Článek

Fixa na uprchlíky připomněla holocaust. Vnitro se brání, Hašek tepe sluníčkáře

 
Nelegálním imigrantům, kteří jsou zajištěni na území ČR, začala policie psát na ruce čísla. Česko se za to dočkalo kritiky. Prý jde o praktiku, kterou nacisté používali během holocaustu. Ministerstvo vnitra se brání, že šlo o provizorní opatření, a slíbilo, že se na tento problém zaměří. Hejtman Michal Hašek (ČSSD) si však nebral servítky. Opřel se do „sluníčkářů“ a kritiky označil za hysteriky.
03.09.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)
Podobné články

Jak jsem se stal ze "sluníčkáře" realistou. Europoslanec Zdechovský na ČT pohovořil, jakou naivitu zažívá v Bruselu

 
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) ve čtvrtečním Hyde Parku hovořil nejen o tom, proč se v Evropském parlamentu zdržel, když se hlasovalo o povinných kvótách na přerozdělení dalších 120 tisíc uprchlíků mezi členské státy EU. Jde prý o nebezpečnou salámovou metodu. Řada europoslanců je však podle Zdechovského velmi naivní. Diváci si mohli vyslechnout také zdůvodnění toho, proč se ve věci uprchlické krize stal ze „sluníčkáře“ realistou.
17.09.2015 21:31 |

podobné články

Kdysi slavný doktor Sládek si stěžuje na agresivní sluníčkáře. Na Albertově jej prý před nimi musela chránit policie

 
Někdejší šéf radikálních republikánů Miroslav Sládek si na sociální síti Facebook postěžoval na „sluníčkáře“. Jsou to prý „velmi tolerantní lidé“, před nimiž ho musela chránit policie a antikonfliktní tým. Sládek strážcům zákona poděkoval.
20.11.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (131 článků)

VIDEO Kravka, napsal Martin Hekrdla o této české matce, která s křičícím dítětem v ruce varuje před islámem

 
Ve stejný den, kdy prezident Zeman pronesl vánoční poselství, se na kanále Youtube objevilo video, ve kterém nejmenovaná „naštvaná máma“ a někdejší členka ČSSD adresuje národu své vánoční a novoroční přání. Varuje v něm před nebezpečím islámského džihádu a za postoje k uprchlické krizi tepe premiéra Sobotku, sluníčkáře i studenty. Publicista Martin Hekrdla, jemuž se video dostalo pod ruku, přidal jadrný komentář.
28.12.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (281 článků) , Martin Sobotka (234 článků)

Vypsaná fixa chce trumfnout Wohnout

 
Kapela Vypsaná fixa se rozhodla vyzkoušet stejnou strategii jako před časem skupina Wohnout. Budou prodávat nové cédéčko přes internet za cenu, kterou si určí samotní fanoušci. Wohnouti na tom prodělali.
27.08.2009 05:10 |

podobné články

Skupiny Vypsaná fixa a Horkýže slíže nabízejí alba za cenu fanoušků

 
Další dvě skupiny nabídnou svá nová alba ke stažení z internetu za cenu, kterou si určí sami fanoušci. Pardubická Vypsaná fixa a nitranští Horkýže slíže ve spolupráci s portálem T-Music navážou na to, co letos v březnu stejný partner učinil s deskou skupiny Wohnout nazvanou Karton veverek.
27.08.2009 10:40 |

podobné články

Skupina Vypsaná fixa: S albem Klenot jsme v podstatě natočili dvě desky

 
Členové skupiny Vypsaná fixa za sebou mají natáčení a mixování aktuálního alba Klenot, které točili v Londýně. V rozhovoru vyprávějí, jak náročný byl pobyt v srdci Anglie i že na desce pracovali s producentem Guyem Fixsenem, Dušanem Neuwerthem a Janem P. Muchowem.
09.09.2009 11:10 |

podobné články

Nová CD - Mark Knopfler, Vypsaná fiXa i Nelly Furtado

 
Právě vychází nová sólová deska Marka Knopflera Get Lucky, Vypsaná fiXa svou desku Klenot nabízí na netu ke stažení za vámi určenou částku a Nelly Furtado se rozhodla Mi Plan nazpívat komplet ve španělštině.
16.09.2009 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Furtado (22 článků) , Mark Knopfler (20 článků)

Vypsaná fixa nahraje na festivalu Rock for People album, druhý den ho chce prodávat

