Článek

Festival SOUNDTRACK Poděbrady: Diváky naláká na hudbu z nejlepších světových filmů v podání českých umělců

 
O víkendu bude v lázeňském městě Poděbrady živo! Bude se zde totiž konat „nultý“ ročník Soundtrack festivalu, který předvede, na co se budou moci diváci příští rok těšit. Písně z těch nejznámějších filmů se rozezní od 13 hodin v lázeňském parku a na poděbradské kolonádě.
25.08.2016 09:55 |

podobné články

Podobné články

Soundtrack festival v Poděbradech: Lázeňské město se rozeznělo filmovými hity

 
V sobotu večer se lázeňské město Poděbrady rozeznělo známými filmovými hity v podání českých umělců. Na lázeňské kolonádě totiž proběhl Soundtrack festival, kterého se zúčastnilo mnoho českých hvězd.
28.08.2016 21:25 |

podobné články

Soundtrack Pirátů na vlnách nabízí milou, i když nedotaženou poctu 60. létům

 
Soundtrack, který doprovází úspěšnou filmovou komedii Piráti na vlnách o zlaté éře pirátských rádií, se dokonale hodí doprostřed líného horkého léta. Vláčné sentimentální retro fláky z dob, kdy ještě popové zpěvačky musely umět zpívat a rockeři teprve zjišťovali, jak zní efekty na elektrické kytaře, pohladí po duši. Škoda, že soundtrack nemá žádnou koncepci a co do počtu písniček nemůže konkurovat jiným podobným kompilacím.
21.08.2009 13:20 |

podobné články

Michal Dvořák z Lucie: Má svůj festival!

 
V srpnu odstartuje Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. Za originálním konceptem stojí zkušený produkční tým kolem Michala Dvořáka (50) ze skupiny Lucie.
25.05.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (151 článků) , Michal Dvořák (149 článků)

Michal Dvořák z Lucie: Má svůj festival!

 
V srpnu odstartuje Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. Za originálním konceptem stojí zkušený produkční tým kolem Michala Dvořáka (50) ze skupiny Lucie.
26.05.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (151 článků) , Michal Dvořák (149 článků)

Goran Bregovič: Hudbu chci skládat pro každého

 
Skladatel Goran Bregovič dříve skládal filmovou hudbu. V loňském roce tuto kariéru ukončil se slovy, že chce hudbu skládat pro všechny: "Každý z nás si nosí v hlavě tak 100 až 200 melodií, ke kterým se vrací. Je to jeden velký soundtrack a součástí toho bych chtěl být i já a moje skladby."
29.07.2010 12:50 |

podobné články

Právě vychází soundtrack k filmu BONY A KLID 2 s muzikou a písněmi Ondřeje Soukupa a skupiny Frankie Goes To Hollywood

 
K premiéře nového filmu režiséra Víta Olmera Bony a klid 2, která se odehraje již příští úterý 20. května v pražské Tipsport aréně, připravil Supraphon ve spolupráci s autorem původní filmové hudby Ondřejem Soukupem a s producenty filmu ze společnosti NOGUP soundtrack.
16.05.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Vít Olmer (100 článků)

V Chicagu vrcholí festival Dny Prahy, přilákal tisíce lidí

 
V Chicagu v těchto dnech vrcholí tradiční festival Dny Prahy, na němž letos vystoupila řada českých umělců a osobností. Festival, který už během prvního týdne přilákal tisíce návštěvníků, mimo jiné ozdobila přítomnost umělců s českými kořeny, herečky Kim Novakové či rockera Jima Peterika. Informoval o tom český konzulát v Chicagu. Do konce června probíhá přehlídka českých filmů, až do poloviny letních prázdnin pak potrvá výstava děl Alfonse Muchy a jeho vnučky Jarmily Mucha Plockové.
18.06.2015 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (203 článků) , Kim Kim (1308 článků)

Soundtrack k filmu Revival i digitálně

 
Soundtrack k novému filmu režisérky Alice Nellis Revival se v minulých dnech dostal do nabídky digitálních prodejců hudby. Je možné si ho stáhnout například z iTunes či Supraphonline nebo ho poslouchat prostřednictvím služby MusicJet.
11.08.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Nejprodávanějším albem loňska je soundtrack

 
Servis Mediatraffic.de vydal neoficiální výsledky prodeje alb za roku 2014. Podle nich se na prvním místě umístil soundtrack k filmu Frozen, jenž byl v českých kinech uváděn pod názvem Ledové království.
04.01.2015 07:16 |

podobné články

Mike Patton skládá hudbu k filmu The Vatican Tapes

 
Americký zpěvák Mike Patton, který proslul především jako frontman skupiny Faith No More, píše hudbu k hororu The Vatican Tapes. Bude odpovědný i za soundtrack k němu.
11.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mike Patton (3 články) , Faith Faith (84 článků)

