Článek

Firmu Jessicy Alby žalují o 120 milionů: Jde o její kosmetiku!

 
Byznys s netoxickými bioprodukty, který hollywoodská kráska Jessica Alba (34) rozjela před třemi lety, je v ohrožení. Její firma Honest Company (HC) totiž čelí žalobě o v přepočtu 120 milionů korun, kterou podal jistý Jonathan D. Rubin.
11.09.2015 09:58 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků)
Podobné články

Firmu Jessicy Alby žalují o 120 milionů: Jde o její kosmetiku!

 
Byznys s netoxickými bioprodukty, který hollywoodská kráska Jessica Alba (34) rozjela před třemi lety, je v ohrožení. Její firma Honest Company (HC) totiž čelí žalobě o v přepočtu 120 milionů korun, kterou podal jistý Jonathan D. Rubin.
07.09.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků)

Proč a jak často měnit kosmetiku?

 
Kosmetiku v současné době používá drtivá většina žen. Díky nejrůznějším líčidlům si připadají krásnější, mladší a pro své okolí přitažlivější. S pomocí kosmetiky si mohou ubrat několik let, zamaskovat nevzhlední vrásky, zakrýt vady na kráse nebo zvýraznit části obličeje, které zanikají. Není se proto čemu divit, že kosmetiku v podobě make-upu, rtěnky, řasenky, pudru nebo tvářenky najdete v koupelně snad každé ženy či dívky. Pro některé ženy je kosmetika dokonce vášní, ba možná i posedlostí. I když vědí, že mají doma nespočet ještě nespotřebovaných výrobků, pořizují si nové a nové. Nejenže je to stojí peníze, které jsou vlastně vyhozené oknem úplně zbytečně, ale zároveň si používáním staré či dokonce prošlé kosmetiky zadělávají na nepříjemný problém. I kosmetika má svou dobu spotřeby Asi jako všechno, i kosmetice, za kterou jste možná utratili nehorázné peníze, jednoho dne projde doba trvanlivosti. Mnoho žen ale na tento údaj nedbá, často jej vědomě přehlíží, nevěnují mu pozornost a kosmetiku používají i tehdy, kdy to má dávno za sebou. Jestliže ani vy datum spotřeby u používané kosmetiky přehlížíte, věřte, že neděláte dobře. Pojďme si dnes společně říci, proč a jak často se má kosmetika měnit! Kdy je čas na výměnu kosmetiky? Nejjednodušším vodítkem pro vás může být již zmiňované datum spotřeby. Každý výrobek ho má, ať už se jedná o kosmetiku pečující nebo dekorativní. Nepíše se tam pro nic z nic, ba naopak je pro vás ukazatelem, že pokud jste do tohoto dne kosmetiku nespotřebovali, je na čase ji vyhodit. Dalším důvodem pro změnu kosmetiky je změna její barvy. Může se stát, že krém najednou nebude mít původní odstín, pečující olejíček vybledne, stejně tak lak na nehty. Jakmile zaznamenáte změnu odstínu, pryč s tím. V neposlední řadě je důvode k vyhození kosmetiky změna její konzistence. Rtěnky, tekuté pudry či oční stíny, stejně tak i make-up může... Čtěte více Příspěvek Proč a jak často měnit kosmetiku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.04.2017 17:30 |

podobné články

Z dcery Jessicy Alby bude asi fotbalistka

 
Třletá dcera herečky Jessicy Alby (30) Honor Maria je fotbalový talent. Celé odpoledne vydržela kopat si míčem s chůvou. Její maminka byla mezitím někde se svou menší holčičkou Haven.
16.11.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků) , Maria Alba (13 článků)

Dcera Jessicy Alby už chytá manýry po mamince

 
Dcerka Jessicy Alby (30) Honor Maria (3) kráčí ve šlépějích své matky. A to doslova! Nejen, že si zkoušela, jak se chodí v maminčiných stylových žabkách, ale také dostala prvotřídní manikůru v salónu v Beverly Hills.
18.11.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků) , Maria Alba (13 článků)

Vévodkyně z Alby si s mladším mužem užívá, předvedla se v bikinách

 
Šestaosmdesátiletá vévodkyně z Alby, která si loni v říjnu vzala o 25 let mladšího Alfonse Díez Carabantese, si první rok manželství užívá. Výstřední šlechtična nemá problém ukázat se ve dvoudílných plavkách. Další články k tématu: Pětaosmdesátiletá vévodkyně z Alby si vzala svého mladšího přítele Pětaosmdesátiletá vévodkyně chystá svatbu a předtím rozdělí majetek Cruise v Indii vítali zaplacení fanoušci, ve Španělsku vévodkyně z Alby
22.08.2012 09:30 |

podobné články

Zemřela vévodkyně z Alby: Tahle reklama na plastiky kdysi opravdu nevypadala jako z Planety opic

 
Svět zasáhla smutná zpráva. Oblíbená "vévodkyně z Alby":http://www.extra.cz/tema/vevodkyne-z-alby, vlastním jménem Cayetana Fitz-James Stuart zemřela ve věku osmaosmdesáti let.
20.11.2014 13:11 |

podobné články

Proč používat přírodní kosmetiku?

