FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Soukup byl v závodu SP v Pokljuce sedmý

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil sedmé místo v individuálním závodu na 20 km v Poklujce a vyrovnal tak nejlepší český výsledek v sezoně Světového poháru.
16.12.2010 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků)

Česko má první medaili! Biatlonista Soukup překvapil ve sprintu na deset kilometrů

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil v zahajovacím sprintu na deset kilometrů na olympijských hrách třetí místo a získal v Soči pro Českou republiku první medaili. Jednatřicetiletý reprezentant nestačil pouze na norskou legendu Oleho Einara Björndalena a Rakušana Dominika Landertingera, čtvrtého Antona Šipulina z Ruska porazil o sedm desetin sekundy. Do elitní desítky se prosadil i Ondřej Moravec, který dojel osmý.
08.02.2014 17:45 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Ondřej Moravec (74 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků)

Biatlonista OLYMPU Jaroslav Soukup se stává policistou

Úspěšný biatlonista OLYMPU Centra sportu Ministerstva vnitra Jaroslav Soukup se po ukončení reprezentační kariéry chce stát policistou. Než bude přijat k bezpečnostnímu sboru v rámci Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, prochází standardním náborem policistů.
21.05.2018 21:05 |

V cíli jsem si pobrečel, přiznal bronzový Soukup

Biatlonista Jaroslav Soukup se postaral o první české překvapení na olympijských hrách v Soči. Jedenatřicetiletý závodník získal hned v úvodním sprintu na 10 km bronzovou medaili a vstoupil do historie českého i československého biatlonu. Ještě nikdo před ním v tomto sportu totiž na olympiádě na stupně vítězů nevystoupil. Životní výsledek Soukup oplakal.
08.02.2014 18:45 |

Biatlonista Soukup útočil na bednu, ale nakonec vyhořel

Norský biatlonista Emil Hegle Svendsen ve sprinterském závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Z deseti terčů minul pouze jediný a zaslouženě si dojel pro vítězství, nejlepším českým závodníkem byl sedmnáctý Michal Šlesingr.
14.01.2012 15:40 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Moravec se v Oberhofu blýskl pátým místem, Soukalová zase vévodí SP

Biatlonista Ondřej Moravec skončil na Světovém poháru v Oberhofu v závodu s hromadným startem pátý. Gabriela Soukalová obsadila 13. místo, což jí stačilo k okamžitému návratu do čela průběžného pořadí seriálu.
05.01.2014 14:10 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Gabriela Koukalová (274 článků)

Soukup v Anterselvě skončil čtvrtý, Dostál posílil šanci na nominaci

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil ve čtvrtek v individuálním závodu na 20 km v Anterselvě čtvrté místo a zaznamenal nejlepší výsledek ve Světovém poháru v kariéře.
21.01.2010 16:30 |

Biatlonista Soukup zajel životní závod. Skončil třetí

Soukup se ve stíhačce zlepšil o čtyři místa
04.12.2011 13:20 |

Biatlonisté Soukup se Šlesingrem bodovali v závodě s hromadným startem

Německý biatlonista Andreas Birnbacher zvítězil v závodě s hromadným startem Světového poháru v německém Oberhofu, druhý skončil Francouz Simon Fourcad. Jaroslav Soukup obsadil konečné devátenácté místo.
08.01.2012 19:25 |

Biatlonista Soukup vybojoval na MS bronzovou medaili

Soukup vybojoval pro Česko medaili po pěti letech
06.03.2012 16:35 |

Biatlonista Soukup děsivě upadl na kole. Byl dokonce v bezvědomí

Vážným zraněním skončilo pro biatlonistu Jaroslava Soukupa soustředění ve Slovinsku. Při hrůzném pádu na kole utrpěl Soukup mnohačetné zlomeniny a chvíli byl dokonce v bezvědomí.
29.08.2012 18:20 |

Bronzový Soukup: Medaile je hezká a těžká

Biatlonista Jaroslav Soukup se v sobotu stal prvním českým medailistou na olympijských hrách v Soči, až o čtyřiadvacet hodin později ale vystoupil na stupně vítězů a převzal bronzovou medaili. Slavnostní ceremoniály se totiž v Soči konají vždy až druhý den večer po závodech.
10.02.2014 11:25 |

Skvěle! Soukup vybojoval v závodu s hromadným startem evropské stříbro

Jaroslav Soukup potvrdil na mistrovství Evropy svou vzrůstající formu, když v závodu s hromadným startem nestačil jen na vítězného Němce Floriana Grafa. Třiatřicetiletý český biatlonista si tak zajistil nominaci na světový šampionát v norském Oslu.
28.02.2016 15:55 |

Biatlonista Dostál odložil důchod, v Kanadě chce solidní výsledek

Biatlonista Roman Dostál kvůli olympiádě ve Vancouveru o rok odsunul konec kariéry, a proto ho potěšilo, že se do nominace pro hry, které začínají v Kanadě za čtrnáct dní, vměstnal.
26.01.2010 15:30 |

Osobnosti: Roman Dostál (3 články)

TRAGÉDIE: mladý biatlonista byl postřelen, zraněním podlehl

Teprve patnáctiletý ruský biatlonista zemřel na následky střelného zranění během tréninku ruské juniorské reprezentace.
16.07.2010 14:55 |

Legendární biatlonista Björndalen zahájí sezonu ve SP běžců

Nejúspěšnější biatlonista historie Ole Einar Björndalen si opět odskočí do Světového poháru v běhu na lyžích.
16.11.2010 11:05 |

VIDEO SMOLAŘE: Biatlonista se "rozštípal" před cílem

Legendární biatlonista Ole Einar Björndalen si v závodě v Östersundu jel pro vítězství, ale v závěrečném sjezdu upadl a skončil druhý.
04.12.2010 16:35 |

Biatlonista Bö znovu šokoval favority, po sprintu vyhrál i stíhačku

Norský biatlonista vyhrál v Hochfilzenu po pátečním sprintu i dnešní stíhací závod Světového poháru.
11.12.2010 13:35 |

Biatlonista Šlesingr ZAZÁŘIL, byl třetí ve sprintu SP

Český biatlonista na vítěze Böa ztratil jen dvacet vteřin a potvrdil skvělou formu.
07.01.2011 19:25 |