Článek

EU je naprosto k ničemu. Další úder bruselské organizaci

 
Bývalý ministr financí ve vládě Margaret Thatcherové Nigel Lawson se ve svém aktuálním textu publikovaném deníkem The Telegraph staví proti dalšímu setrvání Velké Británie v Evropské unii. Z jeho pohledu trpí EU deficitem demokracie a členství v této organizaci jeho zemi nepřináší politický, ekonomicky ani bezpečnostní užitek.
03.05.2016 09:20 |

podobné články

Podobné články

„Pan Karel Novotný je jako ovád: otravný a k ničemu!“ Kamberský z novin vynadal náměstkovi, který psal nepěkně o Romech

 
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský se ve svém dnešním sloupku zamyslel nad slovy náměstka ministra průmyslu a obchodu Karla Novotného k Romům, kteří jsou podle jeho slov otravní a k ničemu. „Pan Karel Novotný je jako ovád: otravný a k ničemu. Zamořuje veřejný prostor svými jedovatými výpady proti etnické menšině,“ sdělil rázně. A pustil se i do dalších, tentokrát vládních činitelů.
16.09.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (326 článků) , Petr Novotný (94 článků)

Pieter (SLK): Vozidla příspěvkových organizací budou vybavena systémem pro sledování aut

 
Rada kraje rozhodla, že všechna vozidla, která jsou v majetku příspěvkových organizací, budou vybavena systémem pro sledování aut. Před necelými dvěma lety byl tzv. Car Control nainstalován ve vozidlech krajského úřadu a čtyřiadvaceti krajských organizací. Nyní bude toto zařízení povinným vybavením, a to u vozidel, kde stáří není vyšší než deset let nebo se jedná o funkční pracovní stroje. Další nasazení se týká 137 služebních vozidel, které vlastní celkem 52 příspěvkových organizací Libereckého kraje.
21.09.2017 06:35 |

podobné články

Antibiotika budou k ničemu a budeme spoléhat na slunce a čerstvý vzduch

 
Hlavní poradkyně britské vlády v otázkách zdravotnictví Sally Daviesová tvrdí, že lidé na Západě se blíží době, kdy budou antibiotika k ničemu. A to jednoduše proto, že je dnes praktičtí lékaři zneužívají a předepisují po kvantech i u naprosto banálních onemocnění. V evropské populaci tak vzniká rezistence chorob vůči antibiotikům a podle Daviesové budeme brzy spoléhat na slunce a čerstvý vzduch i při léčbě těch nejvážnějších infekcí.
11.05.2017 11:30 |

podobné články

„DemoŽumpa si zapsala do deníčků den, kdy velká Amerika zase ukázala zuby." Zdeněk Ondráček bilancuje úder na Sýrii a mluví o možném zániku civilizace

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Den, kdy velká Amerika zase ukázala zuby," takovými slovy hodnotí komunistický poslanec Zdeněk Ondráček noční úder Američanů, Francouzů a Britů proti režimu syrského prezidenta Bašara Assada. „Rusko samozřejmě mohlo reagovat jinak a okamžitě zlikvidovat nosiče raket, ať již ve vzduchu nebo na moři, ale naštěstí se zase prokázala jejich rozvaha a zdrženlivost," hodnotí dále to, že Rusové na úder nereagovali vojensky. Podle Ondráčka je nutné se v souvislosti se Sýrií opět vrátit k jednacímu stolu a diplomacii. „Pokud diplomacie prohraje, je tu válka. Miliony mrtvých a možná i zánik civilizace,“ zvažuje Ondráček možné katastrofické scénáře. Tento fakt by si podle něj měli uvědomit obzvláště ti, kteří disponují jaderným arzenálem.
15.04.2018 00:05 |

podobné články

Bruselské letiště Zaventem, 9 dní poté... Terminál zkázy!

 
Bruselské mezinárodní letiště Zaventem stále zůstává uzavřené pro osobní dopravu a z přiložených snímků pochopíte proč.
31.03.2016 05:10 |

podobné články

Západní politici nic nepochopili, lidé už jim nevěří. Exministryně Karolína Peake radí, co s tím

 
ROZHOVOR Západ se potřebuje probudit ze současného stavu, kdy bruselské elity vnucují občanům politiku, kterou si přejí primárně tito lidé z bruselské slonovinové věže, nikoliv naši občané. Tak se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřila bývalá vicepremierka vlády Karolína Peake. Podle ní reakce na brexit od mnohých velkoevropanů ukazují, že nic nepochopili a chtějí ještě více utužovat integraci.
19.07.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1609 článků)