 
Lidské tělo a organismus jsou každý den vystavovány škodlivým látkám a vlivům. Ačkoliv se stále více dbá na kvalitu ovzduší, vody se kvalitně čistí a celkově se udržuje životní prostředí, je potřeba se o své tělo správně a pravidelně starat. S tím vám může pomoci přírodní kosmetika. Proč ji používat se dočtete v následujícím článku. Kůže vše vstřebá Kůže není pouze vnějším obalem našeho těla, ale také je to největší lidský orgán. Pomocí kůže se dokáže vstřebat a dostat do krevního oběhu až 70 % všeho co na ni naneseme. Jasným důkazem toho jsou nikotinové nebo hormonální náplasti. Z toho je patrné, že veškeré syntetické látky, které jsou obsažené v konvenčních kosmetických přípravcích, se do našeho těla dokáží také vstřebat. Běžné kosmetické přípravky jsou založené na chemické bázi a jejich součástí jsou látky zvyšující absorpci přípravků, které způsobují, že se syntetické látky dostávají do krevního oběhu ještě rychleji. Sodium lauryl sulfát Sodium lauryl sulfát  (SLS) je čistidlo, které dokáže zatočit s každou mastnotou. Často se používá v dílnách, jelikož je velice účinný. SLS se ovšem nachází také v šampónech, mýdlech nebo zubních pastách. SLS totiž dodává pěnivost. Mimo to jsou v dekorativní kosmetice používané i jiné deriváty ropy, jako parafín, minerální oleje, vazelína nebo propylen glycol. Podle průzkumů je dokázáno, že každá žena si každý den nanese přes 500 různých syntetických chemikálií. Lidský organismus nedokáže syntetické látky zpracovat, jelikož se přirozeně v lidském těle nevyskytují. Ty se pak mohou vetkáních ukládat nebo způsobovat alergické reakce. Proč volit přírodní kosmetiku Přírodní kosmetika a biokosmetika obsahují pouze látky, které napomáhají k získání a udržení zdravé a krásné pokožky. Neobsahují žádné syntetické látky, umělá barviva, parfemace nebo látky, které jsou ropného původu. Jsou vyráběné pouze z přírodních látek. rostlinné extrakty, rostlinné oleje, květové vody, esenciální oleje. Všechny tyto složky obsahují spoustu vitamínů, minerálů,... Čtěte více Příspěvek Proč používat přírodní kosmetiku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Tak to je mazec! Podívejte, jak před 66 lety vypadala vévodkyně z Alby jako nevěsta

 
Nositelka nejvíce šlechtických titulů na světě, vévodkyně z Alby Cayetana Fitz-James Stuart y Silva, se dostala do povědomí veřejnosti celého světa teprve nedávno. Média zaujal její romantický příběh, kdy si před dvěma lety vzala o 24 let mladšího státního úředníka Alfonsa Díez Carabantese a vzdala se kvůli nevoli rodiny se sňatkem absolutní většiny svého pohádkového majetku. Od té doby se o ní píše převážně v souvislosti s její zálibou v koupání se v na její věk vcelku odvážných bikinách.
25.08.2013 14:05 |

podobné články

Zemřela vévodkyně z Alby: Zůstal po ní mladý vdovec a 97 miliard

 
Její bohatství dosahovalo hodnoty téměř 100 miliard korun. Vlastnila desítky šlechtických titulů a ještě více honosných paláců se sbírkami uměleckých děl nevyčíslitelné hodnoty. Vévodkyně z Alby zemřela ve věku 88 let doma, u jejího lůžka bděl její o 25 let mladší manžel a šest dětí.
20.11.2014 11:40 |

podobné články

Dcera Jessicy Alby brzy oslaví první narozeniny!

 
Herečka Jessica Alba, která se už dlouhou dobu může pyšnit svojí skoro 11-měsíční dcerou Honor Marie Warren přiznává, že její ratolest se mění každým dnem víc a víc. Média a bulvární novináři se můžou přetrhnout, ...
14.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků) , Maria Alba (13 článků) , Honor Warren (4 články)

Módní faux-pas Jessicy Alby: Vyrazila si jako cirkusačka!

