Článek

Dvořáková s Noidem zapřáhli dcerku: Ve dvou letech se stala modelkou!

 
Ještě jí nebyly ani dva roky a už byla hvězdou nové kolekce návrhářky Terezy Sabáčkové. Dcera Vaška Noida Bárty (35) a Gábiny Dvořákové (27) Terezka se na okamžik stala modelkou. A jak je vidět, jablko nepadá daleko od stromu.
05.10.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)
Podobné články

Marešova expartnerka si nechala zvětšit rty a přiznala rande s Noidem

 
Bulvární deníky přinesly zprávu o tom, že Václav Noid Bárta po rozchodu s Eliškou Bučkovou randí s modelkou Gábinou Dvořákovou. Ta chvíli chodila s Leošem Marešem, ale také se současným partnerem Bučkové. Noid vztah popírá, Dvořáková ho nezavrhuje. Další články k tématu: Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned Současná a bývalá přítelkyně Leoše Mareše se sešly ve vířivce Dvořáková do rodiny bohatého přítele zapadla, rozumí si i s paní domu Dvořáková opět nahá. Tentokrát před objektivem Jakuba Ludvíka Dvořáková začíná nový život, na Mareše zapomíná u moře Milenka Leoše Mareše odhalila tělo i duši. Ničeho nelituju, říká
13.04.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Eliška Bučková (1007 článků) , Václav Bárta (1140 článků) , Václav Mareš (58 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Milenka Noida Gábina Dvořáková předvedla umělé kačeří rty. Podívejte se!

 
Modelka "Gábina Dvořáková":http://www.extra.cz/tema/gabina-dvorakova (24) si párkrát zarandila s "Václavem Noidem Bártou":http://www.extra.cz/tema/vasek-noid-barta (32) a už je zase středem zájmu médií a hostem různých společenských akcí. Přestože jsme si mysleli, že jediným umělým Gábininým zlepšovákem tělesného vzhledu je trávení času v soláriu, dozvěděli jsme se, že je tahle kráska z Českých Budějovic vylepšená i jinak. "Před nedávnem jsem si nechala dát do rtů kyselinu hyaluronovou," přiznala Dvořáková. Naštěstí to modelka s vpichy nepřehnala, na rozdíl od svých některých kolegyň, kterým se z přemíry aplikací horní ret stáčí směrem k nosním dírkám.
13.04.2013 09:55 |

podobné články

Noidova milenka Dvořáková útočí: Těsný korzet udělal z jejího hrudníku nebezpečnou zbraň! Prohlédněte si detaily!

 
Modelka "Gábina Dvořáková":http://www.extra.cz/tema/gabina-dvorakova (24) je zase v kurzu (díky tomu, že se údajně jednou sešla s "Noidem":http://www.extra.cz/tema/vasek-noid-barta, a i když tvrdí, že došlo jen na pusu, je nám jasné, jak ten večer skončil).
20.04.2013 11:10 |

podobné články

Gábina Dvořáková: Lhala o důvodech rozvodu s Noidem?

 
Nejedno srdce se ustrnulo nad prohlášením modelky Gabriely Dvořákové, ve kterém naznačovala, že za rozpadem manželství s Václavem Noidem Bártou stojí spíše její muž. Ovšem zas tak jasné to nejspíš nebude!
04.04.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (55 článků) , Václav Bárta (1140 článků)

Noid s Dvořákovou ukázali snubní prstýnky: A prozradili jméno pro dcerku!

 
Od jejich utajované svatby uběhly už tři týdny, ale teprve nyní se Gábina Dvořáková (25) s Vaškem Noidem Bártou (33) pochlubili snubními prstýnky. Kromě toho modelka vyšpulila své rostoucí bříško, ve kterém si nosí dcerku. Původně si novomanželé mysleli, že se jim narodí malý Vašík, jméno pro holčičku však už vybrali také.
28.07.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Těhotná Gábina Dvořáková poprvé ukázala, jak jí roste pupek. Tohle že je 4. měsíc?

