Článek

Filmové léto s kinobusem začíná: Od pondělí do září stihne 52 promítání

 
Pojízdné kino zvané „kinobus“ v pondělí vyjíždí na své již deváté turné. Zájemcům nabídne bezplatné promítání celkem 15 českých i zahraničních filmů ve vybraných pražských lokalitách. Zastaví se až v polovině září, do té doby budou moci lidé navštívit dohromady 52 představení.
20.06.2016 11:40 |

podobné články

Podobné články

7 důvodů, proč Bartošová nedostane Slavíka: Ani píseň Léto, léto mý nepomůže

 
Léto, léto mý, jenom jednou jsem to léto na pláži ležela! Kdyby Iveta Bartošová aktualizovala slova ke své slavné písni, je možné, že by šanci na Slavíka měla. Letošní léto ji málem zabilo a ona na zpěv neměla ani pomyšlení. Není divu, že není v nejužší nominaci na Slavíky. Má holt jiné starosti, než boj o cenu! Kdyby nebyl za zpěv, ale za show, naděje na vítězství by tu však byla. Za jaký svůj kousek by ho mohla získat?
08.11.2013 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Šmejdi pod širým nebem! Dokument odstartuje promítání letního kina v Pardubicích

 
Kontroverzní a hojně navštěvovaný dokument Šmejdi autorky Silvie Dymákové slavnostně odstartuje promítání letního kina v Pardubicích! A zdarma nebudou mít vstup jen senioři, ale všichni návštěvníci, kteří přijdou. Po promítání navíc následuje debata s autorkou a právníkem dTestu Lukášem Zeleným.
28.06.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Silvie Dymáková (21 článků)

Manýry princátka? Trávníček chtěl čtvrt milionu za účast na promítání Popelky

 
Oblíbená pohádka Popelka dostala nový kabátek. Při té příležitosti se v Norsku rozhodli, že uspořádají její slavnostní promítání a přizvou hlavní hvězdy a tvůrce filmu. Z herců nikdo nepřijel. Princ Pavel Trávníček dokonce po organizátorech požadoval honorář čtvrt milionu korun. Promítání se zúčastnil pouze režisér Václav Vorlíček (85).
23.12.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (255 článků) , Václav Vorlíček (104 článků)

Torchlight 2 má konečně datum vydání, stihne léto o prsa

 
Kdy že mělo Torchlight 2 původně vyjít? Někdy na začátku léta minulého roku? Tak nějak. Vývojáři pak hru odložili a řekli, že vyjde v létě 2012. Už ale máme konec srpna a Torchlight 2 nikde. Jenže chlapci z Runic Games na to šli fikaně. Léto totiž technicky vzato končí 21. září. A nové datum vydání Torchlight 2 je... 20. září. Takže tvůrci nekecali a hra v létě...
20.12.2010 10:00 |

podobné články

Brno má publikaci o své filmové historii: Dnes můžete vidět i Krakatit!

 
Návrat do minulosti kinematografie ve městě přináší publikace Filmové Brno. Detailně popisuje počátky promítání na sklonku 19. století v hospodách a restauracích, rozmach filmové distribuce, vzpomíná na oblíbená kina Brňanů. A nechybí ani autentické postřehy pamětníků třeba z období okupace Československa.
28.02.2017 10:05 |

podobné články

Kino nad Prahou? Letní večery můžete u filmu strávit na střeše Veletržního paláce

 
Na střeše Veletržního paláce v Holešovicích začíná dnes opět fungovat letní kino. Po loňském zkušebním srpnovém promítání budou moci letos návštěvníci film v jeho tradiční formě sledovat po celé léto. Připraveno je 24 projekcí z 16 či 35milimetrového filmového pásu. Program nabízí české i zahraniční snímky – Nejistou sezónu, Jízdu, Zvětšeninu, E. T. Mimozemšťana nebo Zbytečnou krutost. Promítají se originální filmové pásy z přenosných promítaček.
21.06.2016 14:00 |

podobné články

Torchlight II se vlastně zase o tolik neopozdí

 
Předevčírem jsme tu měli zprávu, že se Torchlight II, na které se třese nemálo hráčů, opozdí. Vývojáři nestíhají a musí ještě ladit, ladit a ladit. Prezident Runicu Travis Baldree to psal na firemním blogu. Teď ale vyšlo najevo, že se vlastně plánované spuštění hry v létě letošního roku stihne. Snad. Léto totiž nekončí příští týden. “Leto končí 25. září...
20.07.2012 13:15 |

podobné články

Staroměstskou radnici dnes opět oživí promítání

 
Zájemci budou mít dnes večer v centru Prahy znovu možnost vidět unikátní promítání přímo na Staroměstskou radnici neboli takzvaný video mapping. Projekce představí nejen výstavbu této památky, ale také významné okamžiky českých dějin. Začne ve 20:00. K vidění pak bude i o dalších sobotách v září a říjnu.
03.09.2011 10:40 |

podobné články

Začíná Metropolitní léto hereckých osobností

 
Šest desítek představení uvede do 9. září divadelní festival Metropolitní léto hereckých osobností, jehož 9. ročník začíná dnes na pražském Vyšehradě. Pořádající Studio Dva pro tuto scénu připravilo české premiéry komedií Ženy přežijí! a Kutloch aneb I muži mají své dny.
25.06.2012 15:20 |

podobné články

Torres věří, že stihne první zápas Španělů na MS

 
Pět týdnů po operaci kolena ve fotbalovém útočníkovi Fernandu Torresovi sílí víra v to, že 16. června stihne zahajovací zápas Španělska na mistrovství světa proti Švýcarsku.
25.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Fernanda Torres (50 článků)

