Dva roky oprav mostu v jedné minutě

V Bratislavě v prosinci dokončili rekonstrukci Starého mostu. Nově zveřejněné časosběrné video ukazuje zrychleně postup stavebních prací na této 465 metrů dlouhé konstrukci.
31.01.2016 17:35 |

S last minute produkty výrazně ušetříte

Dovolená není kolikrát nejlevnější záležitostí. Rozhodnete-li se strávit několik dní ve vámi vysněném letovisku, určitě se vyplatí porovnat cenové nabídky. Pokud nepotřebujete přespříliš plánovat a jste schopni se na zájezd vypravit během poměrně krátké doby, je dobrou volbou využití last minute. Najděte si last minute i vy. Protože se jedná obvykle o dovolenou v brzkém časovém horizontu, dá se sehnat za velice přijatelnou, výrazně sníženou pořizovací cenu. Spousta lidí nedá na dovolenou ve formě last minute dopustit a dopřejí si ročně alespoň jeden nebo dva takové pobyty. Ani vám nebrání nic v tom, abyste této skvělé možnosti využili – je ale zapotřebí pravidelná sledovanost nabídky, protože ta se mění doslova každou hodinou! Dovolená na Sicílii se vám bude líbit Co třeba dovolená na Sicílii? Líbila by se vám? S vysokou pravděpodobností ano. Vždyť tento překrásný italský ostrov nabídne každému něco – čarovná krajina s mnoha historickými památkami si zaslouží i váš obdiv. Ať již preferujete aktivní nebo pasivní dovolenou, přijdete si zde na své. Špatnou volbou není ani Sardínie Ani Sardínie nepředstavuje špatnou volbu pro dovolenou u moře. Navštivte Sardínii i vy. Ostrov s azurovým mořem je často přezdívaný jako zapomenutý ráj středomoří, pokud se o tom chcete přesvědčit na vlastní oči a na vlastní kůži, je cesta na toto místo ideální volbou! Správná dovolená by měla přinést odpočinek a relaxaci. Výběr adekvátní místa je základním předpokladem ke spokojenosti. Dva výše zmíněné tipy, tedy italské ostrovy Sicilíe a Sardínie uspokojí jak mladší, tak i starší věkové generace. Právě tato místa vám mohou poskytnout vše, co od dovolené očekáváte! Spojíte-li je navíc s akcí last minute, nemusí vám vyjít ani příliš draze. Zvažte tedy, zda se sem nevypravíte! Příspěvek S last minute produkty výrazně ušetříte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 07:40 |

Karlův most si na dokončení oprav ještě počká

Dokončení oprav Karlova mostu se odsunulo na neurčito. Pilíře, mostní věže a plášť mostu Praha opravovat nebude.
27.04.2010 10:55 |

Oprava dvou mostů na dálnici D47 v Ostravě potrvá asi sto dní

Ředitelství silnic a dálnic zahájilo v Ostravě opravu dvou mostů na dálnici D47. Zhotovitelem je firma Colas. Cena oprav je 48,750 milionů Kč bez DPH, plánovaná délka oprav je zhruba 100 dní. Smlouva se zhotovitelem byla podepsána toto začátkem týdne.
23.05.2015 09:46 |

Hejtman Bubeníček: Letos půjde na opravu silnic rekordní částka

Letos půjde do oprav silnic v Ústeckém kraji téměř 680 milionů korun. Z vlastního rozpočtu dá kraj na rekonstrukce zhruba 452 milionů korun. Dalších 225 milionů dostal ze Státního fondu dopravní infrastruktury. Oprav se dočká více než sto silnic. Na čtyři silnice navíc bude Ústecký kraj ještě čerpat dalších cca 825 milionů z evropských fondů. Většina oprav bude hotová ještě během letošního léta.
16.05.2016 19:10 |

Cestovní kanceláře začaly lákat klienty na letní dovolené, kolik ušetříte s first minute?

Začíná prodej zájezdů First minute na sezonu 2010. Z celkového množství přibližně 2 mil. zájezdů, které mají cestovní kanceláře připravené na příští sezonu je cca 20% leteckých a 80% pozemní dopravou. Listopad je každoročně obdobím, kdy cestovní kanceláře začínají prodej zájezdů na další léto formou tzv. "First minute " neboli "na první chvíli". Formou First minute se uplynulou sezonu prodalo přibližně 800 tis. zájezdů tzn. 40% všech zájezdů !
04.11.2009 00:00 |

Real padl v Lize mistrů v Mnichově. Bayern dal vítězný gól v 90. minutě

Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli v prvním semifinálovém utkání Ligy mistrů na domácí půdě nad Realem Madrid 2:1. První branku domácích vsítil v 17. minutě Franck Ribéry, v 53. minutě vyrovnal Mesut Özil, v 90. minutě dal vítěznou branku Mario Gomez.
17.04.2012 22:55 |

Osobnosti: Franck Ribéry (51 článků) , Mesut Özil (22 článků)

FC Barcelona remizovala v odvetě semifinále Ligy mistrů s Chelsea 2:2 a Petr Čech s Chelsea je ve finále! Góly Španělů dali ve 35. minutě Busquets, ve 43. minutě Iniesta, ve 46. minutě snížil Ramires a v 92. minutě vyrovnal Torres.
24.04.2012 22:55 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Kvůli opravě Karlova mostu hrozí úředníkovi magistrátu tři roky vězení

