Článek

Drsná obžaloba praktik na Olomoucku i uvnitř ČSSD. Vyhozený člen a bývalý poslanec promluvil

 
Hejtman Jiří Rozbořil jen zapadl do připraveného programu na Olomoucku, kde velký vliv na řadu věcí měl a nadále i má jeho předchůdce ve funkci a nynější senátor Martin Tesařík. Myslí si to bývalý poslanec ČSSD Pavel Němec, jemuž strana zrušila členství poté, co po hejtmanovi požadoval spolu s dalšími členy z Mohelnice prověření systému přidělování dotací. Aktuální kauzu dává do souvislosti s praktikami krajských bossů při obsazování kandidátek, které v důsledku povedou k marginalizaci ČSSD.
16.10.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Tesařík (22 článků) , Pavel Němec (63 článků) , Pavel Němec (11 článků)
Podobné články

Vyhozený úředník bude za čtvrt milionu radit, jak stavět silnice. Máme smlouvy

 
DOKUMENT UVNITŘ Vyhozený úředník se do státní firmy vrací za velké peníze. ParlamentníListy.cz už několikrát upozornily na podivné praktiky spojené s lidmi kolem Ředitelství silnic a dálnic. Nyní vyšel najevo další zajímavý případ, jak to v této Ministerstvem dopravy zřizované organizaci chodí.
22.05.2013 17:20 |

podobné články

Global Energy: Distancujeme se od jakýchkoliv nekalých obchodních praktik

 
Energetický regulační úřad (ERÚ) v současné době řeší nekalé praktiky a neseriózní postupy obchodníků s energiemi. Jak uvedl člen představenstva společnosti Global Energy Radek Kupka, firma se distancuje od jakýchkoliv nekalých obchodních praktik, nátlakové formy prodeje či lživého jednání.
02.05.2012 21:00 |

podobné články

Je to hyenismus. Kriminalista promluvil o praktikách okrádání stařečků

 
Senioři se stále častěji stávají obětí trestné činnosti. Bývají týráni svými blízkými nebo osobami, do jejichž péče jsou svěřeni a jen velmi těžko nachází odvahu o tom s někým promluvit. Jsou oběťmi různých nekalých obchodních praktik, ale také lidí, kteří je podle propracovaných praktik okrádají o úspory a majetek. ParlamentnímListům.cz o tom, co vše se může dít za zavřenými dveřmi popovídal kriminalista.
30.06.2013 05:05 |

podobné články

Klapky z očí. Bývalý člen ANO nám řekl, co se uvnitř hnutí skutečně děje

 
ROZHOVOR Co se děje uvnitř dlouhodobě nejpopulárnějšího hnutí v zemi? Jaké je to být tahounem a pak si v dopise přečíst, že bylo vaše členství ukončeno? I k tomu se vyjádřil bývalý člen hnutí Jan Hýsek.
25.06.2014 18:00 |

podobné články

HRŮZA V OAKLANDU: Vyhozený student se rozhodl vyvraždit spolužáky!

 
Křesťanská korejská univerzita Oikos v kalifornském Oaklandu se stala dějištěm řádění šíleného ozbrojeného maniaka. Před pár měsíci vyhozený student korejského původu One L. Goh (43) vtrhl do školy v pondělí v 10.30 tamního času.
04.04.2012 12:11 |

podobné články

Vyhozený ruský historik Zubov odmítl nabídku práce z Brna. Zůstane v Moskvě

 
Ruský historik Andrej Zubov vyhozený z moskevské diplomatické akademie kvůli kritice ruské anexe Krymu chce zůstat v Moskvě, i když mu práci nabídlo několik zahraničních univerzit včetně Masarykovy univerzity v Brně. Řekl to dnes z Moskvy České televizi v Otázkách Václava Moravce s tím, že nechce utíkat z boje. 
30.03.2014 15:55 |

podobné články

"Zrálo to ve mně 18 měsíců." Poslanec, který odešel od Kalouska a posílil Babiše, promluvil před kamerami

