Článek

Dvojnásobná vražda na Jidřichohradecku: Podezřelého dopadli na Slovensku

 
Rodinné spory skončily vraždou. V domě, který se nachází v jedné z vesnic na Jindřichohradecku, byla v noci na sobotu nalezena těla manželského páru. Ty zavraždil zřejmě jejich příbuzný, kterého pak policie dopadla na Slovensku.
21.12.2015 11:40 |

podobné články

Podobné články

Dvojnásobná vražda?! Muž našel na Berounsku mrtvoly kamarádů

 
Měla to být pohodová návštěva kamarádů, ale změnila se v šok a následně horor. Muž v Hudlicích na Berounsku přišel do domu a našel uvnitř dva své známé mrtvé! Podle informací Blesku byli oba zastřeleni! Byla to dvojnásobná vražda nebo vražda a sebevražda?!
23.06.2016 18:30 |

podobné články

Policie zasahuje v Tymákově, kde se loni stala dvojnásobná vražda

 
Policie od dnešního večera zasahuje v rodinném domě v Tymákově na Plzeňsku, kde se loni stala dvojnásobná vražda. Policejní mluvčí Martina Kohoutová ČTK neřekla, proč policie v domě je. Podle některých neoficiálních informací to ale může souviset s nedávným nálezem zavražděného mladého muže z Plzně v lese u Kornatic na Rokycansku. Mluvčí to odmítla komentovat.
25.09.2013 21:40 |

podobné články

Policie zasahuje v Tymákově na Plzeňsku! Zadržela muže podezřelého z vraždy mladíka

 
Kriminalisté z Plzně zadrželi muže podezřelého z vraždy mladíka (25), jehož tělo objevil předminulý týden houbař v lese u Kornatic na Rokycansku. Policie od dnešního večera také zasahuje v rodinném domě v Tymákově na Plzeňsku, kde se loni stala dvojnásobná vražda.
25.09.2013 21:50 |

podobné články

Jak dopadli podezřelého z vraždy Elišky (†9)? Policie použila fintu!

 
Na tuhle zprávu netrpělivě čekalo celé Česko! Policie dopadla podezřelého z vraždy Elišky (†9)! Hodiny intenzivního pátrání, sbírání důkazů, vyslýchání svědků! Jak probíhalo zadržení a jakou fintu policie na podezřelého muže použila?!
12.09.2014 09:15 |

podobné články

V Praze dopadli mezinárodně hledaného zločince, v Česku se schovával 6 let

 
Policisté dopadli v centru Prahy mezinárodně hledaného cizince Patrika S. podezřelého z násilných zločinů. Byl na seznamu nejhledanějších zločinců Evropy, na Slovensku mu hrozí 23 let vězení. V Česku se schovával šest let a pracoval v bezpečnostní agentuře. Kromě toho ale také prodával drogy, oznámil dnes na webu policie mluvčí policejního prezidia David Schön.
08.03.2016 20:20 |

podobné články

Leoš Mareš - Chce se zbavit statku za 20 milionů Kč!

 
Rozvádějící se moderátor Leoš Mareš (33) už má jasno, že nevěra mu neprojde hladce, a tak začíná shánět velkou hotovost! I když i jeho žena Monika (34) potvrdila, že se s ním o majetek rvát nebude, Mareš již chystá prodej luxusního statku v Záblatí na Jidřichohradecku.
11.02.2010 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2770 článků)

Kriminalisté chytili posledního zloděje z trojice, která střílela na policisty

 
Jihočeští kriminalisté zatkli třetího zloděje, který se podílel na vykradení obchodu v Halámkách na Jidřichohradecku, při němž byli v pátek zraněni dva policisté.
05.03.2012 14:30 |

podobné články

Údajný vrah z Budějovic byl zadržen v Německu

 
V Českých Budějovicích se v noci stala dvojnásobná vražda. Obětí jsou manželé středního věku. Podle serveru Novinky.cz policie dopadla podezřelého osmadvacetiletého Jana Heidingera z Prahy v německém Pasově.
11.02.2010 19:50 |

podobné články

Vrah zastřelil u Prahy dvě ženy!

