Článek

Emanuel Ridi se bojí: Rozvod s manželkou po rakovině je na spadnutí

 
Krize v manželství italského šéfkuchaře Emanuela Ridiho (41) a jeho ženy Jany (39) není zažehnána ani po čtyřech letech. Spory v osmnáctiletém soužití odstartovaly paradoxně v době, kdy se Jana léčila s rakovinou prsu. Ridi nyní přiznává, že krize neustáli, a obává se nejhoršího – rozvodu!
22.05.2015 11:55 |

podobné články

Podobné články

Primácký »kuchař« Emanuel Ridi exkluzivně pro deník Aha!: Do Česka jsem utekl před vojnou!

 
Má luxusní podkrovní byt na pražské Malé Straně i luxusní chalupu za Prahou. Vlastní restauraci v Praze 6 a v současné době září každou neděli večer na Primě. Kuchař a podnikatel Emanuel Ridi (36) se poprvé na televizní obrazovce objevil loni v září a postupně si získává stále více diváků. I přesto, že je bohatý a úspěšný, ho miluje kolem 800 tisíc lidí po celém Česku. A důvod? Je prostě jiný, má kouzelnou češtinu, upřímné oči a z jeho slov a činů zkrátka čiší slunná Itálie a její úžasná gastronomie. Emanuel Ridi poskytl deníku Aha! exkluzivní rozhovor nejen o práci, ale také nás trochu nechal nahlédnout do svého soukromí, což jinak moc nedělá.
20.02.2010 05:50 |

podobné články

Emanuel Ridi vyvedl do společnosti manželku, která už zítra podstoupí další chemoterapii

 
Kuchař Emanuel Ridi (37) s manželkou Janou neprožívají právě nejšťastnější životní období. Půvabná Jana totiž už několik měsíců bojuje s rakovinou prsu. Po první chemoterapii přišla o vlasy, které nahradila slušivou blond parukou. „Teď je po dvou chemoterapiích, snad se nádor zmenší a pak bude moci proběhnout operace. Je to těžké, ale zvládneme to,“ přiznal nedávno Ridi.
13.11.2011 21:05 |

podobné články

»Ital v kuchyni« Emanuel Ridi: Poprvé vyvedl manželku!

 
Tenisovou svatbu si nenechala ujít ani hvězda pořadu S Italem v kuchyni – kuchař Emanuel Ridi (36) s manželkou Janou. Tu vyvedl do společnosti vůbec poprvé...
19.07.2010 12:55 |

podobné články

»Primácký« kuchař Emanuel Ridi: V létě jeďte na Elbu!

 
Už přes půl roku uvádí populární pořad televize Prima S Italem v kuchyni. Emanuel Ridi (36) poskytl Nedělnímu Aha! rozhovor o své rodné zemi. Poradil v něm například, co si dát v Itálii k jídlu a kam se určitě zajet podívat. Pochlubil se také, koho má nejraději z italských zpěváků a co si myslí o italské politice...
30.05.2010 12:20 |

podobné články

Televizní kuchař Emanuel Ridi: Vydělává 3 miliony měsíčně!

 
Denně vydělá kolem 100 tisíc, měsíčně pak klidně tři miliony! Tak takový obrat má restaurace televizního kuchaře Emanuela Ridiho (36)! Do loňského října byl Ridi jen provozovatelem malého italského podniku Da Emanuel v Praze 6, skoro přes noc se ale stal televizní hvězdou a to přitáhlo lidi i do jeho hospůdky...
19.06.2010 12:05 |

podobné články

Emanuel Ridi - Má nové porsche! A prosí: Češi, nechte mé auto být!

 
Ital v kuchyni Emanuel Ridi (36) ví, jak si udělat radost! Před několika týdny si totiž do svého vozového parku pořídil žihadlo, po kterém touží každý muž. Jeho novou chloubou se totiž stalo nové Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet. „Udělal jsem si radost,“ svěřil se deníku Aha! slavný kuchař.
22.07.2010 12:15 |

podobné články

Vida ho, štramáka! Italský kuchař Emanuel Ridi vyvětral kabriolet porsche!

 
Hezkého jarního počasí si užíval i Ital v kuchyni Emanuel Ridi (39). Z garáže vytáhl svůj kabriolet a proháněl se po Praze se staženou střechou. Tomu je ale pro nejbližší dny konec.
20.04.2013 05:10 |

podobné články

Vida ho, štramáka! Italský kuchař Emanuel Ridi vyvětral kabriolet porsche!

 
Hezkého jarního počasí si užíval i Ital v kuchyni Emanuel Ridi (39). Z garáže vytáhl svůj kabriolet a proháněl se po Praze se staženou střechou. Tomu je ale pro nejbližší dny konec.
20.04.2013 08:45 |

podobné články

Rozvod na spadnutí? Kuchař Ridi a jeho žena řeší vážnou manželskou krizi

 
Vypadá to na další rozvod. Od kuchaře Emanuela Ridiho prý odešla jeho manželka Jana. Překonali spolu její vážnou nemoc, Janě Ridi lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, teď to však vypadá na rozpad manželství.
02.07.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (57 článků)

Šéfkuchař Ridi exkluzivně o své ženě s rakovinou: Čeká ji operace. Musíme bojovat

 
Emanuel Ridi (37) se zapřísáhnul, že v médiích nebude nadále hovořit o rakovině své manželky Jany (35). Pro Super.cz ale udělal výjimku a my se tak můžeme svěřit s jejím aktuálním zdravotním stavem.
18.01.2012 13:20 |

podobné články

Ridi se sexy manželkou, Kubelková v rudé – komu to slušelo nejvíc?

