Článek

Fantom bude milovat mikrobioložku: Zpěvačka se chlubí vysokoškolským diplomem!

 
Producent české verze slavného muzikálu Fantom opery František Janeček (70) dbá na to, aby jeho hvězdy nejen krásně zpívaly, ale měly i něco v hlavě.
15.07.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)
Podobné články

„Mužatka" Černochová promluvila o vztahu s návrhářem Klírem

 
Tereza Černochová(28) je chodící úkaz toho, že žena může být buď chytrá a ošklivá, nebo hezká a blbá. Ačkoli se snažila na sobě zapracovat, nakonec to vzdala. Dnes už svou vizáž neřeší a hrdě se chlubí vysokoškolským diplomem. Ten má zpěvačka z takzvané hnojárny. Prostředí kravína, stáje a venkovského prostředí vůbec je jí totiž ze všeho nejbližší.
03.02.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (166 článků)

Fantom Londýna získal hlavní cenu na festivalu v jihokorejském Daegu

 
Původní muzikál Národního divadla moravskoslezského Fantom Londýna získal 13. července hlavní cenu Festivalu DIMF (DAEGU INTERNATIONAL MUSICAL FESTIVAL). Mimo to putuje do Ostravy také ocenění za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli, a to pro Janu Musilovou (role Matka Henryho, Fantom Londýna) a cena za nejlepší mužský výkon v hlavni roli pro Lukáše Adama (role Henry, Fantom Londýna)!
14.07.2015 13:37 |

podobné články

Osobnosti: Jana Musilová (4 články) , Lukáš Adam (5 článků)

Učitelé s diplomem mají od ledna brát stejně jako nekvalifikovaní

 
Učitelé s diplomem mají od ledna brát stejně jako nekvalifikovaní. Ministerstvo školství chce totiž znovu sjednotit platové tabulky a čtyři miliardy korun, které má na navýšení platů, rozprostřít do tarifů. Návrh, který má ČTK k dispozici, je součástí balíku změn připravovaných ministerstvem práce. Učitelé s mnohaletou praxí by také měli ztratit nárok na vyšší platové zařazení, záleželo by jen na rozhodnutí ředitele.
08.11.2011 18:15 |

podobné články

Hanychová napsala diplomku!

 
Celých čtyřicet stran dokázala profi celebrita Agáta Hanychová (25) napsat do své diplomové práce, kterou právě odevzdala. Pokud do své hlavy dokáže dostat i teorii, mohla by se brzy honosit vysokoškolským diplomem.
12.08.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

Fischerův náměstek Toman musí doložit doklad o vzdělání, jinak končí

 
Ministr financí v demisi Jan Fischer se rozhodl odvolat svého náměstka Lubomíra Tomana. Důvodem je fakt, že se Toman prokazoval falešným vysokoškolským diplomem z Ekonomické univerzity v Bratislavě.
11.09.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Ministr Fischer vyhodil svého náměstka! Zfalšoval vysokoškolský diplom

 
Náměstek Lubomír Toman na ministerstvu financí končí. Důvodem bylo zjištění reportérů pořadu televize Nova Na vlastní oči, kteří zjistili, že se náměstek pravděpodobně prokazuje falešným vysokoškolským diplomem. O jeho odvolání rozhodl ministr Jan Fischer.
11.09.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Na ulici můžete skončit až děsivě snadno. I když máte doktorát

 
Statistiky ukazují, že se mezi bezdomovci stále častěji objevují lidé s vysokoškolským diplomem. Na ulici najdeme dokonce i držitele doktorátů. Česká televize popsala osud lékaře, který je dnes bez střechy nad hlavou a pokouší se o návrat do běžného života. Podobných osudů lze vysledovat stovky.
27.09.2014 16:55 |

podobné články

Semelová (KSČM): Honba za maturitou a vysokoškolským diplomem rodí své trpké plody

 
Vyjádření KSČM ke vztahu školství a nezaměstnanosti:
16.08.2016 21:05 |

podobné články

Tenhle dárek Fantom opery nečekal: Víte, co dostal od své kreativní kolegyně z muzikálu?

 
Fantom opery Marian Vojtko  (42) oslavil v pátek 42. narozeniny. Na pořádnou oslavu ale zatím čas nebyl. S přáteli si to užije v pondělí. A rozhodně to prý bude večírek do časných ranních hodin. "Oslava byla střídmá, vlastně skoro žádná. Zpíval jsem v pátek pro dobrou věc v Jaroměři, byl jsem autem a nepil jsem, dnes jsem měl Fantoma opery, a abych měl dobré hlasivky, šel jsem brzy spát," vysvětlil Super.cz Vojtko. "Oslava bude v pondělí. A pak všechny ty láhve, co jsem dostal a asi ještě dostanu, pěkně vypiju," řekl Super.cz s úsměvem na jubilejním stém představení muzikálu Fantom opery.
24.03.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (205 článků)

90 % lidí se miluje na těchto místech: Vyzkoušeli jste je i vy?

