Článek

Exstarostka Bártová: To se pak těm výsledkům voleb ani nelze divit...

 
Bývalá starostka Duchcova glosuje výsledky voleb v Ústeckém kraji:
08.10.2016 18:25 |

podobné články

Podobné články

Paroubek: VV jsou Bártova žumpa nevídaných rozměrů

 
Bártova ABL měla údajně vést kompromitující materiály i na Jiřího Paroubka. Tvrdí to on sám s tím, že ve středu mu jeden z poslanců VV předal složku, kterou si na něho Bártova ABL vedla.  Chystá se proto poradit se svým právníkem na dalším postupu vůči Bártovi.
07.04.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3331 článků) , Jiří Bárta (241 článků) , Jiří Bárta (241 článků)

Tymošenková oznámila, že stahuje žalobu proti výsledkům voleb

 
Ukrajinská premiérka Julija Tymošenková oznámila, že stahuje svoji žalobu proti výsledkům prezidentských voleb, kterou podala u nejvyššího správního soudu.
20.02.2010 13:05 |

podobné články

Moskvané vyšli do ulic! Protestují proti výsledkům voleb

 
V centru Moskvy se v sobotu shromáždilo přes 10 tisíc lidí, informuje agentura AFP. Protestují proti výsledkům parlamentních voleb a proti vládě.
10.12.2011 13:35 |

podobné články

Rusko se sbírá po masových protestech proti výsledkům voleb

 
Ruská města a především Moskvu zasáhly v sobotu bezprecedentní demonstrace na protest proti výsledkům voleb, které zajistily stávajícímu režimu další vládu nad zemí. Navzdory předchozím zvykům o nich otevřeně informovaly i státní sdělovací prostředky v čele s televizními stanicemi. Nejvyšší vedení reagovalo o víkendu zatím opatrně s tím, že rozhořčení občané mají právo veřejně vyjadřovat svoje názory.
11.12.2011 18:40 |

podobné články

Ekonom Kohout o EU: Když člověk vidí na náměstí cikánský tábor, kde imigranti močí, tak se nelze divit

 
ROZHOVOR Uznávaný ekonom Pavel Kohout se příliš nediví, že v některých západních zemích lidé volili euroskeptické strany. „Když člověk vidí rumunský cikánský tábor poblíž Marble Arch, kde nově příchozí evropští spoluobčané močí na veřejnosti a chovají se jako v lese, pak se nelze divit, že myšlenka „evropanství“ nebo „evropského národa“ v této zemi budí chlad,“ říká k problému imigrace ve Velké Británii, za kterou prý může v celé Evropě zhoubně přebujelý sociální stát.
28.05.2014 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (214 článků)

Vlasy v polévce, smyčcový koncert. Podívejte se, k čemu šéfové stran připodobnili výsledky voleb

 
Šéfové dvou rivalských stran, které od sebe ve výsledcích voleb dělí pouze jedna desetina procenta, se vyjádřili k výsledkům voleb. Zatímco šéf hnutí ANO Andrej Babiš neopomenul připomenout výdaje za dvoudenní volby, předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg připodobnil výsledky voleb k vlasům v polévce.
26.05.2014 00:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9964 článků) , Karel Schwarzenberg (3637 článků)

Odsouzená exstarostka nechce odejít ze zastupitelstva ani z ČSSD

 
Bývalá starostka Štěchovic a středočeská zastupitelka za ČSSD Miloslava Vlková, kterou soud nepravomocně odsoudil za vydírání, se zatím nechce vzdát mandátu zastupitelky ani pozastavit členství v ČSSD. Učinila by tak prý jen tehdy, pokud by podobný krok udělali i další politici ČSSD s podobným problémem. Řekla to dnes ČTK. Politické grémium ČSSD ji dnes vyzvalo, aby se mandátu vzdala, uvedl předseda strany Bohuslav Sobotka.
09.11.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9221 článků)

Pehe: Paroubkovi se nelze divit, že některá média bojkotuje

 
Pravicová média se ve vztahu k Jiřímu Paroubkovi a ČSSD stále více ocitají za hranicí demokratického diskurzu a objektivního novinářství. Nelze se divit, že je má ČSSD v úmyslu bojkotovat, píše v deníku Referendum politolog Jiří Pehe.
12.05.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3331 článků) , Jiří Pehe (295 článků)

Robina Hooda bude hrát Jan Kříž, Marianu Martina Bártová

 
Souboj o hlavní role v muzikálu Robin Hood dospěl do konce. Martina Bártová, která si na castingu dovolila kritizovat choreografii, odešla nakonec s rolí Mariany. Jejím Robinem bude mužný Jan Kříž, kterému se podařilo přesvědčit diváky svými vyrovnanými výkony.
23.05.2010 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (79 článků) , Robin Hood (209 článků) , Martina Bártová (11 článků)

Robinem a Marianou jsou Kříž a Bártová!

