Článek

Filozof Baudyš a zcela jiný pohled na uprchlickou krizi: Bylo mezi nás vloženo téma, které silně zaměstnává emoce, abychom neviděli...

 
JINÝMA OČIMA Zdá se, že jsme připravováni na vedení kontinentu zcela jiného typu, kdy vlády a parlamenty jsou již jen nepodstatnou kulisou. A volby a voliči zbytečný vedlejší produkt. Státní zřízení je v podstatě nepotřebné, direktivy přicházejí odjinud, stát je vyvlastněn, diskuse se nepřipouští, politika je zbytečná, protože je nahrazena obchodními podmínkami technokratického vedení unie a bank. Připadají vám tato slova přitažená za vlasy? Zkuste číst více v rozhovoru s filozofem, astrologem i členem Pirátů Antonínem Baudyšem.
02.08.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)
Podobné články

Exministr a astrolog Antonín Baudyš zemřel v 63 letech

 
Po dlouhé vážné nemoci zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Bylo mu třiašedesát let. Baudyš měl rakovinu.
24.08.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Zcela jiný pohled i neznámý příběh. Astrolog Baudyš a šéf časopisu Šifra tajemně o 11. září 2001

 
V těchto dnech si připomínáme již patnácté výročí teroristického útoku v New Yorku. Ani 15 let poté, co se zřítily budovy Dvojčat a zemřely tisíce lidí, neutuchají spekulace o tom, zda budovy ve skutečnosti nezničil někdo jiný řízenou demolicí. Nejen o tom v Debatním klubu diskutovali šéfredaktor časopisu Šifra Milan Vidlák a astrolog Antonín Baudyš.
10.09.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Zemřel bývalý ministr obrany Antonín Baudyš

 
V úterý zemřel ve věku 63 let někdejší lidovecký politik a astrolog Antonín Baudyš. Novinkám to potvrdila jeho bývalá choť. Baudyš se v roce 1989 stal místopředsedou české vlády, později působil jako ministr obrany.
24.08.2010 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Máme debilní představy o našem ohrožení, které posluhují USA. Rozesrali jsme to, udeřil filozof a astrolog Baudyš, člen Pirátů

 
JINÝMA OČIMA Antonín Baudyš, syn stejnojmenného bývalého ministra obrany, studoval teologii a filozofii. Nyní se věnuje astrologii a je též členem České pirátské strany. Je známý pro někoho možná kontroverzními názory, kterými však nutí nad věcmi přemýšlet i z jiných úhlů. A jelikož se názory týkají většinou zásadních záležitostí, dost často vyvolávají ostrou polemiku.
24.07.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Filozof Erazim Kohák: Strach z muslimů je trapná skvrna našich dějin. Měli bychom jich přijmout co nejvíce, abychom odčinili naše dluhy. Když nechceme dobrovolně, musí nám stanovit kvóty

 
Naše republika by měla na uprchlickou krizi reagovat tak, že by měla přijmout pokud možno co nejvíce uprchlíků, uvedl v rozhovoru pro Deník Referendum filozof Erazim Kohák.
17.09.2016 11:25 |

podobné články

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Filozof Cílek pro PL: Slitování s trpícími imigranty jsou emoce, jakou zátěž ponesou naše děti, to je věc rozumu. A ta zvláštní hra na vděčnost...

 
ROZHOVOR Přijetí povinných uprchlických kvót pro členské země Evropské unie srovnává filozof a popularizátor vědy Václav Cílek s tím, když lidé přijdou o právo určovat si svá pravidla ve vlastním domě. V přístupu k migrantům prý u nás většinou vítězí bezprostřední emoce nad dlouhodobým uvažováním. A to v případě, když se rozhoduje, jestli se máme slitovat nad lidmi, kteří trpí před našima očima, nebo nad našimi dětmi, které pravděpodobně ponesou hlavní zátěž nynější migrační vlny do Evropy.
24.09.2015 04:41 |

podobné články

Petr Uhl: Teroristický útok v Berlíně nemá nic společného s uprchlickou krizí

 
Občanský aktivista a novinář Petr Uhl zdůrazňuje, že teroristický útok v předvánočním Berlíně nemá nic společného s uprchlickou krizí. V textu pro server A2larm.cz také důkladně vysvětlil, proč je o tom přesvědčen. Postavil se tak proti názoru prezidenta Miloše Zemana, jenž ve Vánočním poselství pravil, že dnes už málokdo pochybuje o tom, že mezi uprchlickou vlnou a teroristickými útoky existuje spojitost.
27.12.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