 
Sex je asi obecně nejvíce probírané téma, které lidi zajímá. Stále se probírá jak se milovat, s kým se milovat atd. My se dnes podíváme na to, kde se milovat. Tedy lépe řečeno, kde se milujete. Přestože vám tato místa můžou připadat prazvláštní, jsou prostě oblíbená. Ne nadarmo se na nich miluje až 90 % párů.
13.07.2016 22:05 |

podobné články

Známá zpěvačka má ve dvaasedmdesáti čestný doktorát z Harvardu

 
Zpěvačka Aretha Franklin je držitelkou čestného doktorátu umění, který jí předali akademikové z Harvardovy univerzity. Americká soulová hvězda se tak zařadila mezi další slavné osobnosti, které se tímto diplomem honosí. Mimo jiné k nim patří bývalý newyorský starosta Michael Bloomberg či bývalý český prezident Václav Havel.
02.06.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4811 článků) , Aretha Franklin (59 článků) , Michael Bloomberg (26 článků)

Kandidátka ANO se honosí vysokoškolským titulem: Univerzita od ní dává ruce pryč!

 
Zdá se, že Andrej Babiš (60, ANO) při výběru kandidáta do Senátu za Prahu neměl šťastnou ruku. Od sexuoložky Laury Janáčkové (48), která je na plakátech v negližé, se odvrátila univerzita, kterou se chlubí!
01.10.2014 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků)

Pánové, máte smůlu: Půvabná česká zpěvačka a hvězda Fantoma opery kašle na chlapy. Žádný teď nemá šanci!

 
Hvězda muzikálu Fantom opery Monika Sommerová prozradila, že po letech kašle na chlapy a soustředí se především na svoji kariéru a hlavně na muzikál Fantom opery, kde hraje hlavní roli Christine.
28.12.2015 10:55 |

podobné články

Český Fantom Opery má novou Christine! Janeček ji angažoval až z USA

 
Veleúspěšnou premiéru má za sebou nová hvězda muzikálu Fantom Opery Tereza Marshall (27)! Zpěvačka se před publikum v pražské GoJa Music Hall postavila poprvé o tomto víkendu, producent František Janeček (71) si ji vyhlédl až v Americe!
09.05.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)

Nová DVD - Scott Pilgrim proti zbytku světa i Jíst, meditovat, milovat

 
Filmové DVD novinky tohoto týdne nám přinášejí nadupanou komiksovou adaptaci Scott Pilgrim proti zbytku světa. Romanticky založené diváky ale bude spíš zajímat film s Julií Robertsovou Jíst, meditovat, milovat.
08.02.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (129 článků)

Jennifer budu vždy milovat, říká manžel Lopezové po rozchodu

 
Zpěvák Marc Anthony přiznal v rozhovoru pro televizi ABC, že svou ženu Jennifer Lopezovou stále miluje a bude milovat navždy, i když se rozešli. Popřel také spekulace o jeho nevěře.
02.09.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků) , Marc Anthony (46 článků)

Nemůžete mít vlastní děti? Adoptujte si osla! Bude vás milovat jako svoji matku!

 
O tom, že osel může milovat člověka stejně jako své rodiče, se přesvědčili farmáři Chris a Dawn Wegenerovi z Missouri.
27.09.2014 09:15 |

podobné články

Antonio Banderas po drsném rozvodu tvrdí: Navždy budu milovat Melanie Griffith

 
Herec Antonio Banderas se loni v červnu po osmnácti letech rozvedl s kolegyní Melanie Griffith. A přestože se nedávno ukázal na veřejnosti se svou novou láskou Nicole Kimpel, stále prý bude milovat svou bývalou manželku, s níž má dceru Stellu.
22.01.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (145 článků) , Melanie Griffith (102 článků) , Stella Banderas (7 článků)

Na čem budete spát a milovat se za 30 let? Ochutnejte blízkou budoucnost už dnes!

 
Ložnice brzy čeká revoluce, po které v nich bude všechno vypadat úplně jinak. Nahlédněte pod pokličku budoucnosti a podívejte se, na čem budou spát a milovat se vaše děti a vnoučata. Mají se na co těšit. A vy také, protože tyhle senzační postele má jako první ve své nabídce už teď e-shop MT-nábytek.cz. Navíc je v něm pořídíte za překvapivě nízké startovní ceny.
02.02.2015 09:05 |

podobné články