Článek

Enterprise přišel o svého navigátora! Jen pár týdnů před...

 
Jen pár týdnů zbývá do červencové premiéry filmu Star Trek Beyond. V tuto chvíli se ale fanouškům této populární sci-fi série hroutí svět!
20.06.2016 08:55 |

podobné články

Podobné články

OKIN BPO bude poskytovat služby společnosti Verizon Enterprise Solutions

 
OKIN BPO, divize společnosti OKIN GROUP a.s., s potěšením oznamuje, že si ji vybrala společnost Verizon Enterprise Solutions, pro kterou bude pokračovat v poskytování služeb podpory podnikových procesů evropským zákazníkům společnosti Verizon Enterprise.
18.12.2013 14:27 |

podobné články

Řídil Enterprise, zajelo ho vlastní auto: Zemřela hvězda Star Treku Anton Yelchin (†27)!

 
Jen pár týdnů před plánovanou premiérou filmu Star Trek Beyond se fanouškům populární sci-fi série hroutí svět! Tragicky totiž zemřel představitel navigátora Chekova, herec Anton Yelchin! Teprve sedmadvacetiletého umělce za poněkud bizarních okolností zabilo vlastní auto!
19.06.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Anton Yelchin (7 článků)

Vesmírná loď pro komerční turistiku úspěšně dokončila zkušební lety

 
Vesmírná loď společnosti Virgin Galactic nazvaná VSS Enterprise v neděli dokončila první sólové zkušební lety s lidskou posádkou na palubě nad Mohavskou pouští v Kalifornii. Enterprise by se v budoucnu měla používat ke komerčním letům do vesmíru.
11.10.2010 18:05 |

podobné články

Síť Enterprise Europe Network napomáhá inovacím v českých malých a středních podnicích

 
Jedním z cílů Evropské unie na poli podpory malých a středních podniků je zvyšování jejich konkurenceschopnosti formou podpory jejich spolupráce s výzkumnou sférou v národním i evropském kontextu. Právě to je cílem projektu InnoNet, který připravilo sdružení CzechInno s podporou Europe Enterprise Network v České republice.
18.04.2012 09:30 |

podobné články

Vesmírná loď Enterprise se otevřela turistům

 
Z raketoplánu Enterprise se stalo muzeum. Najdete ho na lodi Interpid, která kotví u břehu Manhattanu. Po úpravách bylo zpřístupněno návštěvníkům.
19.07.2012 08:00 |

podobné články

VMware představuje Enterprise Purchasing Program

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila nový VMware Enterprise Purchasing Program (EPP).
17.10.2012 10:11 |

podobné články

SAP HANA jako služba – na trh přichází SAP HANA Enterprise Cloud

 
Společnost SAP v reakci na poptávku zákazníků oznámila dostupnost služby SAP HANA Enterprise Cloud. Nyní tak lze využívat platformu SAP HANA také jako službu. Tato nabídka umožňuje organizacím nový způsob nasazení SAP HANA, kdy mohou prakticky ihned získat přínos z inovativních vlastností této platformy.
26.06.2013 17:10 |

podobné články

Skutečná Enterprise: Sen nebo realita?

 
V květnu rozvířil astronomické i scifistické kruhy návrh kosmické lodi, která nejenomže připomíná slavnou Enterprise ze Star Treku, ale především má obsahovat tzv. warpový pohon. Jak je to s ní doopravdy?
18.06.2014 17:01 |

podobné články

Espézetky na přání: Po Ostravě jezdí Enterprise, v Brně Batmobil

 
První majitelé vozů si mohou na své automobily připevnit registrační značky na přání, zájemců jsou zatím po celé republice desítky. Mezi nejzajímavější kombinace znaků a číslic patří například značka NCC1701D, což je označení vesmírné lodi Enterprise ze sci-fi příběhů Star Trek. Na základě informací z krajských metropolí o tom informují středeční Lidové noviny (LN).
13.01.2016 09:40 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Michal Hrdlička (644 článků)

Jak si opticky ubrat pár kilo?

