Článek

Fergie z Black Eyed Peas už zase provokuje!

 
Pár let nebylo o zpěvačce Fergie (41) známé z Black Eyed Peas vidu ani slechu. Manželovi, herci Joshi Duhamelovi (43, Obraz Doriana Graye) totiž povila v srpnu 2013 syna. Teď se vrací na scénu a... Stylově! Její nový klip nese titul M.I.L.F.$. a pojednává přesně o tom, o čem zkratka MILF (česky MCBP) je ‒ zatraceně sexy maminách!
13.08.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Fergie a herec Josh Duhamel čekají dítě

 
Stacy Ann Fergusonová, známá jako Fergie, je těhotná. Zprávu o tom, že čeká své první dítě, napsala zpěvačka skupiny Black Eyed Peas na Twitter. Další články k tématu: Od drog mě zachránil Bůh, řekla zpěvačka Fergie Cítím se zahanbena, říká zpěvačka Fergie. Billboard ji zvolil ženou roku Zpěvačka Fergie se provdala za herce Joshe Duhamela Móda z Grammy: Fergie ukázala prádlo, Gagu zastínila Nicki Minaj Zpěvačka Fergie z Black Eyed Peas: Chceme, aby z nás lidi šíleli
19.02.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Josh Duhamel (16 článků) , Nicki Minaj (181 článků) , Stacy Ferguson (10 článků)

Od drog mě zachránil Bůh, řekla zpěvačka Fergie

 
Zpěvačka skupiny Black Eyed Peas, která si říká Fergie, má za sebou drogovou minulost. Byla závislá na pervitinu a dostávala se do paranoidních stavů. Ze závislosti ji prý dostala víra v Boha. Další články k tématu: Cítím se zahanbena, říká zpěvačka Fergie. Billboard ji zvolil ženou roku Móda z Grammy: Fergie ukázala prádlo, Gagu zastínila Nicki Minaj Zpěvačka Fergie z Black Eyed Peas: Chceme, aby z nás lidi šíleli Zpěvačka Fergie se provdala za herce Joshe Duhamela
22.11.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (292 článků) , Lukáš Vaculík (176 článků) , Nicki Minaj (181 článků)

Black Eyed Peas chystají větší show než Madonna!

 
Black Eyed Peas Show mají větší požadavky než Madonna. Pražský koncert americké hiphopové kapely Black Eyed Peas slibuje mega zážitek. Po produkční stránce to bude jeden z nejnáročnějších koncertů v historii haly. Show popové královny do O2 areny dopravilo 36 kamionů, u Black Eyed Peas jich dorazí 40!
06.05.2010 13:30 |

podobné články

Fergie chce do roka otěhotnět

 
Hvězda Black Eyed Peas Fergie prozradila své plány, které počítají se založením rodiny. Nicméně těhotenství v průběhu tour nepřipadá v úvahu. Zpěvačka se provdala za herce Joshe Duhamela. Oba prohlašují, že nemohou moc otálet se založením rodiny, ale stále čekají na vhodný okamžik. „Nebudeme se pokoušet o miminko během tour,“ říká Fergie. „Pořád to říkám. Hlavu mám plnou turné, ale ujišťuji vás, že Josh a já toužíme po rodině.“ „Nedávno se objevily drby, že mě mateřství neláká. Není to pravda, jsem do toho fakt žhavá. Jenomže pořád mám před sebou spoustu koncertů. Ještě celý příští rok, takže to nebude hned.“ Fergie, vlastním jménem Stacy Ann Ferguson, nedávno shodila spekulace o tom, že by měla opustit Black Eyed Peas a vyrazit na sólovou dráhu. „Není to jen o penězích, je to o rodině, o přátelích,“ dodává zpěvačka. Když jsme spolu, je nám fajn. Užíváme si tu hudbu spolu.“ „Jsem velmi obdařená, protože mám to nejlepší z obou světů. Můžu udělat sólové album nebo můžu udělat Peas album. Je to jedno. Nebo se můžu natočit film.“
11.09.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Fergie opouští The Black Eyed Peas

 
Osud skupiny The Black Eyead Peas není vůbec jistý. Pohledná zpěvačka Fergie je totiž rozhodnutá úspěšnou skupinu opustit. Co za tím stojí? Populární skupina The Black Eyed Peas je v současné době na úspěšném turné, které je podle zákulisních informací také posledním.  Fergie (35) je prý pevně rozhodnutá skupinu opustit, jelikož nemůže vystát svého kolegu Will.I.Am. [...]
26.06.2010 19:30 |

podobné články

Zpěvačka Fergie má syna, chlapeček dostal jméno Axl Jack

 
Osmatřicetiletá zpěvačka ze skupiny Black Eyed Peas Fergie se ve čtvrtek stala matkou. Její prvorozený syn, který dostal jméno Axl Jack, po narození vážil 3,4 kilogramu. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel Josh Duhamel. Další články k tématu: Zpěvačka Fergie a herec Josh Duhamel čekají dítě Od drog mě zachránil Bůh, řekla zpěvačka Fergie Cítím se zahanbena, říká zpěvačka Fergie. Billboard ji zvolil ženou roku Zpěvačka Fergie se provdala za herce Joshe Duhamela
30.08.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Josh Duhamel (16 článků) , Jack Black (20 článků)

Fergie z Black Eyed Peas už zase provokuje!

