Článek

Epické video nepříčetné zlatokopky! "Tak ty mi nechceš koupit auto?! To si děláš p*del!"

 
Japonská zlatokopka si vybrala v automobilovém salonu novou hračku a samozřejmě očekávala, že za ni miláček zaplatí. Ten ale evidentně řekl ne a to rozhodně neměl dělat.
07.04.2015 17:16 |

podobné články

Podobné články

Pravá příčina rozchodu Noida a exotické Gábiny? Exmanžel Bílé prý nepříčetně žárlil!

 
Jak Super.cz v pondělí jako první informoval, Vašek Noid Bárta  (33) a Gabriela Dvořáková  (25) spolu už netvoří pár . Řekli si pár hnusných věcí, které je natolik odcizily, že museli od sebe. Gábina se už přestěhovala, a i když oba svorně tvrdí, že nechtějí veřejně ventilovat přesné důvody toho, proč museli od sebe, Super.cz se podařilo hovořit s velmi blízkým kamarádem krásné modelky a učitelky. Ten to vidí jasně. „Noid chytnul podzimní depresi a začal na Gabču nepříčetně žárlit!“ říká.
17.12.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (981 článků)

České zlatokopky: Tyhle milují peníze víc než lásku!

 
Dnešní zlatokopky jsou většinou modelky, které nabízejí své tělo a očekávají za něj luxusní auta, šperky a dovolené. Ať už je jejich objektem podnikatel, hokejista nebo fotbalista, důležitá je naditá peněženka a život v luxusu. Podívejte se na nejznámější zlatokopky, které úspěšně „balí“ jednoho „pracháče“ za druhým.
05.07.2013 10:05 |

podobné články

RYTMUS - ŠPATNÝ VZOR PRO DĚTI? Dívka (9) rapuje Zlatokopky

 
Na YouTube se objevilo šokující video, ve kterém 9-letá dívka rapuje Rytmusův hit Zlatokopky, který je plný vulgarit.
26.03.2011 19:20 |

podobné články

Holky zlatokopky: Hrabala a hrabala a pak? Pád na dno!

 
SERIÁL. Říká se jim zlatokopky. Chtějí urvat bohatého chlapa a spolu s ním luxusní život bez práce. Jejich vynalézavost nezná mezí a ty nejlepší svého cíle dosáhnou. Jenže ani tehdy nemají zdaleka vyhráno.
28.07.2010 17:55 |

podobné články

Pokerový milionář Staszko je volný: Zlatokopky, hrrr na něj!

 
Kdepak fotbaloví a hokejoví reprezentanti, české sportovní zlatokopky už mají nový objekt svého zájmu. Z barů v centru Prahy se houfně přesouvají do blízkosti třineckých železáren. Za kým? Přece za novým pokerovým vicemistrem světa Martinem Staszkem (35)! Ten kluk je totiž v balíku, a hlavně volný!
11.11.2011 12:15 |

podobné články

VIP Prostřeno! Válka silikonových prsatic pokračuje, zlatokopky si šly po krku

 
U stolu bude hodně dusno. V další sérii VIP Prostřeno! se totiž sejdou dvě největší sokyně českého modelingu. Nepřehlédnutelné "vyvinuté" zlatokopky Dominika Mesarošová (27) a Hanka Mašlíková (30). O žhavé chvilky tak nebude nouze.
02.10.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (527 článků)

Útok na české zlatokopky pokračuje! Je na facebooku i vaše dcera?

 
České holky jsou v šoku! Na facebooku se objevují další skupiny, které je označují za zlatokopky na drogách, které za peníze udělají cokoliv.
27.10.2014 18:35 |

podobné články

Útok na zlatokopky pokračuje! Je na facebooku i vaše dcera?

 
České holky jsou v šoku! Na facebooku se objevují další skupiny, které je označují za zlatokopky na drogách, které za peníze udělají cokoliv.
28.10.2014 09:50 |

podobné články

Dívky, které facebook označil za zlatokopky, chystají žalobu

 
České dívky, které byly na facebooku označeny za zlatokopky a "roznožky" se chtějí bránit soudní cestou a zvažují žalobu.
28.10.2014 10:10 |

podobné články

Zlatokopky číhají na Voráčka všude, ryšavý miliardář je ale drsně setřel!

 
Je mu teprve 25 let, ale jeho bankovní konto praská ve švech. Samozřejmě to vyčmuchaly i zlatokopky, bažící po luxusu, a pořádají na něj nálety. Jenže Kuba Voráček je rozumný kluk a těmto slečinkám dal najevo, co si o nich myslí.
04.09.2015 19:16 |

podobné články

Pokora milionáře přináší, chválí Partyšovou Verešová. Návod pro zlatokopky?

