Článek

EXKLUZIVNĚ: Podivné manželství Soukupa a Osvaldové skončilo u soudu. ROZVOD je na spadnutí!

 
Tolik let se dušovali, že i když spolu nežijí a mají jiné partnery, tak se přeci nemají důvod rozvádět. Jenže i na hudebního skladatele Ondřeje Soukupa a Gábinu Osvaldovou nakonec došlo. Už dokonce proběhlo i stání u soudu. Pravděpodobně zatoužili konečně po svobodě... Nebo je k tomu dotlačili partneři?
03.06.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků)
Podobné články

Soukup slavil narozeniny: Dárky má od Osvaldové i Šoralové

 
Skladatel Ondřej Soukup má nejraději dárky, které jsou vlastnoručně vyrobené anebo se dají sníst či vypít. K 59. narozeninám si tak od manželky Gábiny Osvaldové přál, aby mu namalovala obraz.
04.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků)

Gábina Osvaldová: Chce se zbavit svého milence!?

 
Je známo, že manželství textařky Gábiny Osvaldové (56) a skladatele Ondřeje Soukupa (58) je více než „volné“. Ani jeden se před tím druhým nestydí za svého milence a všichni čtyři svorně vymetají různé společenské události. Je to ale opravdu taková idylka?
29.03.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků)

Netradiční manželství Osvaldové a Soukupa: Oba dorazili do Varů s milenci

 
Do Karlových Varů zamířila také textařka Gábina Osvaldová (58) a její manžel Ondřej Soukup (60). Oba byli v doprovodu milenců.
09.07.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků)

Děsivé přiznání Bartošové: Manželství i rozvod mě stály spoustu peněz!

 
Opět bojuje o svůj návrat mezi normální lidi. A Iveta Bartošová (45) znovu svůj boj vyšperkovala několika nečekanými zprávami. Tvrdí také, že její pád na dno způsobilo i to, že ji manželství a rozvod s Jiřím Pomejem (45) stály velké peníze. „Jsem úplně bez práce. Pořadatelé začali rušit mé nasmlouvané akce kvůli tomu, co se o mně psalo. Takže nemám peníze, přátele ani práci. Manželství a rozvod mě připravily o spoustu peněz, což je i důvod mých obrovských finančních problémů,“ řekla Bartošová deníku Blesk, kterému také potvrdila rozchod s Domenikem Martuccim (34).
02.09.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1242 článků) , Iveta Bartošová (6637 článků)

Předseda Evropského soudu pro lidská práva Guido Raimondi navštívil Ústavní soud

 
Předseda Evropského soudu pro lidská práva (dále jen ESLP) Guido Raimondi přijel na pozvání Ústavního soudu do České republiky a dnes v jeho prostorách jednal se soudci Ústavního soudu. Spolu s ním přijeli také Aleš Pejchal, soudce Evropského soudu pro lidská práva zvolený za Českou republiku a Françoise Elens-Passos, vrchní tajemnice Evropského soudu pro lidská práva, jednání byl přítomen také Vít A. Schorm, vládní zmocněnec pro zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský po přivítání hostů krátce pohovořil o současné situaci na Ústavním soudě a některých aktuálních otázkách, které při své rozhodovací činnosti řeší. Soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková následně přednesla příspěvek na téma aplikace judikatury ESLP v rozhodovací praxi Ústavního soudu. Diskutovalo se také o vztahu judikatury ESLP a institutu obnovy řízení před Ústavním soudem a pan Guido Raimondi otevřel i téma aktuální situace ohledně Dodatkového protokolu č. 16 k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod. Cílem tohoto protokolu je rozšíření poradní pravomoci ESLP na otázky práv a svobod chráněných Úmluvou a umožnění vnitrostátním „nejvyšším soudům“, aby si v konkrétním soudním sporu vyžádaly posudek ESLP k otázkám výkladu a použití Úmluvy. Ve hře je však zároveň otázka, které „nejvyšší soudy“ by mohly posudek žádat a odpověď na ni by měl nalézt každý smluvní stát. V České republice by tuto pravomoc mohl mít buď pouze Ústavní soud, nebo i Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud, předseda Ústavního soudu však nechtěl předjímat, jaké řešení by bylo pro Českou republiku nejvhodnější, to bude předmětem dalších jednání.
22.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (4 články)

Fotbalista Tomáš Řepka je rozvedený, u soudu vypovídala i jeho dcera

 
Pražský soud v Dejvicích v úterý podvečer ukončil šestnáctileté manželství Tomáše Řepky a jeho ženy Renáty. "Manželství pana Řepky bylo rozvedeno, rozsudek ale zatím ještě není pravomocný," potvrdila pro iDNES.cz jeho právnička Dalila Pelechová. Fotbalista se s novináři odmítl bavit. U soudu vypovídala jeho tchyně, dcera i současný přítel manželky. Další články k tématu: Řepková u soudu: Rozvod je docela důležitá věc, Tomáš měl přijet Řepkovi si na rozvod musí počkat až do února Vlaďka Erbová porodila, s Tomášem Řepkou má syna Markuse Svatbu budu mít na louce a hostinu ve stanu, plánuje Vlaďka Erbová Syn se potatil, bude určitě fotbalistou, tvrdí těhotná Vlaďka Erbová
03.04.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (918 článků) , Vlaďka Erbová (904 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (533 článků) , Seal (181 článků)

Julia Roberts (48) alias Pretty Woman: Rozvod?

