Článek

Dříve otylý zpěvák nemá po zhubnutí o nápadníky nouzi: Randí s tímto pohledným modelem

 
Zpěvák Sam Smith  (23) sice není žádný Adonis, ale má Oscara za píseň k bondovce Spectre. A to je dost zajímavé pro britského modela Jaye Camilleriho, který s ním teď začal randit. Třiadvacetiletý hudebník za poslední rok výrazně zhubl. Zatímco jako tlouštíka ho muži odmítali, teď je žádaným zbožím.
30.03.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Sam Smith (20 článků) , Sam Smith (51 článků)
Podobné články

Obézní herečka se pochlubila svým milencem: S pohledným kameramanem už randí několik měsíců

 
Americká herečka Chrissy Metz (36) rozhodně patří k těm silnějším ženám, které Hollywood nabízí. Chrissy si ze své postavy nic nedělá, naopak, momentálně září štěstím. Už nějakou dobu totiž randí s pohledným kameramanem.
08.03.2017 20:20 |

podobné články

Zoufalka Eva Longoria po letech potkala svého zahradníka. Jak exmilenec dnes vypadá?

 
Krásná Eva Longoria nemá v soukromí o nápadníky nouzi. To samé se promítlo i do její role v seriálu Zoufalé manželky. Sex s pohledným zahradníkem jí záviděly ženy po celém světě. Jak oba vypadají dnes?
25.08.2015 15:01 |

podobné články

Nejstarší kulturistka světa musí odhánět nápadníky!

 
Ernestine Shepherd (74) nesnesla pocit, že její tělo se zvyšujícím se věkem začalo, jak sama říká, měknout. Nehodlala to přijmout jako fakt a společně se sestrou se rozhodla začít cvičit. Nyní nemá na těle ani jeden faldík, její tělo je samý sval. O dvacet let mladší manžel musí odhánět nápadníky holí.
02.06.2011 23:20 |

podobné články

Hanychová odmítá nápadníky: Směřujte svůj zájem jinam!

 
Krásná a muži obletovaná modelka Agáta Hanychová (27) může přehazovat nápadníky lopatou! Po jejím rozchodu s otcem malého Kryšpína (1) Mirkem Dopitou (30) se chlapi doslova předhánějí a modelku bombardují svými návrhy! Kráska se zlomeným srdcem však nemá zájem!
11.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2398 článků)

Tajemství milence Miss World Kuchařové odhaleno! Odvážná nahota a hodně divné dotyky s bráchou

 
Miss World 2006 Taťána Kuchařová  (23) už dva roky randí s velmi pohledným americkým modelem Lanem Carlsonem (33). Při seznámení se jí tento fešák asi moc nechlubil svou minulostí. Kdo by také hned při prvním rande s nejhezčí ženou světa chtěl na sebe naprášit, že nafotil velmi odvážné gay snímky se svým vlastním dvojčetem Kylem? Pánové se ukázali v celé své kráse a nezapomněli se ani třít a dotýkat na těch nejintimnějších místech. Podívejte se do fotogalerie, co má doma Taťána za výlupka!
07.12.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (910 článků)

Útlý pas a ňadra dmoucí? Je to podvod, místo zhubnutí ztloustla, zlobí se na Štikovou trenéři

 
Má jednu z deseti posledních šancí, aby se sebou něco udělala! Ségra Ornelly Koktové nedávno šla do sebe a začala cvičit , aby se zbavila hektolitru sádla a pneumatik snad i kolem uší. Na sociální síť si Charlotte Marie Štiková dává jednu sexy fotku za druhou, ale lidé, kteří jí se změnou životosprávy pomáhají, jsou zděšeni . Prý místo zhubnutí přibrala!
18.04.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlotte Marie (4 články) , Ornella Štiková (975 článků)

Loni vypadal jako barokní andělíček, teď je úspěšný zpěvák k nepoznání

 
Když Sam Smith  (23) loni posbíral čtyři ceny Grammy, rozhodně nepatřil k nejatraktivnějším hvězdám hudebního šoubyznysu. Dříve otylý zpěvák se po roce vrátil na místo činu jako úplně jiný člověk.
17.02.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sam Smith (20 článků) , Sam Smith (51 článků)

To je ale fešák! Kylie Minogue se sblížila s tímto o dvacet let mladším hercem

 
Nestárnoucí australská zpěvačka Kylie Minogue  (47) nedávno natáčela televizní sérii Galavant, kde se seznámila s pohledným anglickým modelem a hercem Joshuou Sassem (27), který zde ztvárňuje hlavní roli. Podle zdroje z okolí to mezi nimi hodně jiskřilo.
18.09.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (336 článků)

Toje úlovek! Carmen Electra randí s tímhle pohledným olympionikem

 
Americká herečka a modelka Carmen Electra (40) byla ještě nedávno spojována s hudebním producentem a autorem známé soutěže X Factor Simonem Cowellem. A i když se o ní a slavném boháčovi mluvilo jako o novém páru šoubyznysu, teď vyšlo najevo, že vnadná kráska zřejmě randí se známým sportovcem.
08.03.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Electra (82 článků) , Simon Cowell (111 článků)

Nejhezčí pár českého šoubyznysu: Randí spolu pár týdnů, ale už plánují děti!

