Článek

Drsné video! Strhl z nich deku a mohl konstatovat: Ano, skutečně souloží na veřejnosti!

 
Když souložíte na veřejnosti, tak musíte počítat s tím, že můžete narazit na někoho, komu se vaše počínání nebude vůbec líbit. Podívejte se na páreček z Chile, který si to rozdal u dětského hřiště.
21.07.2015 13:21 |

podobné články

Podobné články

Bagrista strhl komín, zničil auto a elektrické vedení

 
V Rousínově na Vyškovsku v pondělí neopatrným manévrem strhl bagrista se svým strojem komín. Výsledkem toho je zničené osobní auto značky Daewoo. Komín spadl na elektrické dráty a na zaparkované vozidlo strhl jeden ze sloupů elektrického vedení.
30.05.2011 14:10 |

podobné články

Pandí samec Lu Lu vytvořil nový světový rekord v nejdelší pandí souloži

 
Pandí samec Lu Lu získal svou přezdívku Trpělivý bratr právem. Je totiž mezi samci svého druhu velmi výkonným milencem, který dokáže nejen trpělivě přesvědčovat samici k souloži, ale ještě s ní kopulovat déle než pár vteřin. Teď se bílo-černému chlupáčovi podařilo vytvořit rekord v nejdelší souloži pand. Se samicí Čen Čen kopuloval – na pandy – ohromných sedm minut a pětačtyřicet vteřin.
07.04.2015 17:05 |

podobné články

Jak souloží čtyřicátníci?

 
Možná tomu taky bylo v minulosti. Když člověk překročil čtyřicítku a začal u něj psychologicky a fyziologicky vzato střední věk, poklesla u něj frekvence souloží, pohlavní život přestal být uspokojující a sexu se věnoval méně často než osoby mladší. Dnes to ale neplatí. Podle kanadských psychologů lidé ve věku od čtyřiceti do šedesáti souloží často, s chutí a kvalitně.
27.05.2016 12:10 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 9x piknikovou deku a produkty značky Penam

 
Pro devět šťastlivců máme krásnou piknikovou deku pro letní dny a balíček produktů od Penamu (toustové chleby a supersendviče). Chutné pečivo nejen pro uvedené recepty získáte jen za správnou odpověď na soutěžní otázku. Řešení posílejte formou SMS.
03.07.2013 00:15 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Hobby o 3x piknikovou deku

 
Vyhrajte s chladničkami AEG krásnou piknikovou deku v hodnotě 1 000 Kč! V létě oceníme kvalitní chlazení víc než kdykoliv jindy. S chladničkami AEG toho dosáhnete snadno. Testy prokázaly, že potraviny vydrží v AEG chladničkách a mrazničkách déle čerstvé. Chladničky jsou vybaveny beznámrazovou technologií ProFresh, díky níž si potraviny udrží téměř stoprocentní vlhkost, a tak i po týdnu v lednici zůstanou stále šťavnaté, chutné a plné vitaminů. Chladničky mají optimalizovaný design, který maximálně zvětšuje úložný prostor, aniž by spotřebič zabíral víc místa ve vaší kuchyni.
10.07.2013 00:05 |

podobné články

Nepochopitelný hyenismus: Roman (44) okradl mrtvého Eduarda (†67) o chléb a deku!

 
S takovým případem hyenismu se slovenští policisté ještě nesetkali. Zloděje Romana (44) obvinili z toho, že v obci Jovsa okradl mrtvého majitele domu Eduarda (†67). O deku a kus chleba!
28.03.2014 10:50 |

podobné články

Drsné přiznání k homosexualitě: Zpěvák v klipu souloží s knězem (VIDEO 18+)

 
V jeho domovském Íránu by mu za homosexualitu hrozil trest smrti. Zpěvák Tooji však žije od svých prvních narozenin v Norsku, kde se ke své sexuální orientaci nemusí bát přiznat. Jenže udělal to takovým způsobem, který je i pro jinak liberální skandinávské království velkým soustem. Osmadvacetiletý brunet natočil píseň a klip, v němž souloží před zraky farníků s krásným blonďatým knězem.
11.06.2015 22:05 |

podobné články

Pohřeb vraha Meraha: Šoupli ho do francouzské země!

 
Boj se strhl kolem pohřbu šíleného střelce Boj se strhl kolem pohřbu šíleného střelce Mohameda Meraha (†23), jenž nedávno ve Francii postřílel sedm lidí. Otec si přál syna pochovat v Alžírsku z obavy, že ve Francii by hrob mohl být hanoben. Alžírsko však jeho tělo odmítlo!
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Na velikosti zálěží: Malí muži mají VÍCE SEXU než ti velcí!

