Článek

Drsná kritika Madonny: Neumíš zpívat!

 
Zpěvák Prince byl Madonniným kamarádem, krátce milencem a hlavně jednou z hvězd, kterou osobně od mládí obdivovala a inspirovala se jí. Také proto s nadšením přijala možnost vzdát mu hold na předávání cen Billboard Music Awards. Jenže její výkon mnohé hudebně náročné posluchače nenadchl. Jejich kritiku ale popová královna nese špatně.
25.05.2016 13:10 |

podobné články

Podobné články

Policie zadržela muže za šíření nevydané písně Madonny na webu

 
Španělská policie tento týden zadržela v Zaragoze 31letého muže, který umístil dosud nezveřejněnou píseň americké popové hvězdy Madonny na internet. Stalo se tak z podnětu strážců autorských práv Madonny, kteří si všimli, že na webu začíná kolovat údajná nahrávka písně Gimme All Your Luvin, jenž má vyjít na nosičích až v březnu. Informovala o tom agentura DPA s odvoláním na španělskou policii.
23.12.2011 10:50 |

podobné články

Madonny už mají v Malawi dost, její školy stavět nechtějí

 
Vláda Malawi se ostře opřela do zpěvačky Madonny, které prý záleží víc na sebepropagaci než skutečné pomoci chudé zemi. Vrchní představitele tohoto jihoafrického státu rozčílilo, že s nimi zpěvačka nekonzultovala své plány na výstavbu deseti nových škol. Charitativní organizace se ale Madonny zastávají. Další články k tématu: Madonna přišla o miliony, školu v Malawi asi nepostaví Vesničané z Malawi brání Madonně, aby u nich postavila školu Madonna může adoptovat druhé dítě z Malawi Madonna adoptovala chlapečka z Malawi Madonnu chce zažalovat rodina její adoptivní dcery, neplní prý sliby
14.03.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Exmanžel Madonny Guy Ritchie čeká s přítelkyní další dítě

 
Zdá se, že znovu otěhotnět krátce po porodu je u celebrit novým trendem. Herečka Tori Spellingová, zpěvačka Lily Allen a teď i přítelkyně režiséra Guye Ritchieho Jacqui Ainsleyová jsou v jiném stavu jen pár měsíců od narození jejich dítěte. Další články k tématu: Manželství s Madonnou bylo jako telenovela, říká Guy Ritchie Bývalý manžel Madonny Guy Ritchie má třetího syna Guy Ritchie si nechal kvůli Madonně udělat obřízku Guy Ritchie vyměnil slovenskou modelku za dvojnici Madonny Guy Ritchie našel náhradu za Madonnu. Je to Slovenka
19.07.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Tori Spelling (231 článků) , Lily Allen (188 článků) , Guy Ritchie (84 článků)

Váleční veteráni i katolíci brojí proti koncertu Madonny ve Varšavě

 
VIDEOKLIP. Bez protestů se v polské metropoli obešel dnešní koncert královny popu Madonny, který připadl na 68. výročí začátku varšavského povstání proti německé okupaci. Termín se nelíbil některým katolickým a veteránským sdružením. Aby je organizátoři usmířili, promítli před vystoupením Madonny klip o událostech z roku 1944, na který diváci podle agentury PAP reagovali nadšeným potleskem.
02.08.2012 09:50 |

podobné články

Porota SuperStar: Bene, neumíš zpívat! Co tu děláš?

 
Kdo je podle vás nejlepší?
01.11.2009 23:00 |

podobné články

Šaman zakázal Bartošové zpívat: Iveta na něj kašle. Budu zpívat dál, říká!

 
Známý šaman Jan Saavedra je pro Ivetu Bartošovou (47) takovou oporou, že za ním nedávno utekla od Rychtáře. Dává jí rady, léčí ji. A ona se teď obrátila proti němu. Zakázal jí pokračovat dál v její kariéře dokud se nevyléčí, ale na to Iveta kašle. Slibuje, že zpívat bude dál.
03.09.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Pierce Brosnan vyhrožuje: Hodlám opět zpívat!

 
Herec Pierce Brosnan se rozhodl opět zpívat před kamerou. Poprvé se o to pokusil ve filmovém muzikálu Mamma Mia! a některé mile překvapil. Ty, co si ovšem myslí, že by zpívat raději vůbec neměl, teď rozhodil svým prohlášením, že se hodlá opět postavit k mikrofonu a pořádně prověřit hlasivky.
15.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pierce Brosnan (119 článků)

Tajemství třetího finále SuperStar 2015: Víme, co budou soutěžící zpívat!

 
Blíží se třetí finále Česko Slovenské SuperStar a s ním i napětí fanoušků, co budou jejich favorité vlastně zpívat. My už to víme a seznam je to skutečně zajímavý. Kromě šesti sólových vystoupení nás totiž čekají i tři zajímavé duety! Kdo bude zpívat s kým?
14.11.2015 11:56 |

podobné články

Drsná kritika hezouna Jamese Franka: Za co, proboha?!

