Článek

Faltýnkovi praskl ve Sněmovně vřed. V nemocnici bude až do neděle

 
Předseda sněmovního klubu ANO Jaroslav Faltýnek bude po čtvrtečním kolapsu ve Sněmovně hospitalizován minimálně do neděle. Novinářům to v pátek řekl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Faltýnkovi podle Babiše praskl žaludeční vřed.
13.01.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Jaroslav Faltýnek (203 článků)
Podobné články

Herečka Luba Skořepová skončila v nemocnici, praskl jí vřed

 
Osmaosmdesátiletá Luba Skořepová leží na JIP v pražské nemocnici na Vinohradech. Herečka musela na operaci, protože jí praskl vřed na dvanácterníku. Podle deníku Aha! za komplikace může česneková polévka, kterou si Skořepová dala v jednom hotelu. Další články k tématu: Ošklivý pád Luby Skořepové: přehlédla schod a poranila si koleno Luba Skořepová ukáže, jak hrát sedmnáctiletou Luba Skořepová má v sobě něco cikánského Nezdolná Luba Skořepová vypráví koňovi Luba Skořepová má svoje CD
14.09.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Víme první: Bartošové praskl vřed. Šlo o minuty….

 
Zpěvačka Iveta Bartošová byla včera převezena do nemocnice, kde byla ihned operována. Dosud se spekulovalo, že příčinou náhlé hospitalizace bylo selhání jater. Blesk.cz ovšem zjistil skutečnou pravdu. Bartošové praskl vřed...
22.07.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Krvácení ji ohrozilo na životě! Ivetě Bartošové praskl vřed na dvanácterníku

 
Včerejší náhlý převoz kdysi hvězdné Ivety Bartošové  (47) do nemocnice už má jasnější vysvětlení. Zatímco doteď se spekulovalo o ukrutných bolestech břicha a některá média tvrdila, že jí prý selhávají játra, teď se objevily přesnější informace. Podle nich umělkyni praskl vřed na dvanácterníku a šlo doslova o minuty, aby ji ještě stihli zachránit!
22.07.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Nejprve oblíbenému herci praskl vřed a málem vykrvácel, pak ho zachránili před rakovinou

 
Oblíbený herec a dabér s nezaměnitelným hlasem Pavel Soukup (66) měl neuvěřitelné štěstí. Poté, co mu loni v červnu na jeho milované chalupě praskl žaludeční vřed , šlo doslova o vteřiny a jeho život visel na vlásku.
24.09.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (130 článků)

Jiskření v ČT: Ministerstvo exekucí, vřed, který prasknul, a bratrovražedný boj exekutorů

 
Dokud nepřišlo hnutí ANO, Ministerstvo spravedlnosti bylo spíše ministerstvem exekucí, byla to žába na prameni, která bránila změnám. Tato slova pronesl Daniel Hůle z Člověka v tísni v České televizi v pořadu Otázky Václava Moravce. Náměstek současné ministryně Robert Pelikán si pochvaloval, že vřed konečně praskl a soudní exekutor Petr Polanský bránil svůj stav s poukazem na to, že v tuto chvíli máme asi tři miliony exekucí, ale jen milion exekuovaných osob.
08.02.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Robert Daniel (8 článků) , Petr Václav (738 článků)

Brněnská organizace Babišova hnutí doporučila Faltýnkovi ml. zůstat v Teplárnách Brno

 
Brněnské hnutí ANO jednohlasně doporučilo synovi místopředsedy hnutí ANO Jiřímu Faltýnkovi, aby zůstal v představenstvu Tepláren Brno. ČTK to dnes sdělil krajský předseda hnutí Marek Janíček. Mluvilo se totiž o tom, že Faltýnek mladší bude muset skončit kvůli podezření z klientelismu. Kromě pozice v představenstvu je také asistentem poslance Rostislava Vyzuly zvoleného za ANO. Jiří Faltýnek ČTK řekl, že se o případném odchodu rozhodne do konce roku.
16.10.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (308 článků) , Jiří Marek (308 článků)

Undergroundová legenda Magor Jirous je ve vážném stavu v nemocnici

 
Legenda českého undergroundu, básník Ivan Martin Jirous přezdívaný Magor leží na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Třebíči. Podle informací Novinek mu praskl žaludeční vřed. Stejná zdravotní komplikace ho přitom potkala zhruba před rokem.
24.04.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Martin Jirous (18 článků) , Ivan Martin (74 článků)

Velký žaludeční vřed. Ministr Němeček musel náhle do nemocnice

 
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) měl v pondělí ráno usednout na vládě. A zabojovat s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) o miliardové navýšení u plateb za státní pojištěnce. Místo toho musel sám do nemocnice, kde mu diagnostikovali rozsáhlý žaludeční vřed.
15.06.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Svatopluk Němeček (368 článků)

Ljuba Skořepová: Boj o život! OTRÁVILA SE!

