Článek

Fízl fízlovi fízlem: Nové podrobnosti z kauzy Nagyová

 
Štěnice, které ve svých kancelářích před několika dny nalezli detektivové z pražské hospodářské kriminálky, mohou dle České televize souviset s kauzou Nagyová. Útvar totiž prověřuje údajné manipulování vyšetřování exšéfa rozvědky Karla Randáka, který čelí obvinění z neoprávněného nakládání s osobními údaji, jež údajně výrazně zhoršilo pověst současné Nečasovy manželky.
09.05.2016 09:00 |

podobné články

Podobné články

Lidé píší poslanci Ondráčkovi: Jste KOMUNISTICKÝ FÍZL!

 
Nečekané vyústění má kauza kolem poznámky Miroslava Kalouska, který ve Sněmovně nazval komunistického poslance Zdeňka Ondráčka "komunistickým fízlem". Měl by se mu omluvit, ale nehodlá to udělat. Teď navíc vznikla iniciativa "Napišme poslanci Ondráčkovi že je komunistickej fízl...". A Ondráčkovi se plní email.
18.09.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Poslanci budou řešit, zda se má Kalousek omluvit za slova o „komunistickém fízlovi"

 
Poslanci se dnes budou zabývat sporem mezi Zdeňkem Ondráčkem (KSČM) a místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem kvůli výroku o „komunistickém fízlovi". Měli by také rozhodnout o zřízení vyšetřovací komise, která by se zabývala výstavbou dálnice D47. Na programu jsou rovněž pravidelné interpelace na členy vlády.
25.09.2014 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Sdružení podpořilo Kalouska ve výrocích o "komunistickém fízlovi"

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek žádá Sněmovnu, aby zrušila verdikt mandátového a imunitního výboru, podle kterého se má omluvit Zdeňkovi Ondráčkovi (KSČM) za slova o komunistickém fízlovi. Kalousek trvá na tom, že nejde o vulgarismus. Soudí, že koaliční většina ve výboru se snaží potlačit určitý názor.
25.09.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousek se musí omluvit za slova o "komunistickém fízlovi"

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se má podle rozhodnutí mandátového a imunitního výboru omluvit poslanci KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za to, že ho na sněmovním plénu nazval "komunistickým fízlem".
16.09.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousku omluv se za výroky o "komunistickém fízlovi", vyzval místopředsedu TOP 09 sněmovní výbor

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se má podle dnešního rozhodnutí mandátového a imunitního výboru omluvit poslanci KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za to, že ho na sněmovním plénu nazval "komunistickým fízlem". Novinářům to řekla předsedkyně výboru Miroslava Němcová (ODS). Zatímco Ondráček rozhodnutí výboru uvítal, Kalousek chce odvolat. V takovém případě by o omluvě rozhodovali poslanci.
16.09.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1295 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousek se omluvil Sklenákovi, není prý podrazák. Ale na „komunistickém fízlovi" si trvá

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se má podle dnešního rozhodnutí mandátového a imunitního výboru omluvit poslanci KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za to, že ho na sněmovním plénu nazval „komunistickým fízlem". Novinářům to řekla předsedkyně výboru Miroslava Němcová (ODS). Zatímco Ondráček rozhodnutí výboru uvítal, Kalousek se chce odvolat. V takovém případě by o omluvě rozhodovali poslanci.
16.09.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1295 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousek se znovu hlasitě oháněl komunistickým fízlem. A začala řežba

 
AKTUALIZACE Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) dnes vysvětloval poslancům, proč se odvolal proti rozhodnutí mandátového a imunitního výboru sněmovny. Ten totiž nedávno uznal, že se má Kalousek omluvit kolegovi z KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za slova o komunistickém fízlovi. Podle slov Kalouska se ale není zač omlouvat. Ondráček před listopadem 1989 sloužil režimu v pohotovostním pluku SNB a těm se prostě prý běžně říkalo "komunističtí fízlové", poznamenal dnes Kalousek a navíc urazil i nepřítomného vicepremiéra Andreje Babiše (ANO). „Čo to trepeš? Aká parlamentná kontrola, čo je to také, všeci kradnětě a my chceme makať,“ imitoval Kalousek Babiše, čímž narážel na ministrovu špatnou češtinu. Nakonec poslanci nedokázali zaujmout jakýkoliv postoj k jeho výroku a rozhodnutí imunitního výboru tak ani nezrušili, ale ani nepotvrdili.
25.09.2014 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7399 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků) , Miroslav Jakeš (20 článků)

Kalousek zaměstnal sněmovnu "komunistickým fízlem". Tady jsou zasvěcené reakce

 
TÝDEN S KOSKUBOU A KUBEROU Dva muži opačného politického spektra ukazují, jak se mnohdy ve svých názorech dokážou shodovat. I tentokrát se postavili do pravidelné názorové arény komentářů uplynulého týdne. Téma, o kterém je debata, se týká jednání ve sněmovně i pře poslanců, zda je správné nazývat někoho "komunistickým fízlem".
27.09.2014 07:41 |

podobné články

Kalouskův „komunistický fízl" má odklad. Jeho výrok o poslanci KSČM se projedná později