 
Hollywoodský herec James Franco si zvykl na to, že mu říkají všeuměl. Věnuje se herectví, umí zpívat a hrát na hudební nástroje, maluje a navíc vystudoval doktorát z anglické literatury. Pustil se teď také do divadelní režie, ale tentokrát se o něm moc lichotivě nemluví. Divadelněrežijní debut na newyorské scéně se mu podle kritiky vůbec nepovedl.
24.07.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (98 článků)

Meryl Streep si koleduje o průšvih: Čeká ji falešný zpěv a drsná kritika

 
Amatérská operní pěvkyně Florence Foster Jenkins byla skutečným hudebním zjevem první poloviny dvacátého století. Zjevem v tom ne zrovna pozitivním smyslu. Ačkoli kritika bez skrupulí psala o tom, že zpívá falešně, neudrží tón, nerozumí rytmice a nechápe základní zákony hudby, ona se považovala za jednu z nejlepších sopranistek své doby. Lidé se jí smáli, ona v tom viděla závist své dokonalosti. Tuhle sebestřednou subretu teď chtějí světu ukázat hollywoodští filmaři. A když hodlají někoho představit co nejvěrohodněji, nemůžou si vybrat jinak, než zvolit Meryl Streep.
24.10.2014 19:00 |

podobné články

Nejdrsnější divácká kritika v historii Tváře: Leona Machálková čumí jako...

 
Diváci TV Nova, kteří sledují show Tvoje tvář má známý hlas, si každou řadu vyberou jednu oběť. A do té pak šíjí, co to jen jde. Minule to schytávala Iva Pazderková. Nyní je na pranýři padesátiletá zpěvačka Leona Machálková. A kritika je to hodně drsná. Místy až nechutná.
28.10.2017 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (440 článků) , Iva Pazderková (244 článků)

Guy Ritchie: Tuhle buchtu má místo Madonny!

 
LONDÝN – Exmanžel Madonny Guy Ritchie není eunuch! Zatímco jeho bývalá žena Madonna dolaďuje poslední přípravy na příjezd adoptované dcery Mercy, Guy Ritchie si užívá jako zamlada!
17.06.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Guy Ritchie (84 článků)

Koncert Madonny zkomplikuje dopravu!

 
Velkolepý koncert americké popové královny Madonny se už blíží. Kvůli akci bude ve čtvrtek omezena doprava na Chodově. Kvůli fanouškům své spoje posílí MHD a vstupenka na koncert bude sloužit i jako jízdenka.
12.08.2009 12:40 |

podobné články

KONCERT MADONNY. Show smazala hořkost počátečních zmatků

 
Velkolepá show zpěvačky Madonny na pražském Chodově skončila kolem jedenácté. Fanoušci odjeli metrem domů, zpěvačka v limuzíně do hotelu.
13.08.2009 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Koncert Madonny v Praze: Jedno velké divadlo!

 
Obdivovatelé popové královny Madonny (50) se ve čtvrtek večer konečně dočkali. Koncert začal s více než půlhodinovým zpožděním, fanoušci na něj stáli v nekonečných frontách a místo zpěvu mohli v přírodním amfiteátru na pražském Chodově ocenit především dobře nacvičený cirkus.
13.08.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

LETECKÉ ZÁBĚRY: Davy lidí čekaly na koncert Madonny

 
Louku na pražském Chodově, kde je připraven amfiteátr pro koncert americké zpěvačky Madonny, zaplnily ve čtvrtek odpoledne tisíce fanoušků.
13.08.2009 18:55 |

podobné články

Koncert Madonny: Falešný zpěv i polibek s tanečnicí

 
Jaký byl pobyt Madonny v Česku?
14.08.2009 12:55 |

podobné články

Za vystoupení Madonny padne pokuta

 
Pořadatele koncertu Madonny čeká zřejmě pokuta za hluk, řekla Zdena Stašková z pražské hygienické stanice. Přesné výsledky měření budou mít hygienici k dispozici za několik týdnů. Předpokládají ale, že limity byly překročeny, tak jak tomu bývá u všech podobných venkovních koncertů. Hluk ale nebyl podle Staškové tak výrazný, aby poškodil zdraví lidí. Koncert americké popové zpěvačky, na kterou se přišlo podívat 42 000 fanoušků, skončil oproti slibům pořadatelů až kolem 23:00.
14.08.2009 13:10 |

podobné články

Koncert Madonny: 40 tisíc lidí, šílenství i kolapsy

 
Pražský koncert americké zpěvačky Madonny v přírodním amfiteátru na pražském Chodově sledovalo ve čtvrtek večer podle pořadatelů přes 40.000 diváků.
14.08.2009 14:00 |

podobné články