Článek

Exšéf protikorupční policie Martinec odchází od Mládka

 
Někdejší ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec po necelém roce odchází z Ministerstva průmyslu a obchodu, kde řídil odbor kontroly a interního auditu. Z úřadu odchází k 15. květnu z osobních důvodů, uvedl dnes Aktuálně.cz.
17.03.2015 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)
Podobné články

Exšéf protikorupční policie vyrukoval proti Bradáčové. Chce 200 tisíc a omluvu

 
Omluvu ve sdělovacích prostředcích a 200 tisíc korun požaduje po pražské vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové exšéf protikorupční politicie Tomáš Martinec za její tvrzení, že proti ní vykonstruoval kauzu. Slova, která Martinec nemůže Bradáčové zapomenout, padla v březnu 2013 na Frekvenci 1.
26.11.2014 19:58 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec po sporech s Bradáčovou rezignoval

 
Ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec v pondělí oznámil, že se rozhodl rezignovat. Podle svých slov si nedokázal představit další spolupráci s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která si na útvar stěžovala. Martinec za prací svých podřízených stojí a zdůraznil, že k žádným pochybením nedošlo.
22.04.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec rezignoval a opouští své křeslo

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec dnes končí ve své funkci. Rezignovat k dnešnímu dni se rozhodl v druhé polovině dubna po sporu s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, podle níž ji chtěl elitní policejní útvar poškodit. To sice Martinec odmítl, uvedl však, že si další spolupráci s Bradáčovou nedokáže představit. Jeho nástupce zatím znám není, termín pro podání přihlášek do poptávkového řízení na místo ředitele skončí 20. května. 
15.05.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie vyzradil tajnou informaci. Přijde tak o část platu

 
Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec podle kázeňského řízení vyzradil informace ze spisu. Policie mu chce na dva měsíce snížit plat o desetinu, Martinec se proti trestu odvolá, uvedlo Právo. 
07.06.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Na Bradáčovou kauzu nevyrábím, uvedl šéf protikorupční policie Martinec

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec popírá, že vykonstruoval kauzu na pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Bradáčová prohlásila na konci března na Frekvenci 1, že na ni policie připravuje kauzu, podle médií pak zažádala o prověření postupů protikorupční policie. Podnětem se nyní policie zabývá. 
13.04.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie chce od Bradáčové omluvu a 200 tisíc

 
Bývalý šéf protikorupční (ÚOKFK) policie Tomáš Martinec požaduje od pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové omluvu a odškodné 200 000 korun za její tvrzení, že proti ní měl vykonstruovat kauzu. Ve středu to oznámil Martincův advokát Jiří Vyvadil s tím, že již Bradáčové zaslal předžalobní výzvu. Martinec na post šéfa ÚOKFK loni rezignoval. Bradáčová nehodlá věc komentovat.
26.11.2014 15:07 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie rezignuje kvůli sporu s Bradáčovou

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec rezignuje k 15. květnu na svou funkci. Z čela útvaru se rozhodl odejít kvůli sporu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, která věří, že na ni protikorupční policie připravovala kauzu. Svou rezignaci Martinec oznámil na dnešní mimořádné tiskové konferenci za přítomnosti policejního prezidenta Martina Červíčka, který jeho rozhodnutí označil za "chlapské gesto". 
22.04.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Martin Červíček (301 článků)

Bývalý šéf protikorupční policie Martinec: Kázeňské řízení kvůli Bradáčové!

 
Policejní prezident Červíček dnes promluvil ke kauze mezi Tomášem Martincem, bývalým šéfem protikorupční policie, a Lenkou Bradáčovou, vrchní státní zástupkyni, která pojala podezření, že na ní protikorupční policie chystá kompromitující kauzu. Podle Červíčka postupoval Martinec nestandardně, a tak se chystá kázeňské řízení.
16.05.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Martinec jde za Bohuslavem Sobotkou. Řeč bude o únicích ze spisů

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec se v úterý sejde s předsedou mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Zabývat se zřejmě budou úniky informací z vyšetřovacích spisů, které se týkají poslanců v hledáčku vyšetřovatelů. V květnu si Martinec stěžoval předsedkyni sněmovny Miroslavě Němcové (ODS) na poslance, že věci ze spisů vynášejí na veřejnost.
21.07.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miroslava Němcová (1375 článků) , Tomáš Martinec (106 článků)

