Článek

Facebook přidal 1500 nových smajlíků, zobrazit jimi můžete homosexuální lásku i hovínko

 
Nejpopulárnější sociální síť světa se stále mění a vyvíjí. Nyní přidala 1500 nových smajlíků, kterými lidé mohou vyjadřovat své emoce, nálady i náklonnost. Zatímco některé jsou velmi pokrokové a zobrazují třeba lásku mezi stejným pohlavím, jiné jsou značně infantilní. Jde například o usměvavé hovínko, kterým někoho můžete pobavit, ale jiného zase urazit.
06.06.2016 13:10 |

podobné články

Podobné články

»To mě vzrušuje« a »přečetl jsem si to při kakání«: Lidé si utahují z nových smajlíků Facebooku

 
Pět nových smajlíků, které Facebook přidal k zažitému zdviženému palci »to se mi líbí«, vyvolalo nevídanou vlnu posměchu a zesměšňování. I když na ně již někteří zběsile klikají, jiní se chytají za hlavu a nadávají na ně. A pak tu máme skupinku vtipálků, kteří vymýšlejí další emotikony.
25.02.2016 13:35 |

podobné články

To jsou macci: Facebook do chatu přidal gigantické smajlíky!

 
Smajlíci neboli emotikony jsou nedílnou součástí internetové komunikace. I na Facebooku jich je celá řada a uživatelé jimi doteď jednoduše vyjadřovali své emoce a nálady. Sociální síť před časem přidala celou řadu smajlíků, které nelze přehlédnout. Mají totiž rozměry několikařádkového textu. A občas vyděsí.
03.07.2013 13:50 |

podobné články

Drew Barrymore přezdívá Cameron Diaz "Hovínko"

 
Znají se od čtrnácti let a přátelství jim vydrželo dodnes. Drew Barrymore a Cameron Diaz jsou si velmi blízké. Dokazuje to i bizarní přezdívka, kterou Drew pro Cameron používá. V rozhovoru pro magazín Marie Claire o ní hovořila jako o Poo Poo. To anglicky znamená hovínko.
18.03.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (149 článků) , Cameron Diaz (346 článků)

Lidský prst se díky nové technologii mění v reproduktor

 
Společnost Disney vyvinula zařízení pro přenos zvuku v lidském těle. Technologie nazvaná Ishin-Den-Shin využívá podle BBC standardní mikrofon. Ten pak vytváří neslyšitelný zvukový signál, který může být přenesený pouze lidským tělem k někomu jinému. Relax pro dva v Krkonoších, polopenze 1 180 Kč 40%   Zobrazit Ariel Professional - 2 maxi balení po 4,75 l 479 Kč 44%   Zobrazit
18.09.2013 20:15 |

podobné články

Dívka zvala přes Facebook na malou oslavu, přišlo 1500 lidí, zasahovala policie

 
Dospívající dívce v severoněmeckém Hamburku se v pátek vymstilo použití internetu, v němž na sociální síti Facebook pozvala několik přátel na oslavu narozenin. Svou stránku nechala veřejně přístupnou, takže pozvánku na sebe vztáhlo více lidí, než čekala: na původně soukromou party dorazilo 1500 osob.
05.06.2011 15:50 |

podobné články

Facebook rozšiřuje uživatelům výběr pohlaví. Teď můžete veřejně ukázat, že jste transsexuál nebo bisexuál

 
Sociální síť "Facebook":http://www.extra.cz/tema/facebook udělala veliký krok. Nyní začne uživatelům nabízet možnost vybrat si kolem padesáti možností, kterými můžou označit své pohlaví. Facebook přišel s touto inovací po intenzivním jednání s předními odborníky na transgenderovou problematiku.
14.02.2014 11:55 |

podobné články

SHÁNÍTE PRÁCI? Škodovka rozšíří výrobu, nabídne 1500 nových míst!

 
Automobilka Škoda Auto hodlá do rozvoje závodu v Kvasinách na Rychnovsku vložit kolem 450 milionů euro, tedy přibližně 13 miliard korun. Plánuje přijmout asi 1500 nových zaměstnanců.
24.09.2014 09:05 |

podobné články

Investice NEXENU vytvoří v ČR více jak 1500 nových pracovních míst

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájí ve čtvrtek 1. října 2015 společně s předsedou představenstva korejské společnosti NEXEN TIRE Byungem Jungem Kangem výstavbu nové tovární haly v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Korejský výrobce pneumatik vytvoří ve strukturálně postiženém Ústeckém kraji až 1500 nových pracovních míst.
30.09.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7360 článků)

Nová aplikace: Zjistíte, kdo si vás smazal z Facebooku!

 
Popularita sociální sítě Facebook nezná hranic. Uživatelé si dávají s tvorbou svého profilu i hodinové práce, neustále ho upravují, aktualizují a sledují, co kdo z jejich přátel dělá. Někteří lidé se dokonce předhánějí v tom, kdo má na Facebooku více přátel. Sociální síť však nabízí pouze možnost zobrazit aktuální stav přátel. Když chcete zjistit, kdo si vás ze svého seznamu přátel smazal, máte smůlu. To však řeší aktuální aplikace Unfriend Finder, která dokáže vaše bývalé virtuální přátele identifikovat…
08.02.2012 15:35 |

podobné články

Facebook slaví 12. narozeniny: Jako dárek přidal videa s přáteli

 
Nejslavnější a nejpopulárnější sociální síť světa Facebook slaví 12. výročí svého spuštění. A nebyl by to Facebook, aby si jeho tvůrci nepřipravili něco speciálního. Datum 4. února sociální síť slaví jako den přátel a právě s tímto tématem přibyla nová funkce.
04.02.2016 09:05 |

podobné články

Konec nudných výkalů: Převratný vynález umožní lidem snášet zlatá vejce!

