Článek

Festival Nouvelle Prague bude i letos. Dostal prestižní cenu

 
Letošní hudební konference a showcaseový festival Nouvelle Prague se uskuteční 6. a 7. listopadu v prostorách pivovaru Staropramen v Praze na Smíchově. Registrace delegátů sice teprve začíná, již nyní jsou nicméně známa jména dvou významných hostů.
21.06.2015 09:46 |

podobné články

Podobné články

Festival Nouvelle Prague udělí ceny

 
Vyhledávací festival a konference Nouvelle Prague, které se uskuteční 7. a 8. listopadu v prostorách pražského pivovaru Staropramen, vyhlásí letos první ročník Cen Nouvelle Prague.
29.10.2014 15:25 |

podobné články

Festival Nouvelle Prague obdržel prestižní cenu. Letos bude v listopadu

 
Česká republika díky hudebnímu showcase festivalu Nouvelle Prague obdržela o víkendu významné ocenění v oblasti hudebního průmyslu. První ročník této hudební akce se konal v listopadu 2013 v Praze a získal mezi odbornou veřejností takové uznání, že v hlasování více než tří tisíc delegátů největšího britského showcasového festivalu The Great Escape zvítězil a odnesl si ocenění Best New Showcase festival.
14.05.2014 16:00 |

podobné články

Festival Nouvelle Prague hlásí první jména

 
Mezinárodní hudební showcaseový festival Nouvelle Prague, jehož druhý ročník proběhne ve dnech 7. a 8. listopadu v prostorách pražského pivovaru Staropramen, oznamuje první jména hostů.
01.06.2014 07:10 |

podobné články

SOUTĚŽ Vyhrajte dvě akreditace na festival Nouvelle Prague

 
Na druhém ročníku hudební konference Nouvelle Prague se poprvé představí nejen zahraniční ale i české kapely jako Zrní nebo Nylon Jail. Nabízíme dvakrát dvě vstupenky na oba dny festivalu.
03.11.2014 15:30 |

podobné články

Festival Nouvelle Prague uvede nadějné kapely i hudební osobnosti

 
Již 6. a 7. listopadu se tradičně v prostorách pražského pivovaru Staropramen uskuteční 3. ročník mezinárodního showcaseového festivalu a hudební konference s názvem Nouvelle Prague.
16.09.2015 16:15 |

podobné články

Druhý ročník Nouvelle Prague nabídne i křest alba skupiny Zrní

 
Druhý ročník vyhledávacího hudebního festivalu Nouvelle Prague se letos uskuteční 7. - 8. listopadu opět v prostorách smíchovského pivovaru Staropramen v Praze.
18.09.2014 16:30 |

podobné články

Lenka Dusilová & Baromantika a Kadebostany vystoupí na Nouvelle Prague

 
Třetí ročník festivalu Nouvelle Prague proběhne 6. a 7. listopadu v prostorách pražského pivovaru Staropramen a již podruhé bude bezbariérový. Headlinery letošního ročníku jsou Lenka Dusilová & Baromantika a elektro-popová kapela Kadebostany. Českou hudební scénu dále zastoupí Mydy Rabycad, Wild Tides, Sundays On Clarendon Road nebo Ghost of You. Jednodenní vstupenky pouze na festivalovou část stojí na místě 400 Kč, dvoudenní pak 450 Kč. Součástí festivalu je také mezinárodní hudební konference s řadou zajímavých diskuzních panelů. V Praze se tak sejdou odborníci, jakými jsou Geoff Meall, jenž zastupuje například Muse, Paramore a Billy Talent či zakladatel Ticketpro a Intellitix Serge Grima.
03.11.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (122 článků)

Michal Rejzek: O Nouvelle Prague je velký zájem

 
V první listopadový pátek a sobotu proběhne v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově první ročník showcaseového festivalu Nouvelle Prague. Představí se na něm zámořské skupiny, které mají ambice a talent na úspěch v Evropě. Akci představuje Michal Rejzek, zástupce spolupořádající agentury Ameba.
23.10.2013 14:45 |

podobné články

Foto: Na Nouvelle Prague zazářili Balthazar i Zrní

 
Podívejte se na atmosféru i hvězdy dvoudenního festivalu Nouvelle Prague.
09.11.2014 16:35 |

podobné články

V souvislosti s akcemi Prague Metronome festival a United Islands of Prague čekejte dopravní omezení