 
Ačkoli ženy při výběru partnera dávají přednost mužům vysokým, snědým a pohledným, mají tito pánové méně sexu než jedinci podprůměrného vzrůstu. Tvrdí to autoři studie, která vztahovala frekvenci pohlavních styků k různým vlastnostem mužů – věku, výšce, váze a zdraví. Nepřekvapí, že mladší a fyzicky zdatnější jedinci souloží častěji, překvapením ale skutečně je, že na frekvenci pohlavních styků má vliv výška. A muži mající méně než 175 centimetrů souloží častěji než ti, kteří mají centimetrů více.
10.09.2014 20:00 |

podobné články

Češi na Novém Zélandu: Zatčeni při souloži!

 
Na Novém Zélandu zadrželi nejmenovaný český pár, který se oddával souloži přímo na veřejnosti. Sex pod lampou u jezera se jim ale nevyplatil!
20.05.2015 05:15 |

podobné články

VIDEO: Ukaž prsa, řekl punker VNADNÉ reportérce a STRHL JÍ TRIČKO

 
Pořádný šok zažila reportérka jedné estonské televize při živém vstupu z punkového festivalu. Mezi fanoušky zjišťovala, jak se stát punkerkou až jí jeden strhl tričko.
17.06.2011 16:45 |

podobné články

VIDEO OBROVSKÉ PONÍŽENÍ: Moderátor strhl vnadné brunetce šaty v živém vysílání. Žena tak nechtěně všem ukázala svoje ňadra!

 
Moderátor španělské televize měl jako hosta krásnou ženu s velkými prsy. A co se nestalo, muž jí omylem strhl šaty, a tak všichni mohli vidět její velká ňadra. Yola Berrocal (46) to ale nenechala jen tak. Vztekle ukončila rozhovor a udělala v televizi velký šrumec.
18.10.2016 14:05 |

podobné články

VIDEO: Drzý zloděj okrádal ženy o šperky: Na ulici jim je strhl přímo z krku! Poznáte ho?

 
Policie pátrá po hrubiánovi, který dvěma ženám v Praze 2 z krku strhl cenné šperky.  A že měl vkus, dokazuje jejich cena: Dohromady totiž stály desítky tisíc korun! Plán ale příliš promyšlený neměl - na Karlově náměstí ho totiž zachytily kamery. Poznáte ho?
14.03.2018 13:10 |

podobné články

Studenti natočili propagační video univerzity, ve kterém se souloží

 
Slezská univerzita v Opavě je v šoku. Na internetu se v pondělí objevil studentský videoklip propagující školu, ve kterém je zachycen první den studenta na půdě školy, kde se souloží na pánské toaletě.
21.01.2014 15:15 |

podobné články

Video, které jste si vždy přáli vidět: Bezdomovci veřejně souloží v bance

 
Chtěli si užít vášnivou chvilku, ale vybrali si k tomu špatné místo. Páreček bezdomovců byl "nachytán při veřejné souloži v bance":http://www.extra.cz/celosvetovy-trapas-google-street-view-nacapal-mlady-par-pri-sexu s přiléhavým názvem Sberbank. Nikdo se určitě nebude divit tomu, že se to stalo v Rusku.
29.11.2014 21:23 |

podobné články

Co se to děje pod tou dekou? Pár se na veřejnosti nerušeně oddával sexu před kolemjdoucími!

 
Když to na vás přijde, tak prostě musíte, řekl si zamilovaný a viditelně nadržený slovinský pár. Protože se již nemohl udržet, rozhodl se na to vrhnout na veřejnosti. Alespoň, že tyto dvě nemravné hrdličky přes sebe přehodily deku.
14.05.2014 22:40 |

podobné články

Trať na Beroun v obou směrech stála, vlak strhl trolej

 
Krátce po desáté hodině strhl osobní vlak trolej na trati mezi Berounem a Karlštejnem. Vlakový provoz na hlavní trati ve směru na Plzeň byl zastaven v obou směrech, nyní mohou soupravy projíždět setrvačností. Novinkám mimořádnou událost potvrdil mluvčí Českých drah Petr Štáhlavský.
01.02.2010 11:00 |

podobné články

Za propagaci Dělnické strany strhl dopravní podnik tramvajákovi prémie

 
Pražský řidič tramvaje, který na palubovce svého vozu propagoval extremistickou Dělnickou stranu, nakonec o svou práci nepřišel. Po poradě s právníky odstoupil pražský dopravní podnik od radikálního kroku a svému zaměstnanci pouze strhl lednové prémie.
12.04.2010 19:15 |

podobné články

Modelce Petře Němcové tanečník strhl šaty!

 
Česká supermodelka Petra Němcová se účastní americké verze soutěže StarDance. Se svým partnerem Dmitrijem předvedli žhavý jaiv. Během tance Dmitrij Petře strhl šaty a nakonec ji i vášnivě políbil na zemi.
31.03.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (542 článků)