 
Mít pár kilo navíc sice není nic špatného, ale nejedna žena by dala nevím co za to, kdyby se jich mohla alespoň pohledově zbavit. Bohužel neexistuje kouzelná hůlka, která by vás jedním mávnutím zbavila faldíku na břiše, která by vám ubrala na síle vašich stehen a díky které by se váš zadeček rázem zmenšil o dvě čísla. V dnešním článku vám poradíme, jak si pár kilo opticky ubrat. Nečekejte žádné fitness postupy ani hodiny strávené v bazénu či posilovně. Nepatříte-li mezi věrné příznivce sportování, budou se vám naše triky jistě hodit. Uvidíte, že je to mnohem snazší, než jste si mysleli. Pojďme společně zamaskovat pár kilo, které máte navíc! Maminka vždycky říkávala: „Stůj rovně!“ Také vám maminka říkala tuhle větu? Pak věřte, že rozhodně měla něco do sebe. Ačkoli to s vámi vaše maminka v dětských letech myslela především dobře – rovným postojem se nekřiví záda – dnes se vám tato rada může hodit i co se pár kilo navíc týče. Ramena dejte pěkně dozadu, zpevněte břicho a zaujměte přirozený postoj a chodidla mějte rovnoběžně. Budete mile překvapeni, že vám rázem na těle pár kilo ubylo. Co vyhodit ze šatníku… Pytle, o kterých si myslíte, že zamaskují vaše kila. Pravda je taková, že vám pár kilo ještě přihodí k dobru. Všechny podobné oblečky připomínající stan tedy okamžitě vyhoďte na dno popelnice. Oblečení s výraznými vzory – platí především pro vodorovné pruhy a divoké vzory plné květin – o kterých si výrobci XXL oděvů stále naivně myslí, že ženám s pár kilo navíc pomáhají. Ve skutečnosti je to přesně naopak, pryč s nimi! Bokové kalhoty, které vám díky nízkému sedu udělají tak akorát onu pověstnou pneumatiku okolo pupíku. Věřte, že na ženách, které disponují pár kilo navíc zkrátka vůbec nevypadají dobře… Co si do šatníku naopak pořídit… Spodní prádlo, které vám dokonale... Čtěte více Příspěvek Jak si opticky ubrat pár kilo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Pohřeb navigátora Ceplechy (†35): Loučil se jeho parťák Semerád i Topolánek

 
Kvůli zlomené klíční kosti stále trpí bolestmi. Včera ji ale přebil žal v srdci. Zraněný jezdec Martin Semerád (22) se přišel rozloučit na pohřeb se svým parťákem Bohuslavem Ceplechou (†35), který po jeho jezdecké chybě zahynul na Rally Bohemia.
24.07.2012 18:10 |

podobné články

Pohřeb navigátora Ceplechy: Zazpíval mu Daniel Landa

 
Na pohřbu Bohuslava Ceplechy, který zemřel při automobilové nehodě na rally závodě, zazpíval s kytarou Daniel Landa. Mezi hosty se objevil i bývalý premiér Miroslav Topolánek. Oplakat smrt kamaráda přišel také pilot havarovaného vozu Martin Semerád.
24.07.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (465 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků)

Úmrtí navigátora Ceplechy (†35): Děsivé vteřiny po nárazu

 
Jen chvíli po hrůzostrašné nehodě se jim naskytl děsivý obrázek. Poblíž stojící diváci Rallye Bohemia doběhli k místu, kde v sobotu havaroval pilot Martin Semerád (22) s navigátorem Bohuslavem Ceplechou (†35) a sledovali marný boj o život spolujezdce, který podlehl rozsáhlým zraněním.
17.07.2012 10:00 |

podobné články

Smrt navigátora Ceplechy (†35): Děsivé vteřiny po nárazu

 
Jen chvíli po hrůzostrašné nehodě se jim naskytl děsivý obrázek. Poblíž stojící diváci Rallye Bohemia doběhli k místu, kde v sobotu havaroval pilot Martin Semerád (22) s navigátorem Bohuslavem Ceplechou (†35) a sledovali marný boj o život spolujezdce, který podlehl rozsáhlým zraněním.
17.07.2012 15:10 |

podobné články

VIDEO Barum rallye: Smrt diváka! Zabíjel vůz se jménem mrtvého navigátora Ceplechy na kapotě!

 
Jezdí se tyhle závody jen proto, aby při nich hynuli lidé? Včera ve 12.30 našel smrt u trati Barum rallye na Zlínsku čtařiapadesátiletý divák. Je to už třetí mrtvý v děsivé bilanci těchto soutěží v letošním roce. Populární »Barumka« byla po tragické 13. rychostní zkoušce předčasně ukončena.
03.09.2012 06:20 |

podobné články

Rallyový jezdec Prokop vyměnil navigátora Tománka

 
Český závodník Martin Prokop mění krátce před začátkem své premiérové sezony v rallyové MS s vozem specifikace WRC spolujezdce. Jana Tománka nahradí Zdeněk Hrůza.
09.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (25 článků) , Honza Tománek (25 článků) , Martin Prokop (61 článků)

Navigátor Bohuslav Ceplecha (†35) zahynul v autě, neukrotil pilota Martina Semeráda (22), jenž jel příliš rychle...

 
Burácení motoru, rána a zlověstné ticho... Tak popisují svědci nehodu na Rallye Bohemia, která v sobotu stála život navigátora Bohuslava Ceplechu (†35). Muže, jenž po sobě zanechal rodinu, děti. Chlapa, který krotil touhu po rychlosti pilota Martina Semeráda (22). Deník Aha! má k dispozici zřejmě poslední fotku na trati před osudným okamžikem...
16.07.2012 12:15 |

podobné články

ŽEBŘÍČKY: Kina ovládl Star Trek

 
Česká kina zaplavili v minulém týdnu příznivci sci - fi a posádky nejznámější kosmické lodi Enterprise. Film Star Trek se v návštěvnosti vyhoupl rovnou na první příčku. V sekci hudba stále žádná změna - žebříčky ovládají suverénně temní Depešáci.
20.05.2009 17:20 |

podobné články