 
Pár let nebylo o zpěvačce Fergie (41) známé z Black Eyed Peas vidu ani slechu. Manželovi, herci Joshi Duhamelovi (43, Obraz Doriana Graye) totiž povila v srpnu 2013 syna. Teď se vrací na scénu a... Stylově! Její nový klip nese titul M.I.L.F.$. a pojednává přesně o tom, o čem zkratka MILF (česky MCBP) je ‒ zatraceně sexy maminách!
18.08.2016 13:05 |

podobné články

Black Eyed Peas obsadili všechny šatny O2 areny

 
Vůbec první koncert amerických Black Eyed Peas (BEP) u nás proběhne v neděli 16. května 2010 v pražské O2 areně. To jak velká audiovizuální show diváky čeká, naznačují i požadavky americké kapely. Black Eyed Peas obsadí se svým doprovodem celé podzemí O2 areny. Využijí například všechny šatny, což není ani u hvězd světového showbyznysu obvyklé.
14.05.2010 18:55 |

podobné články

Mareši koukej! Dvořákovou ti balil zpěvák z Black Eyed Peas!

 
Na afterparty se skupinou Black Eyed Peas po koncertě nechyběl ani Leoš Mareš (34) s milenkou Gábinou Dvořákovou (21). O ni se ale zřejmě kvůli novinářům nezajímal. Zpěvák Taboo z Black Eyed Peas tak využil příležitosti a s krásnou Gábinou si zaflirtoval!
18.05.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2980 článků) , James Gomez (1 článek)

Ženou roku podle Billboardu zpěvačka Fergie z Black Eyed Peas

 
Ženou roku zvolil letos hudební magazín Billboard zpěvačku skupiny Black Eyed Peas Fergie. Ocenění svých úspěchů převezme na ceremoniálu v New Yorku 2. prosince.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Sedmatřicetiletá Fergie z Black Eyed Peas se pochlubila fotkou své luxusní postavy v bikinách

 
Frontmanka skupiny Black Eyed Peas Fergie poslala svým fanouškům na Twitter ochutnávku ze své dovolené v Mexiku a mnohým nejspíš při pohledu na její postavu v bikinách spadla čelist. Vzhledem k blížící se čtyřicítce má zpěvačka skutečně záviděníhodné tvary.
30.05.2012 10:15 |

podobné články

Fergie z Black Eyed Peas: Má kluka Axla!

 
Fergie (38), bývalá zpěvačka skupiny Black Eyed Peas, porodila své vysněné první dítě.
31.08.2013 10:55 |

podobné články

Kojící Fergie z Black Eyed Peas: Bože, to jsou melouny

 
Populární zpěvačka Fergie (38) z Black Eyed Peas má doma teprve dvouměsíčního synka Axla Jacka, jemuž zjevně pořád dopřává mateřského mlíčka. A její poprsí je díky tomu doslova gigantické!
30.10.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Black (20 článků)

Fergie opustila Black Eyed Peas

 
Zpěvačka Fergie opustila Black Eyed Peas, oznámil to frontman skupiny Will.i.am s tím, že formace bude fungovat od nynějška jako trio a nehledá náhradnici za ženský hlas.
07.06.2017 15:30 |

podobné články

Black Eyed Peas: Mají větší nároky než Madonna!

 
Už za pouhých deset dní ovládnou pražskou O2 arénu hiphopeři Black Eyed Peas v čele s krásnou zpěvačkou Fergie. Požadavky na organizátory však mají větší než popová královna Madonna!
06.05.2010 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Black Eyed Peas: Největší show v dějinách Prahy?

 
Skupina Black Eyed Peas v neděli večer totálně posadila Prahu "na zadek". Fergie a její kumpáni zahráli všechny své hity, předvedli megashow a redaktoři Blesk.cz byli u toho!
16.05.2010 20:50 |

podobné články

České celebrity na večírku se sexy Fergie z Black Eyed Peas

 
Ohromující světelné efekty, obrovské vysunuté pódium a našlapaný zvuk! Takovou show, jakou předvedla v neděli večer americká hiphopová kapela Black Eyed Peas, pražská O2 arena dlouho nezažila! Blesk.cz zjistil, které české celebrity byly při tom.
17.05.2010 17:05 |

podobné články

Fergie zachraňuje manželství přísnou dietou!

 
Zpěvačka Black Eyed Peas zahájila přísnou dietu ve snaze udržet si manžela. Fergie musela přibrat pro roli ve filmu Nine skoro deset kilo. Stále se vzpamatovává z údajné nevěry svého manžela Joshe Duhamela. Je odhodlaná zbavit se přebytečných kil, aby se stala opět neodolatelnou. „Sebevědomí Fergie po zjištění, že ji Josh podvádí, dostalo tvrdou ránu. Ale ona chce [...]
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Ve čtyřiceti má Fergie lepší zadek než její o polovinu mladší kamarádky modelky

 
Je to k nevíře, ale před necelými třemi týdny rozšířila řady čtyřicátnic. Zpěvačka Fergie, známá kromě své sólové kariéry i působením v kapele Black Eyed Peas, zavítala o víkendu s o polovinu mladšími slavnými kamarádkami na kalifornskou hudební událost roku nesoucí název Coachella Valley Music & Arts Festival, kde z její figury fanouškům přecházel zrak. Fergie si zapařila jak v publiku, tak později s Davidem Guettou i na pódiu a rozhodně se bylo nač dívat.
15.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Guetta (27 článků)