Metallica vydává soundtrack k filmu Through The Never

 
Do amerických kin vstupuje hudební film Metallica: Through The Never, ke kterému vychází celosvětově soundtrack obsahující živé nahrávky známých hitů americké metalové legendy.
19.09.2013 16:35 |

podobné články

Starosta Poděbrad: Z hlediska logiky by vláda dostat důvěru neměla

 
Podle starosty Poděbrad je zajímavé, že z původních pěti parlamentních stran se odlouplo skoro dvacet nezařazených zákonodárců, z nichž někteří se navlékli do zcela jiného stranického trika. Obává se také možného dlouhého politického bezčasí. Kdo ale podle něj může za propad českého lázeňství a jaký dopad má úpadek na Poděbrady? S tím, ale i s investicemi, které město čekají či se svým názorem na čerpání dotací, se svěřil starosta Ladislav Langr (Volba pro Poděbrady) našim stránkám.
17.07.2013 09:15 |

podobné články

Starosta Poděbrad: Rath byl muž dvou tváří

 
Se starostou Ladislavem Langrem (Volba pro Poděbrady) jsme se ohlédli nejen za končícím rokem a nakoukli do toho následujícího, hovořili jsme ale především již o několik dní probíhajících jednáních o vládě a o jejím možném personálním složení či o personálních a organizačních změnách ve Státním fondu životního prostředí, které ve vztahu k dotacím prosazuje již delší dobu. Řeč byla ale také o dopadech krize v lázeňství na Poděbrady a o záměru staveb přístavišť na Labi.
05.12.2013 14:55 |

podobné články

Proč navštívit lázeňské Poděbrady

 
V současné době mají Lázně Poděbrady, a.s. přes 700 lůžek určených pro léčbu a rekreaci klientů. Kromě tuzemských pacientů přijíždí do poděbradských lázní stále více zájemců ze zahraničí, zvláště z německy, rusky a arabsky mluvících zemí. K tomu přispívá nejen tradice lázní, ale i charakter města.
20.01.2014 00:10 |

podobné články

Vítěz voleb v Poděbradech se dohodl na spolupráci s ČSSD a TOP 09

 
V Poděbradech se vítěz voleb Volba pro Poděbrady dohodl na spolupráci s ČSSD a TOP 09. Starostou by měl zůstat Ladislav Langr (Volba pro Poděbrady), pozice místostarostů mají obsadit současný místostarosta Ivan Uhlíř (TOP 09) a vítězka senátních voleb na Kolínsku Emilie Třísková (ČSSD). Oznámil to starosta Poděbrad Ladislav Langr.
22.10.2014 16:06 |

podobné články

Starosta Poděbrad: Otupěli jsme! Bestiální hrůzy s většinou z nás už téměř ani nezamávají

 
Chápu potřebu pomáhat, ale nikdo mě nemůže nutit, abych se těmito chvályhodnými akty současně sám lehkomyslně zbavoval vlastní svobody a bezpečnosti, říká Ladislav Langr (Volba pro Poděbrady). V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se zamýšlí nejen nad možnými riziky spojenými s uprchlickou krizí a terorismem. Zhodnotil ale také současný stav demokracie a svěřil se nám i se svou prognózou budoucího vývoje společnosti. Ačkoliv dostal několik nabídek kandidovat v krajských volbách, rozhodl se dát nyní přednost práci na radnici. ,Mám jasnou představu, co dobrého pro Poděbrady vykonat. Obtíž je ale v tom, jak se k tíženému cíli dostat.“ Jaké hlavní priority si vytyčil pro nadcházející rok?
20.12.2015 11:51 |

podobné články

Plesovou sezónu okoření špetka klasiky: Labutí jezero v podání nejlepších tanečníků

 
Když se řekne balet, většině lidí se nejspíš hned vybaví snad nejkrásnější dílo tohoto uměleckého odvětví - Labutí jezero. Technicky dokonalé, pohybově vytříbené. Už příští týden navíc v podání jednoho z nejlepších světových souborů přímo v Praze.
30.11.2017 12:05 |

podobné články

Drsné zákulisí koncertu Lucie: Zkouška trvala 4 hodiny. Koller s Pavlíčkem přivedli děti

 
Než předstoupili před dav fanoušků na festivalu Soundtrack Poděbrady, prošli si peklem příprav. Blesk se jako jeden z mála podíval do zákulisí jediného letošního koncertu Lucie.
25.08.2017 09:55 |

podobné články

Není hezčí než herečky ze seriálu, pro který napsala hudbu? Mají kliku, že krásná zpěvačka herecké ambice nemá

 
Právě dnes, na Valentýna, vychází hudební soundtrack k historicky nejúspěšnějšímu a nejsledovanějšímu seriálu HBO, který kdy tato stanice v Česku odvysílala. Hudbu k celému seriálu a zároveň ke stejnojmennému albu Až po uši složila všestranná hudebnice a skladatelka Vladivojna La Chia.
14.02.2015 13:05 |

podobné články