Klaus zvítězil navzdory vůli hvězd, vtipkují astrolog Baudyš jr. a Kraus

 
Antonín Baudyš junior jde ve stopách svého zesnulého otce. Již řadu let se věnuje astrologii, díky které dokáže úspěšně předpovídat budoucnost. Jedna věc je mu ale stále záhadou - ani jednou neviděl ve svých výpočtech Václava Klause na Pražském hradě. A to bylo sousto pro Jana Krause.
17.09.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků) , Jan Kraus (1020 článků) , Antonín Baudyš (56 článků)

Filozof Sokol krotí strach z běženců a říká: Kvůli uprchlíkům obehnat hranice ostnatým drátem? Splnili bychom komunistům sen. Žít bych tady ale nechtěl

 
Filozof profesor Jan Sokol promluvil v internetové televizi DVTV o uprchlících. Host doufá, že se prezident Zeman mýlí, když varuje před uprchlickou krizí, protože nám toho prozatím mnoho nehrozí. Udělali bychom prý obrovskou chybu, kdybychom obehnali Evropu ostnatým drátem. Z toho má profesor Sokol mnohem větší strach než z uprchlíků samotných. Je přesvědčen, že muslim může být zároveň smýšlením Evropan.
08.01.2016 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (317 článků)

Antonín Baudyš (63), astrolog a exministr - Nádor na mozku!

 
PRAHA – Antonín Baudyš (63), někdejší ministr obrany ČR z let 1992 až 1994, astrolog a manžel první dámy české charity Zuzany Baudyšové (61), ředitelky Nadace Naše dítě, je hospitalizován v pražské vojenské nemocnici ve Střešovicích s nádorem na mozku!
06.05.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Baudyš po operaci mozku: Zdravotní komplikace, rozhovor s manželkou!

 
Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany ČR a známý astrolog, se podrobil ve vojenské nemocnici v pražských Střešovicích odstranění nádoru na mozku. Podle jeho ženy Zuzany je jeho stav velmi vážný.
06.05.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš (63): Před pár dny operace mozku a teď... ROZVOD?

 
PRAHA – Před pár dny podstoupil Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany a známý astrolog, vážnou operaci mozkového nádoru. Teď čeká na výsledky histologie, zda byl nádor zhoubný, nebo ne. A aby toho nebylo málo – možná ho čeká i rozvod! Tajil totiž milenku, o 23 let mladší Pavlu Bradáčovou (40)!
09.05.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Nemocný exministr Baudyš: Navštěvuje ho manželka i milenka

 
Lidovecký exministr Antonín Baudyš (63), který prodělal operaci mozkového nádoru, má milenku. O 23 let mladší astroložka Pavla Bradáčová ho pravidelně navštěvuje v nemocnici, kde se také setkává s Baudyšovou ženou Zuzanou…
10.05.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Baudyš už je u milenky - Nejtěžší boj teprve přijde!

 
DOBŘÍŠ – Antonín Baudyš (63), někdejší ministr obrany ČR z let 1992 až 1994, je zpátky v péči své milenky Pavly Bradáčové (45)! Ani po náročné operaci mozku, při níž mu lékaři odebrali nádor, se tak nevrací zpět ke své manželce Zuzaně (61). Zřejmě se rozhodl začít nový život se vším všudy... A proč tají histologické výsledky odebrané tkáně? Vše nasvědčuje tomu, že nejtěžší boj o zdraví teprve svede!
21.05.2009 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Kuchařská show Prostřeno. Modelka Míša Štoudková: V kuchyni jako doma! Míša vařila v holobytu, Baudyš u milenky!

 
Kuchařská show televize Prima, v níž se každý týden vzájemně hostí pětice lidí, tentokráte vsadila na celebrity! Včera se se svým kuchařským umem představil exministr obrany a astrolog Antonín Baudyš (63), který po operaci mozkového nádoru opustil manželku Zuzanu. a štáb pozval do vily své milenky Pavly Bradáčové (45)...
06.04.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Exministr Baudyš se oženil s milenkou

 
Exministr obrany a uznávaný astrolog Antonín Baudyš ( 63) se podle informací Blesku včera oženil. Na šťastnou sedmičku si vzal svou milenku Pavlu Bradáčovou (40), s níž už nějaký čas žil.
08.05.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Antonín Baudyš: Tajná svatba! Jen tři týdny po rozvodu!

 
Bývalý ministr obrany a známý astrolog Antonín Baudyš (63) prožívá po dlouhých měsících opravdu šťastné chvíle. Přestože se po těžké operaci nádoru na mozku, který prodělal přesně před rokem, ještě pořádně nezotavil, v pátek odpoledne se podruhé oženil. Na zámku v Dobříši si vzal svou partnerku Pavlu Bradáčovou (45)...
09.05.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš podlehl rakovině

 
Jen pár dní před 64. narozeninami zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Před rokem prodělal operaci nádoru na mozku. Letos se oženil s Pavlou Bradáčovou (45).
24.08.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)