 
Před několika dny se "Václav Noid Bárta":http://www.extra.cz/tema/vaclav-noid-barta (33) svěřil, že jeho přítelkyně "Gábina Dvořáková":http://www.extra.cz/tema/gabina-dvorakova (25) "je těhotná":http://www.extra.cz/pritelkyne-noida-dvorakova-je-tehotna-ale-svalnaty-zpevak-si-to-jeste-nedavno-rozdaval-s-nekym-jinymá. Podle informací, které oba pustili na veřejnost, má být Gábina na začátku čtvrtého měsíce, ale na módní přehlídce to vypadalo, že se "porod":http://www.extra.cz/tema/porod malého Noidčete blíží mnohem rychleji.
22.04.2014 14:00 |

podobné články

Svobodová a Dvořáková - »Marešovy« holky poprvé spolu! Vzájemně se poměřovaly

 
Nevídané! Expřítelkyně Leoše Mareše (34) Gábina Dvořáková (22) se včera tváří v tvář setkala s jeho současnou láskou, modelkou Hanou Svobodovou (21). „Vždyť ty jsi víc než o hlavu vyšší,“ smála se Dvořáková, která na večírek přišla v teniskách, zatímco Marešova vyvolená dorazila na vysokých jehlách.
30.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Hana Svobodová (214 článků)

Světová topmodelka Denisa Dvořáková: V Česku už mě nezaplatí

 
Česká topmodelka Denisa Dvořáková (19) patří ve světě mezi nejuznávanější modelky. V patnácti letech vyhrála světovou soutěž Elite model look, loni se stala Modelkou roku. Pracovala pro Christian Dior, Burberry, Chanel, Chloé, John Galliano, Karl Lagerfeld, Kenzo, La Perla či Prada. V devatenácti letech se vrací do školní lavice a za prací vyjíždí z rodné Prahy. Novinkám poskytla exkluzivní rozhovor.
26.07.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (30 článků) , Karl Lagerfeld (123 článků) , Denisa Dvořáková (37 článků) , John Galliano (34 článků)

Víme první: Nová holka Noida Gábina Dvořáková ukázala pusu ala kačer: Nechala si přifouknout rty!

 
Modelka Gábina Dvořáková  (24) poslední týden umí šokovat. Nejdříve se provalil její románek s Vaškem Noidem Bártou  (32) a nyní předvedla super rty. Gábina si nechala zvětšit rty a vypadá neskutečně smyslně. Že by kvůli své nové lásce?
12.04.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Exmilenka Mareše Gábina Dvořáková promluvila o novém vztahu s Noidem a přiznala divokou líbačku

 
Gábina Dvořáková je údajně novou láskou Vaška Noida Bárty. Vtipné na tom je to, že Vašek se nedávno rozešel s Eliškou Bučkovou, která pro změnu začala randit s expřítelem Gábiny, miliardářským synkem Jakubem Malinou.
12.04.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1007 článků) , Václav Bárta (1140 článků) , Václav Mareš (58 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Tohle je teď Noidovo: Krásná ex Leoše Mareše Gábina Dvořáková ukázala půlku půlek a sexy postavičku

 
Byla téměř k nepoznání! Bývalá milenka Leoše Mareše  (36) Gabriela Dvořáková  (24) , která, jak se Super.cz podařilo odhalit jako prvnímu médiu , začala randit s Noidem  (32) , expřítelem Elišky Bučkové  (23) , jež je novou partnerkou jejího bývalého kluka Jakuba Maliny, po navázání nového vztahu úplně rozkvetla. Září na všechny strany a působí ještě půvabněji než dosud. Na Benefiční přehlídce pro Nadaci Terezy Maxové  (41) ukázala provokativně svůj zadeček. Podívejte se do fotogalerie na to, jaká je Gábina kočka!
12.04.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Tereza Maxová (416 článků) , Eliška Bučková (1007 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Tohle tělo je teď volné: Gábina Dvořáková předvedla svá kůzlátka a promluvila o rozchodu s Noidem

 
Modelka Gábina Dvořáková je oficiálně volná a vyrazila na nákupy. Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. Tak když jde do Nového roku single, tak ať jí to alespoň sluší. V rodišti svého bývalého partnera Leoše Mareše  (37) předvedla své dokonalé nožky, ale také své jedničky.
22.12.2013 21:57 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)

Poprvé po kopačkách od Noida! Dvořáková musela nakupovat za své: Tanga si vzala, ale na podprsenku zapomněla!

