Článek

EU je naprosto k ničemu. Další úder bruselské organizaci

 
Bývalý ministr financí ve vládě Margaret Thatcherové Nigel Lawson se ve svém aktuálním textu publikovaném deníkem The Telegraph staví proti dalšímu setrvání Velké Británie v Evropské unii. Z jeho pohledu trpí EU deficitem demokracie a členství v této organizaci jeho zemi nepřináší politický, ekonomicky ani bezpečnostní užitek.
03.05.2016 09:20 |

podobné články

Podobné články

Bruselské letiště Zaventem, 9 dní poté... Terminál zkázy!

 
Bruselské mezinárodní letiště Zaventem stále zůstává uzavřené pro osobní dopravu a z přiložených snímků pochopíte proč.
31.03.2016 05:10 |

podobné články

Západní politici nic nepochopili, lidé už jim nevěří. Exministryně Karolína Peake radí, co s tím

 
ROZHOVOR Západ se potřebuje probudit ze současného stavu, kdy bruselské elity vnucují občanům politiku, kterou si přejí primárně tito lidé z bruselské slonovinové věže, nikoliv naši občané. Tak se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřila bývalá vicepremierka vlády Karolína Peake. Podle ní reakce na brexit od mnohých velkoevropanů ukazují, že nic nepochopili a chtějí ještě více utužovat integraci.
19.07.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků)

Série razií proti teroru v Bruselu. Policie zadržela v líhni islamistů tři lidi

 
Belgická policie v sobotu večer při několika protiteroristických raziích v bruselské čtvrti Molenbeek zadržela tři osoby. Informovala o tom podle agentur AP a DPA mluvčí bruselské prokuratury. Dodala, že nebyly nalezeny žádné zbraně ani výbušniny.
14.01.2017 23:25 |

podobné články

Happeningy k ničemu nevedly, lékaři chystají razantní protesty

 
Lékařský odborový klub v úterý vyhlásil další dvě protestní akce. Jedna z nich proběhne ve spolupráci se zeměmi Visegrádské čtyřky. Druhá bude podle předsedy odborového klubu Martina Engela ryze národní a bude dlouhá. Neřekl ale, kdy proběhne. Podle Engela dosavadní akce typu happeningů k ničemu nevedly, proto zvolí důraznější formu protestů.
19.06.2012 17:10 |

podobné články

Asociace veřejně prospěšných organizací: Darů a veřejných sbírek se EET netýká

 
Povinnost vést elektronickou evidenci tržeb (EET) se bude vztahovat i na řadu neziskových organizací. Oblast účetnictví a daní je však u neziskovek v současné době už značně nepřehledná a zanedbaná, proto zde i EET vyvolává řadu otázek. Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) proto uspořádala pro své členy i další zájemce z řad neziskovek diskuzní workshop, na který přizvala zástupce Ministerstva financí, Generálního finančního ředitelství a další odborníky. Společně debatovali o povinnostech, které na neziskovky dopadnou.
25.11.2016 10:50 |

podobné články

TVRDÝ ÚDER NEONACISTŮM! Německo ZAKÁZALO největší organizaci v zemi!

 
Spolkový ministr vnitra Hans-Peter Friedrich ve středu zakázal největší německou neonacistickou organizaci Nápomocná organizace pro národní politické vězně a jejich příbuzné (HNG). Informují o tom server deníku Rheinische Post a portál Der Westen.
21.09.2011 16:30 |

podobné články

Informační tabule na českých silnicích: drahé a k ničemu

 
Drahé informační tabule na hlavních českých silnicích jsou v řadě případů k ničemu. Řidičům totiž žádné dopravní informace nenabízejí.
01.08.2010 21:10 |

podobné články

Hrdina k ničemu: Čech chytil penaltu, ale Chelsea beztak fatálně ztratila body

 
Brankář Chelsea Petr Čech (28) už je po šílených kiksech v anglické lize a v nároďáku zase hrdina, ale je mu to k ničemu.
16.02.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Klaus: Sčítání lidu je k ničemu

 
VÍME PRVNÍ Podle prezidenta Václava Klause je sčítání lidu k ničemu. Řekl to dnes při debatě se studenty Technické univerzity Liberec, což redakci ParlamentníchListů.cz sdělil jeden ze studentů.
20.04.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků)

Klaus: Sčítání lidí je k ničemu

 
VÍME PRVNÍ Podle prezidenta Václava Klause je sčítání lidu k ničemu. Řekl to dnes při debatě se studenty Technické univerzity Liberec, což redakci ParlamentníchListů.cz sdělil jeden ze studentů.
20.04.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků)