 
Pardubická skupina Vypsaná fixa nahraje na blížícím se festivalu Rock for People, který se uskuteční 3. až 6. července ve Festival Parku v Hradci Králové, své druhé koncertní album. V neděli 4. července pořídí záznam svého večerního vystoupení a hned druhý den si budou moci návštěvníci akce zakoupit nahrávku na CD.
29.06.2010 12:30 |

podobné články

Márdi z Vypsané fixy: Skutečné události mě vždycky nakopnou

 
Skupina Vypsaná fixa vydala album Detaily. "Mé texty většinou vycházejí ze skutečných událostí, které si pak přefiltruju svým pohledem. Skutečné události k psaní potřebuju, vždycky mě takříkajíc nakopnou," řekl v rozhovoru pro Právo zpěvák a kytarista Márdi ze skupiny Vypsaná fixa.
18.10.2011 10:05 |

podobné články

Hrady.cz: Monkey Business s nafukovací pannou, Vypsaná fixa i Inekafe

 
Druhou zastávkou putovního festivalu Hrady CZ se stal Švihov. Po pátečním programu zahráli během toho sobotního sobotního Inekafe, Monkey Business, Vypsaná fiXa nebo Skyline.
29.07.2013 12:45 |

podobné články

Vypsaná fixa vyjede na akustické turné

 
Skupina Vypsaná fixa si na září a říjen naplánovala dva akustické koncerty, pokřtí akustické DVD a CD a začne nahrávat nové album.
20.09.2013 08:25 |

podobné články

Vypsaná fiXa oslaví 20 let. Chystá nové album a shání basáka

 
Vypsaná fiXa  má na letošní rok spoustu plánů: oslavit 20 let existence, vydat nové album, odjet jarní a podzimní turné a sehnat nového basáka.
31.01.2014 14:55 |

podobné články

Vypsaná fixa má hotovo. Na novince zní pozoun, klávesy i xylofon

 
V pražském studiu Jámor dokončila pardubická skupina Vypsaná fixa nové album. Vyjde 7. března, ponese název Krásný smutný den a je to zřejmě poslední nahrávka, na které jako člen kapely účinkuje baskytarista Mejn. Z Vypsané fixy totiž odchází.
22.02.2014 07:15 |

podobné články

Vypsaná fixa vydala album a turné zahájila utajeným koncertem

 
Skupina Vypsaná fixa vydala v pátek své zbrusu nové album. Jmenuje se Krásný smutný den a je zřejmě poslední, které nahrála se svým dlouholetým baskytaristou Mejnem.
07.03.2014 12:10 |

podobné články

RECENZE: Vypsaná fixa má stále dost sil i nápadů

 
Pokud fanoušky skupiny Vypsaná fixa překvapil singl Krásný smutný den, který před pár dny avizoval vydání stejnojmenného alba, pochybnosti nejsou na místě.
10.03.2014 11:25 |

podobné články

Nová alba: Vypsaná fixa, Radůza, Jasná páka i Elbow

 
Aktuálně se na českém hudebním trhu objevují velmi kvalitní a zajímavé desky. Vypsaná fixa pokračuje v dobrém rockovém tažení, Radůza se obklopila kapelou a je v textech monotematická, Jasná páka v sobě našla dost sil na dobrý návrat a třeba Elbow nepodlezli svou vysoko položenou laťku ani o píď.
12.03.2014 07:10 |

podobné články

Vypsaná fixa bude sama sobě předkapelou

 
Pardubická skupina Vypsaná fixa oslavuje dvacet let existence a raduje se hned třikrát. Kromě úctyhodného počtu roků strávených na scéně chystá koncertní turné a těší se i z toho, že se do sestavy po pětiměsíční pauze vrátil baskytarista Mejn, který dříve oznámil, že se bude věnovat především rodině a kapelu opustí.
15.06.2014 07:10 |

podobné články

Na festival Šternberský kopec přijedou Vypsaná fixa i Divokej Bill

 
Skupiny Vypsaná fixa a Divokej Bill budou hlavními hvězdami letošního jedenáctého ročníku hudebního festivalu Šternberský kopec. Uskuteční se v sobotu 26. července v severomoravském městě Šternberk v areálu tamního hradu.
19.07.2014 13:30 |

podobné články

Vypsaná fixa proměnila vyprodanou Lucernou v rockový festival

 
Pardubická skupina Vypsaná fixa dnes roztancovala vyprodaný Velký sál pražské Lucerny. Bouřlivá atmosféra spíše připomínala rozjetý rockový festival než koncert v rámci právě končícího turné s názvem Před náma hrajeme my. Kapela tak završuje rok, který byl ve znamení oslav 20. výročí její existence. Poslední vystoupení turné se uskuteční 20. prosince v kulturním domě v Herálci.
20.12.2014 19:09 |

podobné články