64 článků)

Od rebelů prý odpadne poslanec Florián a podpoří Nečasovu vládu

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz by se šestičlenná skupina ODS mohla začít drolit. Začíná se hovořit o tom, že by pražský poslanec ODS Jan Florián mohl podpořit daňový balíček, se kterým Nečasova vláda spojila otázku důvěry.
24.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Florián (64 článků)

Stojednička se tříští. Úlehla a Florián se nezúčastní hlasování

 
Poslanci ODS Tomáš Úlehla a Jan Florián se nezúčastní hlasování o důvěře Jiřího Rusnoka, čímž zpochybnili často prohlašovanou stojedničkovou podporu Miroslavy Němcové. Oba to uvedli v písemných vyjádřeních.
07.08.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Miroslava Němcová (1376 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jan Florián (64 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků)

Podrazáci Úlehla a Florián rozbili „stojedničku“: Vyrazili je z klubu ODS!

 
Středa byla pro vládu klíčová. Jednalo se o důvěře vládě a následném scénáři. Rusnok sice důvěru nezískal, koaliční stojedničku naproti tomu rozbili poslanci ODS Tomáš Úlehla a Jan Florián. A kvůli tomu je vyloučili z klubu!
07.08.2013 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jan Florián (64 článků)

Poslanec Florian vystoupil z ODS

 
Poslanec ODS Jan Florián, který nehlasoval proti důvěře Rusnokově vládě a který byl posléze vyloučen z Poslaneckého klubu, vystoupil i z Občanské demokratické strany.
08.08.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Florian (25 článků) , Jan Florián (64 článků)

Poslanec Florián vystoupil z ODS. A tato ošklivá slova vzkázal své bývalé partaji

 
Poslanec ODS Jan Florián, který nehlasoval proti důvěře Rusnokově vládě a který byl posléze vyloučen z Poslaneckého klubu, vystoupil i z Občanské demokratické strany.
08.08.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Florian (25 článků) , Jan Florián (64 článků)

Poslanec Florian vystoupil z ODS. A toto vzkázal své bývalé partaji

 
Poslanec ODS Jan Florián, který nehlasoval proti důvěře Rusnokově vládě a který byl posléze vyloučen z Poslaneckého klubu, vystoupil i z Občanské demokratické strany.
08.08.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Florian (25 článků) , Jan Florián (64 článků)