Článek

"Drzý" aktivista strhnul vlajku ze stožáru, dostal skoro 14 let vězení!

 
Turecký soud poslal na 13 let a devět měsíců do vězení kurdského aktivistu, který strhl tureckou vlajku na vojenské základně, na niž bez dovolení pronikl. Turecký prezident avizoval, že za svou „drzost“ tvrdě zaplatí. Což se také vyplnilo.
26.03.2015 17:45 |

podobné články

Podobné články

Vysloužil: Nechci česko - romskou vlajku

 
„Proč, když máme vlajku České republiky, bychom proboha měli mít ještě česko-romskou vlajku? Vždyť přece Romové žijí v naší zemi, neustále si stěžují, že jsou utlačováni a nejsou vnímáni většinovou společností jako součást národa, tak proč chtějí mít ještě vlastní vlajku?!“
19.07.2013 08:55 |

podobné články

Vyvěsit, nebo sundat? V Moldavsku zuří boj o vlajku Evropské unie

 
V Moldávii probíhá boj o evropskou vlajku. Nově zvolený proruský prezident Igor Dodon nechal vlajku EU odstranit od vstupu do prezidentské kanceláře. Stalo se tak během vánočních svátků. Liberálně smýšlející moldavští poslanci si toho však všimli a vlajku vrátili na místo. Informuje o tom server Politico.eu.
27.12.2016 18:35 |

podobné články

Demonstranti vnikli na ruskou ambasádu v Kyjevě a vyvěsili ukrajinskou vlajku

 
Sobotní demonstrace u ruského velvyslanectví v Kyjevě mají dnes ostrou diplomatickou dohru. Dav demonstrantů včera házel na ambasádu kamení, zápalné lahve a dělobuchy, následně vyvrátil vstupní dveře, vnikl do vnějšího areálu velvyslanectví a místo ruské vlajky vyvěsil na stožáru vlajku ukrajinskou. Moskva je incidentem pobouřena.
15.06.2014 16:11 |

podobné články

Na stožáru vysokého napětí dostal 30 000 voltů: Přežil i následovný pád na zem

 
Internetem se šíří neuvěřitelné video, na kterém visí osoba ze stožáru vysokého napětí. Hned na začátku postavu zasáhne elektrický výboj a video zachycuje dlouhý pád člověka na zem. Objevuje se i údajně zasažený muž, který otřesený s popáleninami odchází z místa.
03.03.2017 12:05 |

podobné články

Ruský aktivista spálil v Moskvě sovětskou vlajku. Omlouval se za srpen '68

 
Ruský aktivista Vladimir Špitaljov spálil sovětskou vlajku před českou ambasádou v Moskvě u příležitosti pátečního 47. výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. Kromě toho ještě vydal prohlášení, ve kterém připomíná, že současná ruská politická reprezentace se snaží ospravedlňovat srpnové události. 
22.08.2015 11:16 |

podobné články

Ruský aktivista před českou ambasádou v Moskvě spálil vlajku SSSR

 
Ruský aktivista v pátek před českou ambasádou v Moskvě u příležitosti 47. výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy spálil sovětskou vlajku. Vydal také prohlášení, ve kterém uvedl, že současné ruské vedení opět začalo události z 21. srpna 1968 ospravedlňovat. Informoval o tom Český rozhlas.
22.08.2015 11:47 |

podobné články

Muž se zřítil ze stožáru vysokého napětí a zranil se

 
Muž středního věku se v pátek odpoledne zřítil v Karviné ze stožáru vysokého napětí. Zřejmě se chtěl pokusit o sebevraždu.
21.11.2009 09:30 |

podobné články

Policisté rozmluvili sebevraždu muži, který chtěl skočit ze stožáru

 
Policisté rozmluvili v pátek odpoledne sebevraždu mladému muži, který chtěl na Rozvadovsku skočit ze stožáru elektrického vedení.
05.06.2010 15:50 |

podobné články

Muž spadl ze stožáru vysokého napětí, na místě zemřel

 
Na Sokolovsku, mezi horskými obcemi Nová Ves a Prameny, spadl v sobotu kolem poledne muž ze stožáru vysokého napětí, který opravoval.
10.07.2010 13:45 |

podobné články

Dělník si na Sokolovsku na stožáru přepálil svářečkou jistící lano, spadl a zabil se

