Článek

Finančáci mi zničili firmu a zavřeli mě do vazby, naříká podnikatel, který konkuroval Babišovi

 
Server Forum24.cz se zaměřil na situaci kolem firmy Trávníček-Svitavy, s. r. o., která v minulosti konkurovala společnosti Agrofert Andreje Babiše (ANO). „Zvůle Finanční správy. Osm měsíců vazby. Zničené podnikání,“ komentuje server situaci kolem společnosti.
14.09.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9955 článků)
Podobné články

Nenávist k imigrantům obrátili proti mrtvým: Vandalové zničili muslimský hřbitov

 
Až 60 náhrobních kamenů zničili neznámí útočníci v dánském městě Odensee. Jedná se již o druhý útok na muslimský hřbitov za poslední měsíce, předtím výtržníci zničili 50 náhrobků, některé z nich dokonce pomočili.
04.09.2015 06:55 |

podobné články

Kohout (ANeO): Trampoty pana účetního Tomio Okamury

 
Na svoje IČ vystavil 2 faktury po milionu korun za jakési zajišťování kampaní. Finančáci to znají pod termínem konzultační a poradenská činnost. Úsvit faktury proplatil. Když se na podvod přišlo, Okamura byl nucen částku přiznat jako závazek vůči hnutí. Tolik prostá skutečnost.
06.05.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1661 článků)

Ředitele finančního úřadu v Brně zavřeli do vazby, za korupci

 
Soud dnes vzal do vazby ředitele finančního úřadu Brno III Miroslava Kubu, podezřelého z korupce, uvedly dobře informované zdroje. Policie jej stíhá za daňové úniky se škodou 26 milionů korun. Brněnský městský soud vzal do vazby celkem dva podezřelé, aby nemohli ovlivňovat svědky, řekla k případu jeho mluvčí Gabriela Stočková. Jména ale neuvedla. Celkem je v kauze z korupce podezřelých pět lidí. 
20.03.2013 20:00 |

podobné články

Hrách, s nímž měl Besser firmu, byl odsouzen dvakrát

 
Podnikatel Pavel Hrách, s nímž měl ministr kultury Jiří Besser firmu Comoros Group v USA s milionovou investicí do bytu na Floridě, byl odsouzen nejen za uplácení ve státní správě. Už v roce 2008, rok před nákupem bytu v USA, soud Hrácha pravomocně potrestal za to, že okradl firmu, pro kterou dříve pracoval.
06.12.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (319 článků)

Cvalín (KSČM): Pan Pospíšil nebyl zvolen a ihned naříká...

 
Pan Pospíšil, který kandidoval do nejužšího vedení strany ODS neuspěl, naříká jako malé dítě a zvažuje, co dál se svým stranickým angažmá.
20.01.2014 11:50 |

podobné články

Nehorázné, na pád vlády! Od Pavla Šafra přichází další nařčení proti Andreji Babišovi

 
Lidové noviny, patřící ministru financí Andreji Babišovi (ANO), publikují seriál článků poškozujících firmu Oleo Chemical vyrábějící biopaliva. Ta konkuruje Babišově firmě Agrofert a Babiš o ni má dlouhodobě zájem. Lidé z vedení této firmy jsou navíc vyšetřováni Policií ČR, což svědčí o napomáhání Babišovi. Vše opět publikují Babišovy noviny. Takto to alespoň tvrdí Svobodneforum.cz šéfredaktora Pavla Šafra.
15.07.2015 08:46 |

podobné články

Smrťák v obchodním okolí Andreje Babiše: Z kšeftů s ministrem financí si to prý podnikatel nakonec „hodil“

 
V úterý 13. prosince 2016 v pět hodin ráno byl v hale číslo 7 v mělnickém přístavu nalezen mrtvý muž. Byl jím Milan Sládeček, bývalý majitel firmy U Rytířů. Spáchal sebevraždu. Podnikatel se seriózní pověstí se topil v dluzích. Jejich spirála se roztočila poté, co v roce 2010 prodal firmu na dovoz a zpracování masa Andreji Babišovi. Následně byl obviněn, že majitele Agrofertu podvedl, a postupně přišel o vše. Reportáž o tomto případu přináší server Seznam.cz.
04.04.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9955 článků)

Rittig do vazby nepůjde! Vzali mu pas a nesmí vycestovat

 
Vlivný podnikatel Ivo Rittig do vazby nepůjde a bude vyšetřován na svobodě! Jaký rozdíl proti Davidu Rathovi, Janě Nečasové (dříve Nagyové), či trafikantům z ODS. Ti do vazby putovali všichni, Rath na dlouhých 18 měsíců. Rittiga však po včerejším zatčení pustili, a tak nezbývá než doufat, že nevezme dráhu za kopečky. Trvalé bydliště má totiž v Monaku.
14.02.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4321 článků)

Mohl Babiš zneužít finanční správu? Na rozhlasových vlnách odpověděl daňový expert