 
Nejúspěšnější seriál televize Prima Cesty domů slavil svůj blížící se návrat na televizní obrazovku po prázdninové pauze a samozřejmě u toho nemohly chybět takové tváře Primy, jako například Iva Kubelková (33), Bára Niničová (30) nebo Emanuel Ridi (37). Ten dorazil se svojí ženou Janou a popřel tak spekulace o tom, že by se jejich manželství hroutilo.
19.08.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Niničová (33 článků) , Iva Kubelková (430 článků)

Kuchař Ridi o krachu manželství: Když žena dostala rakovinu, já selhal! Pomohl jí někdo jiný…

 
Když člena rodiny zasáhne jakákoliv nemoc, rodinu to obvykle stmelí. Emanuel Ridi  (41) přiznává, že na jeho vztah s manželkou Janou (38), kterou postihla rakovinu prsu, to mělo spíše negativní dopad. „Já nebyl tím, kdo pomáhal, snažil jsem se, ale měl jsem dělat víc.“
27.05.2015 05:10 |

podobné články

Ital si uklidil i ve vlastní kuchyni: Místo rozvodu se Ridi usmířil s nevěrnou manželkou

 
Kuchař Emanuelle Ridi šokoval, když dorazil na večírek TV Prima, kde má svůj pořad, s manželkou Janou. V kuloárech se totiž už hodně dlouho tvrdí, že jejich manželství je v krizi. "Kdybychom se rozváděli, tak tady spolu nejsme," opakoval několikrát Ridi.
19.08.2011 16:00 |

podobné články

Kuchař Emanuel vysvětloval manželskou krizi. A dost se přitom zpotil

 
Manželství populárního italského kuchaře Emanuela Ridiho (38) s Češkou Janou prý prochází těžkou krizí a rozvod je na spadnutí. Blesk.cz oba manžele potkal na party TV Prima a zjišťoval, jak to s jejich krizí je.
19.08.2011 13:30 |

podobné články

Hlasujte! Drsný Pohlreich versus fešák Emanuel: Kdo vás baví víc?

 
Kuchař Zdeněk Pohlreich (54) má pěkně prořízlou pusu a drsnější styl, za který ho někteří milují a druzí zatracují! Zato jeho mladší kolega Emanuel má na svém kontě davy fanynek a rozhodně mu další budou přibývat...
03.05.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (437 článků)

Kate, pozor, šaty od návrhářky Emanuel nosí smůlu!

 
Snoubenka prince Williama (29) Kate Middleton (29) v posledních měsících prožívá největší změny svého života. V listopadu jí následník trůnu navléknul na prst snubní prsten a v dubnu se stane princeznou Británie. Kate v nejbližší době čeká hodně starostí s přípravou svatby, takže na její oslavu narozenin, které má právě dnes (neděle), jí zřejmě vůbec nezbude čas. A k tomu všemu si tato kráska vybírá svatební šaty. Vybere si nakonec svatební oděv z dílny Elizabeth Emanuel? Snad ne, podle všeho nosí smůlu...
10.01.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (865 článků) , Elizabeth Kate (15 článků)

V Brazílii se narodilo zdravé dvouhlavé dítě, dostalo jména Ježíš a Emanuel

 
Maria de Nazareová z Brazílie čekala dvojčata, místo toho se jí 19. prosince císařským řezem narodilo jedno dítě se dvěma hlavami. Novorozenec o váze 4,5 kilogramu, který dostal v předvánoční atmosféře jména Ježíš a Emanuel, je ale navzdory svému vzácnému vzezření ve stabilizovaném stavu a dokonce se těší dobrému zdraví.
28.12.2011 08:00 |

podobné články

Gott hovoří v rudých novinách: Politická scéna je výsměch slušným lidem

 
REVUE Známý interpret písní zlatého slavíka Kamil Emanuel Gott - civilním jménem Vohnout - tvrdí, že do čela České republiky by měl se postavit jeho pěvecký idol Karel Gott. V rozhovoru pro komunistické Haló noviny Emanuel prohlásil, že Češi lepšího prezidenta nenajdou.
07.07.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4127 článků) , Kamil Emanuel Gott (2 články)

Gott hovoří v rudých novinách: Politická scéna je výsměch slušným lidem

 
REVUE Známý interpret písní zlatého slavíka Kamil Emanuel Gott - civilním jménem Vohnout - tvrdí, že do čela České republiky by měl postavit jeho pěvecký idol Karel Gott. V rozhovoru pro komunistické Haló noviny Emanuel prohlásil, že Češi lepšího prezidenta nenajdou.
07.07.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4127 článků) , Kamil Emanuel Gott (2 články)