 
Od pátku 24. do neděle 26. června 2016 proběhnou v Praze dvě kulturní akce - a to Prague Metronome festival a United Islands of Prague, na kterých se očekává celková návštěva několika desítek tisíc návštěvníků. Obě akce budou doprovázet dopravní opatření, která mají jednak zajistit bezpečnost návštěvníků i provozu na komunikacích a jednak usnadnit dopravu na uvedené akce.
24.06.2016 11:55 |

podobné články

Konzervativci z D.O.S.T. vyzývají ČT: Nepodporujte pochod Prague Pride

 
Iniciativa D.O.S.T. žádá Českou televizi, aby odstoupila od mediálního partnerství festivalu Prague Pride. Konzervativci již dříve uvedli, že budou protestovat proti duhovému pochodu hrdosti homosexuálů, jímž 18. srpna festival vyvrcholí. Festival Prague Pride podle nich propaguje "ostře vyhraněnou ideologii homosexualismu". Podle ČT ale festival pomáhá odstraňovat společenské předsudky a podporovat jej bude.
27.07.2012 16:05 |

podobné články

Festival Nouvelle Prague má cenu pro nejlepší nový showcase

 
Další ročník festivalu, na němž se setkávají promotéři a naděje hudební scény s fanoušky, se uskuteční v listopadu.
15.05.2014 14:05 |

podobné články

Festival Nouvelle Prague má cenu pro nejlepší nový showcase

 
Další ročník festivalu, na němž se setkávají promotéři a naděje hudební scény s fanoušky, se uskuteční v listopadu.
15.05.2014 14:05 |

podobné články

Kadebostany: Spíš divadelní představení než koncert

 
Pražský festival Nouvelle Prague, který představuje zajímavé kapely domácí i zahraniční scény, uvede v pátek 6. listopadu švýcarskou kapelu Kadebostany. Její zakladatel, dýdžej a producent, jenž si říká Kadebostan, slibuje víc než jen hudební zážitek. Akce se koná v Praze na Smíchově v budově pivovaru Staropramen.
06.11.2015 12:50 |

podobné články

V metropoli oficiálně začal festival sexuálních menšin Prague Pride

 
V Praze ve středu oficiálně začal festival sexuálních menšin Prague Pride. Pětidenní přehlídka s koncerty, diskusemi i večírky, jejíž program se naplno "rozjede" až ve čtvrtek, vyvrcholí v sobotu vůbec prvním pražským "průvodem hrdosti". Podle šéfa pořádajícího sdružení Prague Pride Czeslawa Walka tak česká metropole nyní "zažívá svůj coming out".
10.08.2011 19:25 |

podobné články

Festival Prague Pride oficiálně začal

 
V Praze dnes oficiálně začal festival sexuálních menšin Prague Pride. Pětidenní přehlídka s koncerty, diskusemi i večírky, jejíž program se naplno "rozjede" až ve čtvrtek, vyvrcholí v sobotu vůbec prvním pražským "průvodem hrdosti". Podle šéfa pořádajícího sdružení Prague Pride Czeslawa Walka tak česká metropole nyní "zažívá svůj coming out".
11.08.2011 13:35 |

podobné články

V metropoli oficiálně začal festival Prague Pride. Naplno se "rozjede" až ve čtvrtek

 
V Praze dnes oficiálně začal festival sexuálních menšin Prague Pride. Pětidenní přehlídka s koncerty, diskusemi i večírky, jejíž program se "rozjede" ve čtvrtek, vyvrcholí v sobotu vůbec prvním pražským "průvodem hrdosti". Podle šéfa pořádajícího sdružení Prague Pride Czeslawa Walka tak česká metropole nyní "zažívá svůj coming out".
11.08.2011 13:35 |

podobné články

Tip na víkend: Festival skla nabídne šperky, módu i soutěže

 
Příznivci módy, šperků a umění se sejdou na dvoudenní akci GLASS ART FESTIVAL 2011. Festival se bude konat 24. – 25. září v Praze. Na nádvoří Kinských bude k vidění a k zakoupení nespočet šperků pocházejících z řady tuzemských uměleckých dílen. Festival bude probíhat zároveň s uznávanou společenskou akcí Prague Fashion Weekend.
20.09.2011 11:45 |

podobné články

V Praze začíná festival o komunitě leseb a gayů Prague Pride

 
V Praze dnes začíná festival Prague Pride, který se zaměřuje na komunitu leseb, gayů, bisexuálů a translidí. Třetí ročník přehlídky, která vyvrcholí v sobotu karnevalovým pochodem hrdosti homosexuálů, nabízí skoro stovku akcí. Divadelní představení, diskuse, promítání, výstavy či koncerty tentokrát spojuje téma coming outu, tedy zveřejnění a přijetí odlišné sexuální orientace. Na ně odkazuje i letošní slogan: Jdeme s barvou ven. Festival pobuřuje konzervativce, podle organizátorů ale protesty postupně slábnou. 
12.08.2013 08:25 |

podobné články