 
Třiačtyřicetiletý dělník si při práci na stožáru vysokého napětí mezi Novou Vsí a Prameny na Sokolovsku při sváření přepálil jistící lano, zřítil se a na místě zemřel.
10.07.2010 15:10 |

podobné články

Americký voják zůstal viset s padákem na vlajkovém stožáru

 
Větrné počasí zradilo v úterý večer nejmenovaného parašutistu a příslušníka americké armády. Nešťastně totiž uvízl se svým paraglidingovým křídlem na stožáru s vlajkou baseballového klubu Rangers. Zapletl se tam během seskoku, který v Texasu absolvoval spolu s dalšími členy Parašutistického týmu americké armády.
26.08.2010 18:07 |

podobné články

Airbus PŘISTÁVAJÍCÍ na moskevské letiště NARAZIL do STOŽÁRU s osvětlením!

 
Na moskevském letišti Vnukovo narazil Airbus A330 patřící aerolinkám Vladivostok Avia do stožáru s osvětlením. Informoval o tom v úterý portál Lenta.
14.09.2011 08:35 |

podobné články

Dívka na stožáru: Skočím z lanovky...

 
Dívka ve žlutých pantoflích balancující na stožáru vysokého napětí, takový obrázek se naskytl včera v poledne policejním vyjednavačům při příjezdu do Napajedel na Zlínsku.
21.06.2012 12:15 |

podobné články

Dívka ze stožáru: Selhává jí srdce!

 
„Jsem na lanovce, po laně dojedu domů,“ křičela ve středu Simona (21) a balancovala jen ve žlutých pantoflíčcích na stožáru vysokého napětí v Napajedlech na Zlínsku. Od té doby leží v nemocnici na interní JIPce…
22.06.2012 12:15 |

podobné články

ČEPS: Při cvičení „PORTÁL“ zachránili hasiči dva muže ze stožáru

 
Cvičení bylo zahájeno krátce po desáté hodině voláním na tísňovou linku 158. Dvě osoby uvízly na stožáru velmi vysokého napětí v Petrovicích. Když se muži (figuranti) snažili vylézt na stožár, jednomu z nich uklouzla noha a zranil se. Do 14 minut na místo přijíždí první jednotka hasičů ze Strašnic. Současně operační středisko vysílá dvě lezecké skupiny a spojuje se s pracovníky ČEPS. Přijíždí lezci z hasičské stanice Krč a Smíchov. Velení přebírá velitel čety a lezecký instruktor z hasičské stanice č. 6. Lezci zahajují zásah poté, co ČEPS potvrdila, že vedení je vypnuté a vyzkratované.
31.05.2014 12:16 |

podobné články

Kočárek s dítětem strhnul příliv! Matka se nemohla dostat na břeh

 
Šokující video zachytilo matku s kočárkem, které strhnul příliv do mrazivého moře. Zoufalá žena se snažila vytáhnout dítě ledové vody, kdyby jí nepomohli kolemjdoucí, vše mohlo skončit tragicky.
16.02.2012 15:15 |

podobné články

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Více než 220 radnic dnes vyvěsilo moravskou vlajku

 
Moravskou vlajku vyvěsili i na severu Čech v Libereckém kraji. Některé radnice mají vlajku vyvěšenu celoročně. Akce má především přimět veřejnost k poznávání Moravy.
05.07.2011 12:50 |

podobné články

Ekologičtí aktivisté položili vlajku na severním pólu na protest proti Rusku

 
Ekologičtí aktivisté umístili na mořské dno u severního pólu vlajku. Chtěli tak vyzvat k ochraně regionu. Čin ochránců přírody je podle agentury Reuters v protikladu s obdobnou akcí Ruska, které v rámci symbolického teritoriálního nároku položilo titanovou ruskou vlajku na témže místě v roce 2007. 
15.04.2013 18:15 |

podobné články