Favorité nezaváhali, Barcelona i Juventus jdou do čtvrtfinále

Fotbalová Liga mistrů zná všechny své čtvrtfinalisty, rozhodly o tom poslední osmifinálové odvety. Barcelona si z Manchesteru přivezla vítězství 2:1 a na svém trávníku postup přes City jistila výhrou 1:0. Suverénně prošel do další fáze prestižní soutěže Juventus Turín, který vyhrál v Dortmundu 3:0.
18.03.2015 22:50 |

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

Lídři nezaváhali. Výhru slaví Jablonec i Teplice

Favorité v zápasech s outsidery nezávahali. Teplice zvítězily v Kladně 2:0, Jablonec porazil střížkovskou Bohemku 1:0. V článku naleznete i ostatní výsledky nedělních utkání naší nejvyšší fotbalové soutěže.
01.11.2009 17:30 |

Barca i PSG jdou dál! Favorité si pohlídali pohodlný postup

Barcelona a Paris St. Germain jsou dalšími účastníky čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů. Favorité si pohlídali postup mezi nejlepších osm na domácích hřištích, oba si z venkovních zápasů přivezli slušný náskok na Manchester City, resp. německý Leverekusen.
12.03.2014 23:10 |

Paris Saint-Germain a Juventus nepřipustily obrat a zahrají si čtvrtfinále Ligy mistrů

Juventus Turín a Paříž St.-Germain si zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus vyhrál doma s přehledem nad Celtikem 2:0, PSG stačila proti Valencii remíza 1:1.
06.03.2013 23:15 |

Barcelona i Real vezou body z venku. Oba velkokluby vyhrály shodně 3:0

Ve španělské lize favorité zase nadělovali. Barcelona i Real Madrid smetli své soupeře shodně 3:0. Navíc Barcelona to zvládla i bez hvězdného Lionela Messiho.
15.04.2013 12:20 |

Osobnosti: Lionel Messi (391 článků)

Ibra a spol. vydřeli remízu s Barcou, Bayern zaskočil Juventus

Hvězdná Barcelona v Paříži dvakrát vedla, nakonec veze jen remízu 2:2, když o vítězství přišla v posledních sekundách úvodního čtvrtfinále Ligy mistrů. Bayern na domácím hřišti zdrtil Juventus už v první minutě a pak přidal ještě druhou branku.
02.04.2013 23:10 |

Nadal, Federer a Djokovič jsou v Madridu v semifinále

Největší favorité tenisového turnaje v Madridu ve čtvrtfinále nezaváhali.
15.05.2009 17:45 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Roddick (61 článků)

Favorité jdou na Australian Open dál. Nezaváhali Federer, Nadal ani Azarenková

Úřadující šampionka Victoria Azarenková dál suverénně kráčí za vidinou zisku třetího titulu na Australian Open za sebou.
18.01.2014 13:55 |

Osobnosti: Victoria (261 článků)

PRÁSK! Pirlo poslal dělovkou Juventus do čtvrtfinále

Juventus Turín je ve čtvrtfinále Evropské ligy. Vítězství nad Fiorentinou 1:0 zařídil v 71. minutě famózním přímým kopem Andrea Pirlo.
21.03.2014 22:00 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků)

Messi nedal penaltu, Barca přesto porazila City. Uspěl i Juventus

"Šokující zpráva: I Messi je jenom člověk," napsal na Twitter legendární Gary Lineker poté, co argentinský reprezentant neproměnil v závěru zápasu s Manchesterem City penaltu. Messiho Barcelona ale přesto dokázala anglický tým na jeho hřišti porazit díky dvěma gólům Luise Suáreze z prvního poločasu. V druhé půli už jen snižoval na 1:2 Messiho kolega z argentinské reprezentace Sergio Agüero. V druhém duelu úterního osmifinále Ligy mistrů uspěl v souboji s Borussií Dortmund i italský Juventus Turín. Domácí výhru 2:1 mu zajistily branky Téveze a Morata.
24.02.2015 23:16 |

Osobnosti: Sergio Agüero (10 článků) , Gary Lineker (1 článek)

Barca narazí na Bayern. Juventus vyzve Real Madrid

Páteční los ve francouzském Nyonu za účasti Pavla Nedvěda rozhodl o semifinálových soubojích Ligy mistrů. Barcelona se utká s Bayernem Mnichov a v druhém zápase Juventus Turín poměří síly s Realem Madrid.
24.04.2015 15:56 |

Osobnosti: Pavel Nedvěd (152 článků)

Barcelona přetlačila Juventus a vyhrála Ligu mistrů

Dlouho očekávané finále Ligy mistrů mezi Juventusem a Barcelonou nabídlo snad vše, co slovo fotbal představuje. Od úvodního hvizdu se hrálo atraktivně na obou stranách, ale trofej si právem odvezli fotbalisté Barcelony, kteří porazili italský Juventus 3:1.
06.06.2015 23:31 |

Kladno, Mladá Boleslav ani Slavia na úvod příprav neinkasovaly

Začaly hokejové přípavy, favorité na úvod nezaváhali.
03.08.2010 22:05 |

Favorité zvládli úvod v Cincinnati na jedničku

Na tenisovém turnaji v Cincinnati nezaváhali v úvodních zápasech Rafael Nadal a Novak Djokovič.
18.08.2010 22:10 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Favorité opět nezaváhali. Ukrajina ale trápila Slovince

Polsko - Litva 77:97, Srbsko - Lotyšsko 92:77
01.09.2011 23:55 |

Berdych lehkou chůzí, Kvitová se nadřela. Oba jsou ve TŘETÍM KOLE

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Petra Kvitová jsou na turnaji v Cinncinati ve třetím kole. Nezaváhali ani ostatní favorité.
15.08.2013 12:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Juventus smetl Celtic a je blízko postupu. PSG si poradilo s Valencií

Fotbalisté Juventusu Turín a Paris St. Germain mají nakročeno do čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus nasměrovala branka už ze třetí minuty k výhře 3:0 nad Celtikem Glasgow, také PSG se brzy gólově prosadilo a vyhrálo ve Valencii 2:1.
12.02.2013 23:20 |

Messi opět zářil, Barcelona si udržela náskok před Realem

Fotbalisté Barcelony nezaváhali doma s Almeríí, Bílý balet vyhrál v Bilbau.
09.04.2011 22:50 |

LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |