Článek

Dvakrát denně v rukách policie: Strážci zákona Rychtáře vyšetřovali kvůli podezření ze sebevražedných sklonů

 
Josef Rychtář  (57) měl hodně perný pátek! Jak Super.cz již informoval, policisté ho vykázali z vily jeho exmanželky Dariny Nové. Nesmí do něj ani páchnout, má zakázáno se také přiblížit k manželce, nebo ji jinak kontaktovat. Kromě toho se s ochránci zákona setkal ten den ještě jednou. A taky nevěřícně kroutil hlavou!
02.08.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1341 článků)
Podobné články

Farmář Pavel dostal kopačky! Lída si našla jeho kopii!

 
Obvinil ji ze sebevražedných sklonů, dostal košem! Farmář Pavel (37) přišel o nápadnici Lídu (33), která trpí maniodepresí. Naštvala se a vyměnila ho za farmářova dvojníka.
14.03.2014 12:15 |

podobné články

Farmář Pavel dostal kopačky! Lída si našla jeho kopii!

 
Obvinil ji ze sebevražedných sklonů, dostal košem! Farmář Pavel (37) přišel o nápadnici Lídu (33), která trpí maniodepresí. Naštvala se a vyměnila ho za farmářova dvojníka.
15.03.2014 12:15 |

podobné články

Dává si na čas? Policie Rychtáře kvůli úmrtí Ivety Bartošové zatím z ničeho neobvinila

 
Je to jen náznak ticha před bouří, nebo mu vážně nic nehrozí? I když některé zprávy z vyšetřování případu naznačovaly, že by Josef Rychtář  (56) mohl být v souvislosti se sebevraždou Ivety Bartošové  (✝48) obviněn třeba kvůli neposkytnutí pomoci, když čtyři dny před smrtí manželky našel dopis na rozloučenou a neumístil ji do léčení , nic takového se nestalo. Objevila se i varianta trestu za údajné domácí násilí . Jenže podle nejnovějších zpráv strážci zákona nechávají Rychtáře v klidu žít.
12.06.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Iveto, zas se ti bude v životě hrabat policie! Přítel Bartošové je podezřelý z domácího násilí

 
Jako by nestačilo, že Josef Rychtář  (55) , přítel Ivety Bartošové  (47) , čelí hned dvěma trestním líčením kvůli výhrůžkám vůči několika osobám a brutálnímu zmlácení své exmanželky, teď se na něj bude muset policie zaměřit znovu. A nejen na něj. Zdeněk Macura, muž, kterého před časem zpěvačka požádala, aby jí (patrně z obav z Rychtáře) zachránil život, totiž na říčanského podnikatele a jeho syna Honzu podal trestní oznámení kvůli podezření z domácího násilí. Kdyby strážci zákona Rychtářovi prokázali, že Bartošové ubližuje, mohl by si jít sednout do chládku až na osm let!
27.06.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Vojáky v ČT jsem nepochopil, píše Moravec. Kéž by takhle vyšetřovali

 
Moderátor Václav Moravec byl přítomný v budově České televize v pátek večer, kdy do jejích prostor vtrhli příslušníci Vojenské policie se samopaly v ruce. Jejich postup prý nepochopil. Kéž by ale s podobnou vervou vyšetřovali i korupční kauzy.
12.03.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (453 článků)

Případ mé štěnice vyšetřovali amatéři, zlobí se Kočí

 
Hlavní bojovnice proti Vítu „superguru“ Bártovi dnes už nestranická poslankyně Kristýna Kočí podala stížnost proti postupu policie v případu štěnice v jejím bytě. Tu prý očividně umístili profesionálové. Vyšetřovali to ale amatéři.
01.09.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Neuvěřitelné! Policisté špatně vyšetřovali desítky kauz!

 
S těžko uvěřitelným tvrzením přichází vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Elitní detektivové z protikorupční policie podle ní spoustu případů vyšetřovali špatně!
02.05.2013 07:10 |

podobné články

Schumachera vyšetřovali komisaři, třetí místo mu ale nesebrali

 
Michaela Schumachera vyšetřovali po Velké ceně Evropy F1 komisaři závodu kvůli nepovolenému využití zařízení DRS a jeho třetí místo, první umístění na pódiu od jeho návratu do F1, bylo ohroženo.
24.06.2012 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (467 článků)

Skandál policie na svatbě Ivety Bartošové: Syn Rychtáře najížděl do novinářů, strážci zákona se jen smáli

