Enge s Charouzem dojeli v sérii Le Mans v Portugalsku druzí

Druhé místo obsadila česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke s továrním vozem Aston Martin LMP1 ve třetím závodě série Le Mans Series v portugalském Algarve. Stejná pozice jim patří i v průběžném pořadí.
02.08.2009 11:20 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků) , Jan Charouz (53 článků)

Enge s Charouzem nedosáhli v Le Mans na stupně vítězů

Česko- německá posádka Tomáš Enge, Jan Charouz a Stefan Mücke s vozem Aston Martin skončila ve slavném závodu čtvrtá.
14.06.2009 15:45 |

Vůz Engeho s Charouzem je v Le Mans zatím na 4. místě

Posádka Tomáš Enge, Jan Charouz a Stefan Mücke si v noční části automobilového závodu 24 hodin Le Mans polepšila na čtvrté místo průběžného pořadí.
14.06.2009 10:30 |

Charouz, Enge a Mücke ovládli seriál Le Mans

Česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge, Stefan Mücke v barvách továrního týmu Aston Martin dnes ovládla konečné hodnocení seriálu Le Mans Series 2009.
13.09.2009 23:05 |

Tomáš Enge poradí, jak zkrotit koně pod kapotou a užít si rychlou jízdu

Ve středu 29. června nabídne mostecký autodrom jedinečnou šanci svézt se v ostrém tempu po malém i velkém závodním okruhu v ideální stopě. Neocenitelné rady i praktickou ukázku totiž poskytne účastníkům sportovního kurzu v rámci projektu Enge Academy Most odborník na slovo vzatý, náš nejlepší jezdec novodobé historie a dosud jediný český účastník světového šampionátu monopostů F1 Tomáš Enge.
24.06.2016 16:15 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků)

Charouz, Enge a Mücke vyhráli na Nürburgringu a vedou celkově

Česko-německá posádka Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke vyhrála s továrním vozem Aston Martin závod Le Mans Series na 1000 km na německém Nürburgringu.
25.08.2009 11:30 |

Budvar vyhrál další soudní spor v Portugalsku

Pivovar Budvar vyhrál soud v Portugalsku se společností Anheuser-Busch Ibev (ABI). Ta podle verdiktu neoprávněně používala ochranné známky s prvkem Budweiser. Českobudějovický pivovar přitom v Portugalsku prodával své produkty se značkou Budweiser Budvar a měl v této zemi platné ochranné známky, informoval tiskový mluvčí Budvaru Petr Samec. Je to v rozmezí dvou měsíců druhý známkoprávní spor v Portugalsku, v němž českobudějovický pivovar uspěl.
19.02.2014 14:00 |

Tomáš Enge: Na formuli často vzpomínám!

Neděle, 16. září 2001. Ten den se Česko stalo další zemí, jejíž pilot prošel branami závodů F1. Tomáš Enge (dnes oslaví 35 let) v prestižní sérii absolvoval v týmu Prost tři závody.
11.09.2011 12:15 |

Starý film z Le Mans, který vás položí do kolen

Tohle je naprosto úžasné dobové video z 24h Le Mans. Jde o rok 1969, kdy mezi sebou sváděli epickou bitvu vozy Porsche 917 a Ford GT40. Jacky Ickx, Jackie Oliver, Hans Herrmann a Gerard Larrousse - pokud tahle jména neznáte, měli by jste se okamžitě dovzdělat. V roce 1969 se také naposledy v historii startovalo původním stylem, kdy se všichni piloti seřadili podélně vedle sebe na cílové rovince a start probíhal tak, že se po signálu rozběhli ke svým otevřeným a nastartovaným vozům. Castrol Film La Ronde Infernale vypráví příběh obrovského odhodlání, příběh skutečných chlapů, příběh obrovského, nervy drásajícího napětí. Le Mans
13.09.2012 22:50 |

Osobnosti: Jacky Ickx (2 články)