 
AKTUALIZOVÁNO: V Úvalech u Prahy se v pondělí večer stala dvojnásobná vražda. Pachatel tu v rodinném domku zastřelil dvě ženy (†78 a †64). Podezřelého policisté na místě zadrželi. Mrtvé ženy byly objeveny kolem 19:00 v domku nedaleko náměstí.
10.05.2010 22:05 |

podobné články

BRUTÁLNÍ VRAŽDA: Policista na Slovensku ubodal snoubenku pár hodin před svatbou. Pohádali se kvůli koláčkům!

 
Spišskou Novou Vsí na Slovensku otřásla brutální vražda! Policista zde ubodal svoji snoubenku, a to pouhý den před svatbou. Její tělo zapálil a zakopal.
03.10.2016 12:35 |

podobné články

Policie dopadla podezřelého z vraždy mladé ženy z Chebska

 
Policisté ve čtvrtek odpoledne dopadli 24letého muže podezřelého z vraždy své o dva roky mladší expřítelkyně, která zemřela v noci v chatě u Aše.
15.07.2010 17:20 |

podobné články

V Táboře byla zavražděna barmanka, podezřelého policie dopadla

 
Dnes po 02:00 byla v jednom z barů v Táboře zavražděna sedmatřicetiletá barmanka cizí státní příslušnosti. Policisté podezřelého z činu dopadli krátce po něm, informovala policejní mluvčí Lenka Holická.
01.04.2011 10:00 |

podobné články

Strážníci JOZ dopadli muže podezřelého z vytvoření obrovského graffiti

 
Kdo ve středu po ránu projížděl brněnskou ulicí Drobného v Brně, pravděpodobně si nemohl nevšimnout rozsáhlého, dvacet metrů dlouhého a přes metr a půl vysokého graffiti. Díky hlídce Jednotky operativního zásahu městské policie se však podařilo dopadnout mladíka podezřelého z jeho autorství.
17.09.2014 11:10 |

podobné články

Policisté dopadli muže podezřelého z útoku na dům ministra Stropnického

 
Policie zadržela muže podezřelého z útoku láhvemi s hořlavou směsí na dům ministra obrany Martina Stropnického (ANO). Uvedl to server časopisu Respekt. Muž je prý ruské národnosti, přechodně žije v Česku a soud ho poslal v pondělí do vazby. Kriminalisté se jím původně zabývali kvůli jinému případu, na stopu je přivedly pachové stopy z láhve. Útoku podle Respektu předcházely výhružné e-maily, aby Stropnický nezaujímal kritický postoj vůči Rusku. Muž prý obvinění odmítá.
30.06.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1434 článků)

Vražda v tržnici Sapa: Policie zadžela podezřelého

 
Policisté zadrželi cizince podezřelého z vraždy muže, jehož tělo bylo v červenci nalezeno v asijské tržnici Sapa v Praze 4. Zadržený byl obviněn z trestného činu vraždy, hrozí mu trest až patnáct let vězení.
08.09.2009 17:45 |

podobné články

VRAŽDA U BOLESLAVI: Už mají PODEZŘELÉHO Z UBODÁNÍ ženy!

 
Středočeští kriminalisté zadrželi muže podezřelého z velikonoční vraždy devětatřicetileté ženy v Sojovicích na Mladoboleslavsku. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil šéf středočeských vyšetřovatelů Michal Mazánek.
26.04.2011 10:40 |

podobné články

Vražda taxikáře: Policie už má podezřelého!

 
Policisté zadrželi muže podezřelého z víkendové vraždy taxikáře, zjistila TV Nova. taxikář byl ve svém vozu nalezen v blízkosti čelákovického vlakového nádraží.
24.10.2011 19:05 |

podobné články

16 let stará vražda potrestána nebude? Soud podezřelého pustil na svobodu

 
Před šestnácti lety ho v jeho taxíku přepadli a pobodali, až vykrvácel. Jeho vrahovi to ale zřejmě projde. Liberecký soud dnes propustil podezřelého, který se soudu s dalšími třemi kumpány léta úspěšně vyhýbal.
06.05.2014 14:30 |

podobné články

Policisté dopadli podezřelého z milionové krádeže v Prostějově

 
Kriminalisté dopadli dvacetiletého mladíka, který se přiznal k únorové krádeži v rodinném domě v Prostějově. Z domku tehdy zmizely šperky, digitální fotoaparáty a další cennosti dohromady za 1,5 milionu korun.
05.03.2010 12:00 |

podobné články