 
Jessica Alba (30) sice před pěti měsíci porodila dceru Haven, ale brzy se zase ukázala na veřejnosti štíhlá jako proutek. Málokdo tak pochopil její snahu o pytlovitou originalitu, která krásné herečce uškodila. Vypadala spíš jako cirkusačka než trendy ikona.
20.01.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků)

Ta má teda odvahu! 86letá vévodkyně z Alby se koupala v květinových bikinkách

 
O jedné z nejbohatších žen světa, vévodkyni z Alby Cayetany Fitz-James Stuart (86) se minulý rok psalo s ohledem na její vdavky s o 25 let mladším partnerem Alfonsem Diezem. Dáma v letech to na své svatbě pořádně roztočila a v tanci nebyla k zastavení. Vévodkyně, která se pyšní nejvíce šlechtickými tituly na světě, je na svůj věk velice čiperná a rozhodně se nezalekne ani nošení dvoudílných plavek. A proč na sebe neupozornit rovnou květinovým vzorem?
21.08.2012 18:05 |

podobné články

Punkerka s modrou krví: Vévodkyně z Alby (†88) dala sto miliard dětem!

 
18. vévodkyně z Alby byla Španělka tělem i duší. Cayetana Fitz-James Stuart y Silva zemřela na zápal plic ve věku 88 let ve svém paláci v Seville. Při jejích posledních okamžicích s ní byl její o 25 let mladší manžel a šest dětí. Právě ty dostanou pohádkové bohatství! Jak k němu nejbohatší Španělka přišla?
23.11.2014 05:05 |

podobné články

Krásná Katherine Heigl žaluje farmaceutickou firmu o 120 milionů: Ukradli její obličej!

 
Herečka Katherine Heigl se pustila u soudu v New Yorku do boje s farmaceutickým řetězcem Duane Reade. Hvězda seriálu Chirurgové požaduje vyplacení odškodného ve výši šesti milionů dolarů – zhruba 120 milionů korun. Společnost prý bez dovolení použila její obličej k propagaci svých výrobků.
15.04.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Katherine Heigl (10 článků)

Exmanžel zpěvačky Jessicy Simpson bude poprvé otcem. Matkou jeho dítěte je tahle krasavice

 
Bývalý manžel zpěvačky Jessicy Simpson (31) Nick Lachey (38) a jeho manželka Vanessa Minnillo (31) čekají prvního potomka. Sympatický zpěvák šťastnou novinu prozradil během pořadu Live! With Kelly.
07.03.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (137 článků) , Nick Lachey (5 článků) , Vanessa Minnillo (1 článek) , Barbara Blank (159 článků)

Holčičky Sarah Jessicy Parker se ‚pomamily‘. Jsou to malé parádnice a konkurentky Suri Cruise

 
Z téměř tříletých dvojčátek herečky Sarah Jessicy Parker (47) Marion Lorrety a Tabithy Hodge rostou pořádné parádnice. Není divu, když je jejich maminka vyhlášená milovnice módy a ikonou stylu byla především ve své nejslavnější roli Carrie v seriálu Sex ve městě. Tam dokázala například za vysněné a řádně předražené botičky od Manola Blahnika utratit i poslední dolar na účtu.
24.04.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Jessica Parker (174 článků) , Suri Cruise (273 článků)

Bývalý manžel zpěvačky Jessicy Simpson se stal tatínkem

 
Zpěvák Nick Lachey (38), který je exmanželem zpěvačky Jessicy Simpson, společně se svou manželkou, moderátorkou Vanessou (31) přivítal na svět syna.
16.09.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (137 článků) , Nick Lachey (5 článků)

Ta je skutečně k zulíbání: Potěšte se pohledem na rozkošnou dcerku Jessicy Simpson

 
Malá Maxwell Jessicy Simpson  (32) je celá po mamince. Rozkošná blondýnka s mašličkou ve vlasech okouzlí svýma modrýma očima snad každého, kdo projde kolem a pyšná zpěvačka je právem samý úsměv. V pondělí se obě holky vydaly do mexické restaurace Don Cuco v Los Angeles a Jessice rozhodně přítomnost paparazzi nevadila.
23.02.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (137 článků) , Maxwell (32 článků) , Don Maxwell (1 článek)

Rodinka Justina Timberlaka a Jessicy Biel se rozroste: Slavný pár má očekávat rovnou dvojčata

 
Od prvního porodu herečky Jessicy Biel ještě neuběhl ani rok, a už je znovu těhotná. Tentokrát by se s Justinem Timberlakem měli dočkat dvojnásobné dávky radosti.
10.03.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (257 článků) , Jessica Biel (121 článků)