Článek

Džusy a pyré aneb Hodnotná svačina během dne

 
Pokud jsme hodně vytíženi a trávíme celý den v zaměstnání, ve škole či na univerzitě, snadno pácháme při stravování chyby a menší prohřešky, které mohou nepříznivě ovlivnit naši tělesnou hmotnost, kondici a náladu.
18.10.2016 14:00 |

podobné články

Podobné články

DŽUSY A PYRÉ – nezbytná součást každé snídaně

 
Tipy na plnohodnotnou snídani pro celou rodinu najdeme všude kolem nás. Velmi dobře to víme a doporučení na zdravou snídani většina z nás vyhledává, nicméně bychom se měli zaměřit na ověřená řešení, která našemu organismu zajistí opravdovou dávku SMART vitamínů v podobě ovocných a zeleninových džusů nebo pyré.
26.03.2015 17:06 |

podobné články

Na jaře vsaďte na džusy a pyré

 
Na přelomu zimy a jara nás často doprovází únava, nedostatek energie a zhoršení nálady. Na vině je jídelníček, který v zimním období obsahuje méně výživových látek. Pro zmírnění účinků změny ročního období je vhodné zařadit vyváženou stravu, bohatou na čerstvou zeleninu a ovoce a jako doplněk ji konzumovat také v odlišné a pohodlné formě džusů a pyré. Stejný význam pro dobrou náladu má rovněž pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu a odpovídající délka a kvalita spánku.
29.03.2016 15:06 |

podobné články

Madonna bude vyrábět džusy

 
Madonna rozšířila spektrum svých podnikatelských aktivit o novinku. Rozhodla se investovat do společnosti Vita Coco, která vyrábí džusy, jimiž se občerstvovala sama během turné Sticky & Sweet. Popová královna do firmy investovala 1,5 milionu dolarů – asi 28 milionů korun.
01.02.2010 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Džusy (nejen) pro krásu

 
Máte pocit, že vaše krása během zimy poněkud „povadla“? Tady jsou detoxikační džusy, které rozzáří vaši pleť a zpevní vlasy...
30.04.2011 14:45 |

podobné články

V Kauflandu prodávali plesnivé džusy. Porostlá byla i krabice

 
Přestože byly džusy v regálu s označením nejnižší cena, moc velký zájem o ně nebyl. Krabice byly evidentně poškozené a porostlé plísní.
05.05.2012 19:45 |

podobné články

Hollywoodský detox: místo hladovění zkuste zelené džusy

 
Stejně jako celá Amerika přejděte i vy z oranžové na zelenou. Pomerančové šťávy vyměňte za zdravější (a moderní) džusy ze špenátu nebo kapusty.
18.10.2012 06:05 |

podobné články

Soutěžte s džusy Relax o balík cen na halloweenskou párty!

 
Připravte se na velkou halloweenskou párty! Soutěžte s džusy Relax a vyhrajte jeden z pěti exkluzivních balíčků.
07.10.2013 00:10 |

podobné články

Žalobci to začali hodně řezat, varují advokáti. Před soud dnes chodí "korupčníci", kteří převzali čtyři džusy

 
Server iDNES.cz přináší informace o tom, že před trestními soudy končí stále více banálních případů. Koupíte někomu čtyři džusy za sto korun, předáte mu je a šup, ocitnete se před soudem za předání úplatku. I takovéto kauzy dnes soudci řeší a občanům se pak může zdát, že česká spravedlnost je dosti pomalá.
25.03.2018 17:20 |

podobné články

Za co může svačina z domova

 
Víte, proč naprostá většina podniků zaměřených na nejmenší děti po čase zkrachuje? Zahynou na syndrom zvaný svačina z domova. Jinými slovy, nikdo nemůže provozovat zařízení, v němž dospělí sedí dvě hodiny nad jedním kafem a minerálkou, kterou si dají dvě kamarádky dohromady, zatímco děti zobou křupky a mrkev z krabičky vylovené z tašky.
17.10.2012 05:50 |

podobné články

3 tipy na extra rychlé a báječné svačiny pro děti

 
Více než na výživové hodnoty hledí rodiče českých dětí na to, aby jim svačina chutnala. Jen polovina českých školáků jí čerstvé ovoce a zeleninu každý den. A typická svačina? Asi nic překvapivého: pečivo a sýr.
30.01.2014 15:30 |

podobné články

Profesor Štěpán Svačina: 75 % nemocí způsobuje nesprávná výživa!