Kolem oprav Karlova mostu se množí jeden průšvih za druhým. Plzeňský kraj nejprve ve středu vyměřil magistrátu pokutu ve výši 3,25 miliónu korun, o několik hodin později oznámila policie, že obvinila šéfa památkového odboru magistrátu Jana Kněžínka z trestního činu maření úkolu veřejného činitele z nedbalosti. Kněžínek údajně zanedbal stavebně-historický průzkum a neinformoval archeology.
31.03.2010 16:10 |

Neobvyklá nehoda: Loď strhla část mostu i s vozovkou

VIDEO. Loď přepravující součásti vesmírných raket na Mys Canaveral strhla ve státě Kentucky na jihovýchodě USA část mostu i s vozovkou. Naštěstí se ve chvíli střetu na zdemolované části Eggnerova dopravního mostu nenacházely žádné automobily, uvedla agentura DPA. Podle místních médií zbylá část mostu, jenž byl zprovozněn v roce 1932 a rekonstruován v roce 1943, je nyní zřejmě nestabilní.
29.01.2012 19:45 |

Dívka skočila z mostu do údolí, policisté ji poskytli první pomoc

Hlídky OHS Praha II. Smíchov vyjížděly ve středu odpoledne k hlášenému skoku ženy z mostu ulice K Barrandovu – konkrétně z tramvajového mostu. Policisté průzkumem prostoru pod mostem opravdu zjistili, že z mostu skočila mladá žena, která zůstala ležet pod mostem.
19.02.2014 18:35 |

Složky IZS zaměstnal ve Vilémově pád mostu na šestici dělníků

Ve 14:40 došlo ve čtvrtek v obci Vilémov na Havlíčkobrodsku ke zřícení rekonstruovaného mostu. Na konstrukci mostu měl najet bagr, přičemž v okolí mostu pracovalo 6 dělníků.
05.09.2014 03:10 |

Sdružení Mostečané Mostu: Pane primátore, neměl byste se už konečně zamyslet nad svou prací?

Reakce klubu zastupitelů ze Sdružení Mostečané Mostu (SMM) ke kritickým výrokům primátora statutárního města Mostu Jana Paparegy (nestr. za SčMo), veřejně vznesených prostřednictvím médií vůči opozici po neuskutečněném zasedání Zastupitelstva města Mostu ve čtvrtek 23. února 2017:
02.03.2017 09:40 |

Sparta se po výhře v Liberci vrátila do čela, dva góly dal Krejčí

Fotbalisté Sparty zvítězili v přímém souboji o první místo v lize na hřišti Liberce 3:1 a po týdnu se vrátili do čela tabulky. Pražany poslal ve šlágru jara v 32. minutě do vedení Josef Hušbauer a v 73. minutě přidal pojistku Ladislav Krejčí. Slovan sice vzápětí snížil díky střídajícímu Josefu Šuralovi, drama ale odmítl v 80. minutě svou druhou brankou v utkání Krejčí.
08.04.2012 14:10 |

Osobnosti: Ladislav Krejčí (40 článků) , Josef Šural (11 článků)

Plus a minus last minute zájezdů

Dopřát si odpočinek na sklonku léta někde daleko u vyhřátého moře chce snad každý. Last minute k tomu vybízí. Dvojice pořídí zájezd za celkem slušnou cenu. Náročná rodina to budete mít těžší. Jak last minute zvládnout?
22.08.2010 16:55 |

Žižkov prohrál s Příbramí a zůstává na dně tabulky

Tým fotbalistů Viktorie Žižkov prohrál v 16. kole Gambrinus ligy na domácím hřišti s celkem 1. FK Příbram 1:2. Góly vítězů vstřelili v 70. minutě Lukáš Pleško a v 74. minutě z penalty Zdeněk Koukal, v 88. minutě snížil Kevin Lafrance.
04.12.2011 12:35 |

Osobnosti: Zdeněk Lukáš (8 článků)

Gambrinus liga začala! Dukla rozmetala Žižkov!

Fotbalisté Dukly Praha vyhráli v pátek večer v zahajovacím střetnutí 17. kola a celé jarní části Gambrinus ligy na domácí půdě na Julisce nad Viktorií Žižkov 3:0. Skóre derby otevřel už ve 3. minutě Jan Pázler, ve 13. minutě skóroval Miroslav Podrazký a v 17. minutě Petr Malý.
17.02.2012 22:40 |

Neuvirth opět dotáhl Washington k výhře

Washington Capitals prohrával na domácím ledě s NY Islanders 0:2, ale v 57. minutě snížil, v 60. minutě srovnal a v 62. minutě Ovečkin rozhodl o výhře Neuvirthova týmu.
29.02.2012 07:35 |

Plzeň dobyla Letnou! Ve šlágru porazila Spartu a vrátila se do boje o titul

Sparta Praha prohrála ve šlágru 19. kola Gambrinus ligy na Letné s Plzení 1:3. Hosté se dostali rychle do vedení brankami Bakoše ve 3. a Pilaře ve 13. minutě, za Spartu v 15. minutě snížil Kweuke, v 59. minutě dovršil výhru Plzně opět Bakoš.
03.03.2012 20:30 |

V malém pražském derby zvítězila Viktorka nad Bohemkou

Mužstvo fotbalistů Bohemians 1905 prohrálo v pátečním duelu 23. kola Gambrinus ligy na domácím hřišti v Edenu s Viktorií Žižkov 1:2. Domácím získal vedení ve 33. minutě Slovák Martin Cseh, v 62. minutě vyrovnal střídající Richard Kalod, v 85. minutě dal vítěznou branku Jiří Valenta.
30.03.2012 22:20 |

Osobnosti: Jiří Valenta (83 článků) , Richard Martin (13 článků) , Richard Martin (24 článků)