Článek

Drsné přistání letadla v Kanadě: Narazilo do sloupu

 
Na letišti v kanadském Halifaxu dnes při přistávacím manévru sjel z dráhy airbus společnosti Air Canada na lince z Toronta. Podle BBC narazil do sloupu elektrického vedení.
29.03.2015 08:10 |

podobné články

Podobné články

Dramatické přistání: Letadlo narazilo do stáda krav

 
Dramatické přistání zažilo 110 cestujících indonéského letadla, které na ostrově Sulawesi narazilo do jedné ze tří krav popásajících se na ranveji a sjelo z přistávací dráhy. Nikdo z cestujících nezahynul ani nebyl vážně zraněn, ovšem kráva střet nepřežila. Informovali o tom ve středu oficiální činitelé, které citovala agentura AFP.
08.08.2013 10:35 |

podobné články

Taxikář uhořel v centru Prahy po nárazu do sloupu a trafiky

 
V Praze na Klárově v noci kolem 03:00 uhořel řidič v autě taxislužby, které narazilo do sloupu veřejného osvětlení a začalo hořet. Od sloupu se osobní vůz po nárazu odrazil do stánku trafiky, který také vzplál, řekli mluvčí pražské policie a hasičů Tomáš Hulan a Pavlína Adamcová. 
18.03.2013 08:20 |

podobné články

Tvrdé přistání letadla na Filipínách: Přejelo ranvej a zapíchlo se do země

 
Pořádně drsné přistání zažili cestující letadla na Filipínách. Pilot nezvládl manévr, přejel se strojem ranvej a zapíchl se do trávy na konci přistávací plochy. Nikdo ze 165 cestujících naštěstí nebyl zraněn.
03.06.2013 10:00 |

podobné články

Kurzy angličtiny v Kanadě nebo střední škola v Kanadě vyřeší Vaše potíže s angličtinou

 
Kurzy angličtiny v Kanadě jsou zajímavou alternativou ke kurzům angličtiny v Anglii, na Maltě nebo v Irsku. Chcete konečně vidět Niagaru, navštívit utkání NHL, obdivovat krásy Skalistých hor a poznat proslulou kanadskou pohostinnost a přátelskost? Uvažujete-li o dlouhodobějším kurzu anglčtiny, který by měl vyřešit Vaše starosti s angličtinou, zamyslete se nad kurzy angličtiny v Kanadě, nabízejí výhodné ceny a vysokou kvalitu!
16.04.2012 00:20 |

podobné články

Praha souhlasí s návratem mariánského sloupu na Staroměstské náměstí

 
Na Staroměstské náměstí v Praze by se měla příští rok vrátit kopie barokního mariánského sloupu, který byl zbořen po vyhlášení nezávislosti Československa v listopadu 1918. S obnovou sloupu dnes souhlasila rada hlavního města, řekla mluvčí pražského magistrátu Tereza Králová. 
26.03.2013 20:05 |

podobné články

Katolická církev tady popravovala, lidé to strhli a vy to chcete znovu stavět? Piráti jsou proti obnově Mariánského sloupu v

 
Zastupitelský klub Pirátů dnes jednomyslně rozhodl, že je proti plánovanému obnovení Mariánského sloupu z městského rozpočtu. Znovuvztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí podporuje současná vládnoucí koalice v Praze v čele s radním pro kulturu Janem Wolfem z KDU-ČSL. Ten se prý chystá vypsat zakázku za 190 tisíc na „Revitalizaci Staroměstského náměstí“ pro Mariánský sloup, s čímž zásadně nesouhlasí Piráti.
19.05.2015 11:21 |

podobné články

Katolická církev tady popravovala, lidé to strhli. A vy to chcete znovu stavět? Piráti jsou proti obnově Mariánského sloupu

 
Zastupitelský klub Pirátů jednomyslně rozhodl, že je proti plánovanému obnovení Mariánského sloupu z městského rozpočtu. Znovuvztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí podporuje současná vládnoucí koalice v Praze v čele s radním pro kulturu Janem Wolfem z KDU-ČSL. Ten se prý chystá vypsat zakázku za 190 tisíc na „Revitalizaci Staroměstského náměstí“ pro Mariánský sloup, s čímž zásadně nesouhlasí Piráti.
19.05.2015 11:26 |

podobné články

Taxikář spěchal z letiště. Skončil zraněný po ráně do sloupu

 
Osobní auto zřejmě jelo příliš rychle. Na výjezdu z letiště na Pražský okruh narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Řidiče odvezla sanitka.
12.10.2009 13:00 |

