Článek

Dvacet losů v Česku bude mít svou vlastní značku: Pozor los!

 
Ochranáři ze společnosti Česká krajina navrhli ministerstvu dopravy, aby zavedlo novou dopravní značku Pozor los! Návrh dnes představili na tiskové konferenci a poslali na ministerstvo. "Měla by upozornit řidiče na výskyt těchto velkých zvířat, protože jejich střety s automobily jsou velmi nebezpečné," řekl ředitel České krajiny Dalibor Dostál. Právě dopravní nehody představují jednu z hlavních příčin úhynu losů v České republice. V Česku jich přitom žijí pouhé dvě desítky.
06.08.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Stírací los Buď milionářem! dává do hry 100 milionů!

 
Přes 100 milionů korun vyplatí na výhrách česká sázková jednička Tipsport v nové emisi stíracích losů s názvem Buď milionářem! Nový los můžete v široké prodejní síti zakoupit za 100 korun hned ve třech různých barvách, v nabídce je v zeleném, červeném a modrém provedení. „Hlavní výhra ve výši 5 mil. korun je ve hře hned dvakrát, na stíracím losu lze však vyhrát až 20 výher najednou,“ popisuje výherní možnosti nového stíracího losu Lenka Janouchová, ředitelka úseku loterií a online her sázkové kanceláře Tipsport.Tím však možnost výher na stíracím losu Buď milionářem! nekončí, další výhra se skrývá v herním poli s názvem Bonus.
04.07.2014 10:35 |

podobné články

Čech po losu LM: Benfica je těžkým soupeřem, ale je to hratelné

 
Brankář Chelsea Petr Čech po losu pátečním losu čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů vyhlásil, že Benfica Lisabon je těžkým soupeřem, ale v silách londýnského celku by měl být postup do semifinále nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěže.
16.03.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků)

Ochranáři navrhují zavést novou dopravní značku Pozor los!

 
Zní to jako vtip, ale je to realita. Ochranáři ze společnosti Česká krajina navrhli ve středu ministerstvu dopravy, aby zavedlo novou dopravní značku Pozor los! V Česku přitom žijí pouhé dvě desítky těchto zvířat.
05.08.2015 13:40 |

podobné články

Katy Perry bude mít svou vlastní módní značku pro mladé

 
Je přirozené, že když je někdo popová hvězda, chce mít přinejmenším alespoň svůj vlastní parfém. Katy Perry se rozhodla založit dokonce svou vlastní oděvní značku.
06.02.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (527 článků)

Prodali jí los, který nechtěla - vyhrála na něj desítky miliónů

 
Pracovnice herny binga Audrey Whiteová okusila na vlastní kůži, jak chutná pocit obrovské výhry. Nezažila ho však na svém pracovišti při číselné hře, ale při jiné hazardní činnosti, stírání losů. V obchodě nedaleko svého bydliště v hrabství Suffolk si řekla o los za 56 korun, místo toho jí však prodavačka podala los za 130 korun. Žena se rozhodla si ho nakonec vzít a svého rozhodnutí nelitovala.
12.11.2009 16:20 |

podobné články

Leonardo po losu LM požádal v televizi přítelkyni o ruku

 
Sportovní ředitel Paris St. Germain a bývalý brazilský fotbalista Leonardo si na romantiku zřejmě moc nepotrpí. Svou přítelkyni a moderátorku televizní stanice Sky Italia Annu Billóovou totiž požádal o ruku v přímém přenosu po dnešním losu čtvrtfinále Ligy mistrů v Nyonu. 
17.03.2013 10:40 |

podobné články

Bílek, Šmicer a Dudl - vyvolení, kteří BUDOU Česko reprezentovat PŘI LOSU V RIU

 
Na losu kvalifikace fotbalového MS 2014, který se uskuteční v brazilském Rio de Janeiro, budou české barvy zastupovat reprezentační kouč Michal Bílek, manažer národního týmu Vladimír Šmicer a také technický vedoucí národního týmu Jaroslav Dudl.
26.07.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Šmicer (82 článků) , Michal Bílek (365 článků)

Muž vyhrál na los čtvrt miliónu. Snědl ho vzteky, protože nedostal peníze hned

 
Prodáváním losů na palubách svých letadel si přilepšují nízkonákladové aerolinky Ryanair. Pasažér stroje mířícího z polského Krakowa do East Midlands ve Velké Británii měl to štěstí, že vyhrál na svůj los 10 tisíc euro. Poté, co mu však posádka oznámila, že mu je vyplatí až kancelář na zemi, nikoliv okamžitě oni, svůj los vzteky snědl.
01.03.2010 13:15 |

podobné články

Rapper Snoop Dogg bude mít vlastní značku doutníků

 
Kouření sice škodí zdraví a zabíjí ročně milióny lidí po celém větě, Snoop Dogg (40) ale chce těm, kteří s životem hazardují dobrovolně, nabídnout vlastní značku doutníků. Na světových trzích má být už letos v dubnu a produkovat ji bude Executive Branch Cigarillos.
14.01.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (63 článků)

Málem přišel o auto kvůli cestě do Itálie.

