Fenka se připletla k půlmaratonu, skončila sedmá

Někteří lidé trénují na půlmaraton celé měsíce a stejně je pro ně závod utrpením. Ne tak jedna fenka bloodhounda z Alabamy. K tamnímu 21kilometrovému závodu se připletla omylem, a když už vyrazila, půlmaraton uběhla celý. Na „amatéra” to zvládla v docela dobrém čase.
26.01.2016 15:10 |

Nová série Hry o trůny se o pár měsíců zpozdí a bude mít pouze sedm dílů

Sedmá série fantasy seriálu Hra o trůny bude mít premiéru nejdříve v létě 2017, píše web The Guardian. Nové řady vysílala stanice HBO na jaře, většinou od dubna, nyní však dojde ke zpoždění. Další novinkou je také počet epizod – sedmá řada bude mít jen sedm dílů oproti běžným deseti. Stránka Entertainment Weekly poznamenává, že producenti seriálu David Benioff a Dan B. Weiss již dříve avizovali, že sedmá řada bude kratší. Osmá série bude poslední a bude mít pouze šest dílů, ale počet epizod se může změnit, jak producenti uvedli v rozhovoru pro časopis Variety. Natáčení sedmé série začne koncem léta v Severním Irsku, Španělsku a Islandu.
19.07.2016 16:00 |

Osobnosti: David Benioff (3 články)

Hejnová skončila v pětiboji sedmá

Zuzana Hejnová skončila na halovém mistrovství Evropy atletů v Paříži sedmá mezi pětibojařkami.
04.03.2011 10:40 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Strachová skončila v Crans Montaně sedmá, Shiffrinová prožila vítězný návrat

Lyžařka Šárka Strachová skončila sedmá v dnešním slalomu Světového poháru ve švýcarské Crans Montaně. Na body dosáhla také Martina Dubovská, která obsadila 26. místo. Z vítězství se radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.
15.02.2016 14:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Zklamaná Strachová skončila ve prvním slalomu sezony sedmá

Česká lyžařka Šárka Strachová skončila v úvodním slalomu Světového poháru sedmá. Ve finském Levi vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová, která navázala na pět triumfů z minulé sezony.
12.11.2016 15:05 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Nedvěd po půlmaratonu: Bylo to fantastické

ROZHOVOR. Bývalý fotbalový reprezentant ztratil na vítěze Pražského půlmaratonu necelých padesát minut.
27.03.2010 17:15 |

Fotbalista Nedvěd na půlmaratonu: Do cíle doběhl v rekordním čase!

Bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (37) se zúčastnil o víkendu Pražského mezinárodního půlmaratonu. Nejlepší český fotbalista historie na akci způsobil doslova poprask, navíc do cíle doběhl ve skvělém čase!
30.03.2010 11:05 |

Osobnosti: Pavel Nedvěd (160 článků)

Výsledky Olomouckého půlmaratonu se mění, běžci si zkrátili trať

Vítězem Olomouckého půlmaratonu se tak v čase 1:03:20 stal původně třetí Joseph Maregu.
28.06.2010 15:30 |

Mistry světa v půlmaratonu se stali Keňané Kiprop a Kiplagatová

Keňa ovládla prvenství i mezi týmy na MS v půlmaratonu.
16.10.2010 10:40 |

Keňská běžkyně Keitanyová vylepšila světový rekord v půlmaratonu

Keňská vytrvalkyně Mary Keitanyová o 35 sekund zlepšila světový rekord v půlmaratonu.
18.02.2011 13:40 |

Osobnosti: Mary Mara (308 článků)

Při Pražském půlmaratonu padly oba rekordy, Limo běžel pod hodinu

Keňský vytrvalec Philemon Kimeli Limo překonal při Pražském půlmaratonu traťový rekord časem 59 minut a 30 sekund. Na českém území se tak poprvé na trati 21,0975 km běželo pod jednu hodinu. Závod žen vyhrála jeho krajanka Lydia Cheromeiová, která rovněž vytvořila rekord závodu časem 1:07:33.
02.04.2011 13:50 |

Nedvěd se zlepšil v pražském půlmaratonu. Bylo to skvělé, jásala fotbalová legenda

Na startu pražského půlmaratonu se objevila i fotbalová legenda Pavel Nedvěd, který se objevil v Česku jenom skok, právě kvůli závodu. Jinak jej totiž v Itálii zaměstnává na plný úvazek práce pro tamní velkoklub Juventus Turín.
31.03.2012 16:40 |

Artur to rozjel se svou kapelou na půlmaratonu

Syn slavné zpěvačky Ivety Bartošové (45) a hudebníka Ladislava Štaidla (66) Artur (15), si v sobotu zahrál se svou kapelou na půlmaratonu. Dočkal se velkého potlesku a kytarista si zkusil sólo.
31.03.2012 19:45 |

Osobnosti: Iveta Bartošová (6654 článků) , Ladislav Štaidl (346 článků)

Arture, hobluj! Syn Bartošové to rozjel s kapelou na půlmaratonu

Syn slavné zpěvačky Ivety Bartošové (45) a hudebníka Ladislava Štaidla (66) Artur (15), si v sobotu zahrál se svou kapelou na půlmaratonu. Dočkal se velkého potlesku a kytarista předvedl exkluzivní sólo.
02.04.2012 09:40 |

Šampion Farah zkolaboval v cíli půlmaratonu. Předtím na trati upadl, přesto doběhl druhý

Dvojnásobný olympijský vítěz Mo Farah zkolaboval v cíli půlmaratonu v New Yorku, v němž po pádu doběhl na druhém místě. Cílový prostor opustil na kolečkovém křesle, ale později ujistil, že je v pořádku
16.03.2014 16:25 |

Bosý běžec na půlmaratonu René Kujan (40): Nejhorší je dlažba!

Přes 12 tisíc běžců proběhlo včera po poledni centrem metropole a změřili tak své síly na trati 16. ročníku půlmaratonu. Byl mezi nimi i René Kujan (40) z Kralup nad Vltavou. Ten běžel bos.
06.04.2014 16:35 |

16. ročník pražského půlmaratonu: Vyběhlo 1200 lidí, někoho odvezli!

Přesně v pravé poledne včera vyběhlo na trať pražského půlmaratónu přes 12 000 běžců. Zkušených profesionálů, ale také ryzích amatérů.
06.04.2014 20:30 |

Na půlmaratonu v Ústí zemřel bežec

Ve svých osmadvaceti zemřel jeden z účastníku Mattoni půlmaratonu v Ústí nad Labem. Lékařům se muže již nepodařilo resuscitovat. Přesnou příčinu smrti určí až pitva. Běhu se zúčastnilo na 1 800 závodníku
15.09.2014 13:40 |

Fenka měsíc přežívala ve vyhořelém domě

Terisa Acevedová z amerického Bostonu měla dlouhý měsíc oči pro pláč. Nejen, že jí vyhořel dům, ale během nastalého zmatku se také zatoulala její fenka Lola. Terisa věřila, že fenka dlouhosrstého jezevčíka požár přežila, a proto nechala vytisknout letáky a stále psíka hledala, ale týdny plynuly a její naděje se zmenšovaly. Až když se šla čtyřiadvacetiletá Terisa téměř po měsíci podívat na jejich vyhořelý dům, našla uvnitř i svou milovanou Lolu.
24.03.2011 18:10 |