 
Krasotinka Jitka Válková  (22) sice randí s pohledným fotbalistou Adamem Klavíkem teprve pár týdnů, je to ale i tak láska jako hrom. Dvojice už začala hodně vážně uvažovat o tom, že svůj vztah zpečetí zplozením potomka!
27.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (521 článků)

Taťána Kuchařová randí s americkým modelem

 
Modelka Taťána Kuchařová (22) konečně přiznala milence! S americkým modelem Lanem Carlsonem (31) se poprvé objevila na plese soutěže Miss ČR, které je prezidentkou. „Jsem moc šťastná a zamilovaná,“ svěřila se Blesku Taťána o své nové lásce.
11.02.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (910 článků)

Katy Perry a Russell Brand po rozvodu: ona si našla modela, on modelku

 
Jen pár měsíců po rozvodu jsou exmanželé opět zadaní. Zpěvačka Katy Perry začala chodit s francouzským modelem a komik Russell Brand patrně nechtěl za svojí bývalou ženou zaostávat. Našel si maďarskou modelku. Další články k tématu: Katy Perry po rozchodu s manželem randí s francouzským modelem Krach manželství: Russell Brand a Katy Perry se po roce rozvádějí Katy Perry před turné hubne a plánuje dopředu noci s manželem Zpěvačka Katy Perry se v Indii provdala za herce Russella Branda
28.03.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (97 článků) , Katy Perry (516 článků)

Gavriely oslňuje v prádle! Takhle uváděj VIP zprávy!

 
Moderátorka a příležitostná modelka Martina Gavriely (32) ukázala své přednosti na přehlídce spodního prádle v novém poker clubu. Když vyšla na molo, všichni tajili dech! Martině to neuvěřitelně slušelo a válcovala i mladší modelky. Po dvou dětech má stále skvělou postavičku a o nápadníky také nemá nouzi. Příště by Gavriely mohla oslňovat růžovou podprsenkou i diváky VIP zpráv! Sledovanost by se jistě o pár čísel zvedla..
27.01.2011 05:15 |

podobné články

Volali na ni jménem prasete, zhubla 63 kilo a dnes se za ní otočí každý chlap!

 
Britka Danielle Pendlebury je jednou z těch statečných, kteří se s vervou pustili do boje se svou obezitou a pyšní se neuvěřitelnými výsledky. V Danielle se nehnulo svědomí díky výhružkám lékařů, ale poté, co si začala všímat, s jakou nelibostí ve tváři na ni lidé zírají. Dnes je Danielle o 63 kilo lehčí a z třídní kuličky je nádherná žena, která o nápadníky nemá nouzi.
25.10.2012 19:15 |

podobné články

Ručka šmátralka Zemanova tajemníka: Balí snad dceru Kateřinu?

 
Kateřina Zemanová (19) po svém boku sice nikoho nemá, ale to neznamená, že by měla o nápadníky nouzi. Dost možná jí imponují starší muži a toho by mohl využít Zemanův tajemník Jaroslav Hlinovský (56).
12.02.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (257 článků)

To je peklo: Žena má 50 orgasmů denně

 
Amanda Gryce je krásná dvaadvacetiletá žena, která nemá nouzi o nápadníky. Trápí ji ale závažné onemocnění, které dělá z jejího života doslova peklo a nedovoluje jí, aby si užila partnerský život naplno.
15.02.2013 10:45 |

podobné články

Exmilenka Leoše Mareše nemá nouzi o nápadníky: Takhle se k ní tiskl polonahý Muž roku

 
Kráska Gabriela Dvořáková  (24) je pár týdnů single a chlapi se na ni lepí jako vosy na bonbón. Není ostatně divu, neboť bývalá přítelkyně Leoše Mareše a bohatého synáčka Jakuba Maliny je mezi muži žádané zboží.
07.04.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2839 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Pánové, přilehli byste? Gábina Partyšová se válela v síti jen v rozkošném kostkovaném pyžamku

 
Gábina Partyšová  (35) sice nemá o nápadníky nouzi, stále je ovšem oficiálně nezadaná. Se zalíbením na ní spočinulo nejedno pánské oko na nedávné akci, kde se moderátorka, která v minulosti nejednou dokázala, že se rozhodně nebojí odhalit , producírovala jen v roztomilém nočním úboru.
09.07.2013 13:10 |

podobné články