 
"Gábina Dvořáková dostala kopačky od Noida":http://www.extra.cz/noida-potkalo-pred-vanoci-neuveritelne-stesti-usetril-pul-mega-za-darky-uz-totiz-nechodi-s-dvorakovou-co-napsal-na-facebook-a-jak-bude-slavit mimořádně nevhod, v době vánočních nákupů, a tak se musí starat sama. Ještě než několik hodin po tom, co si Noid sbalil čemodan, prchla k mamince do Strakonic, měla domluvený nákup (zřejmě s tzv. porozchodovou slevou) ve spřáteleném berounském butiku, kam rády chodí celebrity a kam měla dorazit i s Noidem.
27.12.2013 17:42 |

podobné články

Dítě na usmířenou? Dvořáková promluvila o těhotenství s Noidem!

 
Kráska Gábina Dvořáková (25) a rocker Vašek Noid Bárta (33) včera světu oznámili, že je modelka ve třetím měsíci těhotenství. Každý si ihned spočítal, že dítě museli počít v době, kdy se milenecký pár dal akorát dohromady po bolestném rozchodu. Počali tedy dítě na usmířenou?
17.04.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Modelka Dvořáková nastoupila v těhotenství na brigádu, je sekretářkou

 
Modelka Gabriela Dvořáková (25), která čeká dítě s muzikantem Václavem Noidem Bártou (33), nepolevuje s prací ani v těhotenství. Ke stávajícím aktivitám si přibrala další: je asistentkou generálního ředitele společnosti vyrábějící fotografie. Byznys už propojila se soukromím. Zapojila do něj sebe i partnera.
18.05.2014 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (723 článků)

Těhotná Gábina Dvořáková ukázala bříško a vnady v šestém měsíci: Pyšní se ňadry číslo 4

 
Modelka Gábina Dvořáková si užívá poslední dovolenou před porodem. Modelka už se bála letět letadlem, a tak raději vyrazili s přítelem Vaškem Noidem Bártou  (33) do Itálie autem. Jen pár dní před odjezdem se od lékařů dozvěděli, že nečekají kluka, jak si mysleli, ale holčičku. A tak během dovolené pečlivě listují kalendářem a vybírají jméno.
03.07.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Strach z létání v těhotenství: Gábina Dvořáková vyrazila na dlouhou cestu přes Evropu autem

 
Modelka Gábina Dvořáková (25) už to má za pár! Je teď v šestém měsíci těhotenství a bříško už má pořádné. Teď vyrazila s partnerem Václavem Noidem Bártou (33) na dovolenou do Itálie. A protože se bála v těhotenství létat, museli podstoupit dlouhou, několikahodinovou jízdu autem.
04.07.2014 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Tajná svatba před porodem: Noid a těhotná Dvořáková se vzali!

 
Za dva měsíce přivede na svět modelka Gábina Dvořáková (26) své první dítě, tak je jasné, že chtěla, aby se narodilo do úplné rodiny. Proto si v pondělí na utajené svatbě v jižních Čechách řekli s tatínkem miminka Vaškem Noidem Bártou (33) ANO.
07.07.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Nejkrásnější nevěsta republiky? Marešova ex Gábina Dvořáková se v poledne vdala za Vaška Noida Bártu

 
Zatímco Leoš Mareš v pondělí nechtěně musel přiznat, že mu nedopadlo partnerství s Petrou Faltýnovou , jeho bývalka Gabriela Dvořáková  (25) se po jistých peripetiích dočkala svého vysněného dne. V pondělí prý proběhla její utajovaná svatba s rockerem Vaškem Noidem Bártou  (33) !
07.07.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Petra Faltýnová (698 článků) , Gabriela Dvořáková (55 článků) , Václav Bárta (1140 článků) , Václav Mareš (58 článků)