Článek

Dvousetkilový rypouš se v Kalifornii snažil dostat přes dálnici

 
Dopravu na dálnici na severu Kalifornie v pondělí komplikovala samice rypouše sloního, která se přes komunikaci pokoušela přejít. Na místo byli povoláni policisté i záchranáři, kteří se neúspěšně pokoušeli zahnat zvíře vážící zhruba 225 kilogramů zpět do moře. O případu informovala agentura AP.
29.12.2015 08:35 |

podobné články

Podobné články

Třímetrový rypouš si v Brazílii vyšel na procházku do města

 
Neobvyklého návštěvníka mělo o víkendu brazilské město Balneário Camboriú. Zatoulal se do něj odhadem třímetrový rypouš sloní, který v ulicích přímořského letoviska vzbudil pořádný rozruch. Musela kvůli němu být dokonce uzavřena hlavní ulice. Po dvou hodinách se vrátil zpět do Atlantského oceánu, informoval brazilský list Folha de Sao Paulo.
21.03.2013 08:05 |

podobné články

Dvoutunový rypouš si zabral celou pláž jen pro sebe

 
Neobvyklého návštěvníka měla v posledních dnech jedna pláž v australském Perthu. Ve středu se na ní totiž usídlil dvoutunový rypouš sloní. Kvůli obavám o bezpečnost lidí mu byl pro jeho odpočívání páskami vyhrazen velkorysý prostor. O víkendu se pak ke zklamání tisíců zvědavců odvalil do moře a pláž opustil, uvedla australská média.
24.02.2014 19:55 |

podobné články

Další tajné video z vězení, kde byl zavřený Justin Bieber. Kanadská pěvkyně na něm zvedá pravidelně zadek. Komu asi nastavuje?

 
Nedávno "internetem kolovalo video":http://www.extra.cz/na-verejnost-se-dostalo-video-kde-dvousetkilovy-policajt-zezadu-prohmatava-nerada-biebera-a-bude-jeste-hur, kde "Justýnu Bieberovic":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) ohmatává dvousetkilový policista při běžné prohlídce zadržených, než jdou do cely. Teď je na světě další nahrávka z tamních kamer. Na ní Bieber v pravidelných rytmech zvedá svůj zadeček. Že by už zpěvák trénoval na běžné vězeňské praktiky?
27.02.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)

Požáry drancující Kalifornii donutily opustit domov na 23 tisíc lidí

 
Hasičům se stále nedaří dostat pod kontrolu lesní požáry, které už od minulého týdne drancují severní Kalifornii. Oheň má na svědomí minimálně jednu oběť, několik dalších lidí se pohřešuje. Své domovy muselo opustit přes 20 tisíc lidí. Na Kalifornii se žene déšť, takže by se situace mohla během úterý zlepšit. 
15.09.2015 09:25 |

podobné články

Sámer dobývá USA: Holky v Kalifornii? Tak já vám povím, co si o nich myslím

 
Vítám vás u dalšího dílu mého blogu z USA, tentokrát se zaměříme na zdejší krásné slečny. Díky rozmanitosti národů v Kalifornii zde narazíte na opravdu výstavní kusy, ale jsou to holky do života? No, upřímně jsem měl tu čest poznat pár typů amerických krásek, a když je porovnám s českými holkami, je to úplně jiná liga, jiná mentalita. Jaké typy holek v Kalifornii nejčastěji potkávám?
21.10.2015 18:21 |

podobné články

Na veřejnost se dostalo video, kde dvousetkilový policajt zezadu prohmatává neřáda Biebera. A bude ještě hůř!

 
Rozmazlená Kanaďanka, kterou "ve Spojených státech už nechtějí":http://www.extra.cz/to-je-tedy-gol-petici-na-deportovani-justina-biebera-do-kanady-podepsalo-pres-100-tisic-lidi-coz-znamena-ze-se-ji-vazne-musi-zabyvat-bily-dum, dojela na své chování. Před několika týdny miamská policie zatkla "Justina Biebera":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) za "řízení v opilosti":http://www.extra.cz/konec-justina-biebera-je-tady-byl-zatcen-za-rizeni-v-opilosti-a-nelegalni-zavody-v-ulicich-miami, pár dnů předtím se v jeho domě našly drogy. To už je dost na to, aby si policie na Biebera pořádně došlápla.
13.02.2014 15:20 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo v rámci modernizace dva nadjezdy přes dálnici D1

 
Minulou sobotu zprovoznilo Ředitelství silnic a dálnic dva nadjezdy přes dálnici D1. Jedná se o most přes dálnici na Veselce na silnici II/125 Vlašim – Kácov, který byl zprovozněn o půl roku dříve a dále o most na lesní cestě u obce Střechov, který ŘSD zprovoznilo dokonce s ročním předstihem.
08.10.2016 20:55 |

podobné články

Kalifornií sužuje obří požár, stovky lidí opustily domovy

 
Stovky hasičů bojují v Kalifornii s rozsáhlým požárem, který se od čtvrtka šíří podél pobřeží severně od Los Angeles. Oheň dosud zničil nejméně 15 budov, lidé z několika stovek dalších byli evakuováni. Kvůli požáru uzavřela policie dočasně pacifickou dálnici, napsal list The Los Angeles Times. 
03.05.2013 12:45 |

