Článek

Dva Češi brutálně přepadli v Německu rodinu: Hrozí jim 15 let

 
Mučili ji dlouhé hodiny! Policie dopadla dva Čechy, kteří jsou podezřelí, že v září v německém Weidenu brutálně přepadli rodinu seniorů. Jsou ve vazbě. Hrozí jim až 15 let.
01.12.2015 14:40 |

podobné články

Podobné články

Tři Češi brutálně napadli německou rodinu: Hrozí jim až 11 let

 
Rozsudek nad trojicí Čechů, kteří loni brutálně napadli rodinu v německém Weidenu, by dnes mohl vynést soud v tomto bavorském městě. Mužům ve věku 34 až 44 let hrozí tresty vězení od osmi a půl až do jedenácti a půl roku.
01.12.2016 06:55 |

podobné články

Kvůli 80 korunám čtyřiasedmdesátiletou babičku škrtili a vyhrožovali jí pistolí, pak přepadli šest benzinek

 
K brutálnímu přepadení došlo v lednu letošního roku v Mostě. Čtyřiasedmdesátiletou babičku přepadli dva maskovaní muži a kvůli pár korunám ji škrtili a vyhrožovali pistolí. Později přepadli se ženským komplicem i šest benzinek. Policistům ale neunikali dlouho.
25.03.2016 11:45 |

podobné články

Dva muži přepadli zlatnictví v Uherském Brodě: přišli si na milion!

 
Dva neznámí ozbrojení muži dnes dopoledne přepadli zlatnictví v Uherském Brodu na Uherskohradišťsku a ukradli zlaté šperky. Při přepadení nebyl nikdo zraněn, škoda se předběžně odhaduje na milion korun, řekl policejní mluvčí Aleš Mergental. Policie po pachatelích pátrá, za trestný čin loupeže jim hrozí až deset let odnětí svobody.
15.10.2011 14:05 |

podobné články

Tři Češi hodiny brutálně týrali německou rodinu: Násilníci stanuli před soudem v zahraničí

 
Brutálně zbili tři německé seniory v jejich domě kvůli půl milionu. Tři Češi ale spravedlnosti neunikli - soud ve Weidenu se případem už začal zabývat. Trojici hrozí několik let ve vězení. Rozsudek by měl padnout začátkem prosince. Muži se k činu podle serveru Oberpfalz Echo přiznali.
23.11.2016 12:25 |

podobné články

Ve Varnsdorfu večer přepadli ženu, policie šetří i rasový motiv

 
Ve Varnsdorfu na Děčínsku ve čtvrtek večer přepadli ženu, udeřili jí do obličeje a ukradli mobilní telefon. Policie prověřuje i možný rasový motiv události, dnes to řekl děčínský policejní mluvčí Vojtěch Haňka. Podle informací serveru iDnes.cz měli být pachateli Romové, ženu přepadli nedaleko ubytovny Sport.
09.09.2011 16:20 |

podobné články

Teroristé přepadli hotel v Egyptě: Mezi turisty byli i Češi!

 
Dosud neznámí útočníci přepadli v pátek hotel Bella Vista v egyptské Hurghadě. Dva lidé byli zraněni a jejich stav není znám. Mezi turisty se měli nacházet i Češi.
09.01.2016 08:50 |

podobné články

Dva muži přepadli pražského pizzaře: Když jim nedal peníze, unesli ho!

 
Otřesný případ se odehrál v Praze v půlce srpna. Dva muži tu přepadli zaměstnance malé pizzerie a požadovali jeho tržbu. Když jim ji odmítl vydat, zbili ho, naložili do auta a několik hodin ho vozili po Praze. Pizzaři se podařilo uniknout jen díky jejich nepozornosti.
03.11.2015 11:50 |

podobné články

Češi patří mezi cizinci do první šestky viníků nehod v Německu

 
Češi způsobili loni v Německu přes tři stovky dopravních nehod, při nichž byl někdo zraněn nebo zemřel. Z cizinců, kteří dlouhodobě nežijí v Německu, tak byli na šestém místě mezi nejčastějšími viníky havárií na německých silnicích. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů Spolkového statistického úřadu o nehodovosti v Německu v roce 2012. Při dopravních nehodách tam loni zemřelo devět Čechů.
10.07.2013 16:40 |

podobné články

Češi několik hodin týrali tři německé seniory kvůli penězům: Trest odsedí za hranicemi

