Článek

Dvouletý chlapec zastřelil matku: Hrál si s nabitou zbraní

 
Ve státě Wisconsin v USA se stala další tragédie, v jejímž středu je střelná zbraň. Tentokrát však nešlo o šíleného psychopata, který by pálil do svých spoluobčanů. Chlapeček našel v autě zapomenutou pistoli a začal si s ní hrát. Nešťastnou náhodou ale zabil svou matku.
28.04.2016 20:30 |

podobné články

Podobné články

Tragédie v supermarketu: Chlapec (2) omylem zastřelil matku!

 
Dvouletý chlapec dnes v supermarketu v americkém státě Idaho nechtěně zastřelil svou matku - pistolí, kterou našel v její kabelce.
31.12.2014 07:06 |

podobné články

Dva mladíci jezdili po Rakovnicku v autě v kuklách a mířili na lidi nabitou zbraní

 
Velmi zvláštní zábavu si na nedělní odpoledne vybrala dvojice mladíků z Rakovicka. Projížděli se po okolí v kuklách na hlavě a na lidi kolem mířili nabitou zbraní. Policisté případ vyšetřují - dvojici hrozí až dva roky ve vězení.
08.10.2015 10:00 |

podobné články

Chlapec (†13) se v přímém přenosu předváděl se zbraní: Omylem se zastřelil

 
Teprve třináctiletý chlapec se omylem zastřelil, když se v přímém přenosu po internetu chlubil svým kamarádům zbraní. Matka po výstřelu vtrhla do jeho pokoje a našla ho v kaluži krve. I přes okamžitý převoz do nemocnice chlapec zemřel.
13.04.2017 23:05 |

podobné články

Pětiletý klučina měl ve školce NABITOU pistoli

 
Pětiletý chlapeček z Palatky na Floridě si do školy přinesl nabitou poloautomatickou pistoli, informuje ve středu server Jacksonville. Policie teď vyšetřuje, jak chlapec ke zbrani přišel.
26.01.2011 08:55 |

podobné články

Maminku Veroniku zastřelil její dvouletý syn!

 
Jela na nákup jako obvykle i se svými čtyřmi dětmi. Tentokrát ovšem návštěva obchoďáku skončila tragédií. Její dvouletý syn ji nechtěně zastřelil zbraní, kterou si nesla mladá americká maminka Veronica Rutledge v kabelce.
31.12.2014 06:36 |

podobné články

Dvouletý chlapec zastřelil svého devítiletého bratra: Matka je nechávala hrát si s pistolí

 
V nemocnici ve Phoenixu v americkém státě Arizona zemřel devítiletý chlapec, kterého matčinou pistolí střelil do hlavy jeho dvouletý bratr. S odvoláním na místní policii to dnes uvedla agentura AP. Matka přiznala, že dříve nechávala batole s pistolí si hrát, když nebyla zbraň nabitá. Žena je teď ve vazbě. Neštěstí se stalo v pondělí, o den později Landen Lavarnia zranění podlehl, upřesnil policejní mluvčí Vince Lewis.
22.03.2017 10:15 |

podobné články

Policie zatkla muže, který měl v konečníku nabitou zbraň

 
Australská policie zatkla člena nelegálního motorkářského gangu. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního. Kdyby dotyčný neměl v konečníku nabitou zbraň. Nepochopitelný hazard se životem ho bude stát soudní stíhání a vězení. Státní zástupce ho obvinil z nedovoleného držení zbraní a drog.
16.11.2016 18:00 |

podobné články

Velká tragédie! Malý bratr (2) zastřelil svoji sestru (11) zbraní matčina přítele!