podobné články

Zácpa jako hrom: Na padesátiproudové dálnici stála auta jako na parkovišti

 
Na zácpu na dálnici D1 je zvyklý už kdekdo. Když se ovšem provoz zastaví na padesátiproudé dálnici před Pekingem, je to opravdová bezmoc. Právě takováto dopravní kalamita, kdy na obří dálnici stála auta namačkaná nárazník na nárazník, nastala tento týden před čínským hlavním městem. Informovala o tom agentura Reuters.
09.10.2015 10:36 |

podobné články

Dálnici zablokoval tvrdohlavý ploutvonožec: Rypouška nutně potřebovala „přejít“

 
Dopravu na dálnici v severní Kalifornii v pondělí komplikoval nezvyklý účastník silničního provozu. Byla jím samička rypouše sloního, která se tvrdošíjně pokoušela přejít přes vozovku. Informovala o tom dnes agentura AP.
29.12.2015 09:00 |

podobné články

V Litomyšli staví unikátní kostel. Má skleněný kříž

 
V Litomyšli dnes instalovali unikátní, dvousetkilový skleněný kříž. Staví se tam totiž hodně neobvyklý kostel. Jeho slavnostní otevření by mělo proběhnout už za několik týdnů.
18.11.2010 19:00 |

podobné články

ZÁHADA! Náhrobek DĚSIL obyvatele domu. Na vině policista!

 
Strašidelný nález vystrašil obyvatele domu v centru Havířova – na chodbě našli více než sto let starý náhrobní kámen. Jak se tam dvousetkilový náhrobek dostal, neměl nikdo ani tušení, záhadu tak museli řešit městští strážníci.
23.02.2011 16:35 |

podobné články

Zápasník sumo s váhou 185 kilo je nejtěžší osobou, která kdy zaběhla maratón

 
Téměř dvousetkilový pořízek Kelly Gneiting z Arizony, který si sám nechává říkat Fat man (Tlustej chlápek), v neděli vytvořil světový rekord a stal se nejtěžším člověkem, který kdy zaběhl maratón. Závod se běžel v Los Angeles a čtyřicetiletý sumista jej zvládl za 9 hodin, 48 minut a 42 sekund. Svůj předešlý výkon tak překonal o více než dvě hodiny.
23.03.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Dvousetkilový hrošík zaútočil na ošetřovatelku: Způsobil jí vážná zranění

 
Ošetřovatelku dvorské zoo poranila desetiletá samice hrošíka liberijského. Dvousetkilové zvíře žena způsobilo vážné zranění nohy.
05.09.2012 16:05 |

podobné články

Obézní panic při prvním styku způsobil přítelkyni otřes mozku

 
Téměř dvousetkilový Gregg Casarona na první sex nikdy nezapomene. Obézní panic se při první souloži s přítelkyní tak odvázal, že skončila v nemocnici. Příliš náruživý muž skrytý v obřím těle totiž s přítelkyní tak zacloumal, že prorazila hlavou sádrokartonovou zeď a způsobila si vážný otřes mozku.
24.12.2013 21:27 |

podobné články

Tlouštík při prvním sexu prorazil přítelkyní zeď! "PROČ JSI PŘESTAL?" ptala se ho

 
Na svůj první sex téměř dvousetkilový Gregg pravděpodobně nikdy nezapomene. Svou přítelkyni totiž "miloval" tak intenzivně, až prorazila hlavou zeď a ztratila vědomí. Když se probrala, zeptala se prý: "Proč jsi přestal?"
25.12.2013 19:07 |

podobné články

Bieber si chce sbalit pět švestek a přestěhovat se pryč z Los Angeles. Celý svět se třese, kde to teď neposlušný fracek zapíchne!

 
Zpěváka "Justina Biebera":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) už v Los Angeles nic nedrží. V poslední době se mu "daří" jeden "průšvih":http://www.extra.cz/na-verejnost-se-dostalo-video-kde-dvousetkilovy-policajt-zezadu-prohmatava-nerada-biebera-a-bude-jeste-hur za druhým, a tak mu došlo, že by to chtělo změnit revír.
14.02.2014 16:55 |

podobné články

5 věcí, které musí fracek Bieber dodržet, jinak půjde do vězení. Ten kluk to nebude mít lehké!

 
V současné době nejslavnější feťák na světě "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) řeší dilema životního kalibru. Nedávno byl totiž obviněn a vzat do vazby za "zběsilou jízdu pod vlivem návykových látek":http://www.extra.cz/konec-justina-biebera-je-tady-byl-zatcen-za-rizeni-v-opilosti-a-nelegalni-zavody-v-ulicich-miami, kladení odporu při zatýkání a vůbec kvůli debilnímu chování. Nicméně z "vazby byl za pár dní propuštěn":http://www.extra.cz/na-verejnost-se-dostalo-video-kde-dvousetkilovy-policajt-zezadu-prohmatava-nerada-biebera-a-bude-jeste-hur. Všichni milovníci zpěváka doufali, že jeho "anus":http://www.extra.cz/tema/anus dostane pořádně za vyučenou od pořádných goril v nějakém pěkném "vězení":http://www.extra.cz/tema/vezeni.
23.02.2014 16:15 |

podobné články

Na veřejnost se konečně dostalo video, kde Justin Bieber čůrá ve vězení. Právníci se báli, že veřejnost uvidí jeho malé přirození

 
Potom, co byl v lednu zatčen "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (20) za řízení v opilosti a za nelegální závodění v ulicích, se na internetu začala objevovat "videa z vězeňské cely":http://www.extra.cz/na-verejnost-se-dostalo-video-kde-dvousetkilovy-policajt-zezadu-prohmatava-nerada-biebera-a-bude-jeste-hur v Miami.
07.03.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)