 
Když TOP 09 odcházela do opozice, chtěla rehabilitovat slovo opozice. Bohužel k tomu nedošlo, posteskl si dnes nový člen poslaneckého klubu hnutí ANO, poslanec a bývalý člen TOP 09 Karel Tureček. Uvedl to na setkání s novináři krátce po jednání klubu.
12.04.2016 16:30 |

podobné články

Mrzí mě práce Jiřího Dienstbiera. Není moc vidět, říká poslanec a šéf ČSSD v Ostravě

 
38.SJEZD ČSSD Sociálně demokratický poslanec a předseda stranické okresní organizace v Ostravě Adam Rykala v rozhovoru ParlamentníchListů.cz zmínil, že sice občas slýchává od členů ČSSD kritiku na moravskoslezské ministry Lubomíra Zaorálka a Miroslava Němečka, ovšem on osobně prý jejich práci oceňuje. „Jediné, co mne mrzí, je práce Jiřího Dienstbiera, ten moc vidět není. Odstoupil z vedoucí pozice při přípravě služebního zákona, to vidím jako velmi nešťastné,“ poznamenal kriticky Rykala. Co se týče práce uvnitř strany uvnitř, tak je přesvědčen o tom, že ČSSD musí změnit styl komunikace.
05.03.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků) , Adam Rykala (37 článků) , Jiří Němeček (40 článků)

Vyhozený poslanec ČSSD se rozpovídal, když zjistil, že strana je v řiti

 
Ostravský poslanec Adam Rykala (ČSSD) smutní nad průzkumem CVVM, kde má hnutí ANO 33 procent a sociální demokracie jen 14 procent. Rykala si klade otázku, co všechno se ještě bude muset stát, aby se vedení v čele s Bohuslavem Sobotkou probudilo.
26.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Adam Rykala (37 článků)

Obžaloba druhého muže pražského magistrátu začíná štěpit koalici ODS s ČSSD

 
Koalice ODS a ČSSD na pražském magistrátu řeší po roce fungování vážný problém. Přinesla ho obžaloba prvního náměstka primátora Karla Březiny (ČSSD), kterou na něho podalo obvodní státní zastupitelství v Praze 2.
03.11.2011 16:25 |

podobné články

Podraz a průšvihy. Vyhozený zemanovský senátor upřímně o Zemanovi, Šloufovi i "puči" v ČSSD

 
ROZHOVOR Senátor a vyloučený člen SPOZ Vladimír Dryml v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz analyzuje výrazný neúspěch strany zemanovců. Dryml také mluví velmi zasvěceně o dění v ČSSD a o tom, že Bohuslav Sobotka nemá zdaleka vyhráno. Podle Drymla by bylo velmi zajímavé, kdyby někdo zveřejnil telefonické hovory místopředsedy ČSSD Milana Chovance s předsedou Sobotkou. Hodně by to prý vyjasnilo.
11.11.2013 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Vladimír Dryml (285 článků)

Klausův spolupracovník: Brusel a Berlín udělají vše, aby již nikdo z EU neodešel. Přijde drsná euro-normalizace. Halíkova povýšenost a opovrhování hlasem „hloupých“ lidí…

 
ROZHOVOR „Očekávám, že Brusel a Berlín po britské zkušenosti udělají všechno pro to, aby se jim to už dál nevymklo z rukou, a očekávám, že tato forma „evropské normalizace“ může být i docela drsná. Ale ten proces, který odchod Britů odstartoval, ten už se, myslím, nedá moc zastavit,“ řekl v rozhovoru bývalý europoslanec ODS a člen správní rady Institutu Václava Klause Ivo Strejček. A mnoho dalšího.
05.07.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Ivo Strejček (134 článků)

Čeká nás drsná kampaň, ve které si to se Zemanem budou chtít mnozí vyřídit velmi tvrdě. Znovuzvolení nemá jisté. Klausův spolupracovník otevřeně promlouvá

