Článek

Fanynky Kamila Střihavky, těšte se: Rocker s nezaměnitelným zastřeným hlasem odvolal svůj ohlášený konec v muzikálech

 
Bylo velkým překvapením, když veterán českých muzikálů Kamil Střihavka oznámil, že končí s účinkováním v muzikálech, aby se mohl vrátit ke svým rockovým kořenům. Zdálo se, že to Střihavka myslí opravdu vážně, a více jak čtyři roky nepřijímal nabídky na nové role. Když ale přišla nabídka zahrát si v připravovaném velkolepém muzikálu Romeo a Julie , tak nedokázal říct ne.
17.05.2015 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Střihavka (132 článků)
Podobné články

Dcera Kamila Střihavky: Chce být Českou Miss!

 
Dcera hudebníka Kamila Střihavky (45) se moc nepotatila. Eva Střihavková (21) by chtěla místo koncertních pódií dobýt přehlídková mola. Což pro tatínka bude rozhodně velkým překvapením. O tom, že se jeho prvorozená dceruška přihlásila do soutěže krásy Česká Miss, neměl zpěvák sebemenší ponětí.
26.11.2010 13:00 |

podobné články

Dcera Kamila Střihavky chce vyhrát Českou Miss, má šanci?

 
Pražský casting dalšího ročníku soutěže Česká Miss přinesl opět obrovský zájem dívek, které chtějí postoupit dál a dostat se tak k vysněnému titulu Česká Miss. Mezi soutěžícími nechyběla ani dcera zpěváka Kamila Střihavky.
29.11.2010 13:05 |

podobné články

Tohle je sexy dcera Kamila Střihavky. Chce vyhrát Českou Miss, má šanci?

 
Pražský casting dalšího ročníku soutěže Česká Miss přinesl opět obrovský zájem dívek, které chtějí postoupit dál a dostat se tak k vysněnému titulu Česká Miss. Mezi soutěžícími nechyběla ani dcera zpěváka Kamila Střihavky.
29.11.2010 13:50 |

podobné články

Dcera Kamila Střihavky to zkouší v České Miss

 
S největším zájmem adeptek na korunku královny krásy se podobně jako v minulých letech setkal pražský casting České Miss, z něhož do semifinále nového ročníku soutěže postoupilo 21 dívek. Jeho dějištěm byl ve čtvrtek 25. listopadu hotel Clarion Congress Hotel Praguue. Mezi kráskami, které se radovaly z postupu, byla i dcera zpěváka Kamila Střihavky Eva.
06.12.2010 07:50 |

podobné články

Česká Miss má své finalistky, dcera Kamila Střihavky nepostoupila

 
Česká Miss 2011 zná své finalistky. Čtrnáct dívek bude na jaře bojovat o titul nejkrásnější dívky Čech a Moravy. Do finále se probojovaly jen čtyři blondýnky. Brunetky tak budou ve velké přesile. Eva Střihavková, dcera zpěváka Kamila Střihavky skončila před branami finále.
16.12.2010 13:20 |

podobné články

Hlasem chce být „sladký“ Koreň i drsňák Kutheil

 
Pětadvacetiletý Matej Koreň a o pět let starší Petr Kutheil jsou ostřílení zpěváci. Oba se živí hudbou, zpívají s kapelou a vystupovali v muzikálech. Finalista slovenské SuperStar i rocker se pokusí stát Hlasem ČeskoSlovenska. Další články k tématu: Když budu rodit na finále Hlasu, má to tak být, říká těhotná Špidlová Rytmusova rozcvička v Hlasu: předvedl excelentní beatbox Zpívá v domácích a zahraničních muzikálech, ze zvědavosti zkouší i Hlas
04.03.2012 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Koreň (1 článek) , Petr Kutheil (53 článků)

Kamila Nývltová na chatu: Prozradila jméno přítele!

