Článek

Dvouletý (SaS): Stát potrestal Otrokovice za svou vlastní chybu

 
Ministerstvo dopravy vybralo několik dálničních úseků kolem měst, na kterých se od začátku příštího bude jezdit zadarmo. Cíl je jasný – dálnice může posloužit jako obchvat a ulehčit přetíženým centrům měst. Ale zatímco Kroměříž na seznamu je, Otrokovice se svou frekventovanou křižovatkou mají smůlu…
23.09.2016 18:45 |

podobné články

Podobné články

Otrokovice: Rada města vytáhla do boje proti automatům

 
Historické a průlomové usnesení přineslo jednání první únorové Rady města Otrokovice. Koaliční partneři totiž vyhlásili záměr neumožňovat v pronajatých nebytových prostorách ve vlastnictví města Otrokovice provoz heren a kasin...
20.02.2011 16:10 |

podobné články

Otrokovice: Pravidla pro čerpání rozpočtu na 1. pololetí schválena

 
Rada města Otrokovice na svém pondělním zasedání schválila Pravidla pro čerpání rozpočtu na první pololetí roku 2011, která předpokládají čerpání ve výši 45% z Rozpočtu města Otrokovice na rok 2011.
08.03.2011 19:40 |

podobné články

Otrokovice: Stávka na hodinu zastaví provoz MHD

 
Komplikace na cestách mohou v pondělí 13. června očekávat cestující městské hromadné dopravy na trase Zlín - Otrokovice. Od 15 do 16 hodin zastaví trolejbusy a autobusy stávka odborářů Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO).
11.06.2011 19:15 |

podobné články

Otrokovice: Městský úřad vyhodnotil činnost za loňský rok

 
Vydáním výroční zprávy zhodnotila tajemnice Městského úřadu Otrokovice Marie Malíková činnost za rok 2010. Ta se kromě běžných činností vyplývajících z kompetencí jednotlivých organizačních útvarů, nesla v duchu pokračování projektu „Nastavení systému řízení kvality Městského úřadu Otrokovice".
20.06.2011 09:20 |

podobné články

Projekt modernizace trati Otrokovice-Vizovice má zelenou

 
Pouhých jedenáct minut by měla v budoucnu trvat cesta vlakem ze Zlína do Otrokovic, a to díky modernizaci a elektrifikaci trati Otrokovice-Vizovice, kterou minulý týden schválilo Ministerstvo dopravy a vyčlenilo na její realizaci 8 miliard korun. Projekt počítá s elektrizací celé trati až do Vizovic a se zbudováním druhé koleje v úseku Otrokovice – Zlín. S přelomovou modernizací by se mělo začít v roce 2019.
25.02.2015 17:41 |

podobné články

Otrokovice se připravují na veletrh stavebnictví

 
Otrokovice v posledních letech zcela změnily svou tvář. Nové fasády domů rozzářily město a nově vybudované či zrekonstruované zařízení občanské vybavenosti přispívají k bohatšímu životu občanů.
09.03.2011 06:50 |

podobné články

Slovenský poslanec Matovič z SaS popřel, že se třemi kolegy opouští poslanecký klub

 
Slovenský poslanec Matovič z SaS popřel informaci, že se třemi kolegy opouští poslanecký klub. Parlamentní většina tak koalici zůstává.
28.07.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Radičová (120 článků)

Slovenské vládě hrozí krize. SaS zvažuje odchod z koalice

 
Slovenská strana Svoboda a Solidarita (SaS) pohrozila odchodem z vlády. Příčinou je spor o konflikt zájmů při zadávání zakázky ministerstvem hospodářství.
23.09.2010 17:05 |

podobné články

SaS může odejít z vlády Radičové, spekulují slovenská média

 
Některá slovenská média ve čtvrtek spekulují o možnosti odchodu druhé nejsilnější koaliční strany Svoboda a Solidarita (SaS) z vlády a rozpadu koalice.
23.09.2010 17:45 |

podobné články

Společnost SAS objednala 30 nových letadel Airbus A320neo

 
Skandinávská letecká společnost SAS dnes objednala 30 nových letadel Airbus A320neo, jejichž katalogová cena je 2,8 miliardy dolarů (asi 47,5 miliardy Kč).
20.06.2011 16:40 |

podobné články

Slovenští liberálové opětovné hlasování o eurofondu zpochybňují, zákony to prý neumožňují