Náprava hazardu se možná stihne do konce roku

 
Napravit největší chyby týkající se hazardu, které způsobili poslanci, se ve spolupráci se Senátem zřejmě stihne do konce roku. Zdá se, že spory jsou zahlazeny a ruka je už téměř v rukávě.
29.11.2011 04:45 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíčky k filmu Velká vánoční jízda!

 
Napadlo vás někdy, zeptat se sama sebe, jak je možné, že Santa stihne nadělit všechny ty dárky po celém světě, a to za jednu jedinou noc? Velká vánoční jízda, nový animovaný 3D film, vám dá odpověď! Napadlo vás někdy, zeptat se sama sebe, jak je možné,že Santa stihne nadělit všechny ty dárky po celém světě,a to za jednu jedinou noc? Velká vánoční jízda, novýanimovaný 3D film, vám dá odpověď!
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Villa už nemá šrouby v noze a věří, že stihne EURO

 
Španělský reprezentační útočník David Villa se úspěšně zotavuje ze zlomeniny nohy, kterou utrpěl při prosincovém MS klubů a věří, že se stihne včas připravit na evropský šampionát v Polsku a na Ukrajině.
08.02.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: David Villa (48 článků)

Hradní server: Nečasi, neboj se Kalouska. Stihne ho trest Boží

 
I server Fragmenty.cz, sympatizující s prezidentem republiky, se vyjádřil k nejnovější vládní krizi. Jeho redaktorka kritizuje chování Miroslava Kalouska, kterému rovnou vyhrožuje, že jej za jeho hulvátství stihne Boží trest, a nabádá Petra Nečase, aby se přestal svého ministra bát. Strach je prý totiž rádcem těch nejničemnějších skutků.
18.07.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků) , Miroslav Kalousek (6021 článků)

Hradní server: Nečasi, neboj se Kalouska. Stihne ho trest Boží

 
I server Fragmenty.cz, sympatizující s prezidentem republiky, se vyjádřil k nejnovější vládní krizi. Jeho redaktorka kritizuje chování Miroslava Kalouska, kterému rovnou vyhrožuje, že jej za jeho hulvátství stihne Boží trest, a nabádá Petra Nečase, aby se přestal svého ministra bát. Strach je prý totiž rádcem těch nejničemnějších skutků.
18.07.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků) , Miroslav Kalousek (6021 článků)

Co je s Jágrem? Kladno mlčí, Kometu prý ale stihne

 
Je hokejový bohém Jaromír Jágr vážně zraněn? Podle všeho nikoli. Mluvčí středočeského celku Vít Heral v pátek potvrdil, že minimálně úterní beznadějně vyprodaný zápas s s Kometou Brno legenda stihne.
19.10.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2249 článků)

Djokovič se zranil. Stihne začátek antukové sezony?

 
Zranění kotníku Novaka Djokoviče není vážné, ale světová jednička musí na několik dnů na tenis zapomenout. Zda se stihne zotavit do příštího turnaje a zahájí antukovou sezonu už v Monte Carlu, se rozhodne na poslední chvíli. Kotník si zvrtl o víkendu ve čtvrtfinále Davisova poháru, přesto Srby dovedl k postupu přes Američany. 
08.04.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Stihne se klenot Katalánců před odvetou uzdravit?

 
Fotbalisté Barcelony mohou pošesté za sebou postoupit do semifinále Ligy mistrů. V dnešní čtvrtfinálové odvetě hostí Paris St. Germain, s kterém v prvním utkání remizovali 2:2. Starostí Katalánců je, zda se jim stihne uzdravit zraněný kanonýr Lionel Messi. V druhém zápase se čerstvý německý mistr Bayern představí na hřišti Juventusu. Mnichovský klub si do Turína přivezl nadějnou výhru 2:0. 
09.04.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (391 článků)

Zraněný Götze doufá, že finále Ligy mistrů stihne. Naposledy za Borussii!

 
Útočník Mario Götze úpěnlivě doufá, že se stihne zotavit včas ze zranění stehenního svalu a nepřijde o start ve finále Ligy mistrů. A bude to pro něj pořádně pikantní finále. Jeho současný tým, Borussia Dortmund, se totiž utká s Bayernem Mnichov, za nějž bude dvacetiletý talent nastupovat od příští sezony.
02.05.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Mario Götze (9 článků)