 
Andrea Verešová (35) měla takovou radost, že ve Špindlu potkala Gábinu Partyšovou (37), že na Instagram pro moderátorku napsala "dojemný" vzkaz. Ale ten spíš vypadá, jak návod pro zlatokopky.
08.02.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1050 článků)

Velký návod pro zlatokopky: Jak v Karlových Varech sbalíte milionáře?

 
Období karlovarského filmového festivalu neúprosně klepe na dveře a s ním přichází čas večírků plných celebrit, polovičních celebrit a rádoby celebrit. Jak na to, abyste si nemusela kupovat vstupenku na filmovou premiéru sama, vám poradíme v našem článku. A když se budete tímto návodem pro zlatokopky řídit, tak pak už budete jen v bavlnce.
01.07.2016 17:15 |

podobné články

Pavelče, Tlustý a spol., mějte se na pozoru! Kobzanová učí zlatokopky fígle, jak sbalit bohatého hokejistu!

 
Velmi ráda moralizuje zlatokopky a jejich počínání v legendárním pražském baru Kozička, ale sama je tam nezdravě často. Diana Kobzanová, která je aktuálně ve vztahu s bohatým hokejistou Michaelem Frolíkem, přidává ze zlatokopeckého baru na sociální sítě jednu fotku za druhou!
25.07.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Frolík (157 článků) , Diana Kobzanová (481 článků)

Zlatokopky, plačte a zoufejte! Nejžádanější britská partie už není volná

 
Vévoda z Westminsteru Hugh Grosvenor (26) byl jediný dědic zesnulého Geralda Cavendishe. A protože neměl po boku dlouho žádnou ženu, tak je jasné, že zlatokopky (a nejen ty z ostrovů) měly jeho jméno na prvním místě v seznamu svých cílů. Jenže smůla, tenhle mladý sympaťák je nově zadaný. Kdo je tou šťastnou?
21.03.2017 19:30 |

podobné články

Rusko jede bomby! Podívejte se na nejmodernější způsob nastupování do vlaku v tomto století

 
V Rusku, naší nejoblíbenější zemi (a to myslíme ironicky a doopravdy zároveň), se zase "povedlo natočit epické video.":http://www.extra.cz/video-ktere-jste-si-vzdy-prali-videt-bezdomovci-verejne-soulozi-v-bance Tentokrát je to o moderním způsobu nastupování do vlaku.
15.12.2014 09:51 |

podobné články

Dalibore Jando, podívej: Konečně někdo, kdo tě trumfnul! Sledujte epické video páření dvou tapírů!

 
Přemýšleli jsme, jestli se s vámi o tohle hardcore erotické video podělit. Ale jsme přesvědčeni o tom, že nemáte absolutně tušení, do jakých rozměrů může dorůst penis dospělého tapíra. Tak teď už to víte.
20.08.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (162 článků)

Epické video: Cara Delevingne pod vlivem neznámých látek promlouvá ke světu ve spodním prádle a s krocanem na hlavě. Tohle musíte vidět!

 
"Cara Delevingne":http://www.extra.cz/tema/cara-delevingne je taková ta britská modelka s brežněvovským obočím, co vymetá všechny večírky a plní stránky bulváru. Doma má nasněžíno víc než my ve Špindlu, což vlastně dokazuje i tohle video.
26.12.2013 20:27 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (186 článků)

Kuchařová nepříčetně zuří: Maláčová lže! Miss Earth je naše!

 
Na akci Miss Česko - Slovensko letos všichni přítomní řešili jistou velkou skandální záhadu! Totiž - jak vůbec Miss ČR došla k tomu, že získala práva na světově uznávanou soutěž krásy Miss Earth? Ta přece odjakživa patřila ředitelce konkurenční soutěže Česká Miss Michaele Maláčové (38)!
15.04.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (252 článků)

Techland představuje závody Mad Riders

 
Pokud máte rádi čtyřkolky a nepříčetné závodění, jistě vás potěší oznámená závodní záležitost Mad Riders, kterou vyvíjí tvůrci Dead Islandu, Techland. Hra bude distribuovaná přes PSN, XBL a taktéž na PC? Takže pokryje všechny hlavní platformy. V cel shadové grafice se tak budete moci vydat vstříc drcení fauny, flóry a ostatních závodníků. Celkem vás čeká...
03.12.2010 13:05 |

podobné články