 
Mladá zpěvačka Kamila Nývltová (22) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Kamilu v pátek 9. 3. čeká poslední koncert s její kapelou Fancy Free, pak začne připravovat vlastní repertoár. Kamila současně zpívá v muzikálech Quasimodo, Kat Mydlář, nastupuje do muzikálu Tři mušktetýři do role proradné MyLady de Winter a v dubnu 2012 bude mít premiéru kabaretní show Lidoskop, kde se Kamila postará o hudební doprovod. Je patronkou pěvecké soutěže Česko zpívá a letos na jaře natočí videoklip k písni Něco jsi slíbil. Podívejte se na její odpovědi do chatu!
05.03.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Fancy (4 články) , Kamila Nývltová (218 článků) , Quasimodo (39 článků)

Krásná zpěvačka Kamila Nývltová se zasnoubila v Londýně: Podívejte se, jaký dostala prsten

 
Mladá zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Kamila Nývltová si vyjela v lednu odpočinout po náročné podzimní sezóně na několik dní do Londýna, kde má přátele a příbuzné. Vzala s sebou i svého přítele, tanečníka Tomáše Smičku, který ji v srdci Londýna obdaroval krásným prstýnkem k prvnímu výročí od jejich seznámení.
28.02.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (218 článků)

Zpívající dvojčata zaskočila Daru Rolins, Hlasem se chtějí stát oba

 
O pořádné překvapení se v soutěži Hlas ČeskoSlovenska postarala šestnáctiletá dvojčata Tomáš a Peter Szabóovi. Koučové sedíce zády k nim totiž netušili, že sourozenci budou na pódiu zpívat společně a když při vystoupení slyšeli dvojhlas, zůstali pořádně zaskočení. Další články k tématu: Drsně ho vyhodili z konkurzu na Robina Hooda, teď chce být Hlasem Líbí se mi drsňáci s chraplavým hlasem, říká dcera producenta Wronky Zákulisí Hlasu: diváci jako školáci, polibky Dary i akrobacie Tiny Češka, která vystupovala se zpěvákem Deep Purple, to rozbalí v Hlasu OBRAZEM: Jak v Hlasu poznat, když to soutěžícím (ne)ladí Dělník z Třebíčska okouzlil porotu Hlasu, chválil ho Rytmus i Vojtek Zpívá v domácích a zahraničních muzikálech, ze zvědavosti zkouší i Hlas
26.02.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Brichtu sbalila Polka: Koupila mu rum, on ji vzal do Venezuely a už spolu bydlí

 
Už to není barák na vodstřel. Rocker Aleš Brichta (55) si zase dobarvil odrosty ve vlasech, shodil příšerný plnovous, který ho dělal nejméně o 10 let starším a kterým nedávno šokoval na narozeninách Kamila Střihavky, a hrdě představil novou přítelkyni. Je to Polka, která do Česka přijela s jediným cílem. Sbalit ho! A to se jí povedlo.
02.03.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (161 článků)

Střihavkova dcera pohořela na Miss kvůli zpěvu!

 
Dcera muzikanta Kamila Střihavky (45) zdědila po svém otci jen málo. A pěvecké nadání to rozhodně nebylo. Eva Střihavková (21), která bojuje o korunku České Miss, se snažila v semifi nálovém kole zaujmout svým hlasem, ale moc velké ovace nesklidila.
17.12.2010 10:00 |

podobné články

Mladičká zpěvačka Kamila Nývltová: Tímhle tělem uchvátila Chorvaty

 
Finalistka talentové soutěže X Factor a nyní už protřelá muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová (22) sice vydělává svým hlasem peníze, o kterých se jejím vrstevníkům může jen zdát, přesto si nežije na vysoké noze. Reportéři Super.cz zjistili, kde letos Nývltová trávila dovolenou a rozhodně se nejedná o luxusní středisko, které by jí mohl kdokoliv závidět. Kamila se totiž slunila s rodinou v chorvatském Zadaru.
08.09.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (218 článků)