 
Mandátový a imunitní výbor odložil projednávání podnětu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka na místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Oba se totiž ze středečního zasedání sněmovního výboru omluvili. Stížnost Ondráčka ohledně Kalouskova výroku o „komunistickém fízlovi“ bude znovu na programu v srpnu nebo v září.
23.07.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Nejde o to, zda byl Ondráček fízl, ale že to Kalousek řekl ve Sněmovně, tvrdí poslanci

 
Členové sněmovního mandátového a imunitního výboru se ve většině shodují, že Miroslavu Kalouskovi nakázali omluvit se za slova o „komunistickém fízlovi” nikoli kvůli obsahu tohoto tvrzení, ale kvůli jeho podání. Podobným způsobem, jakým se Kalousek vyjádřil na adresu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, by se podle nich ve Sněmovně mluvit nemělo.
18.09.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousek může přijít o plat: Komunistickému fízlovi se stejně neomluvím! Proč?

 
Miroslav Kalousek (TOP 09) je popotahovaný za to, že řekl o poslanci Ondráčkovi (KSČM), že je komunistická mlátička. Kalouskovi nyní hrozí, že přijde o jeden celý měsíční plat. Přesto si dál vede svou. Je to fízl a já se neomluvím...
19.09.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Mlátil sice lidi obuškem, komunistický fízl prý není. Kalousek se má omluvit

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se má podle dnešního rozhodnutí mandátového a imunitního výboru omluvit poslanci KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za to, že ho na sněmovním plénu nazval "komunistickým fízlem". Kalousek ale trvá na tom, že se tak běžně označovali lidé jako Ondráček. Tedy ti, kteří zasahovali proti demonstrantům za svobodu během Palachova týdne.
16.09.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Komunistický fízl rozdělil Česko! Na čí straně stojíte vy? ANKETA

 
Spor Miroslava Kalouska a Zdeňka Ondráčka hýbe českou politickou scénou. Kalousek nazval komunistického poslance "komunistickým fízlem". Ondráček se totiž proslavil před listopadem 89, kdy jako policista poskytl rozhovor o potlačení lednové demonstrace proti komunistickému režimu během Palachova týdne.
26.09.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Šarapatka (Úsvit): Fízl zůstane fízlem...a hulvát hulvátem

 
Asi každý, kdo sledoval ve čtvrtek v Poslanecké sněmovně Miroslava Kalouska, musel mít pocit, že sleduje předvolební mítink. Debata o mantinelech sněmovní diskuse pak rozpoutala další vlnu úvah, jak moc velký prostor dát poslaneckému exhibicionismu.
27.09.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Nagyová přijde o práci i odstupné?! S Nečasem si užívá neplacené volno

 
Podle Petra Nečase dřela Nagyová i po nocích jako kůň. Expremiér tím vysvětloval, proč měla Nagyová mnohdy statisícové odměny... Jenže po propuknutí rozsáhlé kauzy vše směřuje k tomu, že Nagyová, i když zatím pouze obviněná, přijde o práci, ale i odstupné. S Nečasem a rodinou si nyní užívá neplacenou dovolenou.
24.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9162 článků)

Šéfredaktor Reflexu znovu útočí na Babiše: Je to fízl a zloděj

 
Pavel Šafr opět připomněl svůj nesouhlas s postupem Andreje Babiše. Už před volbami varoval před vstupem Babiše do politiky, nyní na Facebooku napsal, že šéf hnutí ANO je fízl a zloděj.
21.12.2013 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7399 článků)

Kalousek a fízl... PŘEHLED dalších hádek politiků

 
Poslanecká sněmovna poslední dny žije konfliktem mezi známým provokatérem Miroslavem Kalouskem a komunistickým poslancem Zdeňkem Ondráčkem, který si vyslechl, že je komunistický fízl.
25.09.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Komárek (ANO): Mlátička Kalousek a „Husákem vycepovaný komunistický fízl“ Ondráček

 
Kalousek se nechce omluvit Ondráčkovi, za to, že o něm řekl, že je komunistický fízl. Ondráček skutečně studoval na esenbáka a mlátil lidi při Palachově týdnu. Teď je řádně zvoleným poslancem. Urazil Kalousek Ondráčka? Nepochybně ano.
26.09.2014 11:16 |

podobné články

Kalousku, za TOP 09 kandiduje komunistický fízl, přišlo exministrovi do pošty

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek nyní zjišťuje, zda je pravda, že za jejich stranu kandiduje v Praze 8 bývalý „bachař a fízl“. Server Echo24.cz totiž přišel s informací, že Kalousek, známý svým posledním sporem, kdy označil komunistického poslance Ondráčka za „fízla“ a nehodlá se mu omluvit, obdržel e-mail s tvrzením, že jejich kandidát Vladislav Černý má takto problematickou minulost. Kalousek prý vše prověřuje a hájí ho tím, že má čisté lustrační osvědčení.
07.10.2014 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)