 
Chovala se finanční správa vůči opavské firmě FAU korektně, nebo se pokusila poškodit podnik, který konkuroval Agrofertu? V úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu se na to moderátor Jan Moláček zeptal odborníka na daňové úniky a spoluzakladatele takzvané daňové kobry Jiřího Žežulky, který ještě v roce 2014 působil ve finanční správě.
29.08.2017 17:45 |

podobné články

Podnikatel Kyselý, sebraný s Langrem, byl propuštěn. Ištvan využil lhůtu maximálně

 
Podnikatel Ivan Kyselý obviněný v olomoucké korupční kauze Vidkun byl propuštěn z vazby. Rozhodnutí dnes vydali žalobci, uplynula totiž tříměsíční lhůta jeho koluzní vazby. ČTK to dnes řekl státní zástupce z olomouckého vrchního státního zastupitelství Petr Šereda.
13.01.2016 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (651 článků)

Zničili jste euro, naříká známý ekonom

 
Brutální věřitelé Řecka zlikvidovali projekt eurozóny, konstatuje ve svém článku server Financial Times, jehož překlad přináší BritskéListy.cz. Podle něj se eurozóna stala čistě utilitárním projektem a přišla o ambice politické a hospodářské unie.
14.07.2015 12:37 |

podobné články

Tvář vraždící schizofreničky: Barboru, která zabila Petra, zavřeli do vazby!

 
To je ona, šílená schizofrenička, která s noži naběhla do školy ve Žďáru nad Sázavou a v šatně rozjela své krvavé běsnění. Soud rozhodl, že Barbora Orlová (26) půjde do vazby. Její děsivé řádění stálo život Petra Vejvodu (†16), který se snažil hrdinsky zachránit spolužačku.
15.10.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (396 článků)

Barrandovský Videostop konkuroval Českému lvu na ČT 1

 
Sobotní premiéra obnoveného pořadu Videostop s Janem Rosákem se televizi Barrandov podařila. Barrandovský Videostop shlédlo 410 tisíc diváků. Soutěž tím konkurovala přímému přenosu udílení filmových cen Český lev na ČT jedničce, který vidělo 910 tisíc diváků.
07.03.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (134 článků)

Ďolík kam se podíváš: Tohle hrbolaté pozadí patřící známé modelce má milióny fandů!

 
Americká modelka Amber Rose  (32) odjela i se svojí podobně tvarovanou nejlepší kámoškou Blac Chynou do Trinidadu, kde se právě koná velká sláva - karneval, který by možná rád časem konkuroval tomu v brazilském Riu. Sebevědomá extravagantní maminka malého syna Sebastiana, jehož má s rapperem Wizem Khalifou, by ale možná příště měla volit méně úsporné šortky, pokud nechce, aby její pověst utržila další pořádnou újmu.
12.02.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Wiz Khalifa (11 článků) , Amber Rose (55 článků)

Akademie věd zastavila brněnský projekt obřího urychlovače částic

 
Akademie věd zastavila přípravy Středoevropské synchrotronové laboratoře (CESLAB), která měla do Brna přivést špičkový vědecký výzkum. Nákladný projekt si konkuroval s plánovaným Středoevropským technologickým institutem (CEITEC) a nezískal potřebnou podporu ministerstva školství.
18.06.2009 18:50 |

podobné články

Ruské noviny opěvují Kamazy. Loprais jediný konkuroval

 
Čagin předstihl v tabulkách Karla Lopraise
17.01.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Loprais (16 článků)

Vše se hodí do krámu: Íránci oslavují Oscara, prý jde o vítězství nad sionistickým Izraelem

 
Íránská státní televize označila sošku Oscara (které se udělovaly v noci z neděle na pondělí) pro íránské drama Rozchod Nadera a Simin rovnou za vítězství nad nenáviděným židovským státem. Stačil k tomu fakt, že íránský snímek soutěžil o prestižní cenu americké filmové akademie v kategorii nejlepší zahraniční film, kde mu konkuroval mimo jiné izraelský snímek Hearat Šulajim. Paradoxní je, že film sám je k Íránu a zde panujícím poměrům dost kritický...
27.02.2012 15:25 |

podobné články

Obnovenou premiéru publicistiky Na vlastní oči vidělo na Nově 684 tisíc lidí

 
Znovu uvedený publicistický týdeník Na vlastní oči upoutal ve své obnovené premiéře na televizi Nova ve středu zhruba od tři čtvrtě na deset 684 tisíc diváků starších patnácti let, zhruba čtvrtinu těch, kdo byli v tu dobu u obrazovek (podíl na sledovanosti 23 %). Nově v tu dobu konkuroval bulvární Top Star magazín na Primě (604 tisíc diváků, 19,5 %) či na ČT1 aktuálně zařazený díl Neobyčejných životů o včera zesnulém Radoslavu Brzobohatém (563 tisíc, 20,9 %).
13.09.2012 12:50 |

podobné články

Okamura bude kandidovat ve středních Čechách

 
Šéf Úsvitu přímé demokracie Tomio Okamura bude hlavním lídrem ve sněmovních volbách a postaví se do čela kandidátky Středočeského kraje, aby konkuroval exministrovi financí Miroslavu Kalouskovi z TOP 09. Okamura v pátek představil i další jedničky kandidátek.
06.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6105 článků) , Tomio Okamura (1661 článků)