Protikorupční policie má nového šéfa. Stal se jím Milan Komárek

 
Novým šéfem protikorupční policie bude údajně náměstek ředitele středočeské policie Milan Komárek. Uvedl to dnes server  Respekt.cz . Vedení policie ale informaci nepotvrdilo. Bývalý šéf útvaru Tomáš Martinec odstoupil v květnu po sporu s pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Tvrdila, že na ni útvar připravuje kauzu. Martinec to popřel, ale neuměl si představit další spolupráci, tak odešel. 
12.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Milan Nový (77 článků)

Martinec prý mohl působit na ministersvu práce. Byl o něho zájem

 
Bývalý ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec, který nově našel uplatnění v resortu průmyslu u ministra Jana Mládka (ČSDD), byl podle informací Lidových novin jen malý kousek od postu na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Jeho podpora ze strany sociálních demokratů je podle zjištění deníku značná.
26.07.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec: Financování VV šetříme už delší dobu

 
Od března je novým šéfem protikorupční policie Tomáš Martinec, který do té doby působil jako náměstek krajského policejního ředitele na Vysočině. V současnosti má jeho útvar mimo jiné na starosti vyšetřování financování Věcí veřejných.
27.05.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie omezí přístup ke spisům o poslancích

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec omezí přístup ke spisům, které se týkají zákonodárců. Chce tak zabránit únikům informací. Martinec to uvedl po setkání s předsedou sněmovního mandátového a imunitního výboru Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Regule změní ze stejného důvodu také výbor.
24.07.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie Martinec rezignuje: Kvůli sporům s Bradáčovou

 
Jít do konfliktu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou se nevyplácí. Přesvědčil se o tom i šéf protikorupční policie Tomáš Martinec, kterého Bradáčová obvinila, že na ni připravuje kauzu, která ji má poškodit. Rozhodl se proto rezignovat.
22.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Kryl šéf protikorupční police praní špinavých peněz kmotra Janouška?

 
Policie má na krku zřejmě pořádný skandál. Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec totiž čelí trestnímu oznámení. Prý totiž kryl vlivného pražského lobbistu a "kmotra" Romana Janouška. Přečtěte si, jakou měl Martinec hrát v Janouškově případu roli.
10.05.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Exšéf protikorupční policie žaluje Bradáčovou za slova o vykonstruované kauze

 
Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec podal žalobu na vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Dožaduje se omluvy a 200 000 korun odškodného za její slova o tom, že proti ní měl vykonstruovat kauzu. Ve čtvrtek to uvedl Martincův právník Jiří Vyvadil. Bradáčová již dříve uvedla, že nehodlá věc komentovat.
05.02.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Šéf protikorupční policie: Mosteckou uhelnou vyřeším. I Grossův byt

 
Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec nastoupil do své funkce v březnu letošního roku a tvrdí, že se jeho oddílu podařilo zajistit jeden a půl miliardy korun zločincům obviněných z korupce a trestných činů, které protikorupční policie řešila. Chce také vyšetřit švýcarské miliardy a otevře i kauzu zbohatnutí expremiéra Grosse.
22.11.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Co říká Martinec, mě nezajímá, říká exšéf policistů

 
Ředitel protikorupčního útvaru Tomáš Martinec v rozhovoru pro Hospodářské noviny řekl, že se na jeho útvaru pracuje lépe poté, co z funkce policejního prezidenta odešel Oldřich Martinů. Ten slova svého bývalého podřízeného odmítá komentovat.
04.08.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků)

Za Béma se na magistrátu zničily důležité dokumenty k opencard

 
Na pražském magistrátu se za vedení Pavla Béma (ODS) skartovaly důležité materiály v kauze Opencard. Umožnilo to patnáctidenní záměrné zdržení začátku vyšetřování. Hospodářským novinám (HN) to řekl ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec. Policie nyní stíhá deset lidí, jde však jen o řadové úředníky. Martinec uvedl, že stíhání mělo mířit výš.
03.08.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (817 článků) , Tomáš Martinec (106 článků)