 
Další hollywoodský rozvod na spadnutí? Už přes rok se spekuluje, že Julia Roberts a Danny Moder (47) mají těžkou manželskou krizi a jak to tak vypadá, ta teď právě vrcholí! Podala snad Julia žádost o rozvod?
04.04.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (243 článků)

Milenka chce odvést Soukupa od Osvaldové natrvalo

 
Zpěvačka Lucia Šoralová by chtěla, aby se její dlouholetý milenec Ondřej Soukup rozvedl se svou ženou Gábinou Osvaldovou.
30.04.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Lucia Šoralová (130 článků)

Nightwork to zase rozjeli - Mádl křičel: Jsem gay!

 
PRAHA – »Protekční« skupina Nightwork v čele se synem Gábiny Osvaldové (55) a Ondřeje Soukupa (58) Frantou (25) a hercem Vojtou Dykem (23) si zahrává s nervy svých fanoušků. Na svých internetových stránkách totiž kluci vyvěsili mylnou informaci, že chystají poslední koncert, a tak nalákali všechny své fanoušky do Retro Music Hall v centru Prahy.
26.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Vojtěch Dyk (688 článků)

Režisér Ľubomír Fritz: Nová Johanka z Arku je víc o životě

 
V pondělí má v pražském Divadle Kalich premiéru nová verze muzikálu Jiřího Hubače, Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa Johanka z Arku. Nastudoval ji režisér Ľubomír Fritz, dlouholetý spolupracovník Jozefa Bednárika, v jehož režii byla Johanka poprvé uvedena v březnu 2000 v pražském Divadle Ta Fantastika.
14.09.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Gabriela Osvaldová (32 článků) , Jozef Bednárik (36 článků) , Jiří Hubač (38 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Vítězové show na Primě si zahrají v muzikálu

 
Televize Prima spolu s Divadlem Kalich představí na jaře 2010 novou reality–castingovou show nazvanou Robin Hood: Cesta ke slávě. Její vítězové, muž a žena, získají angažmá a zahrají si hlavní role Marianny a Robina v muzikálu Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa Robin Hood, které uvede Divadlo Kalich.
19.11.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Gabriela Osvaldová (32 článků) , Robin Hood (210 článků) , Marianna Gabriela (2 články)

Prima chystá novou show, tentokrát vsadila na muzikál!

 
V originální castingové show spolu s Divadlem Kalich vyberou a obsadí 2 hlavní role nového původního muzikálu z pera Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa.
25.11.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Gabriela Osvaldová (32 článků)

Noid má vybráno: Jako kolegu chce Petra Novotného

 
Zbývajících šest finalistů bude v neděli opět bojovat o roli Robina Hooda v připravovaném muzikálu Ondřeje Soukupa a Gábiny Osvaldové.
09.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Petr Novotný (303 článků)

Muzikál Robin Hood bude obyčejné divadlo, říká režisér Ďurovčík

 
Muzikál Robin Hood, který zpopularizovala castingová show TV Prima, jež hledá nové tváře pro role Robina a Mariany, představili v pražském Divadle Kalich. Ve středu 21. dubna ochutnávku melodické hudby Ondřeje Soukupa a poetických textů Gabriely Osvaldové nabídli Lucia Šoralová, Leona Machálková a Martin Pošta.
22.04.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (422 článků) , Ondřej Soukup (301 článků) , Gabriela Osvaldová (32 článků) , Martin Pošta (25 článků) , Lucia Šoralová (130 článků) , Robin Hood (210 článků)

Exmilenec těhotné Noskové: Vyšlapala mu Cestu ke slávě protekce?

 
Vítěz soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě a exmilenec těhotné zpěvačky Míši Noskové (27) Jan Kříž (25) se bude už brzy alternovat s Noidem v muzikálu Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa na prknech Divadla Kalich. Ačkoli sklidil od samotných tvůrců, kteří byli členy poroty, pochvalná slova za svůj výkon, nám se podařilo zjistit, že jeho vítězství nebylo možná úplně fér.
17.06.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Jan Kříž (79 článků) , Robin Hood (210 článků)

Ondřej Soukup a jeho milenka: Líbačka v přímém přenosu!

 
Zdá se, že spekulace o návratu Ondřeje Soukupa (59) k manželce Gábině Osvaldové (57) byly jen mediální kachnou. Oficiální milenka a herečka Lucia Šoralová (33) totiž dokázala, že jejich láska nadále vzkvétá.
21.07.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Lucia Šoralová (130 článků)

Šoralová se vtírá Osvaldové!

 
Kdo by řekl, že dlouholeté milence skladatele Ondřeje Soukupa (59) Lucii Šoralové (33) je upřímně jedno, má–li ji její sokyně ve vztahu ráda, pěkně by se mýlil. Ba právě naopak. V Soukupově milostném trojúhelníku to stále vře!
02.09.2010 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (301 článků) , Lucia Šoralová (130 článků)

Premiéra muzikálu Robin Hood - Gott se »chytil« s manželkou!

 
Premiéra muzikálu Ondřeje Soukupa (59) a Gábiny Osvaldové (57) Robin Hood ve středu večer přilákala do Divadla Kalich i Mistra Karla Gotta (71) s manželkou Ivanou (34)! A zatímco Karel obdivoval hlavního hrdinu Václava Noida Bártu (29), jeho choť se nenásilně dožadovala odchodu domů.
03.09.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4421 článků) , Ondřej Soukup (301 článků) , Robin Hood (210 článků) , Václav Bárta (1105 článků)