Série razií proti teroru v Bruselu. Policie zadržela v líhni islamistů tři lidi

 
Belgická policie v sobotu večer při několika protiteroristických raziích v bruselské čtvrti Molenbeek zadržela tři osoby. Informovala o tom podle agentur AP a DPA mluvčí bruselské prokuratury. Dodala, že nebyly nalezeny žádné zbraně ani výbušniny.
14.01.2017 23:25 |

podobné články

NKÚ: Jak na audit mezinárodních organizací? Praxi přiblížil seminář

 
Nejvyšší kontrolní úřad uspořádal seminář, který byl zaměřen na audit mezinárodních organizací a na mezinárodní účetní standardy. Akce se konala v sídle NKÚ a jejím smyslem bylo vyměnit si zkušenosti, ukázat různé postupy při auditu mezinárodních organizací a rovněž přiblížit podstatu používání mezinárodních účetních standardů, na kterých je založeno účetnictví řady mezinárodních organizací.
24.03.2018 16:35 |

podobné články

Happeningy k ničemu nevedly, lékaři chystají razantní protesty

 
Lékařský odborový klub v úterý vyhlásil další dvě protestní akce. Jedna z nich proběhne ve spolupráci se zeměmi Visegrádské čtyřky. Druhá bude podle předsedy odborového klubu Martina Engela ryze národní a bude dlouhá. Neřekl ale, kdy proběhne. Podle Engela dosavadní akce typu happeningů k ničemu nevedly, proto zvolí důraznější formu protestů.
19.06.2012 17:10 |

podobné články

Asociace veřejně prospěšných organizací: Darů a veřejných sbírek se EET netýká

 
Povinnost vést elektronickou evidenci tržeb (EET) se bude vztahovat i na řadu neziskových organizací. Oblast účetnictví a daní je však u neziskovek v současné době už značně nepřehledná a zanedbaná, proto zde i EET vyvolává řadu otázek. Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) proto uspořádala pro své členy i další zájemce z řad neziskovek diskuzní workshop, na který přizvala zástupce Ministerstva financí, Generálního finančního ředitelství a další odborníky. Společně debatovali o povinnostech, které na neziskovky dopadnou.
25.11.2016 10:50 |

podobné články

TVRDÝ ÚDER NEONACISTŮM! Německo ZAKÁZALO největší organizaci v zemi!

 
Spolkový ministr vnitra Hans-Peter Friedrich ve středu zakázal největší německou neonacistickou organizaci Nápomocná organizace pro národní politické vězně a jejich příbuzné (HNG). Informují o tom server deníku Rheinische Post a portál Der Westen.
21.09.2011 16:30 |

podobné články

Informační tabule na českých silnicích: drahé a k ničemu

 
Drahé informační tabule na hlavních českých silnicích jsou v řadě případů k ničemu. Řidičům totiž žádné dopravní informace nenabízejí.
01.08.2010 21:10 |

podobné články

Hrdina k ničemu: Čech chytil penaltu, ale Chelsea beztak fatálně ztratila body

 
Brankář Chelsea Petr Čech (28) už je po šílených kiksech v anglické lize a v nároďáku zase hrdina, ale je mu to k ničemu.
16.02.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)

Klaus: Sčítání lidu je k ničemu

 
VÍME PRVNÍ Podle prezidenta Václava Klause je sčítání lidu k ničemu. Řekl to dnes při debatě se studenty Technické univerzity Liberec, což redakci ParlamentníchListů.cz sdělil jeden ze studentů.
20.04.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků)

Klaus: Sčítání lidí je k ničemu

 
VÍME PRVNÍ Podle prezidenta Václava Klause je sčítání lidu k ničemu. Řekl to dnes při debatě se studenty Technické univerzity Liberec, což redakci ParlamentníchListů.cz sdělil jeden ze studentů.
20.04.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků)

Nic proti ničemu. Nezávislý filmový hit z českého kempu

 
Režisér a hudebník Petr Marek (Midi Lidi) přichází do distribuce s filmem Nic proti ničemu, který zaujal už na festivale v Karlových Varech. Šeptanda na internetu naznačuje, že tu máme jeden z českých filmů roku.
26.09.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (156 článků)

Voyo nabídne exkluzivně komedii Nic proti ničemu

 
Videoportál Voyo.cz nabídne svým předplatitelům komedii Nic proti ničemu od režiséra Petra Marka ještě předtím, než bude film k dostání na DVD.
30.01.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (156 článků)

Happeningy k ničemu nevedou, lékaři chystají razantní protesty

 
Lékařský odborový klub (LOK) chystá zřejmě na podzim dvě razantní akce proti vládě, která podle nich neplní slib zvýšení platů nemocničním lékařům. Podle šéfa LOK Martina Engela dosavadní akce typu happeningů k ničemu nevedly, proto zvolí LOK důraznější formu protestů. Neprozradil však, kdy konkrétně akce proběhnou.
19.06.2012 17:45 |

podobné články

Ještě jedno video ze Spec Ops: The Line ničemu neuškodí

 
Tiskovka oznamující Spec Ops: The Line z prosince roku 2009 naznačovala, že hra může vyjít ještě na konci roku 2010. Nakonec nevyšla ani v roce 2011, ale až letos a soudě dle dojmů z konzolové verze to ničemu nevadí. Američané se hry dočkají už zítra, Evropa si musí počkat do pátku a abyste na to nezapomněli, servíruje vám Take 2 ještě jedno video plné písku, střelby,...
25.06.2012 19:20 |

podobné články