Erbanová vybojovala bronz na šampionátu ve sprintech

Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová si z mistrovství světa na sprinterských tratích v Astaně odveze bronzovou medaili. Dvaadvacetiletou českou reprezentantku dokázaly porazit jen dvě Američanky Brittany Boweová a Heather Richardsonová.
01.03.2015 16:01 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (38 článků)

Erbanová má první medaili z MS. Na kilometru vybojovala bronz

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si poprvé v kariéře pověsila na krk medaili z mistrovství světa. V Heerenveenu vybojovala bronz v závodě na jeden kilometr. Česká reprezentantka zajela časem 1:15,26 svůj nejlepší výkon v sezoně, který nestačil jen na favorizované Američanky Heather Richardsonovou a vítězku Brittany Boweovou.
13.02.2015 20:01 |

Erbanová v Heerenveenu vybojovala na kilometru bronz

Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová si veze ze sprinterského Světového poháru v Heerenveenu bronz na kilometrové trati. Nestačila jen na vítěznou Američanku Brittany Boweovou a domácí Holanďanku Marrit Leenstraovou.
08.02.2015 18:11 |

Juniorka Erbanová těsně bez medaile - Chyběly čtyři setiny

Rychlobruslařka Karolína Erbanová dojela na Světovém poháru v Heerenveenu na kilometru čtvrtá a opět vylepšila své osobní maximum. Od medaile ji dělily pouze čtyři setiny, o které zaostala za třetí Ruskou Jekatěrinou Šichovovou. Na vítěznou Kanaďanku Christine Nesbittovou, která triumfovala na této trati i potřetí v sezoně, ztratila Erbanová 88 setin.
04.12.2011 15:45 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (412 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Fantazie v Soulu! Erbanová má díky setině sekundy bronz

Rychlobruslařka Karolína Erbanová se poprvé v kariéře dostala na stupně vítězů v závodě Světového poháru na trati 500 metrů. Ve druhém dílu seriálu v Soulu dnes skončila třetí, když čtvrtou Floor van den Brandtovou z Nizozemska porazila o setinu sekundy.
22.11.2014 09:20 |

MS ŽIVĚ Česko - Rusko 7:4, Češi mají bronz

Přečtěte si online reportáž ze zápasu o 3. místo na světovém šampionátu mezi hokejisty Česka a Ruska. Češi vyhráli 7:4 a po 13 letech získávají bronz z mistrovství světa. Rusové naopak opět s Českem v posledním zápase obou týmů na šampionátu prohráli a po pěti letech odjíždějí z MS bez medaile. Češi teprve podruhé v historii porazili Rusko na šampionátu dvakrát. To vůbec poprvé na MS pětkrát prohrálo.
15.05.2011 15:35 |

Záhrobská vybojovala v olympijském slalomu bronz, vyhrála Rieschová

Česká lyžařka Šárka Záhrobská vybojovala v pátek v olympijském slalomu bronzovou medaili. Vyhrála německá favoritka Maria Rieschová před Rakušankou Marlies Schildovou.
22.02.2010 12:15 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

ZACINKALO TO! Cyklokrosařka Nashová vybojovala na MS bronz

Česká cyklokrosařka Kateřina Nashová vybojovala na mistrovství světa v Sankt Wendelu bronzovou medaili. Vítězkou se stala potřetí za sebou Nizozemka Marianne Vosová, druhá skončila Američanka Katherine Comptonová.
30.01.2011 12:35 |

Sáblíková vybojovala na MS ve víceboji stříbro, šampionkou je Wüstová

Martina Sáblíková vybojovala na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě stříbrnou medaili. Titul obhájila Ireen Wüstová z Nizozemska, bronz si odváží Christina Nesbittová z Kanady.
19.02.2012 15:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (412 článků)

Erbanová získala na úvod SP 11 bodů na kilometru i 500 m

Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila dvě čtvrtá místa v divizi B Světového poháru..
12.11.2010 18:45 |

Sáblíková na ME po prvním dnu vede. Erbanová sedmá

Erbanová vyhrála první závod na 500 metrů
08.01.2011 13:25 |

Erbanová zahájila MS skvělým druhým místem, Sáblíková je čtrnáctá

Martina Sáblíková zahájila útok na třetí titul mistryně světa ve víceboji 14. místem na sprinterské pětistovce. Skvělým druhým místem se blýskla Karolína Erbanová, která posunula český rekord.
12.02.2011 22:25 |

Erbanová vládne MS juniorů, má tři zlaté

Osmnáctiletá Erbanová titulem ve víceboji vylepšila historickou bilanci své týmové kolegyně Martiny Sáblíkové.
26.02.2011 18:45 |

Erbanová získala na závěr MSJ v rychlobruslení čtvrté zlato

Osmnáctiletá Erbanová připojila dnešní triumf k titulům, které získala v závodech na 1000, 1500 metrů a ve čtyřboji.
27.02.2011 12:20 |

Erbanová skončila v B-divizi SP na 1000 metrů druhá

Rychlobruslařka Karolína Erbanová skončila druhá pouze o setinu za vítěznou Číňankou Chung Čang. Čeští rychlobruslaři skončili ve stíhacím závodě týmů dvanáctí.
20.11.2011 13:30 |

Rychlobruslařka Erbanová o setinu sekundy druhá za Číňankou Chung Čang

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila na Světovém poháru v Čeljabinsku druhé místo v divizi B na kilometrové trati. Rychlejší byla pouze Číňanka Chung Čang, s níž česká reprezentantka prohrála o setinu sekundy.
20.11.2011 14:45 |

Erbanová skončila na SP v Astaně šestá na trati 1000 metrů

Karolína Erbanová skončila šestá na trati 1000 metrů v nedělním závodě Světového poháru rychlobruslařů v kazašské Astaně.
27.11.2011 11:45 |

Erbanová zajela v Heerenveenu životní výsledek na pětistovce

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu šesté místo v závodě na 500 metrů a vyrovnala svůj dosud nejlepší výsledek v seriálu. Na nejkratší sprinterské trati je to její vůbec nejlepší umístění, dosud byla maximálně devátá před týdnem v Astaně. V kazašské metropoli pak byla šestá na kilometru.
03.12.2011 14:15 |