Enge začal MS vozů GT1 jedenáctým místem v Abú Zabí

Český automobilový jezdec Tomáš Enge obsadil se svým britským kolegou Darrenem Turnerem 11. místo v úvodním závodu světového šampionátu vozů GT1, který se jel ve Spojených arabských emirátech.
18.04.2010 11:25 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků)

Enge s Turnerem obsadili v kvalifikaci GT1 druhou příčku

Tomáš Enge odstartuje na brněnském Masarykově okruhu do záívodu GT1 z první řady.
23.05.2010 12:30 |

Enge považuje mistrovství FIA GT v Brně za svůj vrchol sezony

Za svůj hlavní vrchol letošní domácí sezony považuje český pilot Tomáš Enge nadcházející víkendový závod mistrovství světa vozů FIA GT1 na Masarykově okruhu v Brně.
20.05.2010 18:20 |

Enge vyhrál na Silverstonu závod FIA GT1, pak byl ale vyloučen

Tomáš Enge ovládl závod FIA GT 1 v britském Silverstone. O své vítězství bohužel vzápětí přišel.
03.05.2010 12:00 |

SMŮLA: Enge s Turnerem na bednu nedosáhli

Český jezdec Tomáš Enge a jeho britský kolega Darren Turner obsadili s vozem Aston Martin DBR9 v konečném pořadí mistrovství světa FIA GT1 čtvrté místo.
06.12.2010 22:30 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků) , Martin Turner (2 články)

Enge s von Thurn und Taxisem odjíždějí z Navarry bez bodů

Na rozpáleném španělském asfaltu se o uplynulém víkendu odehrál třetí podnik světového šampionátu GT1. Tomáš Enge a Albert von Thurn und Taxis prožili na okruhu Navarra víkend plný problémů a ze Španělska si neodváží žádné body.
28.05.2012 18:20 |

Enge opět neprošel dopingovou kontrolou

Automobilový jezdec Tomáš Enge měl podruhé v kariéře pozitivní dopingový nález. Kontrolou neprošel na konci května při závodu okruhového mistrovství světa GT1 ve španělské Navaře. O jakou zakázanou látku šlo, není známo. Podle Engeho nejde o marihuanu, na kterou měl pozitivní test před deseti lety.
18.06.2012 23:15 |

Tomáš Enge poradí, jak zkrotit koně pod kapotou a užít si rychlou jízdu

Ve středu 29. června nabídne mostecký autodrom jedinečnou šanci svézt se v ostrém tempu po malém i velkém závodním okruhu v ideální stopě. Neocenitelné rady i praktickou ukázku totiž poskytne účastníkům sportovního kurzu v rámci projektu Enge Academy Most odborník na slovo vzatý, náš nejlepší jezdec novodobé historie a dosud jediný český účastník světového šampionátu monopostů F1 Tomáš Enge.
24.06.2016 16:15 |

Král zahájil asijský seriál GP2 šestým místem v Abú Zabí

V úvodním závodu v Abú Zabí český jezdec stáje Arden International zaostal o více než 20 sekund za vítězným Francouzem Julesem Bianchim.
11.02.2011 21:45 |

Osobnosti: Jules Bianchi (18 článků)

Engeho čeká premiérový start v seriálu MS vozů GT1

Historicky první závod bude hostit supermoderní okruh v Abú Zabí.
16.04.2010 11:40 |

F1 ON-LINE: V Abú Zabí triumfoval Hamilton!

V podrobné on-line reportáži sledujte Velkou cenu Abú Zabí vozů formule 1, která je předposledním podnikem letošního seriálu mistrovství světa.
13.11.2011 14:00 |

F1 ON-LINE: Pole position si v Abú Zabí vyjel Hamilton, Alonso až sedmý

V podrobné on-line reportáži jsme od 14 hodin sledovali kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí vozů formule 1. Nejrychlejší byl Brit Lewis Hamilton, jemuž parádně vyšla už kvalifikace.
03.11.2012 14:15 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (501 článků)

Vettel diskvalifikován! Do VC Abú Zabí vyjede z poslední řady!

Boj o titul ve formuli 1 nabírá na dramatičnosti. Průběžný lídr šampionátu Sebastian Vettel byl kvůli odstavení vozu na trati dodatečně potrestán v kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí, v níž skončil druhý, a v neděli tak vyjede až z poslední řady.
03.11.2012 20:05 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

A zase VETTEL! Už jistý mistr světa vyhrál i v Abú Zabí a slaví SEDMÉ vítězství v řadě

Už jistý čtyřnásobný mistr světa vozů formule 1 Němec Sebastian Vettel vyhrál způsobem start-cíl Velkou cenu Abú Zabí.
03.11.2013 16:20 |

V hotelu v Abú Zabí začal fungovat zlatomat. Za peníze vydá zlato

Ve zlaté hale hotelu v Abú Zabí padá z pozlaceného automatu zlato. Podobu zlata si můžete vybrat. Cenu podle aktuálního kurzu mění počítač automaticky každých 10 minut.
14.05.2010 13:25 |

Tým AF Corse před třetím podnikem mistrovství světa FIA GT1

Třetí podnik mistrovství světa FIA GT1 a mistrovství Evropy FIA GT3 hostí Navarra. Čtyři Ferrari 458 Italia týmu AF Corse budou významnými hráči obou šampionátů!
26.05.2012 08:45 |

Uvnitř: Galerie z tréninku v Abú Zabí
31.10.2009 00:05 |

Piloti jsou okruhem v Abú Zabí uchváceni. Vadí jim pouze výjezd z boxů

Převážně slova chvály pěli jezdci formule 1 na adresu nového okruhu Yas Marina v Abú Zabí, kde se jede poslední letošní závod mistrovství světa.
31.10.2009 12:55 |

ON-LINE: kvalifikaci v Abú Zabí suverénně vyhrál Hamilton

V podrobné on-line reportáži jste sledovali kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí, kterou suverénně vyhrál Lewis Hamilton.
31.10.2009 14:00 |

ON-LINE: V Abú Zabí vyhrál Vettel a je vicemistrem světa

V podrobné on-line reportáži jste sledovali poslední závod letošní sezony. V Abú Zabí byl nejrychlejší Sebastian Vettel z Red Bullu.
01.11.2009 14:10 |