Článek

EXKLUZIVNĚ: Dětská pěvecká hvězda 80. let, která se proslavila především hitem Né, pětku né, Josef Melen: Jak bojoval s rakovinou?

 
Josefa Melena (42) potkala v roce 2011 tragédie v podobě rakoviny prostaty. Nad nemocí však zvítězil a nyní jak sám říká žije život naplno a každým dnem! Nehledí do minulosti, je šťastný a daří se mu.
17.08.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)
Podobné články

Popová hvězda Josef Melen (38): RAKOVINA!

 
Zpěvák Josef Melen (38), dětská pěvecká hvězda 80. let, která se proslavila především nesmrtelným hitem Né, pětku ne, si poslední rok svého života prošel peklem! Léčí se z rakoviny! A podle ověřených informací by měl nad zákeřnou chorobou svůj boj vyhrát. „Vše povím až za týden, to už budu mít výsledky,“ reagoval na dotaz Melen.
14.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Hvězda hitu Né, pětku né Pepa Melen vyhrál svůj boj s rakovinou a objevil se na veřejnosti: Ukázal svoji půvabnou manželku!

 
Dětská hudební hvězda 80. let Josef Melen, kterého proslavila hitovka Né, pětku né, vyhrál boj s rakovinou a rozjíždí znovu kariéru. Když zrovna nezpívá, věnuje se naplno moderování. Naposledy moderoval módní show na Rašínově nábřeží, která proběhla v rámci programu akce Lodě na vodě.
28.04.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Josef »Né, pětku né« Melen: Můj odchod od Ringo Čecha měl dohru na StB!

 
Dnes už je zpěvák a bubeník Josef Melen (42) na dětský hit »Né, pětku né« hrdý, byly ale doby, kdy pro něj byl prokletím. „Na koho si lidi vzpomenou i 33 let poté?“ směje se. Jeho dětská kariéra byla ale i pořádně divoká!
19.06.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Né, rakovinu ne! Slavná dětská hvězda zpívající o pětce bojuje se zhoubnou nemocí

 
Pěvecká hvězda osmdesátých let Josef Melen (38), jehož proslavil nesmrtelný hit Né, pětku ne, zažívá v posledním roce hotové zdravotní peklo. Lékaři mu totiž diagnostikovali zhoubný nádor, s kterým se coby otec dvou dětí snaží pořádně porvat. „Podstoupil jsem náročnou operaci na urologii,“ uvedl Melen.
14.11.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

HVĚZDY 80. LET: Melen (38) má rakovinu. A ostatní?

 
Dětská předlistopadová pěvecká hvězda Pepa Melen už rok bojuje se zákeřnou nemocí, rakovinu se mu snad ale už za pár dní podaří porazit. A jak se daří dalším slavným zpěvákům 80. let? Přečtěte si, co dělají.
14.11.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Krutý osud zpěváka hitu Né, pětku ne Josefa Melena: Sám bojoval s rakovinou, jeho syn je hluchý!

 
S hvězdou osmdesátých let Josefem Melenem (40), který se proslavil hitem Né, pětku ne, se život nemazlí. Sám zpěvák těžce bojoval s rakovinou prostaty, tím ale zdravotní problémy v rodině neskončily. Jeho mladší syn je totiž hluchý.
28.04.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Né, pětku ne: Dětská hvězda 80. let Jan Melen je opět na scéně!

 
Nesmrtelný hit Né, pětku ne zná snad každý, kdo zažil 80. léta. Jejího interpreta Jana Melena by ale dnes poznal málokdo. Je to neuvěřitelné, ale od vydání jeho první desky už uběhlo 30 let.
22.10.2012 05:10 |

podobné články

Né, pětku ne: Dětská hvězda 80. let Pepa Melen je opět na scéně!