 
„Tři čtvrtiny nemocí jsou způsobeny nesprávnou výživou,“ uvedl včera profesor Štěpán Svačina, přednosta 3. interní kliniky 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnice.
13.06.2016 12:15 |

podobné články

Winona Ryder: Snapchat není svačina?

 
Herečka Winona Ryder měla dlouho chuť na Snapchat. Ne že by chtěla na této sociální síti něco zveřejňovat. Ona si jednoduše myslela, že je to svačina. Protože název zní podobně jako anglický výraz pro něco malého k jídlu – snack. Navíc se podobně jmenuje večerka v jejím filmu Smrtící atrakce.
22.08.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Winona Ryder (22 článků)

Chybí vám i vašim dětem energie? Svačina je základ!

 
Během dne bychom měli sníst pět až šest porcí ve tříhodinových intervalech. Snídani, oběd a večeři si dopřeje většina z nás, ale na přesnídávky často zapomínáme. Svačiny jsou přitom důležité nejen pro dospělé, ale zejména pro školáky. Bez nich to totiž mozku nepálí.
30.01.2013 05:05 |

podobné články

Iveta Bartošová: Neměla jsem se narodit!

 
Nechtěná, ne plně hodnotná, o něco ošizená, přehlížená...Tak popisuje sebe sama v nové knize.
20.01.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Potraviny proti rakovině: Čočka snižuje cukr!

 
Čočka je velice hodnotná potravina. Pomáhá snižovat hladinu cukru a škodlivého cholesterolu v krvi a působí také jako prevence proti rakovině.
11.03.2011 12:05 |

podobné články

Bez snídaně ani ránu

 
Patříte k těm, kdo snídani téměř denně odbývají? Považujte ji za zbytečný příjem energie navíc? Energeticky hodnotná snídaně ale paradoxně...
07.12.2011 11:05 |

podobné články

Další "hodnotná" studie: Sladkosti chutnají lépe, když jsou v lesklém obalu

 
Báječné sušenky dělá dokonalý obal. Nikoli jen obsah, ale také forma provedení je v případě chuti sušenek a sladkostí zásadní. Podle výzkumů jsou lidé tak závislí na zrakovém vjemu, že kvalita obalu na sladkostech mění podstatně to, jak vnímáme jejich chuť.
22.08.2012 16:00 |

podobné články

Tihle chytráci ukradli Fillovy obrazy: Vůbec netušili, jakou mají cenu

 
Ukradli čtyři Fillovy obrazy za desítky milionů korun. Jejich krádež a následné dopadení, k němuž došlo po měsíci, sledovalo s napětím celé Česko. Teď se Marian Lázo, Vojtěch Hloušek a jejich pět dalších společníků zpovídají u soudu.  Ukázalo se, že tihle chytráci vůbec netušili, jak hodnotná díla vzali.
19.03.2013 11:35 |

podobné články

Fuj, speciální líheň na chutné larvy: Kdo z vás si tenhle kuchyňský vynález pořídí a bude z něj vařit?

 
Červi jsou prý děsně zdraví, chutní a je to, jako když jíte oříšky. Tak to tedy tvrdí zastánci této podivné stravy, která působí poněkud nechutně. Ale podle odborníků je velice zdravá a nutričně hodnotná, jednou by mohla nahradit maso.
03.08.2013 23:35 |

podobné články