 
Herečka Ljuba Skořepová (88) skončila v pražské nemocnici na Vinohradech. V pondělí v noci u ní doma v bytě na pražských Vinohradech zasahovala záchranka. Ljuba musela být akutně převezena do špitálu, praskl jí vřed na dvanácterníku. Kdyby ji okamžitě neoperovali, zřejmě by nepřežila. Za vše může otrava!
04.07.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Luba Skořepová (75 článků)

Ljuba Skořepová (88) bojuje o život. Otrávila se česnekem

 
Herečka Ljuba Skořepová (88) skončila v pražské nemocnici na Vinohradech. V pondělí v noci u ní doma v bytě na pražských Vinohradech zasahovala záchranka. Ljuba musela být akutně převezena do špitálu, praskl jí vřed na dvanácterníku. Kdyby ji okamžitě neoperovali, zřejmě by nepřežila. Za vše může otrava.
04.07.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Luba Skořepová (75 článků)

Uteče na revers? Ivetě Bartošové přísně zakázali alkohol. Víme, čím ji dopují!

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (47) by sice i v nemocnici, kde skončila v neděli poté, co se usmířila s exhospodyní Goldou a záhy jí praskl vřed , asi ráda požívala svůj oblíbený alkohol, ale má smůlu! Nikdo z personálu ženě, která má stále ležet na jednotce intenzivní péče, žádného cucíka nenaleje. Džambulka se tak musí spokojit s léky, které její absťák utlumí.
23.07.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Soukup o svém kolapsu: Převoz sanitkou jsem málem nepřežil!

 
Herec Pavel Soukup (65) měl namále. Před pár dny mu praskl vřed a málem zemřel. „Myslel jsem, že to mám jako zkušený vředař pod kontrolou,“ prozradil herec blesk.cz při prvním návratu před kameru. „Nečekal jsem, že to bude tak strašné,“ přiznal.
20.06.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (130 článků)

Hybš bojoval o život: Dirigoval a krvácel

 
Kapelník Václav Hybš oslavil 75. narozeniny, ale chybělo jen málo, a nedožil se jich. Proto nemyslel ani tak na sebe a na kapelu, kterou vede už půl století, jako na lékaře, kteří mu zachránili život. Loni v prosinci, když mu přímo na pódiu praskl žaludeční vřed, se díky nim slavný dirigent znovu narodil.
24.09.2010 07:50 |

podobné články

Ivana "Magora" Jirouse převezli do pražské nemocnice

 
Legenda českého undergroundu, básník Ivan Martin Jirous zvaný Magor byl v pondělí převezen z nemocnice v Třebíči do pražské Ústřední vojenské nemocnice. Podle dostupných informací mu praskl žaludeční vřed.
25.04.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Martin Jirous (18 článků) , Ivan Martin (74 článků)

Ljuba Skořepová je na JIP! Otrávila se česnekem

 
Populární herečka Ljuba Skořepová (88) se musela podrobit akutní operaci, která jí zachránila život. Praskl jí totiž vřed na dvanácterníku a hrozila otrava. Za vše nejspíš může česnek.
04.07.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Luba Skořepová (75 článků)

Lubě Skořepové po otravě česnečkou praskl vřed, je po vážné operaci

 
Nesnesitelnými bolestmi způsobenými prasklým vředem na dvanácterníku si musela projít herečka Luba Skořepová (88). Tu v pondělí převezla záchranka z jejího vinohradského bytu do nedaleké Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Herečka musela okamžitě podstoupit operaci, která jí nejspíš zachránila život, informoval deník Aha!.
04.07.2012 09:05 |

podobné články

Rychtář popsal kolaps Bartošové: Zpěvačka se v bolestech zhroutila ve svém domě, praskl jí žaludeční vřed. Co bylo dál?

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55), který si dává velký pozor, kterým médiím podává informace o stavu "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47), se rozpovídal pro server Prásk.cz, jehož část týmu ho doprovázela i při hledání Džambulky putující po Itálii se svým spasitelem "Zdeňkem Macurou":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39).
22.07.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Bývalá hospodyně Ivety Bartošové byla u toho, když jí praskl vřed: Rychtář se o ni staral jak o miminko

 
Lidé si mají odpouštět a přesně toho se držela i Zlata Golda Dvořáková, dlouholetá hospodyně Ivety Bartošové  (47) a chůva jejího syna Artura. Tu její bývalá šéfka před pár lety ošklivě mediálně pošpinila, což vyústilo i v to, že Zlata napsala knihu o závislosti pěnice na alkoholu. Zdálo se, že ty dvě se budou do konce svých životů nenávidět, ale jak nám už před pár dny Zlata řekla, vše je zapomenuto a odpuštěno . „V neděli jsme se viděly a krásně si popovídaly,“ prozradila nám.
23.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Bartošová musí na gynekologii kvůli údajnému znásilnění: Čtěte, co řekl Macura o sexu s Džambulkou!

 
"Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) je momentálně stále v péči lékařů Thomayerovy nemocnice "po operaci prasklého vředu":http://www.extra.cz/rychtar-popsal-kolaps-bartosove-zpevacka-se-v-bolestech-zhroutila-ve-svem-dome-praskl-ji-zaludecni-vred-co-bylo-dal. Podle informací serveru Prásk.cz se tam podrobila i gynekologickému vyšetření. Její partner "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) totiž pojal podezření, že měla zpěvačka v Itálii sex se svým "únoscem" "Zdeňkem Macurou":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39), a vzhledem k tomu, že byla permanentně opilá a zřejmě i pod vlivem tlumicích léků, padla z úst Rychtáře slova o nedobrovolném pohlavním styku, což se klasicky nazývá znásilněním.
24.07.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)