 
Nesmrtelný hit Né, pětku ne zná snad každý, kdo zažil 80. léta. Jejího interpreta Pepu Melena by ale dnes poznal málokdo. Je to neuvěřitelné, ale od vydání jeho první desky už uběhlo 30 let.
22.10.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Josef Melen: Opráší hit Né, pětku né!

 
Před mnoha lety se proslavil hitem Né, pětku né a teď se chystá k návratu na pole showbyznysu. Řeč je o dětské hvězdě osmdesátých let Josefu Melenovi (37). Šíp ho vyzpovídal a zpěvák a moderátor o sobě prozradil, že mu chybí sláva. A také si uvědomuje, že návrat mezi hvězdy nebude jednoduchý…
30.11.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Vzpomínáte? Né, pětku ne! Hit, který proslavil Pepu Melena...

 
Existuje jenom hrstka lidí, kteří by nikdy v životě neslyšeli českou verzi hitu No Milk Today, kterou nezapomenutelným způsobem nazpívala dětská hvězda Pepa Melen (35). Hit Né, pětku ne je dnes už takřka legendárním kouskem.
22.11.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Hvězda Pepa Melen po 30 letech: Obtloustlý DJ v gay klubu

 
Dětská hvězda jednoho hitu 80. let Josef Melen (37) uspořádal koncem prosince svou velkou narozeninovou party. Svým hostům se tak představil nejen v roli DJ a zpěváka, ale i jako výrobce usmoleného sushi. Zároveň na něj prasklo, čím se v současnosti doopravdy živí!
10.01.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Pepa Melen (43): Trpký osud jeho syna! Konečně nová naděje...

 
Jeho hit Né, pětku né ovládl obrazovku i rozhlasové vlny. Josef Melen (43) byl v 80. letech minulého století úspěšnou dětskou hvězdou a vypadalo to, že vystoupá strmě vzhůru. Osud ho ale skřípl. Před šesti lety mu našli rakovinu prostaty a pak lékaři zjistili, že jeho mladší syn Michael Yann (10) neslyší.
09.03.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků) , Michael Michael (1133 článků)

Poznali byste ho? Chlapeček z písničky Ne, pětku ne! má dnes už šediny a vychovává dva syny

 
Ten se ale změnil! Zpěvák Josef Melen, který v osmdesátých letech okouzlil bývalé Československo písničkou Ne, pětku ne, v níž prosil, aby nedostal nedostatečnou, jinak doma bude bit, se dnes věnuje moderování a záslužným projektům. Sám je otcem dvou kluků. Mrkněte na rozhovor s ním!
17.04.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Tajemství Josefa Melena: Nejdřív rakovina a teď...Má hluchého syna!

 
Krutý osud bývalé dětské hvězdy! Zpěvák hitu Né, pětku né Josef Melen (39) si prošel těžkým životním obdobím, kdy bojoval s rakovinou prostaty. Sotva ji porazil, musí se potýkat s těžkou nedoslýchavostí svého mladšího syna! Jeho stav je natolik vážný, že potřebuje osobního asistenta. I přesto se mu otec snaží splnit životní sen!
01.10.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Né, pětku ne! Tak dnes vypadá zpěvák, který se před 30 lety bál výprasku

 
„Né, pětku ne, já jsem v tom nevinně, tak prosím, pětku ne… ,“ notoval si celý národ v roce 1984 spolu s tehdy jedenáctiletým Josefem Melenem (39). Píseň o školákovi, který má spoustu výmluv, proč se nemohl připravit na hodinu, se v okamžiku stala hitem. A malý Pepíček byl rázem obrovskou hvězdou. Dnes má sám dvě děti a živí se jako moderátor. Podívejte se do fotogalerie, jak se za celou tu dobu změnil!
13.10.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (18 článků)

Pamatujete na uličníka, co nechtěl pětku? Inna Puhajková moderovala s bývalou dětskou pěveckou star