Nic proti ničemu. Nezávislý filmový hit z českého kempu

 
Režisér a hudebník Petr Marek (Midi Lidi) přichází do distribuce s filmem Nic proti ničemu, který zaujal už na festivale v Karlových Varech. Šeptanda na internetu naznačuje, že tu máme jeden z českých filmů roku.
26.09.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (141 článků)

Voyo nabídne exkluzivně komedii Nic proti ničemu

 
Videoportál Voyo.cz nabídne svým předplatitelům komedii Nic proti ničemu od režiséra Petra Marka ještě předtím, než bude film k dostání na DVD.
30.01.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (141 článků)

Happeningy k ničemu nevedou, lékaři chystají razantní protesty

 
Lékařský odborový klub (LOK) chystá zřejmě na podzim dvě razantní akce proti vládě, která podle nich neplní slib zvýšení platů nemocničním lékařům. Podle šéfa LOK Martina Engela dosavadní akce typu happeningů k ničemu nevedly, proto zvolí LOK důraznější formu protestů. Neprozradil však, kdy konkrétně akce proběhnou.
19.06.2012 17:45 |

podobné články

Ještě jedno video ze Spec Ops: The Line ničemu neuškodí

 
Tiskovka oznamující Spec Ops: The Line z prosince roku 2009 naznačovala, že hra může vyjít ještě na konci roku 2010. Nakonec nevyšla ani v roce 2011, ale až letos a soudě dle dojmů z konzolové verze to ničemu nevadí. Američané se hry dočkají už zítra, Evropa si musí počkat do pátku a abyste na to nezapomněli, servíruje vám Take 2 ještě jedno video plné písku, střelby,...
25.06.2012 19:20 |

podobné články

Havel byl absolutně k ničemu, Rusko není agresivní. A Zeman s Klausem a věšení komunistů na lucerny... Emigrant promluvil o listopadu

 
25 LET OD LISTOPADU ´89 Tomáš Haas, který emigroval v roce 1969 z Československa, míní, že se máme lépe než před listopadem, i když zde fakticky kapitalismus neexistuje. Řada věcí, kterou jsme znali z minulého režimu, se nám vrací z EU. Václav Havel byl dle něj politicky k ničemu, ale vyzdvihuje roli Václava Klause a respektuje Miloše Zemana. Rusko podle něho nemá zájem na své územní expanzi.
03.10.2014 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Václav Klaus (8477 článků) , Miloš Zeman (16442 článků)

Kmoníček vystoupil v ČT: V tuto chvíli na Ukrajině nevěřím ničemu, co si sám neočichám

 
Ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček se v pátečních Událostech, komentářích České televize rozpovídal o žádostech volyňských Čechů o repatriaci. Před kamerami prozradil, že došlo k částečné shodě mezi Hradem a Černínským palácem. Sám prý na Ukrajině nevěří ničemu, „co si sám neočuchá“.
03.10.2014 22:25 |

podobné články

Chaloupka (Republika): Senát je k ničemu. Pokud volíte ČSSD...

 
A jdeme do finále. Již brzy budeme znát finalisty soutěže o senátorské posty. A co na to lidé? Denně slýchám, že nejdou volit, protože je Senát k ničemu. A víte co, máte pravdu. Pokud volíte ČSSD, případně strany současné koalice, je to tak!
10.10.2014 14:51 |

podobné články

Plošné odvody jsou prý hloupost, k ničemu nepovedou.Takto mluví bezpečnostní analytik

 
Někdejší poradce ministrů obrany František Šulc se v rozhovoru pro server iDnes.cz zamýšlí nad plánovanými plošnými odvody. Ty mají psychologický význam, ale v případě skutečného ohrožení státu by nám asi pravděpodobně nebyly k ničemu. Vysvětluje proč a dodává, co je třeba udělat, aby se to změnilo. Nakonec politoval ty, které probudila až Ukrajina.
26.04.2015 07:25 |

podobné články

Advokát Sokol ke kauze Nagyová: Zpitomělá veřejnost nic neví a vypouští z pusy závěry. Dreyfus byl tisíckrát nevinný a stejně na něj plivali. A intimní nahrávky Nečase...

 
ROZHOVOR Obhájce bývalého šéfa Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka v kauze údajného zneužití tajné služby v kauze Nagyová Tomáš Sokol se prý nevzrušuje tím, že soudkyně neodůvodnila ústně osvobozující rozsudek. „V té chvíli mi je to k ničemu, stejně jako je to k ničemu klientovi, protože je to něco, co má snad nějaký význam, já dodnes nevím přesně jaký, ale pro mne má zásadní význam písemný text, a ten se od toho ústního může lišit,“ prohlásil známý advokát. V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz také vysvětlil, jak myslel svůj výrok o zpitomělé veřejnosti.
03.06.2015 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (254 článků)