 
Pokrok se řítí nezadržitelně kupředu a před lidstvem se otevírají dosud netušené možnosti. Nedávno svět jásal nad fantastickými pilulkami, které dodají vašim exkrementům vůni čerstvé čokolády, slaninový nebo fialkový odér. Jenže dnes můžete zdokonalit i vizuální vjem a hovínko může zářit jako duha, případně být zlaté, a to bez nadsázky! Jak je to možné?
22.12.2014 12:05 |

podobné články

Konec nudných výkalů: Převratný vynález umožní lidem snášet zlatá vejce!

 
Pokrok se řítí nezadržitelně kupředu a před lidstvem se otevírají dosud netušené možnosti. Nedávno svět jásal nad fantastickými pilulkami, které dodají vašim exkrementům vůni čerstvé čokolády, slaninový nebo fialkový odér. Jenže dnes můžete zdokonalit i vizuální vjem a hovínko může zářit jako duha, případně být zlaté, a to bez nadsázky! Jak je to možné?
23.12.2014 11:05 |

podobné články

Pistolku nebo hovínko: Tak vypadá letošní cukroví podle českého umělce

 
Je libo pečená pistolka, turista z pláže nebo psí exkrement? Nevšední křupavé cukrovinky můžete ochutnat na kontroverzní výstavě umělce Marka Schovánka. Připravena je i sušenková expozice, která vyjadřuje kontrasty dnešního světa.
12.12.2015 15:40 |

podobné články

Na Staroměstském náměstí "zamrzlo" asi 1500 lidí

 
Akce Freezing Prague 2010 svolaná přes Facebook slavila v české metropoli velký úspěch. Na Staroměstském náměstí pod orlojem se sešlo zhruba 1500 lidí, kteří ve stejnou chvíli "zmrzli" a několik minut se nepohnuli. Podivná zábava není českým nápadem, tzv. "freezing" už zažilo velké množství evropských, ale i amerických či asijských měst.
15.12.2010 17:05 |

podobné články

To je komedie. Zlý a trochu netradiční výsměch ODSce

 
Milan Mráz provozuje facebookovou stránku „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“, na které pravidelně tepe do Nečasova kabinetu. Nyní se v mailu pro ParlamentníListy.cz svěřil, že už jej dlouho nic nepobavilo tak, jako čtení volebního programu ODS z roku 2010. Mráz z něj vypíchl největší perly, které ohodnotil příslušným počtem smajlíků. Pak vážně dodal, že je neuvěřitelné, že ODS má po tomto ještě drzost přijít s Agendou 2014.
27.03.2013 07:30 |

podobné články

Nové emotikony na Facebooku lidé kritizují. Ze sociální sítě se stal Mimibazar, zní reakce

 
Na středeční radikální změnu Facebooku reagují lidé rozpačitě. Sociální síť ve snaze zjednodušit reakci uživatelů na příspěvky rozšířila volbu z tlačítka "Like" na pět dalších obrázků vyjadřujících různé emoce. Mnozí nabídku emotikonů považují za komplikovanou a zaznívají i reakce, které naráží na dětský vzhled smajlíků. "Někdo si pamatuje den, kdy zabili Kennedyho. My si budeme pamatovat den, kdy se z Facebooku stal oficiálně Mimibazar," komentuje novou funkci Facebooku český novinář a publicista Ján Simkanič.
25.02.2016 14:05 |

podobné články

Justin Bieber má vlastní sérii "smajlíků"

 
Justin Bieber v pátek 3. června vydal v messengerech a na sociálních sítích vlastní kolekci emotikonů. Takzvané smajlíky ušité na míru si celebrity v poslední době oblíbily a rozhodly se v tomto segmentu zábavy vydělávat další miliony. Kolekce Justinových emotikonů samozřejmě není zadarmo.
06.06.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1187 článků)

Rasově korektní smajlíky už máme. Teď jsou na řadě piva!

 
Emotikony se staly nepostradatelnou součástí konverzace. Zejména mladší generace používá tyto malé piktogramy k vyjádření kde čeho. Vzhled smajlíků se v minulosti stal nejednou terčem kritiky. To například když si někteří stěžovali, že lze posílat pouze smajlíky bělošského původu...
11.06.2016 11:20 |

podobné články

Facebook vás najde v hospodě i v nevěstinci

 
Sociální síť facebook získává nový rozměr. Všem svým přátelům jste doposud mohli jednoduše a okamžitě sdělit, co právě děláte. V sousedním Německu se zpřístupňuje aplikace Facebook Places (Facebook: Místa), kterou dáte všem přátelům vědět, kde na světě se právě vyskytujete. Na první pohled to zní skvěle. Mnohého při takové představě ale zamrazí!
06.10.2010 00:50 |

podobné články