 
Slovenská strana Svoboda a solidarita (SaS) dnes zpochybnila možnost opětovného hlasování sněmovny o záchranném fondu EFSF. Parlament ale rozhodl, že o eurofondu hlasovat bude. Právě kvůli nesouhlasu SaS sněmovna v úterý navýšení pravomocí EFSF neschválila, což vedlo k pádu vlády a dohodě stran na vypsání předčasných parlamentních voleb.
13.10.2011 16:05 |

podobné články

Slováci mají na stole zrušení imunity, čeká se bitka

 
Lídr SaS Richard Sulík v úterý před začátkem parlamentní schůze připomenul bývalým koaličním partnerům dosud nesplněný slib zrušit poslaneckou imunitu. Na brífing v budově slovenského parlamentu přinesl dokonce okopírovanou koaliční smlouvu, kde se předsedové SaS, SDKÚ, KDH a Mosta-Híd svými podpisy zavázali, že jejich poslanci budou hlasovat pro státní rozpočet a ihned poté i za zrušení imunity.
31.01.2012 18:20 |

podobné články

Valenta v čele volebního bloku SaS posiluje a stává se pro voliče alternativou. Preference koalice Svobodní a Soukromníci se v květnu přiblížily dvanácti procentům

 
Na začátku roku překročení pětiprocentní hranice, v březnu výrazné posílení a aktuálně další skok na 11,7 procenta. Tak vypadá podle společnosti SANEP vývoj volebních preferencí Svobodných a Soukromníků ve Zlínském kraji. Podle dalšího výzkumu, realizovaného společností Phoenix Research on-line, je pak koalice SaS černým koněm voleb ve Zlínském kraji. Stále více lidí vidí tak v nové koalici šanci na to, aby se Zlínský kraj po letech stagnace opět probudil a získal dynamiku.
07.06.2016 13:35 |

podobné články

Policie obvinila bankéře, měl slídit v účtech ministra vnitra

 
Slovenská policie zadržela a obvinila bankovního úředníka a asistenta poslance nejsilnější opoziční strany Svoboda a solidarita (SaS) za to, že se díval na pohyby na účtech současného i bývalého ministra. Podle slovenských médií tyto transakce ale poukazují na propojení současného ministra vnitra Roberta Kaliňáka i exministra dopravy Jána Počiatka s kontroverzním podnikatelem. SaS v této souvislosti vybídla premiéra Roberta Fica, aby Kaliňáka nechal odvolat. Policie stíhání bankéře potvrdila.
11.06.2016 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (631 článků)

Otrokovice: Původci odpadů musí podat hlášení

 
Jednoduchý návod jak postupovat při povinném hlášení produkce a nakládání s odpady vydal odbor životního prostředí Městského úřadu Otrokovice.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

Otrokovice nabízí nové místo pro konání svatebních obřadů

 
Zajímavou možnost pro budoucí novomanžele přináší matrika Městského úřadu Otrokovice, která nově nabízí uzavření manželství v reprezentativních prostorách hotelu Atrium. Nabídkou nových prostor usiluje o zvýšení počtu sňatků konaných v Otrokovicích.
08.02.2011 09:10 |

podobné články

Otrokovice: Technickým službám pomůže nové vybavení kompostárny

 
Technické služby Otrokovice (TSO) poskytují městu komplexní komunální služby, přičemž rozhodujícími předměty činnosti jsou nakládání s komunálními odpady, úklidové a čistící práce, údržba komunikací, veřejného osvětlení, veřejné zeleně, správa hřbitova a městských tržišť.
10.02.2011 18:55 |

podobné články

Otrokovice: Stížností a petic ubylo, podnětů registrujeme více

 
Radě města Otrokovice byly předloženy výroční zprávy za přecházející kalendářní rok v oblasti vyřizování petic, stížností a podnětů a poskytování informací v souladu se Zákonem o svobodném přístupu k informacím (dále jen „Zákon").
16.02.2011 13:20 |

podobné články

Otrokovice: Starosta převzal ceny za nejkrásnější město

 
V listopadu byly Otrokovice vyhodnoceny jako třetí nejkrásnější město České republiky. Ve čtvrtek 10. 3. převzal starosta Jaroslav Budek diplom a věcné ceny za toto umístění. Jednalo se o tři publikace o zajímavých místech ČR, nástěnný kalendář i pohlednice.
11.03.2011 15:35 |

podobné články