 
Pan Michal (53) z Prahy byl pracovně na 3 týdny v Itálii. Před svou cestou si v trafice Geco v obchodním centru Novodvorská Plaza koupil pro radost stírací los Autolos. Jak říká: „Los se mi líbil na první pohled. Od mládí jsem motorista, na losu mě zaujala červená Škodovka. Nebylo o čem přemýšlet a výhra mě lákala.
30.04.2014 16:45 |

podobné články

Sylvester Stallone tvoří vlastní značku oblečení

 
Svalovec Sylvester Stallone už bude mít letos pětašedesát let a uvědomuje si, že celý život ho svaly před kamerou živit nebudou. Proto se představitel Rockyho rozhodl rozšířit spektrum svých příjmů a chce tržit na oblečení. Aktivně teď vyvíjí vlastní značku oděvů, kterou by upoutal lidi nakloněné jeho stylu oblékání.
25.03.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (242 článků)

Aňa Geislerová: Po vlastní cukrárně přichází i módní kolekce

 
Jedna z nejkrásnějších českých hereček, takřka jediná, obdařená jemným pelem „femme fatale“, Aňa Geilerová připravuje vlastní módní kolekci pro českou značku pietro filipi. To, co je v zahraničí běžné – tam každá druhá hvězda šoubyzu má vlastní módní značku a pokud nemá alespoň svůj parfém, jako by ani nebyla, zavádí Aňa i u nás. Máme ale za to, že ji k tomu vedou trochu jiné motivy a ambice…
11.05.2010 23:40 |

podobné články

Aňa Geislerová: Po vlastní cukrárně přichází i módní kolekce

 
Jedna z nejkrásnějších českých hereček, takřka jediná, obdařená jemným pelem „femme fatale“, Aňa Geilerová připravuje vlastní módní kolekci pro českou značku pietro filipi. To, co je v zahraničí běžné – tam každá druhá hvězda šoubyzu má vlastní módní značku a pokud nemá alespoň svůj parfém, jako by ani nebyla, zavádí Aňa i u nás. Máme ale za to, že ji k tomu vedou trochu jiné motivy a ambice…
22.05.2010 20:55 |

podobné články

Poslanci schválili registrační značky na přání

 
Poslanci v prvním čtení podpořili novelu, která má v budoucnu umožnit řidičům vybrat si pro svá vozidla registrační značku s libovolnou skladbou čísel a písmen. Novinkou je i možnost přenést značku z jednoho vozu na jiný nebo ponechat původní značku na vozidle při jeho převodu na jiného majitele. Novela také výslovně zakazuje přetáčení tachometrů.
26.10.2012 15:45 |

podobné články

Asociace veřejně prospěšných organizací pomůže vybrat spolehlivě

 
Chcete darovat část vašich peněz některé z neziskovek? Nevíte, pro kterou se rozhodnout? Jak poznat, že vámi svěřené peníze půjdou opravdu na daný účel? Značku spolehlivosti mají nově i neziskové organizace. Označení „Spolehlivá veřejně prospěšná organizace“, obdrží pouze neziskové organizace, které prošly důkladným hodnocením. Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) představí v průběhu následujících dvou měsíců značku spolehlivosti zástupcům firem i neziskových organizací ve všech čtrnácti krajských městech ČR. Dne 16. března od 10.00-12.00 značku představí v budově Hospodářské komory hlavního města Prahy na Náměstí Franze Kafky. Vstup na setkání je zdarma.
09.03.2015 19:21 |

podobné články

Získejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro vaše výrobky či služby

 
MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje výzvu na příjem žádostí o značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt. O certifikaci mohou požádat výrobci a zpracovatelé tradičních lokálních výrobků a produktů, poskytovatelé ubytovacích a stravovacích služeb a organizátoři zážitkových aktivit. Žádost o značku je potřeba podat do 10. června 2017.
25.04.2017 15:35 |

podobné články

Muž vyhodil los s výhrou téměř tři milióny korun, neznal pravidla hry

 
Zaměstnanec britské pošty Cemal Celikkanat se připravil o vysokou výhru v loterii. Spletl si herní postup a v domnění, že nic nevyhrál, vyhodil svůj los. Později se dozvěděl, že symboly na jeho stíracím losu byly výherní. Omylem tak přišel o 100 tisíc liber (2 900 000 korun).
23.04.2010 09:30 |

podobné články

Claudia Schifferová chce vlastní módní značku

 
Topmodelka Claudia Schifferová se rozhodla vytvořit vlastní módní značku. Její kolekce by měly zahrnovat mimo jiné kašmírové oděvy a kabelky.
21.11.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (103 článků)

Kaufland má novou vlastní značku kvality K-Classic

 
Obchodní řetězec Kaufland má svoji novou vlastní značku K-Classic, se kterou garantuje kontrolovanou značkovou kvalitu s garancí nejnižší ceny.
04.05.2010 17:10 |

podobné články