 
ROZHOVOR „Čeká nás drsná kampaň, ve které si to se Zemanem budou chtít mnozí vyřídit bez servítků a velmi tvrdě. Tomu budou odpovídat zvolené metody a prostředky. A natolik Miloše Zemana známe, že on bude umět kontrovat podobně,“ říká bývalý europoslanec ODS a člen správní rady Institutu Václava Klause Ivo Strejček.
24.02.2017 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Ivo Strejček (134 článků) , Miloš Zeman (20131 článků)

V Táboře se dnes setkají stoupenci nové platformy uvnitř ČSSD

 
V Táboře se dnes setkají stoupenci nové platformy uvnitř ČSSD, kterou založili kritici současného vedení strany. Chtějí vést debatu o dalším směřování sociální demokracie poté, co neuspěla v loňských volbách do Sněmovny. Představitelé platformy, mezi které patří bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola a bývalý místopředseda ČSSD a někdejší jihomoravský hejtman Michal Hašek, žádají přímou volbu předsedy strany a to, aby členové ČSSD přímo rozhodli o případném vstupu do vlády.
20.01.2018 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2308 článků)

Zelení a ED slibují konec mafiánských praktik ve vedení Prahy

 
Místo "mafiánských praktik" budou prý pražští zelení a Evropští demokraté (ED) před volbami do zastupitelstva hlavního města nabízet nové vize pro dopravu, územní rozvoj nebo ochranu životního prostředí.
06.09.2010 19:35 |

podobné články

Dějiny sexuálních praktik: Sado maso znaly už naše prababičky

 
První zmínky o sadomasochismu sahají až do starého Egypta. Tehdy ovšem nebyla možnost tyto praktiky zvěčnit. Proto první dochované záznamy pocházejí až z doby, kdy byl vynalezen fotoaparát. Podívejte se na snímky, které zachycují historii prapodivných sexuálních praktik.
09.08.2013 07:15 |

podobné články

ČR vede v toleranci neetických praktik pro získání zakázky

 
Česká republika je ve světě lídrem v toleranci neetických praktik pro získání zakázky, jako jsou nadstandardní náklady na reprezentaci a poskytování osobních darů. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu EY o podvodech a korupci mezi více než 2700 respondenty z 59 zemí. Výsledky průzkumu EY prezentovala na tiskové konferenci.
11.06.2014 13:00 |

podobné články

Obliba dráždivých sexuálních praktik radikálně roste!

 
Popularita dominantně-submisivních sexuálních praktik typu bondáž ze dne na den narůstá. Zajímavá je přitom zejména skutečnost, že ženy čím dál více preferují tzv. „submisivní polohu“. V dnešní době víc než kdykoliv předtím touží, aby veškerou kontrolu při erotických hrátkách převzalo do svých rukou silnější pohlaví – předat otěže do rukou svých milenců je pro ně totiž nesmírně osvobozující…
09.12.2015 12:05 |

podobné články

Česká obchodní inspekce: Předváděčky byly ve znamení nekalých praktik a odírání seniorů

 
Výsledky kontrol organizovaných akcí zaznamenaly dílčí úspěch, a to snížení počtu organizovaných akcí ve srovnání s rokem 2014 o třetinu, tj. z více než 27 tisíc na cca 18 tisíc oznámení. Nezměnilo se však chování některých podnikatelských subjektů, neboť nadále obcházely či dokonce vědomě porušovaly povinnosti pořadatelů předváděcích prodejních akcí. V průběhu 420 kontrol byly zjištěny nedostatky ve 339 z nich, tj. 80,7 %. Nejčastějším zjištěním bylo porušení zákonem stanovených oznamovacích povinností, souvisejících s pořádáním organizovaných akcí a dále užití zakázaných nekalých obchodních praktik, včetně agresivních.
12.03.2016 21:05 |

podobné články