podobné články

Auto v Brně narazilo do sloupu, jeden člověk se zranil

 
Řidič v autě narazil nad ránem do sloupu v Uhelné ulici v Brně. Jeho zranění museli ošetřit zdravotníci. Sloup musel být odřezán.
02.03.2011 09:15 |

podobné články

VIDEO: Policisté pronásledovali řidiče! Autem nabourali do sloupu

 
Na strakonické výpadovce v Praze v úterý dopoledne narazilo do sloupu veřejného osvětlení policejní auto. Jak na místě zjistila agentura Mediafax, policisté nabourali při pronásledování ujíždějícího černého vozu audi.
24.05.2011 12:30 |

podobné články

TRAGICKÁ NEHODA! Mladík (19) naboural do sloupu, spolujezdec (17) ZEMŘEL

 
Smrtelné zranění mladého spolujezdce a těžké zranění řidiče si vyžádala nedělní nehoda u obce Záchlumí na Tachovsku. Osobní auto narazilo do sloupu, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Tomková.
25.09.2011 14:20 |

podobné články

Po smyku narazilo auto do sloupu. Dívka (13) bojuje o život

 
Čtyřiadvacetiletý řidič ve vysoké rychlosti narazil do sloupu. Třináctiletá spolujezdkyně řidiče byla ve velmi vážném stavu dopravena do nemocnice.
28.04.2012 15:25 |

podobné články

Smrtelná nehoda v Praze: Taxikář uhořel po nárazu do sloupu

 
VIDEO: U stanice metra Malostranská narazilo do sloupu veřejného osvětlení v noci taxi a společně s nedalekou trafikou začalo hořet. V jeho troskách uhořel řidič. Příčiny děsivé nehody prošetřuje policie.
18.03.2013 08:00 |

podobné články

Vozidlo při nehodě přerazilo betonový sloup

 
O velkém štěstí mohl mluvit spolujezdec z osobního vozidla Škoda Octavia, které havarovalo dnes před třináctou hodinou poblíž obce Prlov. Vozidlo totiž narazilo do betonového sloupu elektrického vedení, který přerazilo. Spolujezdce, který vyváznul z nehody pouze s oděrky, dělilo v okamžiku nárazu od sloupu jen pár desítek centimetrů. Řidič vozidla byl nezraněn.
22.03.2014 23:30 |

podobné články

Řidiče postihla nevolnost, v centru Prahy naboural do sloupu

 
Řidiči osobního vozidla Škoda Felicie se v neděli udělalo ve Školské ulici v centru Prahy nejspíš nevolno, přičemž vozidlo následně vjelo do Žitné ulice, kde narazilo do sloupu. Vůz navíc naboural jiné vozidlo.
23.03.2014 13:55 |

podobné články

Náraz auta do sloupu zaměstnal v Praze složky IZS

 
Osobní vozidlo značky Volkswagen v neděli odpoledne v pražských Hlubočepích narazilo do sloupu. Ve voze cestovali tři lidé, z nichž jeden při nehodě vylétl ven z vozu, další dva zůstali ve vozidle zaklíněni.
03.08.2014 21:40 |

podobné články

Opilý řidič naboural na kruhovém objezdu do sloupu, poté se odplazil pryč

 
Na kruhovém objezdu u ulic Pujmanové a Hvězdova na pražském Pankráci došlo v pondělí večer k dopravní nehodě, kdy osobní vozidlo tovární značky Škoda Octavie vyjelo mimo silnici a narazilo do sloupu. Řidič měl být podle svědků opilý a plazil se pryč.
28.10.2014 11:20 |

podobné články

Rozčílená cestující strhla řidiči volant, autobus pak narazil do sloupu

 
Své emoce nezvládla třiašedesátiletá cestující v Číně, když se kvůli naštvání začala sápat řidiči autobusu po volantu. Vozidlo tím nasměrovala mimo vozovku, kde narazilo do sloupu.
28.02.2016 13:40 |

podobné články

Tragická nehoda na Olomoucku: Auto vletělo do sloupu, spolujezdec zemřel

 
Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát! V Dolanech na Olomoucku narazilo v pondělí odpoledne na přehledném úseku osobní auto do sloupu. Při nehodě zemřel spolujezdec, další dva lidé z posádky auta byli zraněni, z toho jeden těžce.
02.05.2016 19:35 |

podobné články