Youtuber s nevymáchanou pusou si naběhl: Od Myslivcové s Charouzem na něj čeká žaloba

Kauza Dominiky Myslivcové (23), jejího vztahu s Antonínem Charouzem (63) a podivného inzerátu na stránkách eskortní služby stále víří světem showbyznysu. Youtuber Danny Sonnleitner se na YouTube pustil do obou hlavních aktérů této kauzy a nyní za to ponese zodpovědnost.
01.12.2017 15:35 |

Osobnosti: Dominika Myslivcová (227 článků) , Antonín Charouz (31 článků)

Češi dojeli štafetu na MS devátí, zvítězili Norové

Česká štafeta vybojovala na MS ve Falunu deváté místo. Čeští běžkaři ji jeli bez Lukáše Bauera, který se soustředí na nedělní maraton klasickou technikou. Závod vyhráli Norové, druzí dojeli domácí Švédi a na třetím místě se překvapivě objevila francouzská vlajka.
27.02.2015 17:26 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků)

Schumacher jako vítěz Velké ceny? Vůbec bych se nedivil, tvrdí Enge

ROZHOVOR: Tomáš Enge je jediným Čechem, který kdy závodil ve formuli 1. Soupeřil i s Michaelem Schumacherem a věří, že ten se po návratu v závodech neztratí.
30.07.2009 15:50 |

Osobnosti: Michael Schumacher (459 článků) , Tomáš Enge (29 článků)

Enge začal MS vozů GT1 jedenáctým místem v Abú Zabí

Český automobilový jezdec Tomáš Enge obsadil se svým britským kolegou Darrenem Turnerem 11. místo v úvodním závodu světového šampionátu vozů GT1, který se jel ve Spojených arabských emirátech.
18.04.2010 11:25 |

Enge vyhrál na Silverstonu závod FIA GT1, pak byl ale vyloučen

Tomáš Enge ovládl závod FIA GT 1 v britském Silverstone. O své vítězství bohužel vzápětí přišel.
03.05.2010 12:00 |

Enge považuje mistrovství FIA GT v Brně za svůj vrchol sezony

Za svůj hlavní vrchol letošní domácí sezony považuje český pilot Tomáš Enge nadcházející víkendový závod mistrovství světa vozů FIA GT1 na Masarykově okruhu v Brně.
20.05.2010 18:20 |

Enge s Turnerem obsadili v kvalifikaci GT1 druhou příčku

Tomáš Enge odstartuje na brněnském Masarykově okruhu do záívodu GT1 z první řady.
23.05.2010 12:30 |

Enge se téměř po roce vrátí ve Vyškově do sprintrallye

Český pilot Tomáš Enge společně s Michalem Ernstem se představí v domácím Admiral rallye.
10.09.2010 17:15 |

SMŮLA: Enge s Turnerem na bednu nedosáhli

Český jezdec Tomáš Enge a jeho britský kolega Darren Turner obsadili s vozem Aston Martin DBR9 v konečném pořadí mistrovství světa FIA GT1 čtvrté místo.
06.12.2010 22:30 |

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků) , Martin Turner (2 články)

Enge potřetí nedojel závod v Daytoně, jeho tým zastavila porucha

Český automobilový jezdec Tomáš Enge potřetí za sebou nedojel do cíle čtyřiadvacetihodinového závodu v Daytoně. Liberecký pilot byl členem posádky týmu Starworks Motorsport, která byla nucena ze závodu seriálu GRAND-AM Rolex Sports Car Series 2011 odstoupit kvůli technickým problémům.
31.01.2011 11:35 |

Nejúspěšnějšími motoristickými sportovci roku 2011 jsou Enge a Abraham

V Paláci Žofín v Praze byly ve čtvrtek večer na galavečeru českého motoristického sportu vyhlášeni nejúspěšnější závodníci v automobilech a na motocyklech roku 2011. Automobilistům podvanácté dominoval Tomáš Enge, premiantem motocyklistů je Karel Abraham.
20.01.2012 12:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Tomáš Enge (29 článků)