 
Matčin přítel nechal doma nezodpovědně odloženou zbraň. Našel ji dvouletý chlapec a zastřelil s ní svoji jedenáctiletou sestru!
08.04.2014 07:30 |

podobné články

Šestiletý chlapeček střelil tříletého bratra do hlavy: Hráli si na policisty a zloděje s otcovou zbraní

 
Šestiletý chlapec v americkém Chicagu zastřelil svého o tři roky mladšího bratra. Z činu byl již obviněn otec chlapců, neboť podle policie záměrně nechal nabitou zbraň na lednici, kde se k ní děti mohly snadno dostat, napsala dnes agentura DPA.
19.10.2015 14:50 |

podobné články

Horlivou zastánkyni zbraní postřelil její čtyřletý syn. Hrozí jí trestní stíhání

 
Američanka doplatila na svou lásku ke zbraním. Její syn našel v autě nezabezpečenou pistoli a za jízdy svou matku střelil do zad. Žena byla okamžitě převezena do nemocnice, její zdravotní stav je podle lékařů stabilizovaný. Případu si všímají americká média, kterým neunikl ženin profil na Facebooku, kam dává obrázky střelných zbraní a hájí právo Američanů na ozbrojování. Teď čelí trestnímu stíhání, protože nechala nabitou pistoli v místě, kde k ní mělo přístup dítě, což je nezákonné.
11.03.2016 18:00 |

podobné články

Matku (†46) zastřelil desetiletý syn

 
Tento případ z Big Prairie v Ohiu otřásl celou Amerikou. Desetiletý chlapec zastřelil svou matku (†46) jednou z pistolí, které se mu volně povalovaly doma. Po hrůzném činu dokonce šel k sousedovi a řekl mu, co právě udělal.
05.01.2011 21:05 |

podobné články

Devítiletý chlapec zastřelil bratra (†5): Policie zatkla matku

 
Americká policie zadržela matku pětiletého chlapce, jehož nešťastnou náhodou zastřelil o čtyři roky starší bratr. Devětadvacetiletá žena je obviněna ze zanedbání péče o dítě, neboť nechala oba sourozence bez dozoru. K její smůle se v domě stejně jako v řadě dalších amerických domácností nalézala pistole, jíž dítě objevilo.
04.08.2016 07:55 |

podobné články

Mladík (†19) se zastřelil vlastní zbraní: Z nešťastné lásky?

 
Nikdo si to neumí vysvětlit. Teprve devatenáctiletý chlapec se ve slovneském Modrém Kameni zastřelil vlastní zbraní.
11.02.2013 14:50 |

podobné články

Chlapec (17) zastřelil sestru (†13) poté, co mu popřála k narozeninám. Prý omylem

 
Sedmnáctiletý chlapec o svých narozeninách zastřelil svou 13letou sestřičku. Mladík se brání, že šlo o "nehodu", na svůj věk má ale bohatý trestní rejstřík, který zahrnuje i zločiny se zbraní.
28.04.2017 16:35 |

podobné články

V pražském metru se na eskalátoru zranil dvouletý chlapec

 
Na eskalátoru ve stanici pražského metra Anděl se ve čtvrtek kolem 18:30 zranil dvouletý chlapec, který po jezdících schodech cestoval s matkou. S pohmožděným nártem byl převezen do pražské motolské nemocnice.
12.08.2010 20:30 |

podobné články

Dvouletý chlapec se zranil v pražském metru. Už je doma

 
Dvouletý chlapec, který se ve čtvrtek večer zranil na eskalátoru ve stanici metra Anděl, byl ambulantně ošetřen a propuštěn domů.
13.08.2010 12:05 |

podobné články

TRAGÉDIE: Dvouletý chlapec zemřel při utkání NBA, vypadl z VIP lóže

 
Po nedělním utkání zámořské NBA mezi domácími Los Angeles Lakers a Golden State Warriors zemřel dvouletý chlapec Lucas Anthony Tang.
22.11.2010 18:45 |

podobné články

Dvouletý chlapec, který vypadl z okna, ukončil svůj boj o život

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Dvouletý chlapec, který ve čtvrtek ráno vypadl z šestého patra panelového domu v Holicích, v noci na dnešek zemřel. Dnes to řekl mluvčí pardubické policie Jozef Bocán. Policie celý případ vyšetřuje.
11.05.2012 16:10 |

podobné články

Dvouletý chlapec se před vlastním pohřbem probudil v rakvi a chtěl napít

 
To, co se stalo koncem minulého týdne v Brazílii, se opravdu neděje každý den. Dvouletý chlapec se údajně krátce před vlastním pohřbem probudil a od otce se dožadoval vody. Když se napil, opět si lehl a zůstal nehybný.
08.06.2012 13:20 |

podobné články