 
Toho jsme už opravdu dlouho neviděli. Bývalý dětský zpěvák Pepa Melen, jehož píseň Né, pětku né si pamatujeme dlouhých třicet let, se neztratil v propadlišti dějin. Ze světa šoubyznysu nezmizel, jen přesedlal ze zpěvu k moderování.
15.10.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (315 článků) , Josef Melen (18 článků)

Zdárně překonal rakovinu a pracuje ostošest: Ne, pětku ne ale už dávný holčičí idol nezpívá

 
Kdysi byl idolem holčiček, když se skupinou Kroky Františka Janečka zpíval nezapomenutelný dětský hit Ne, pětku ne. Pepa Melen se nyní živí jako moderátor, ale ani na muziku nezanevřel. A má za sebou boj s vážnou nemocí, měl zhoubný nádor v močovém měchýři, který naštěstí dopadl v její neprospěch.
12.02.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (294 článků) , Josef Melen (18 článků) , Josef František (170 článků)

To budete koukat: Chráněnka Lucie Bílé a dětská pěvecká hvězda Talentu nafotila rozkošnou kampaň

 
Dětská hvězda Česko Slovensko má talent a také velká favoritka Lucie Bílé, zpěvačka Diana Kalašová boduje. Daří se jí ve zpěvu a nyní také v modelingu. Dianka nafotila svoji první kampaň na značkovou dětskou módu. A nabídky přibývají.
06.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2227 článků)

Zařizujeme dětský pokoj pro miminko

 
Narození miminka je jedna z nekrásnějších událostí člověka. Jedním z posledních kroků, které musejí rodiče před narozením udělat, je kompletně zařídit dětský pokoj. Ten musí být navržený tak, aby působil harmonicky a dítě v něm mělo vše co bude potřebovat. Co nesmí v dětském pokoji chybět, jsme pro vás sepsali v následujícím článku. Dominuje postýlka Dětská postýlka je základ dětského pokoje pro miminko. Ono totiž nic jiného nepotřebuje. Z tohoto důvodu by měla být vybíraná s naprostou pečlivostí a rozmyslem. Správná dětská postýlka musí být bezpečná a vyrobená z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Ideální dětská postýlka je variabilní postýlka. Každý rodič jistě ocení nastavitelný rošt, posuvnou bočnici nebo vyndavacími příčkami. Postýlku tak bude moci přizpůsobit potřebám dítěte i rodičům a zajistit vašemu děťátku zdravý tělesný i duševní rozvoj. Certifikát o zdravotně nezávadné postýlce Konstrukce dětské postýlky musí být z pevného materiálu, který dokáže zajistit dokonalou stabilitu. Přísná pravidla platí také pro zvolený materiál a nátěr. Oba tyto parametry musejí být zdravotně nezávadné. Nátěr nesmí obsahovat škodlivé látky jako jsou polychlorované bifenyly, olovo a další. Prodejci ke svým postýlkám dodávají certifikát, který za nezávadnost ručí. Bez třísek a ostrých hran Dětská postýlka musí také být bez ostrých hran a výčnělků, který by mohly způsobit ošklivá zranění. Každý zkušený rodič vám řekne, že dítě velmi brzy začne všechny olizovat a ochutnávat. Proto je nutné vybrat dřevo, které nedělá třísky. Ideální je tvrdé bukové dřevo. Bezpečná postýlka v číslech rozestupy mezi příčkami by měly být od 4,5 – 7,5 cm (dítě neprostrčí hlavičku) rozestupy mezi příčkami nesmějí být menší než 2,5 cm (dítěti se nezaklíní ručička, nožička) rošt musí jít dát minimálně 60 cm pod horní hranu postýlky (aby dítě nemohlo vypadnout až se bude stavět) existují dva rozměry postýlek 120 x 60 cm a 140 a 70 cm Zabránění prostrkování ručiček... Čtěte více Příspěvek Zařizujeme dětský pokoj pro miminko pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
25.04.2016 02:55 |

podobné články