 
To je tedy vrchol! Před budovou radnice Prahy 22, kde čekali novináři na příjezd Ivety Bartošové  (47) , která se zde vdávala, došlo k šokujícímu incidentu. Synáček Josefa Rychtáře  (55) Jan si tu razil cestu naprosto nevybíravým způsobem a s úsměvem na rtech do fotografů najížděl. Stačilo málo a došlo by ke zranění. A přítomní policisté? Dělali jako by nic. Chování řidiče, za které by jiného už zavřeli, nechali bez povšimnutí, přestože na něj byli upozorněni a viděli ho.
24.09.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Vyhodí soud Rychtáře na ulici? Jeho exmanželka ho chce předběžným opatřením vykopat ze svého domu

 
Policie nepomohla, tak se zákazu přiblížení domáhá soudně! Jak Super.cz již informoval, nedávno mělo v Říčanech v domě, který z drtivé většiny patří Darině Nové  (57) , exmanželce Josefa Rychtáře  (57) , dojít k dalšímu jejímu napadení ze strany vdovce po Ivetě Bartošové. Nová tehdy žádala, aby ho strážci zákona vykázali z domu , ti ale dle některých indicií s problematickým mužem kamarádí a možná proto jí nepomohli. Proto nyní podala na soud žádost o předběžné opatření!
23.07.2015 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Policisté vyšetřovali nehodu na D5 do nich narazilo další auto

 
Dvě následné dopravní nehody se staly na 91. kilometru dálnice D5. Policisté vyšetřovali dopravní nehodu a narazilo do nich další auto. Na místě jsou tři zranění.
16.10.2010 19:10 |

podobné články

V Mexiku zabili 12 policistů, kteří vyšetřovali vraždy drogového kartelu

 
Ozbrojenci zabili na západě Mexika 12 policistů. K útoku na policisty došlo ve městě Teloloapan ve státě Guerrero, kde vyšetřovali vraždu deseti lidí, jejichž těla nalezli bez hlav a s výhružnou zprávou drogového kartelu La Familia.
20.03.2012 07:45 |

podobné články

Řidič osobního vozu srazil policisty, kteří vyšetřovali jinou nehodu

 
Na sjezdu z Pražského okruhu na Evropskou ulici v Praze 6 vyšetřovali v úterý odpoledne policisté z Oddělení dopravních nehod Kongresová banální dopravní nehodu. Při tomto šetření však do vozidla PČR nabouralo přijíždějící osobní vozidlo VW Passat. Vůz nejprve narazil do vozu PČR, ve kterém seděl jeden policista, následně se odrazil a srazil policistu, který se pohyboval na silnici.
26.08.2014 18:00 |

podobné články

Při sebevražedných útocích v Pákistánu nejméně 27 mrtvých

 
Nejméně 27 lidí přišlo o život při dnešním útoku dvojice sebevražedných atentátníků v uprchlickém táboře na severozápadě Pákistánu. Dalších pět desítek lidí utrpělo zranění. Podle agentury Reuters byla zejména druhá exploze velmi ničivá.
17.04.2010 13:40 |

podobné články

Devět lidí zemřelo při sebevražedných útocích Afghánistánu

 
Devět lidských životů si vyžádaly sobotní útoky sebevražedných atentátníků z hnutí Taliban v Afghánistánu. Zemřeli čtyři aghánští vojáci a pět příslušníků jednotek NATO, informovala o tom agentura AFP.
16.04.2011 09:50 |

podobné články

Pět sebevražedných útoků v Iráku: Zahynulo při nich 15 lidí

 
Při pěti sebevražedných atentátech zahynulo severně od Bagdádu 15 členů iráckých bezpečnostních sil. K útokům se přihlásila radikální organizace Islámský stát (IS). Ve městě Ramádí proti ní pokračuje vojenská operace.
03.01.2016 11:10 |

podobné články

V Libanonu se odpálilo několik sebevražedných atentátníků

 
Přinejmenším pět lidí dnes zahynulo při sérii sebevražedných atentátů ve vesnici na severovýchodě Libanonu. První útok, při němž zahynulo pět lidí, se odehrál už ráno, dalších několik atentátníků se odpálilo vpodvečer před kostelem, kde se připravoval pohřeb obětí prvního atentátu, informovala agentura Reuters.
27.06.2016 23:20 |

podobné články

Záhadné policejní manévry vyděsily obyvatele Prahy 4. Co vyšetřovali v parku?

 
Několik policejních vozů, strážci zákona na každém kroku a vyděšení obyvatelé Prahy 4, kteří netušili, co se děje. Tak to vypadalo v úterý ráno v parku na pražské Jezerce. Jak však Blesk.cz zjistil, nebylo se čeho bát...
07.04.2015 12:10 |

podobné články

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se podruhé provdala. V úterý odpoledne si na radnici v Uhříněvsi vzala Josefa Rychtáře. Celé svatbě asistovala policie, která chránila svatebčany před novináři. Další články k tématu: Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny
24.09.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)