 
A je to tady! Hlavní role v novém muzikálu Robin Hood si zahrají Martina Bártová a Jan Kříž! „Strašně moc všem děkuji,“ pronesl Honza, který téměř nemohl mluvit, po vyhlášení výsledků.
24.05.2010 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (79 článků) , Robin Hood (209 článků) , Martina Bártová (11 článků)

Robin Hood už má vítěze: Jan Kříž a Martina Bártová!

 
A je dobojováno! Hlavní role v muzikálu Robin Hood, který má v Divadle Kalich na podzim premiéru, v televizní reality show získal Jan Kříž a Martina Bártová.
24.05.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (79 článků) , Robin Hood (209 článků) , Martina Bártová (11 článků)

Sexbomby Hana Mašlíková a Gabriela Bártová: Šly opět do naha

 
Co je víc sexy než polonahá modelka, která pózuje u nablýskaných aut? Dvě sexy svlečené krásky! Modelky Hana Mašlíková (33) a Gabriela Bártová (27) jsou toho důkazem.
25.01.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (368 článků)

Gabriela Bártová: Mít dítě je opravdu náročné, a co teprve dvě

 
Bývalá učitelka mateřské školy a příležitostná modelka Gabriela Bártová (27) říká, že si mateřství užívá. Se zpěvákem Václavem Noidem Bártou (35) mají dceru Terezu, která letos v listopadu oslaví 2. narozeniny. Přestože brunetka původně plánovala velkou rodinu, teď neví, jestli by více dětí zvládla.
20.08.2016 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1099 článků)

Gábina Bártová se odvázala: Tanec a zpěv na playback při hlídání dětí

 
Že by se na mateřské nudila? To snad ne. Modelka Gabriela Bártová (28) se odvázala díky mobilní aplikaci, kde divoce tancovala a zpívala na playback. A dost ji to chytlo a bavilo.
07.02.2017 22:35 |

podobné články

Pomluvy, podrazy a jiná svinstva. Toto nám řekli politici k výsledkům voleb

 
V pátek a v sobotu proběhly v České republice komunální a senátní volby. ParlamentníListy.cz se dotázaly některých kandidátů i dalších politiků, co říkají jejich výsledkům.
12.10.2014 05:21 |

podobné články

Karlovarský předseda ODS kvůli výsledkům voleb rezignoval

 
Kvůli špatným volebním výsledkům oznámil v pondělí karlovarský předseda ODS Jiří Vaněček k neděli 26. října rezignaci na svoji funkci. Na následující den svolává Vaněček mimořádný volební sněm karlovarské místní organizace strany, kde se hodlá o funkci opětovně ucházet.
13.10.2014 12:16 |

podobné články

Alexandr Vondra nám popsal, jak se stal z Merkelové dobroser. Pak rozebral „megachyby“ evropských politiků a přiblížil, jak to chodí v reálné mezinárodní politice

 
ROZHOVOR Evropští politici žijí ve svých iluzích, opájí se krásnými úsměvy na televizních záběrech, ale podstata problému jim totálně uniká. Co provádějí v posledním roce, to podle bývalého českého ministra zahraničí i obrany Alexandra Vondry nelze nazvat jinak, než jako „megachyby“. Vlastně se prý ani nelze příliš divit, že Turecko, které teď Evropská unie nezbytně potřebuje, se začalo vůči ní chovat tak tvrdě.
18.02.2016 17:46 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1113 článků)

Klaus: Jsem přesvědčen, že si každý občan vyvodil patřičné závěry

 
Výsledek voleb je již od včerejšího večera jasný. Drtivou většinou vyhrála levice. Sociální demokracie si podle odhadů většinu krajů podržela, komunisté oproti minulému období výrazně posílili, ODS se může, byť přes výhru v Plzeňském kraji, kát. Prezident se k těmto výsledkům voleb zmínil velice povrchně. Považuje výsledek voleb za zcela jasný a pro občany zcela srozumitelný.
14.10.2012 12:35 |

podobné články

Německo se směje výsledkům italských voleb: Jste klauni!

 
Možný budoucí německý kancléř Peer Steinbrück si svým komentářem k výsledku italských parlamentních voleb zadělal na nepřátelství s Římem. Kandidát opozičních německých sociálních demokratů (SPD) na nejvyšší vládní úřad označil za vítěze voleb v Itálii "dva klauny", čímž měl na mysli bývalého komika Beppeho Grilla a expremiéra Silvia Berlusconiho. V reakci na to zrušil italský prezident Giorgio Napolitano dnešní dlouho naplánovanou schůzku se Steinbrückem v Berlíně. 
27.02.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Peer Steinbrück (5 článků) , Giorgio Napolitano (9 článků) , Silvia Napolitano (1 článek)