Drsně ho vyhodili z konkurzu na Robina Hooda, teď chce být Hlasem

 
Třiatřicetiletý Jiří Koběrský zkouší štěstí v různých pěveckých soutěžích. Před dvěma lety si uřízl ostudu, když ho na castingu do muzikálu Robin Hood porota vyhodila. Zpěvák ale tvrdí, že tenkrát nepochopili jeho žert. Své pěvecké kvality předvede i v soutěži Hlas ČeskoSlovenska. Další články k tématu: VIDEO: Trapas na castingu Robina Hooda utnul až drsný vyhazov Líbí se mi drsňáci s chraplavým hlasem, říká dcera producenta Wronky Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová v Hlasu postoupila, jde k Vojtkovi Martin a Veronika: Divoké karty iDNES.cz v Hlasu ČeskoSlovenska Zákulisí Hlasu: diváci jako školáci, polibky Dary i akrobacie Tiny OBRAZEM: Jak v Hlasu poznat, když to soutěžícím (ne)ladí Hlas ČeskoSlovenska byl v neděli nejsledovanější, dívaly se hlavně ženy Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše Zpívající dvojčata zaskočila Daru Rolins, Hlasem se chtějí stát oba Dcera Leška Wronky v Hlasu neuspěla, Koběrský si napravil reputaci Dělník z Třebíčska okouzlil porotu Hlasu, chválil ho Rytmus i Vojtek
24.02.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků) , Leoš Mareš (2957 článků) , Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (214 článků) , Veronika Vrublová (29 článků) , Tina Martin (28 článků) , Martin Vojtek (16 článků)

Zeťová tají bouřlivý vztah

 
Helena Zeťová (29) sice zarytě tvrdí, že je už přes rok sama, ale skutečnost je zřejmě jiná. Půvabná blondýnka se zastřeným hlasem prý totiž už několik měsíců tráví po boku hráče amerického fotbalu. A jak je zvykem, vztah je to údajně bouřlivý. Zpěvačka nicméně stále opakuje, že už delší čas žije v nenuceném celibátu. „Jsem sama, a to i po sexuální stránce,“ snažila se mlžit.
26.04.2010 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (188 článků)

Zeťová tají bouřlivý vztah

 
Helena Zeťová (29) sice zarytě tvrdí, že je už přes rok sama, ale skutečnost je zřejmě jiná. Půvabná blondýnka se zastřeným hlasem prý totiž už několik měsíců tráví po boku hráče amerického fotbalu. A jak je zvykem, vztah je to údajně bouřlivý. Zpěvačka nicméně stále opakuje, že už delší čas žije v nenuceném celibátu. „Jsem sama, a to i po sexuální stránce,“ snažila se mlžit.
02.05.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (188 článků)

Útočník Plzně Jan Rezek o oslavách titulu: Mistři se ztratili!

 
Oslavy ligového titulu neberou v Plzni konce. Když útočník Jan Rezek (29), jeden z tahounů týmu, zahlásil, že rozhodně nebudou jen třídenní, ale pořádně se protáhnou, nemluvil do větru. Včera se podělil o první dojmy hodně zastřeným hlasem.
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rezek (42 článků)

Macy Gray v Praze: Čím víc pijete, tím lépe zpívám

 
Americká soulová zpěvačka s typicky zastřeným hlasem pražskému publiku představila své nejnovější písně z nového alba Sellout. Téměř zaplněný sál se dnes ale dočkal i dobře známých hitů této písničkářky, včetně Sweet Baby, Sexual Revolution, Do Something, When I See You Again nebo notoricky známé I Try.
17.07.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Macy Gray (26 článků)

Petra Kvitová před finále Fed Cupu pořád netrénuje: Uzdraví se?

 
Tady už končí legrace! Dva dny před startem fedcupového finále Česko – Srbsko je domácí tenisová hvězda Petra Kvitová (22) stále nemocná. „Je to zase o trochu lepší,“ zopakovala včera zastřeným hlasem svoji oblíbenou větu. Pět dní ležela se zánětem průdušek v posteli, v pondělí si střihla exhibiční set proti Šarapovové a pak lapala po dechu. „Přitížilo se mi, ani jsem nešla s holkama na večeři,“ přiznala.
01.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Tohle má být důchodkyně? Někdejší diskotéková královna Amanda Lear vyrazila bez podprsenky

 
Kontroverzní zpěvačku Amandu Lear, která si vydobyla slávu v sedmdesátých letech svým zastřeným hlasem, několika popovými diskotékovými hity, pověstí sexuální dračice i skandály, si pamatují především ti dříve narození.
11.05.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Lear (8 článků)