 
Devětatřicetiletý Josef Michl (39) z Chebu a jeho dva čeští kumpáni loni v září přepadli trojici seniorů u nich doma v Německu. Několik hodin je brutálně týrali, jen aby zjistili, kde ukrývají cennosti. V pátek byl první z násilníků předán do Německa.
12.03.2016 13:50 |

podobné články

PŘEPADLI a SVÁZALI rodinu i DÍŤE (5)! Odnesli si STATISÍCE

 
Ozbrojení a maskovaní lupiči přepadli v obci Jedovnice na Blanensku mladou ženu s pětiletým dítětem. Ženu, dítě a později i partnera měli ve čtvrtek večer ve vlastním domě spoustat a ukrást jim statisíce korun.
20.01.2012 12:40 |

podobné články

Brutálně zmlátili dva muže: Pro zábavu! Pomozte je najít

 
Žádná hádka, žádný konflikt, přesto došlo k brutální rvačce, která skončila operací jednoho z poškozených. Policisté v Praze pátrají po dvou násilnících, kteří přepadli a brutálně zbili dva muže (39, 39) slovenské národnosti.
28.02.2014 12:45 |

podobné články

Lupiči přepadli obchod v Příbrami: Lekli se ochranky a utekli. Hledá je policie

 
Dva ozbrojení maskovaní lupiči v pondělí přepadli prodejnu potravin v Příbrami. Zalekli se však zřejmě ostrahy a odešli s nepořízenou. Kriminalisté po nich pátrají, lupičům hrozí až deset let vězení.
27.03.2018 11:20 |

podobné články

Dívku brutálně zkopal přítel, ona ho kryla: Přepadli mě, tvrdila

 
Když mladá žena (18) z Lounska přišla na pohotovost, tvrdila, že ji přepadli, zmlátili a okradli. Ukázalo se, že si to však vymyslela, aby chránila přítele, který ji prý už delší dobu týrá.
03.09.2014 12:00 |

podobné články

Tohle je muž, který brutálně napadl Rychtáře! Znáte ho? Sdílejte!!!

 
"Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) "dnes brutálně před domem v Uhříněvsi napadl":http://www.extra.cz/rychtar-byl-brutalne-napaden-skoncil-v-nemocnici-vime-co-se-stalo jeden z fanoušků "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48). Neznámý muž na něj brutálně zaútočil nejprve slovně a pak ho začal napadat fyzicky.
01.05.2014 14:45 |

podobné články

V Německu na nás čekají tisíce euro, věří prý běženci. A pak přijde náraz reality...

 
Statisíce běženců míří především do Německa kvůli tomu, že jim převaděči slibují tisíce eur štědré sociální podpory, která je v této zemi údajně čeká. „Jedou, protože v Německu dostanou sociální dávky. Vědí, že je odmítnou, ale cesta je přijde na tisíc eur. V Německu dostanou jídlo, oblečení, ubytování. Zůstanou tři měsíce, než je zamítnou, a potom jim německá vláda dá šest tisíc eur. Když jich jede třeba šest, tak to máte pro rodinu třicet tisíc,“ řekl serveru iDnes.cz běženec ze Sýrie, čtyřiatřicetiletý Jamen.
10.10.2015 08:21 |

podobné články

Maskovaní muži přepadli v Bratislavě Čechy převážející miliony

 
Dva Češi přišli ve středu v Bratislavě o eura, koruny a dolary v úhrnné hodnotě asi 22 milionů korun, když jejich auto u čerpací stanice ve čtvrti Petržalka přepadli tři maskovaní muži.
08.09.2010 18:50 |

podobné články

Policie pátrá po lupičích, kteří přepadli pražskou benzínku

 
Policie pátrá po dvojici lupičů, kteří v noci z úterka na středu přepadli čerpací stanici na Poděbradské ulici v Praze 9. Odnesli si 50.000 korun a za trestný čin loupeže jim v případě odsouzení hrozí až desetileté vězení, uvedla dnes mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. 
31.01.2014 10:25 |

podobné články

Dva chlapci (14 a 16) přepadli v Brně ženu, mladší z nich ji táhnul po zemi

 
Dva chlapci ve věku 14 a 16 let přepadli v Brně pětapadesátiletou ženu, kterou mladší z nich při přetahování o kabelku dokonce táhl po zemi. Policie dvojici dopadla.
29.06.2012 10:40 |

podobné články

Mladí cizinci přepadli dívku z Plzně: Brutálně ji zbili, táhli po zemi a zlomili jí nos

 
Brutální útok dvou mladých cizinců prožila dívka z Plzně jen krátce po Novém roce. Dva muži ji brutálně zbili jen kvůli kabelce, kterou ani nebránila. Ženě krom oděrek a pořádného šoku způsobili i zlomeninu nosu.
06.01.2017 13:35 |

podobné články